Panství 6.

27. října 2011 v 20:20 | Justinka |  PANSTVÍ

Varování: 18+/ nechráněný sex


Když Justin sešel do jídelny, nejistě vstoupil a zastavil se hned za dveřmi. Byla to veliká místnost, ozdobená decentním štukováním a nábytkem příjemné medové barvy. Pokoj nevypadal nepřátelsky, zato společnosti s velikého stolu, který vévodil místnosti, ano. Alespoň Justinovi to tak připadalo.
Ihned uviděl Briana, ale s ním také nějakou ženu a patrně jeho rodiče. Justin doufal, že to není jeho manželka, to by nezvládl. Ztuhl strachem. Nevěděl, co má říct a jak se chovat. Měl chuť utéct zpět do pokoje.
Ale to už mu šel Brian naproti s vřele roztaženýma rukama a tiše mu řekl: "Uklidni se."
Pak se na něj kouzelně usmál a Justinovy obavy rázem zmizely. Brian ho jednou rukou objal a vedl ho ke stolu. Představil ho svým rodičům. Představil ho jménem a dodal, že Justin už zná delší dobu, o čemž všichni zapochybovali vzhledem k jeho mladistvému vzhledu.

Otec povytáhl obočí jako by se ptal, proč s nimi večeří. Neměli ohlášenou žádnou návštěvu.
Brian dodal: "Chtěl jsem vám Justina představit, protože tu bude s námi žít. Potřebuji pomocníka, pomůže mi dohlížet na panství, plnění mých příkazů a v neposlední řadě snad i nad dohledem nad mým šatníkem. Víte, že v tomto jsem velmi kritický," ostatní měli co dělat, aby se neušklíbli, "bude mít takovou neurčitou pozici… třeba jako má Melanie."
Okouzlujícně se na ní usmál, ale jen ona mohla vyčíst pohrdlivý tón jeho hlasu. Melanie mu úsměv oplatila, ale zle si ho přeměřila pohledem. Brianova matka se sice nadechovala, že se k tomu nějak vyjádří, ale Brianův nesmlouvaný pohled jí zarazil a tak raději započali s večeří.
Kupodivu Justin všechny okouzlil, nejen svým andělským vzhledem, ale i chováním. Způsobně odpovídal na otázky Brianovy matky, která ho shledala způsobilým. Justin byl patrně zbožný chlapec. Nebo spíš byl k tomu přinucen rodinou kováře, u kterého žil…
Justin se též účastně Melanie zeptal na dítě. Viděl, že Briana to také zajímá. Brian pocítil zcela nesmyslně jakousi hrdost na Justina, že ho neztrapnil a choval se vybraně. Jeho otec nabídl Justinovi víno a on si s ním přiťukl. Matka při večeři pila jen málo, zato po ní, když se odebrala na večerní modlitby a do svých komnat, si ráda přihnula. Vlastně Brian vídal matku vždy poblíž nějakého pohárku vína či medoviny. Kromě doby určené na modlitby. To by jí asi neprošlo, pomyslel si hořce Brian.

Po večeři se opět zastavil za Lindsay. Vypadala už mnohem lépe a malého právě zkoušela přiložit k prsu. Justin byl z toho trochu v rozpacích. Viděl kojit mnoho žen, ale tohle byla žena hradního pána, s kterým on… a teď jí kouká na prsa.
Ale Brian něžně pohladil Lindsay i malého Guse po hlavě a nechal je v klidu věnovat se krmení. Jen tiše seděl a díval se. Justin se vyplížil ven a pomalu se šoural zpět ke svému novému ubytování. Zamyšleně se zastavil u malého hradního okýnka. Vyhlédl ven na nádvoří, které bylo hluboko pod ním. Zatočila se mu hlava a to nejen z té výšky, ale hlavně z toho co všechno dnes zažil. Tušil, že nové zkušenosti ještě nekončí. Na hranici, kde málem uhořel - to bylo opravdu děsivé, ale teď když byl už v bezpečí si nemohl pomoci. I když se zařekl, že už na žádného chlapa ani nepomyslí, tak to prostě nešlo. Jeho pán byl prostě neuvěřitelně… krásný, přitažlivý, jemný. Nezdálo se, že by mu od něj něco hrozilo. Naopak Justin cítil, jak i on Briana láká a přitahuje a to mu dodávalo odvahu. Chtěl splnit každé Brianovo přání, chtěl mu být co nejblíže… To nebylo ono, cítil, že ho chce. Justin si uvědomil, že stojí na chodbě před Brianovým pokojem a zrychleně dýchá touhou po něm. Hlavou mu bleskla myšlenka na Ethana. Musel si přiznat, že měl Ethana rád, ale nic takhle vzrušujícího s ním nezažil. Vlastně po něm Ethan vždycky chtěl, aby ho hladil, a když dosáhl uspokojení tak se k němu přitiskl a usnul. Justin by zklamáním zavyl, když si na to vzpomínal, ale uvědomil si, že je pořád na chodbě a vzrušený. Raději zamířil ke svému pokojíku, ale Brian ho náhle dohonil. Jemně ale rázně mu zadržel ruku.
Přitáhl si ho těsně k sobě a Justin mohl zřetelně cítit ztvrdlý Brianův penis. Stejně tak Brian. Usmáli se na sebe a Justin šel ochotně s Brianem. Hned za dveřmi Brianovy komnaty se začali líbat a svlékat. Tedy svlékal Justin Briana. Nedočkavě. Brian se ušklíbl, když odlepil své rty od Justinových: "Věděl jsem, že budeš dobrý komorník."
Justin z něj poslední kus oblečení prakticky serval. Brian si lehl doprostřed své veliké postele a zcela nahý čekal na Justina. Toho ale během svého odstrojování nějak odvaha přešla.
Viděl, jak se tyčí tvrdý Brianův penis a instinktivně tušil, že tentokrát dojde k něčemu víc než odpoledne. Nahý skoro bázlivě došel k posteli. Musel hodně zvednout nohu, aby se na ní vyhoupl. Když se tam dostal, zůstal klečet na jejím okraji. Brian po něm ale nedočkavě sáhnul a vmanévroval ho rozkročmo na své břicho. Justin se sklonil a jemně Briana líbal. Ochutnal jeho horké rty, prozkoumal ušní lalůčky, zlíbal krk, kousnul ho hravě do ramena a dlouhou dobu škádlil jeho trčící bradavky. Brian mu oběma rukama zatlačil na zadek a tím ho posunul až na svou hruď.
Justinův penis se ocitl přímo u Brianových rtů. Ten neváhal a rychle ho oblízl. Justin vydechl překvapením. Brian Justina dráždil tak dlouho, až mu naplnil ústa svoji bílou tekutinou a otřásal se orgasmem. Potom ho nechal vzdálit se až tak, že Justina na zadku šimral Brianův tvrdý pták. Justin vnímal, jak se ho dotýká a hlavně kde. Ta představa ho vzrušila, zároveň z toho měl ale i strach.
Brian nechtěl už čekat. Náhle Justina chytil a převalil ho na břicho. Ten překvapeně ležel a čekal, co se bude dít.
Cítil Brianovy ústa na svém krku a jeho penis na svém zadku.
Náhle se Brianův jazyk vydal cestou dolů po páteři. Zanechával za sebou mokrou cestičku. Ač byl jazyk horký, Justina příjemně mrazilo. Očekával, že se jazyk brzy zastaví, ale Brian pokračoval stále níž a níž. Zastavil se až na Justinově dírce, okolo které začal kroužit. Justin hekal překvapením, nadšením, vzrušením. Brian nechal své sliny změkčovat stažení otvoru a potom jazykem pronikl dovnitř. Když byl Justin dost otevřený, použil Brian prst. Pomaličku ho zasouval do Justina a ten jen spokojeně vrněl. Ovšem když se poprvé Brian dotkl jeho prostaty, Justin se málem udělal. Brian potom přidal další prst a svůj útok zopakoval. Justin pod ním sténal vzrušením. Náhle oba prsty zmizely a zazněl pokyn "otoč se a dej mi nohy na ramena". Justin ho rychle poslechl.
Podíval se mezi své roztažené nohy a uviděl tam velký Brianův úd. Tušil, co bude následovat, bál se, ale lákalo ho to. Brianovo lízání ho nažhavilo. Přál si to. Jen zašeptal: "Ale opatrně ano?"
Brian přikývl. Měl zkušenosti a taky olej, který uloupil Debb z hradní kuchyně. Namazal se a vydal se tam, kde ještě před chvílí byly jeho prsty. Dělal to pomalu. Čekal, až Justin přivykne. Chtěl, aby se mu to líbilo. Justina to bolelo, ale zatnul zuby. Chtěl to. Chtěl to dokázat pro svého pána, který ho zachránil, který ho tak neskutečně přitahuje, chtěl to dokázat pro sebe.
A pak tam byl Brian až na doraz. Začal pomalu přirážet a Justinovi se to začalo líbit. Za chvíli Brianovy pohyby opětoval. Brian z něj nespouštěl oči. Líbali se, hladili, Justin se pevně držel Brianových paží, až se zdálo, že tam bude mít modřiny. Snažil se přirážet. Brian vzal jednu jeho ruku a položil mu jí na opět tvrdý penis. Justin si s ním moc rád začal hrát. Brianovy pohyby zrychlily. Ještě chvíli si takhle užívali, ale pak už to ani jeden z nich nemohl nevydržet. Z Justina začalo prýštit sperma po celém jeho hrudníku a na krk, z Briana do Justinových útrob.
Jejich první milování tak zakončil krásný orgasmus. Brian se vyčerpaně zhroutil na Justina a ten ho instinktivně objal. Jeho ruce klouzaly po zcela zpocených zádech. Hladil ho a líbal. Justin vydechl: "Á? To bylo…"
Brian napjatě očekával, co Justin řekne. Jejich žaludky byly stále spojeny Justinovým spermatem a Brian stále ležel na Justinovi, i když už se snažil trochu nadzvednout.
"Bylo to… krásný."
Brian Justina políbil a slezl z něj. Podal mu kus plátna a Justin se utřel. Lehli si vedle sebe a rychle usnuli.


Tak schválně. Jak dlouho tahle idylka na hradě rodiny Kinneyů vydrží? Co říkáte?
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Rowene | 27. října 2011 v 21:46 | Reagovat

Takový pelech neřesti bude určitě chtít někdo brzy rozprášit. Ale ještě bych jim dopřála alespoň jednu kapitolku prostopášností. :-P  :-P  :-P

2 Lola | 27. října 2011 v 21:50 | Reagovat

No prala bych jim aby to trvalo co nejdyl, el uvidime..x))

3 Sharlaid | 28. října 2011 v 11:04 | Reagovat

Tahle kapitola se mi moc nelíbila. Když pomineme fakt, že by to chtělo opravit pár chybek (ale ty se vždycky vloudí, celkově mi to všechno přišlo uspěchané a zmatené, což je nesmírná škoda, protože nápad samotný je vynikající.

4 Justinka | Web | 28. října 2011 v 16:14 | Reagovat

[1]: To si piš!
No nevím, nebylo toho už dost? ;-)

[2]: To já taky, ale za chvilku by vás to nebavilo... :-x

[3]: To mě mrzí! Ale vím, jak to myslíš! Také jsem to chtěla natáhnout, ale pak jsem si řekla, že když už nedodržuji canon (nejen prostředím, ale i tím, že je Brian ultra roztomilý:D) tak bych se měla držet faktů a první sex byl v den narození Guse, s tím nehneš:-)
Navíc mi bylo naznačeno, že nikoho nebaví čekat 30 kapitol, tak se to nesnažím natahovat...
Třeba se polepším ;-)

K chybám: Stále s tím bojuji, ale moje neznalost češtiny odolává :-(
Jak já bych si přála mít nějakou betu, která by mi do toho mohla i kušnit a dodávat inspiraci. Nemá někdo zájem? Měla bych na to udělat článek s velikým HELP!

5 alice | 28. října 2011 v 20:42 | Reagovat

[4]: já bych ti tu betu dělala ráda, to víš, ale není čas... :-(

6 Pája | 30. října 2011 v 20:18 | Reagovat

Dávám tomu rok, maximálně dva :-D

7 Lucie | 2. listopadu 2011 v 0:29 | Reagovat

těším se na další díl...doufám že bude co nejdřív !! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015