Panství 5.

23. října 2011 v 19:34 | Justinka |  PANSTVÍ

Varování: PWP / 18+
Justin myslel, že Brian odejde a nechá ho o samotě provést očistu, ale on mu opatrně pomáhal svléknout oblečení přes popálenou kůži. Když byl Justin nahý, co nejrychleji mohl vklouzl do kádě s vodou. Tedy chtěl to udělat rychle, ale nebylo to tak snadné, popáleniny ho bolely jako čert. Smáčel si kouřem načichlé vlasy, opatrně myl špinavý obličej.
Když se vynořil, Brian měl v ruce hadřík a mýdlo, vydrbal mu vlasy a pak jemně začal omývat záda, ramena, hrudník. Přejížděl mu přes bradavky…

Justin to pozoroval jako ve snách, jako by se ho to netýkalo. Brian mu nakázal, aby vytáhl z vody ven nohu, aby se mohl podívat na jeho poranění. Nebylo to tak hrozné a trochu sádla s bylinami by mělo stačit. Brianova ruka s hadříkem zajela pod vodní hladinu a mířila po stehně nahoru.
"Postav se, ať tě mohu umýt pořádně," řekl náhle Brian. Řekl to úsečně, bez emocí. Jako by mu na tom vůbec nezáleželo. Přitom se chvěl vzrušením z toho krásného těla před sebou. Snažil se nedat na sobě nic znát, nechtěl toho kluka vystrašit, ale měl práci se ovládnout.
Justin uposlechl a postavil se, i když se velmi obával, že jestli jeho pán, ten nejkrásnější chlap jakého kdy viděl, mu začne třít jeho tělo bude zle.
Crčela z něj voda a Brian namydlil hadřík. Justin zavřel oči a plně se soustředil na to, aby na něj nebylo vzrušení poznat. Brian ho zatím důkladně omýval. Přejížděl mu po slabinách, zajížděl mu hadříkem mezi jeho půlky… Justin myslel, že se propadne studem, takhle zblízka ho ještě nikdo neviděl. Ne, ani Ethan ne.
Bylo to neudržitelné a jeho tělo ho zradilo, začínalo být vidět, jak jsou mu doteky příjemné.
Brian neřekl ani slovo.
Když ho omyl, pomohl mu z kádě a důkladně ho osušil. Justin si oddechl, že to mají za sebou, ale Brian vzal kameninovou misku, kterou si nechal poslat z kuchyně od Debbie, s čerstvě vyškvařeným sádlem bez soli. Byl to základ jejích léčivých mastí. Potřel všechna popálená místa hojivým sádlem a odvedl Justina do malého pokojíku, který sousedil s jeho ložnicí.
Uložil ho do postele a řekl mu, že mu nechá poslat jídlo a pak by se měl trochu prospat. Zanechal tam zmateného Justina se zuřící erekcí, i když sám byl nadmíru vzrušený. Chtěl postupovat pomalu a navíc teď byl čas se věnovat zase chvíli své manželce. Justin přece nemá důvod utíkat…

Právě když přicházel ke dveřím Lindsayiny ložnice, vyběhla proti němu služebná a s rozzářenou tváří mu sdělila, že má syna. Brian rozechvěle a s nadšením vstoupil do dveří, ale hned se zarazil, protože Lindsay vypadala hrozně vyčerpaně a asi právě usnula. Melanie mu hrdě ukázala jeho syna. Byl nádherný. Brian nechtěl Lindsay budit, jen si sedl vedle ní na postel a něžně jí pohladil po vlasech. Byl rád, že všichni někam museli odběhnout. Slzy se mu draly do očí z úzkosti, jak tento úkol zvládne. Jak zvládnou vychovat dítě ve třech? Věděl, že Melanie se bude domáhat do toho mluvit, i když na to nemá žádné právo. Přesto, že měl z budoucnosti trochu obavy, zašeptal "děkuji".
Lindsay trochu pootevřela oči a on jí něžně políbil na čelo.
"Spinkej, má holčičko, máme překrásného syna," pousmála se a opět usnula.
Brian potom zamířil k sobě. Po dlouhém těžkém dni si chtěl dát sklenku něčeho ostřejšího. Z Justinova pokoje ale zaslechl vzlykání. Opatrně nahlédl dovnitř. Justin ležel na posteli, stočený do klubíčka a plakal. Brian k němu došel a setřel mu slzy. Justin se hrozně lekl, rychle zvedl hlavu, když však uviděl, že je to Brian uklidnil se.
"Neplač, raduj se se mnou, mám syna."
Justin na něj vytřeštil oči, ale zároveň se mu rty trošku posadily do úsměvu.
"Vážně?"
"Vážně. Teď se narodil, je nádherný."
"Moje sestra, když se narodila, také byla hrozně krásná," řekl Justin. A do očí se mu opět tlačily slzy.
Brian mu vzal hlavu do dlaní a políbil ho úplně stejně jako před chvílí políbil Lindsay. Jejich tváře se octly tak blízko u sebe. Brian nechal svou ruku toulat se po Justinových vlasech, hladil ho jemně, utěšoval. Utěšoval i sám sebe, že vše od teď bude báječné.
Najednou oba cítili, že se situace změnila. Už to není utěšování, už se jejich rty k sobě přitahovaly z jiného důvodu.
Brian se sklonil ještě trochu níž a jeho rty teď byly přímo před Justinovými. Ten měl ústa pootevřená a nemohl zakrýt svůj zrychlený těžký dech. I Justin vyšel Brianovi kousek vstříc a teď už se skoro dotýkali. Brian byl ten, který se první pohnul a konečně se jemně přitiskl na Justina. Začal ho líbat a Justin mu jeho polibky bez dechu oplácel. Bylo to tak příjemné a vzrušující. Justin to takhle ještě nikdy nezažil. S Ethanem si ukradl pár rychlých pus, ale nevěděl, že žhavé líbání může způsobit, že mu srdce bije několikrát rychleji a chce vyskočit z hrudi. Že se mu krev skoro vaří. Že touží tak moc se přitisknout k Brianovi a líbat se s ním víc a víc a všude. Jen kdyby nebyl celý namazaný a bolavý...
I Brian to cítil, ani pro něj nebyly polibky samozřejmostí. Jeho kluky od koní většinou nelíbal. To až Emmet v něm vzbudil tuhle novou touhu. Brian toužil po tom samém, ale už měl dost zkušeností, aby věděl, jak rychle tyhle prchavé chvíle pominou a tak je chtěl co nejvíce protahovat. Proto si teď lehnul vedle Justina na postel a dál ho líbal. Potom se zvedl na lokti a jeho rty začaly líbat chlapcovo ucho a krk. Pomalinku se sunuly k Justinovým bradavkám. Justin vzrušeně dýchal, když mu Brian jazykem objížděl kolem bradavky a vyjekl, když na ní zaútočily Brianovy zuby. Pak se ale Justinův dech úplně zastavil a to proto, že Brian sjel od bradavek po břichu kolem pupíku o dost níž a teď ho líbal na hranici chloupků jeho přirození.
Ano, obličej měl jen kousek od tvrdého penisu, ve kterém rychle pulsovala krev.
Justin opravdu ani nedýchal. Brian ho líbal něžně v tříslech, na vnitřku stehen. Jeho vlhké rty zanechávaly stopy na podbřišku a plochém chlapeckém bříšku. Bylo to tak… a pak se začal stejnou cestou vracet zpět k Justinovým ústům. Brian mohl jasně slyšet Justinovo ulehčené oddechnutí anebo to bylo zklamání?
Opět se líbali a najednou to byl Justin, kdo se vydal na průzkum. Zjistil jak opojné je líbání Brianova krku. Jak zábavné může být jemňoučké oštipování Brianových klíčních kostí a ještě zábavnější je škádlení ztvrdlých bradavek. A potom, i když se náramně styděl, sjel k Brianovu podbřišku a připomenul si ten pocit, jaký sám měl, když tam byl Brian. I když se velmi styděl, moc chtěl, aby Brianova ústa objala jeho penis, ale ona to neudělala a bylo to pro něj skoro zklamání. Chvíli odolával a kroužil kolem a mučil Briana svými rty. Ale pak si dodal odvahy. Chtěl svému pánovi ukázat, že jeho záchrana se mu opravdu vyplatí. Chytil sebejistě Brianův velký penis do své ruky a hravě ho celý od zdola nahoru olízl.
S tvářemi hořícími studem, ale s očima ve kterých zářila radost ze své odvahy, pohlédl na Briana.
A on se na něj s povzbuzením usmál.
"Pokračuj."
Jenže jak dál? Ještě několikrát Briana olízl a pak začal škádlit špičku penisu. Potom zcela instinktivně lapil jeho úd do svých úst. Brianova ruka na jeho hlavě naznačila pohyb a pak Brian vydechl slastí.
Justina to bavilo. Zkoušel to pomalu, zkoušel to rychle, a když Brianovi ztvrdnul penis na kámen, Justin zlehka hnětl varlata najednou mu do úst vystříkla tekutina. Brianova ruka na Justinově hlavě mu nedovolila, aby se odtáhl a tak Justin vše poctivě spolykal. Věděl, co to je, tohle znal. Těšilo ho, jak Brian vzrušeně a slastně oddechuje. S radostí se na něj podíval, Brian přitáhl jeho obličej a chtěl ho políbit. Justin však uhnul. Myslel si, že by to nebylo dobré, když má ústa plná chuti z Brianova výstřiku. Ale Brian chytil jeho tvář mezi dlaně a obrátil mu hlavu zpět k sobě. Potom ho dravě líbal a jazykem se dostával do všech zákoutí Justinových úst. Pak se přitiskli a odpočívali. Byl čas na večeři.
Brian vstal a začal se oblékat, řekl: "Nechám ti poslat nějaké oblečení a pak přijď dolů do jídelny. Dáme si večeři a prohlédneš si to tu."
Brian viděl, že se Justin zarazil.
"Hm?"
"Mám večeřet s vámi, pane? Nevím, zda se to pro vězně hodí!" skoro zašeptal Justin.
Brian se na něj prudce otočil s široce otevřenýma očima a nevěřícím výrazem.
"Snad sis nemyslel, že tě uvězním za něco, co je tvá přirozenost a nic s tím nemůžeš udělat. A navíc je to tak krásné?" mrkl a usmál se. Justin se udiveně díval, ale mlčel. Nevěděl, zda si s ním jen Brian nepohraje a pak ho stejně nechá shnít ve vezení. Ale vypadá to, že to opravdu nemá v plánu.
"Žádný soud nebude, o to se postarám. A ty tady zůstaneš, jestli budeš chtít, třeba… jako můj komorník, průvodce, sluha, bavič… nebo milenec?" ďábelsky se zasmál Brian.
"Nevím, nějakou práci ti najdeme!" mrkl na Justina.
Justinovi se roztáhla pusa do širokého úsměvu. Vyskočil a vpadnul Brianovi do náruče.
Radostně ho líbal.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Rowene | 24. října 2011 v 7:22 | Reagovat

To je tak krásně romantické! Jen tak dál! :-)  :-)  :-)

2 Sharlaid | 24. října 2011 v 19:47 | Reagovat

Původně jsem přečtení téhle povídky odložila na neurčito. Přeco jen mi postavy z qaf do historického kontextu neseděly. Jsem neskutečně ráda, že jsem to nevydržela. Už prvné dvě kapitoly mě úřesvědčily o tom, že jsi naprosto famózní autorka s nepředstavitelnou fantazií. A Emmet mě dostal asi ze všech nejvíc! Už se nemůžu dočkat pokračování! :-)

3 Justinka | Web | 24. října 2011 v 21:11 | Reagovat

[1]: Děkuji. :-)

[2]:Ani nevíš, jak jsi mě potěšila! Říkala jsem si, že tohle jsem už možná trochu přehnala, když o historii vím pěkný nic!Jsem ráda, že nepátráte po nesrovnalostech, ale alespoň někoho baví ten příběh jako takový... ;-)
Emmeta píšu hrozně ráda, jenže se mi to stejně vždy zvrhne zpět k J+B! Jak je to možné? :-x Doufám, že tě neodradím a vydržíš s mými miláčky až do sladkého/hořkého konce. To se teprve uvidí. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015