Panství 3.

19. října 2011 v 14:20 | Justinka |  PANSTVÍ

Varování:
tentokrát snad ani ne:-), ale aby se neřeklo, z morálního hlediska a tak... 15+

Do prvního dne svého manželství se Brian probudil vedle Emmeta. Věděl, že nastanou problémy, ale bylo mu to jedno. Dlouho si tak pěkně neužil.
V posteli to bylo něco docela jiného, než někde ve stájích. Emmet se vzbudil a dal Brianovi na dobré ráno polibek. Potom se zatvářil zkroušeně a řekl: "Je mi to líto, ale už na mě čekají v Paříži další závazky a ty jsi teď ženatý muž. Měli jsme s tím začít dřív, bylo to fantastické, báječné a dokonalé."
Brian nevěděl, co ho popudilo víc. To, že Emmet teď hned odjíždí nebo připomínka jeho manželství. Samozřejmě nedal ani náznakem na sobě znát, jak mu to vadí.


Nebýt situace tak vážná, o čemž svědčil Lindsayin výraz, musel by se Brian začít smát. Jen co se s jeho ložnice vyplížil Emmet, podobným způsobem se tam vloudila Lindsay. Asi aby služebné nevěděly, že svatební noc neproběhla, tak jak měla. Zamračená Lindsayina tvář ovšem nenechávala Briana na pochybách, že se opravdu provinil. Nebyl zvyklý omlouvat se, přesto řekl: "Promiň, že jsem se opil. Dělal jsem ostudu?" zadíval se na Lindsay, pak ale raději sklopil oči na svou přikrývku, pod kterou seděl zakrytý na posteli opřen o polštáře. Když opět vzhlédl, Lindsay k němu stála zády a ramena se jí otřásala.
"Kruci, ona pláče? Tak to tedy vážně po…" Celá ta věc s manželstvím mu začínala neskutečně lést na nervy. Už ho to stálo tolik sil a ovládání. A teď ještě slzy. Slušelo by se jít Lindsay utěšovat, odporošovat, slibovat, ale to by Brian nikdy neudělal. Přesto se tvářil, že jediné co mu v tom brání je to, že je pod dekou nahý a nemůže vstát z postele.
Jenže najednou se pokojem začal ozývat smích. Nezadržitelný smích, který Lindsay už nijak nemohla skrýt. Smála se a smála a Brian nevěděl, co to má znamenat.
Když Lindsay konečně mohla promluvit, stále ještě s úsměvem na rtech řekla: "Málem jsem se srazila s Emmetem ve dveřích. Budu doufat, že jediný následek této noci bude, že mě služebné budou považovat za nejzkaženější nevěstu široko daleko."
Brian pozvedl obočí, jako že nerozumí.
"No… jeho víc, víc… bylo slyšet úplně všude. Ještě, že má tak vysoký hlas, který by se dal považovat za určité situace za ženský." Brian se opatrně usmál a nemohl uvěřit svému štěstí. Že by z toho vyvázl tak lacino?
Lindsay ale najednou zvážněla: "Jsi ten největší parchant, jakého jsem kdy potkala. Kdys mi to chtěl říct? Nikdy, viď? Vzít si hloupou husu a tajně si užívat s komorníkem! Jenže i přes své nebetyčné sobectví, máš neuvěřitelné štěstí. Trefil ses. Tedy spíš tvůj otec. Mimochodem… on o tom ví?" Brian zavrtěl hlavou, že ne! Trefil? Jak se trefil? O čem to mluví? Brian stále tápal.
"Jsem moc ráda, že jsi si dnes v noci tak užil, protože já a Melanie jsme měly ten nejúžasnější sex jako už dlouho ne."
Brian se na ni podíval se široce rozevřenýma očima. Nic neřekl, ale jeho srdce bušilo jako by běžel a radost mu bublala v ušních bubíncích.
"Nedá se nic dělat," pokračovala Lindsay, " ale dnes v noci se budeme muset překonat a udělat to spolu, protože s tím s kým bychom to dělat opravdu chtěli se potomka nedočkáme. A předpokládám, že 9 měsíců po svatbě bude chtít každý vidět budoucího dědice. Nemusím doufám říkat, že ložnice zůstanou i nadále oddělené. Teď se hezky obleč a sejdeme se dole na snídani jako ten nejšťastnější novomanželský pár na světě," spokojená se svým projevem se usmála a odcházela z pokoje.
Brian myslel, že mu praskne samým štěstím hlava. Ona je na holky. Ona … je… na… holky! Mozek rychle roztáčel další a další myšlenky.
Bude po něm chtít jen dítě. Jeho avantýrám pranic nebrání a ještě má alibi. Tak to je geniální! Děkuji ti, otče, nemohl jsi mi vybrat lépe!

Opravdu sešli dolů ke snídani jako nejspokojenější manželé. Z jejich tváří šel jasně vyčíst pocit štěstí, i když nikdo nevěděl, za jakých podivných okolností k němu dospěli.
Otcův výraz zcela prozrazoval nač myslí: " No vidíš, já ti to říkal a ty ses bránil," z něj jen sálalo. Takže i otec byl spokojen. Jen matka házela nejprve ustrašené pohledy na Lindsay, myslela si, že se to Lindsay bude hnusit stejně jako jí, ale když viděla, že se usmívá, tak se uklidnila a rozhodla se, že hned po snídani vyrazí do kostela, aby poděkovala Bohu za tu překrásnou svatbu a za jejich šťastné manželství.
Jejich opravdová svatební noc proběhla tedy až druhou noc tohoto svazku. Brian měl i pár zkušeností s dívkami. Dokonce to bylo jeho poprvé, protože to zařídil jeho otec.
To bylo tak: malého Briana poslala jeho zbožná matka a otec, kterému to byla jedno, na jezuitskou kolej.
Jenže čím byl Brian starší, tím měl s vírou větší a větší problémy. Nakonec ho tiše z koleje vyloučili. A právě v té době, když se vrátil domů, se stala ta věc. Otec mu přivedl nějakou holku z kuchyně. Brian se bál odmítnout, aby otec nezískal nějaké podezření. Kdyby alespoň ta dívka byla chlapeckých tvarů, ale ona měla velká prsa a široké boky. Nakonec se ukázalo, že v tomto věku to můžete dělat třeba i proti stromu a stojí vám, takže služebná mohla otci s úsměvem prozradit, že jeho syn už není panic.
Brzy na to se jeho otec přestal starat, jestli synek běhá za služtičkami a poslal ho na vojenskou kadetku. Jenže když Brian školu dokončil, otec ho povolal zpět domů, protože se zhoršilo jeho zdraví, ale i problém s alkoholem. Nechtělo se mu už řídit celé panství a tak řekl, že mu Brian bude pomáhat. Prakticky to znamenalo, že začal vést celé panství sám. I když mu bylo pouhých osmnáct let. Ale zpět ke svatební noci Briana a Lindsay.

Briana skoro překvapilo, že Lindsay je panna. Ale ona mu vysvětlila, že by bylo velmi nevhodné, kdyby jí její novomanžel kvůli tomu vrátil. Tu hanbu by nepřežila. Nakonec to nebylo zas tak špatné, když se uváží, že si každý myslel na to, co ho vzrušuje nejvíce. Brian objevil, že Lindsay se velmi líbí, když jí saje bradavky a tak to dělal. Lindsay poznala, že i láska s mužem se jí může líbit. Melanie se sice tvářila jako bůh války, ale oni si to přesto několik nocí za sebou zopakovali. Asi čtyři měsíce po svatbě oznámila Brianovi Lindsay, že je těhotná. A on si oddychnul. Možná by se docela rád zapojil do péče o těhotnou Lindsay, ale od teď byla v moci Melanie. Ona jí masírovala unavená záda, ona jí chystala vonné koupele, ona jí hladila před usnutím. Kdykoli se Brian přišel za Lindsay podívat, sledovala ho Melanie ostřížím zrakem a dávala jasně najevo, že už by měl jít. Brian cítil, že to do budoucna bude problém, ale teď nechtěl vyvolávat spory - kvůli Lindsay. Brian napsal Emmetovi dlouhý list. Náznaky vylíčil, jak pokračuje jejich manželství a také pozval Emmeta na návštěvu. Neuplynuly ani dva měsíce a Emmet byl tu. Přijel prý na dovolenou. Zdrží se však nejdéle 14 dní. Emmet byl velmi zvědavý a taky, to co prožil s Brianem o jeho svatební noci bylo neobyčejně dobré. Chtěl si to zopakovat!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Rowene | 19. října 2011 v 21:01 | Reagovat

Jejda, jejda, kde máme toho plavovlasého klučinu? :-)

2 Justinka | Web | 19. října 2011 v 21:15 | Reagovat

[1]: Bude! Ale vy nevíte, že Justin se objeví, až v den Lindsayina porodu? To je kánon a přes to nejde vlak, alespoň tady.:D  Klid, klid. Již v dalším dílu. ;-)

3 Pája | 20. října 2011 v 13:12 | Reagovat

[2]: Supr pokračování :-) Mě vůbec nedošlo, že se poznali až po porodu. V seriálu jsou spolu snad od 10minuty :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015