Fertile Ground

10. října 2011 v 11:47 | Justinka |  Filmy


Konečně jsem se odhodlala (ano, pro mě to bylo opravdu těžké, protože horory opravdu, ale opravdu nemusím) a když už jsou na FERTILE GROUND titulky :D tak jsem do toho šla. Můj pohled na film je pod perexem...:-)


Vím, že ode mně čekáte bezbřehé pochvalování si Galea, ale budu vás muset asi zklamat. I když nepatřím k těm, kterým by se zvedal žaludek z toho, že Gale líbá ženy, přesto mu to nevěřím. S překvapením jsem zjistila, že Leisha Hailey mi ani moc nevadí...
Gale byl na začátku jako milující manžel ultra roztomilý a vůbec nic nedám na to, že někdo napsal na čsfd k filmu, že je Gale jako dřevo. Pravdou ale je, že ač jsem z něj sice nemohla odtrhnout oči, ale musím uznat, že Leisha celý film táhla a byla to ona, kdo si za něj zaslouží můj obdiv. Jediné co jí můžeme závidět, je postelová scéna. Ale asi si jí neužila tak, jak by mohla.
Není to pro ní neuvěřitelně úžasné být v posteli s Galem, ona je totiž na holky.:-)
Jistě už tušíte, že to není film, kterým by Gale udělal terno, ale jelikož jsem nebyla děšena jinými horory neměla jsem žádné srovnání s tím nebo oním, tak mě se to docela líbilo. Vím, že je divné si u hororu všímat nelekajících prvků, ale z čeho jsem byla fakt unešená byly Leishiny oděvy. No, spíš by se hodilo napsat noční úbory, protože přes polovinu filmu pobíhá v nočních košilkách. Ale skvostných! To je můj styl, kdyby mi tedy nebylo neustále zima. :D
Nebudu rozpitvávat děj, protože když jsem to zvládla já, hlavní poseroutka, tak to zvládnete také! Jen se na to podívejte!
Není to sice hit, ale roztomilých Galeových kukučů se dočkáte určitě.:-)
Tentokrát je malíř Gale. Zajímavé! A dokovce se dočkáme i zajímavých narážek, které by se mohly dotýkat Briana.:D
Tak se nechte postrašit (to nebylo vhodné napsat právě pod takovýto obrázek :DDD) a užijte si Galea ve filmu Fertile Ground.
Vaše Justinka

PS: Fotky jsem pečlivě zachytila sama, takže jsou bez zdroje :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rowene | 10. října 2011 v 12:37 | Reagovat

Zkusím se na to podívat. Zajímavé je, že jsem v jedné cvičebnici angličtiny našla dnes větu: Brian is the tallest and the most handsome of the group. Není to už úchylka,že najdu i v učebnici QaF? Asi budu muset celou tu knihu zmáknout. :-) :-?

2 Justinka | Web | 11. října 2011 v 19:41 | Reagovat

[1]: :-D Brian je totiž propašován slashistkami do všech sfér lidské činnosti.:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015