6 série QAF a halda fanfic :-)

13. října 2011 v 15:31 | Justinka |  Věci týkající se QAF
Přátelé, kamarádi!

Tak jsme se dočkali! Právě teď hned se můžete začít dívat na Queer as folk 6! Jak je to možné? Protože fanoušci (čehokoliv) jsou natolik nádherně šílení, že si další pokračování umí nejen vysnít, napsat, ale i nakreslit a naanimovat!
Když jsem na to narazila nevěřila jsem vlastním očím - zejména tomu, jak moc umím polsky:DDD
Zkuste to není to těžké...


Dál už pokračujte sami po číslech dílů, ale pozor nechte dojet až na konec, jsou tam behind scenes:-)


Když už jsem na youtube nevím, kdy přestat:-), ale toto a video a jeho druhá část mě mírně (dooost) děsí!


Tak co Dlee? Jak se ti líbí 6 série? :D
Dobře to byl vtip, všichni se asi rádi vrátíme k opravdovému Galeovi a Randymu.
Měla jsem teď velké štěstí na výběr povídek, ne které jsem se vrhla téměř hladově, nějak jsem je poslední dobou zanedbávala a řeknu vám, že jsem v depresi, jaké úžasné příběhy se dají najít. Vůbec se mi nechce nic psát! Připadám si úplně pitomá, když zvážím, že někdo může vymyslet tak zajímavé povídky.


Jestli se chcete ponořit do fanfic mám tu pár typů:

Tady je odkaz na povídky od elyxer, zamilovala jsem si je. Ano to je ta, od které jsem už doporučovala Collar Bound a Leather Bound.
Pro milovníky humoru rozhodně The Road Trip, pro milovníky napětí téměř detektivního a BDSM Slave of Circumstance a pro milovníky PWP - To The Victor

Aby to nebyl jen monopol na elyxer, tak jsem též četla opravdu nádherný a promyšlený příběhm, který vám nedá vydechnout, plný emocí a zvratů - Five coins od Soleil
http://midnightwhispers.ca/viewstory.php?sid=1514&warning=5

Nemohu opomenout ani české povídky. Radost mi udělal další díl Deja vu od alice a také povídky od Dorey a Roedeera, ale ty si můžete v pohodě najít sami, protože to jsou už mí stálí oblíbenci.:-) (fanfic Glee - koho to baví a zajímá)

Tak co myslíte, mám se vůbec do nějakého psaní pouštět? :-(

Vaše učtená Justinka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anne | Web | 13. října 2011 v 20:08 | Reagovat

Obdivuji jejich odhodlání... Ovšem polský dabing je strašný, jednou jsem tak chtěla sledovat film a dlouho jsem to nevydržela.

Tolik anglicky psaných povídek! Ty určitě začínat nebudu,  už tak jich mám dost v tomto jazyce, které bych si chtěla přečíst.

Kladeš otázku, na níž bych taky chtěla znát odpověd... Já si vždycky řeknu, že něco napíšu a pak to zamítnu s tím, e jiní to umí líp.

2 evannabarca | 13. října 2011 v 20:46 | Reagovat

Rozhodně bys měla psát! Tvoje povídky jsou úžasný, zrovna jsem přemýšlela, že bych si moc ráda přečetla nejakou tvojí novou povídku :-)

3 Rowene | 13. října 2011 v 22:51 | Reagovat

Určitě psát!
6 série nic moc, jsou tam moc toporní. Ale zkoukla jsem kousek QaF UK. Je to zajímavé srovnávat. Spousta scén je tam vlastně skoro stejných. Ale Gale to prostě svým šarmem a mužností převálcoval. Aidan Gillen je možná lepší herec, ale je v QaF tak trochu slizoun. Pikantní je, že herec, který hraje Nathana(Justin) je větší. A přesto, že mu je jen 15, tak působí dospěleji než Randy Harrison. Ale je moc hezký, to se musí nechat.:-)

4 Justinka | Web | 14. října 2011 v 20:40 | Reagovat

Děkuji, dodaly jste mi odvahy se do toho opět pustit.:-)

[3]: S UK si nezačínej! A nebo jo, ale já to nerada slyším. Slizouny nemusím! :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015