1000 slov / Večírek

23. října 2011 v 22:43 | Justinka |  1000 slov nebo drabbleRozhodla jsem se, že Vás dnes rozmazlím. A i když jsem již přidala další díl povídky Panství (shodou okolností to vyšlo na díl, který je PWP) neodolala jsem a připojila jsem se k výzvě Bilkis (doufám, že se nikdo nepohorší, když se nacpu do úzkého okruhu příznivců Glee slashe (přesněji Kurtofsky) se svým ještě uzším QAF slashem:D)
Výzva se týkala1000 překvapivých slov (to jsem bohužel nestihla:D, ale další výzva se na mých deset za sebou jdoucích drablátek také hodí) a 1000 slov o tajemství! Znáte mě, neumím psát krátce. Vlastně jsem tohle v životě nenapsala, takže netuším, jestli něco není špatně. Je to jen pokus. Nemohla jsem na první pokus vymyslet nějakou hlubokomyslnost (hahaha, jako bych jindy mohla?) tudíž začínám, něčím co už mám trochu natrénováno - PWP. Byl to hrozný fofr a ani jsem si nestačila rozmyslet, jestli a vážně a proč a tak... a už jsem to dávala na blog.

RPS / Gale+Randy+nechte se překvapit, když to má být překvapivé :D
Varování: PWP / 18+

VečírekPochyby
Gale byl poslední dobou divný. Tedy ne, byl jako dřív. Pořád to byl ten nejlepší přítel, jakého jsem kdy měl. Miloval mě, o tom jsem neměl pochyby. Jenže někdy se tak teskně zahleděl… Na co vlastně? Na dívčí nohy v černých sexy punčochách, na plný výstřih, na lokny přehozené přes rameno, na dokonalý odstín rtěnky. Trápilo mě to. Nechtěl jsem, aby si připadal jako v pasti. Aby si začal myslet, že o něco přichází. Vždyť předtím, než mě poznal, než jsme spolu začali žít, byl přece jen na holky. Tak dlouho mu trvalo, než si uvědomil, že beze mě nemůže být. Nepodvedl by mě, ale evidentně mu to chybělo.


Rozhodnutí
I když jsem z toho neměl žádnou velkou radost, chystal jsem se mu nabídnout, ať si sežene nějakou holku. Ne, to není přesný výraz. Ať si přivede nějakou holku. Nepřežil bych pomyšlení, že to s ní někde dělá a já nad tím nemám absolutně žádnou kontrolu. Nevím, jestli ho neztrácím. Nevím, jestli to opravdu potřeboval nebo jsem mu to vnutil, nebyl u toho. Neměl jsem potěšení s pohledu na jeho potěšením zrůzněnou tvář. Zvrácené, já vím, ale jinak to nedokážu a chci to pro něj udělat.

Návrh
Počkal jsem si, na jeden takový okamžik, když opět pokukoval po opravdu krásné dívce, se kterou jsme se seznámili na jednom z večírků pořádaných k promo QAF. Navrhl jsem mu to. Nevěřícně na mě zíral. Znal jsem ho tak dobře. Zapřel to, ale jeho červenající se tváře ho prozradily. Nechal jsem to být, ale když jsme z toho večírku odcházeli na další, komornější, dotyčnou dívku s kamarádkou jsem pozval, aby šly s námi. Byla tak rozkošná. Styděla se. Omlouvala se, že je tu se svou nejlepší kamarádkou, ale seriál prý nesleduje…

Večírek
Zábava byla výtečná, i když hlavní slovo držel většinou Hal, ale sem tam se prosadil Peter nebo Michelle. Hodně jsme pili, tančili každý s každým, překřikovali se, smáli…
Kolem druhé jsme Jenn nabídli, že jí svezeme domů. Její kamarádka už dřív musela jít. Souhlasila. Byl to večírek k další řadě seriálu a my měli pro sebe objednanou limuzínu. Pohodlně jsme se uvelebili na prostorných sedadlech. Otevřel jsem šampaňské, na oslavu našeho dnešního seznámení. Jenn se zdála jako velice sympatická dívka. Líbila se mi. Dokázal jsem si představit, že… a dokonce i, že já sám se přidám…

Doteky
Gale a Jenn se zlehka dotýkali rameny, boky, stehny, jak seděli těsně vedle sebe. Jenn se natáhla pro sklenku, kterou jsem jí podával a přitom se jí vyhrnula sukně. Gale fascinovaně zíral na její hezké, štíhlé nohy. Dech se mu zadrhl, když spatřil, že to nejsou punčocháče, ale samodržící podvazky.
Neovládnul se a jeho prsty si začaly jemně pohrávat právě s lemem podvazků. Jenn se jen usmála a zdálo se mi, že její oči ztmavly touhou. Galeova ruka byla stále více odvážná. Gale už nepokrytě hladil Jenn stehna a zajížděl i mezi ně. Aniž bychom mohli zaslechnout něco jiného, než zvuk motoru, ona lehce od sebe stehna roztáhla a svou tvář plnou vzrušení a očekávání otočila ke Galeovi.

Polibky
Měli jsme s Galem dohodu stejnou jako Justin a Brian. Nebudeme nikoho líbat. Cítil jsem, že by Gale chtěl toto pravidlo porušit, ale já nebyl ještě připravený mu to dovolit. Jeho rty měly zůstat jen pro mě. Bylo to to nejsladší, co na něm bylo a jeho polibky mě dokázaly dostat do jiného vesmíru. Stoupal jsem a padal s jejich intenzitou a množstvím. Gale tedy něžně políbil její ucho a po krku sjel do výstřihu. Já sám jsem přejel Jenn rukou přes lýtko.

Překvapení
Pokud pominu mé první nesmělé pokusy se ženami, zakončené ztrátou panictví, kdy jsem si byl nucen přiznat, že opravdu na holky nebudu, čím se mi dost ulevilo, ženy mě od té doby nepřitahovaly. Ale stačil ten letmý dotyk na Jenniných lýtkách a hlaďounkých silonkách v tom malém prostoru limuzíny, kde by se erotické napětí dalo krájet a já byl nadmíru vzrušený. Najednou jsem moc chtěl, aby se to stalo. A nebyl jsem sám. Galeova ruka plenila Jennin klín a ona liše sténala. Snažila se rozepnout Galeovy kalhoty, ale nedařilo se jí jednou rukou zvládnout poměrně složitý mechanismus pásku. Pomohl jsem jí.

Nahota
Naše úbory už rozhodně nevypadaly tak jako na premiéře. Černé minišaty se nyní krčily připlácnuté ke dveřím limuzíny, Gale měl své drahé kalhoty u kolen a košili rozepnutou. Jejich hra těl bylo vášeň sama, i moje kalhoty mi byly pěkně těsné. Neudržel jsem se a rozepnul si zip. Právě když jsem hodlal upřít svou pozornost na trochu potěšení pro mě, Jenn na mě pokývala prstem a poplácala kousek volného místa vedle ní na sedačce. Když jsem se ocitl těsně v jejím sousedství zajela rukou pod mé slipy a Gale mě v tu chvíli žhavě políbil. Musel jsm na chvilku zavřít oči, jak se mi zatočila hlava.

Hvězdy
Galův jazyk laskal její bradavky a pak se vydal dolů mezi roztažené nohy. Laskal jazykem tenoučkou černou krajku maličkých kalhotek. Gale tím vypadal plně zaujatý. Potom kalhotky odtáhl a už byl tam, kde chtěl být. Bylo to zvláštní. Myslel jsem si, že budu žárlit, budu naštvaný, bude to divné… Ale vůbec na to nedošlo. Jenn byla tak krásná a okouzlující dívka a mě tak dostávalo, to jak si to Gale užívá, že jsem se necítil špatně. Vlastně naopak. Líbilo se mi to. Hodně. Vyvrcholili jsme všichni tři najednou a nevím jak oni, ale já viděl malé hvězdičky…

Skvrny
Leopardovy skvrny nepředěláš a Gale byl prostě bisexuální a já s tím nemohl nic dělat. Mohl jsem se s tím smířit a vytěžit z toho takovéto krásné zážitky. Nemohl jsem se ho jen proto vzdát.
Viděl jsem, jak vzrušeně oddechuje, jak se spokojeně pousměje, ale i to, že se s Jenn ještě nechce rozloučit, ale byl nesmělý. Pošeptal jsem jí: " Byli bychom moc rádi, kdybys nás doprovodila do hotelu. Gale by s tebou rád šukal!" Zasmála se příjemným hrdelním smíchem a přikývla.
"Já také!" zašeptala smyslně do ucha zpět, ale Galeovi. Ten se zachvěl. Pak si na své polonahé tělo natáhla jen kabátek a my jí objali každý z jedné strany a vyrazili k hotelu. Tak začal náš vztah ve trojici.

Uf, byla bych ráda, kdyby jste mi napsali "tak takhle tedy ne" (jo, z toho bych skákala radostí), případné připomínky.
Gently, I do it the first time.Mrkající

Vaše Justinka
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 keishatko | Web | 24. října 2011 v 2:56 | Reagovat

čo to? nééé...ja nerada ženskú...ako je to pekne napísané ale zásadne NE NE a znovu NE...žádna holka :-|

2 Bilkis | E-mail | 24. října 2011 v 7:09 | Reagovat

Musím říct, že QAF nesleduji, takže nemůžu nic posoudit z hlediska fandomu a canonu, ale líbilo se mi to. :-) Ještě k tomu, co jsi psala v úvodu článku - samozřejmě, že se nikdo nepohorší :-D Výzva nikdy není omezená fandomem a nemá ani omezenou platnost, takže na ni můžeš psát kdykoliv, kdy se ti zachce. ;-)

3 Rowene | 24. října 2011 v 7:17 | Reagovat

Mě se to líbilo i s ženskou, kupodivu. :-)

4 Justinka | Web | 24. října 2011 v 11:13 | Reagovat

[2]: Děkuji, to je dobré vědět. Hynula jsem strachy, že než já se k něčemu dokopu, vymyslím, vypiluji (ano, už bych v tom ráda něco měnila, ale nebudu) tak že budu o 4 výzvy pozadu. Vy jedete jako draci :-).
Canon a asi ani fandom by ti moc nepomohl, tohle je natolik překvapivé :-D, že je to RPS o hercích QAF. Gale je hetero (ano, začínám se s tím pomalu a bolestně smiřovat, i když...) a Randy je gay. Fikce byla to, že chodí spolu dohromady a i to, že mají společnou slečnu. Bože, vysvětluju to polopatě. Stop. :-x

[3]:Děkuji.

[1]: Hej, ty nejsi vůbec tolerantní? :-D  :-P  Víš, jaký šok jsem včera zažila? Tedy já mu to přeju a vůbec, ale stejně se mi srdce na chviličku zastavilo...Gale a Yara!
http://twitpic.com/74sl2u

5 Bilkis | E-mail | 24. října 2011 v 14:57 | Reagovat

[4]: Že je to RPS a že to asi nebude nějaký náhled do skutečného života mi došlo, neboj. ;-)

6 Rowene | 24. října 2011 v 17:38 | Reagovat

[4]:Já bych to neviděla tak dramaticky, někde jsem objevila tento text:
Hey furriboots!!!!! please dont spread wrong word of mouth!!! i know for sure that some fans went to Yara and said that its nice that you are here to support your boyfriend (Gale)...she laughed and said ohh noo i am not his girlfriend, he is just a friend!!! These were her exact words...
Ale zase na druhou stranu by bylo pěkné, kdyby někoho měl, ať je to kdokoli. :-)  :-) A aby to konečně vybalil. :-)  :-)

7 Justinka | Web | 24. října 2011 v 21:59 | Reagovat

[5]: Já jen pro pořádek! :-x

[6]: Tak to mi trochu vylepšilo náladu. Bože, to zní hrozně. Ne, tak jsem to nemyslela. Taky bych mu přála někoho milovaného a milujícího!
Ale pochlubit by se taky mohl! :-x

8 dorea | E-mail | Web | 25. října 2011 v 21:07 | Reagovat

tyhle Výzvy jsou super a těhlech tisíc slov se mi líbilo, ta představa mi připadá vzrušující :) díky
a tohle  "Vyvrcholili jsme všichni tři najednou a nevím jak oni, ale já viděl malé hvězdičky… " mi připadalo strašně srandovní, kdyby to tak bylo i u běžných smrtelníků co? :D

9 Justinka | Web | 25. října 2011 v 22:08 | Reagovat

[8]:díky :-)
Jo, mě taky! Už se tu půl hodiny tomu posmíváme po skypu... :-D Já to snad po sobě ani nečetla( tedy kontrolovala jsem chyby, ale toto mi tedy uniklo!:-?)Není divu, že nevídám hvězdy, asi něco dělám špatně :-D  :-D  :-D a to, že se jim to podařilo dohromady, když tam ani nebylo z čeho a jak, je taky legrace:DDDD
Ale do slov mi to vyšlo perfektně! :-P

Hluboce se stydím! Výzvy asi nejsou pro mě! Takové honem, honem! No dobře, to nezamluvím... :-(

10 Karin | 24. března 2013 v 23:12 | Reagovat

Žadnou holku mezi ně,ale povídka to byla pěkna. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015