Setkání v Pittsburghu 8.část

10. září 2011 v 20:01 | Justinka |  SETKÁNÍ V PITTSBURGHU

Tento cyklus velmi úzce navazuje na SETKÁNÍ, proto je dobré číst Setkání dříve. :-)

Varování: 18+, explicitní sex

Ennis jel rychle a tak s ranním svítáním vjížděli do města, kde prožil tolik let svého života.
Najednou ho viděl úplně jinak. Přišlo mu jako zanedbaná díra, kde nebylo na čem lpět.
Zastavil před svým karavanem a poprvé se za něj zastyděl, když uviděl Zackův údiv. Přesto ho pozval dál. Rychle balil těch pár věcí, které měl. Šaty, otřískaný hrnek na kávu, ze kterého chutná nejlépe, věci na koně a samozřejmě košile a Justinův obrázek. Zack zatím zkoumal pohlednici Brokeback Mountain.
"Chtěl bych se tam někdy podívat," zamyšleně řekl.
Ennis se zastavil a přemýšlel. I on by se tam vlastně rád podíval. Už tam dávno nebyl a teď, když se stěhuje… (srdce mu poskočilo úzkostí, nadšením, strachem z neznámého - stále tomu nemohl uvěřit). Třeba už se tam nikdy nepodívá. Sevřelo se mu srdce.
Mrkl na obrázek Jacka ve své ruce a přikývl. Stavíme se tam cestou zpět. Bylo rozhodnuto.


Ještě zajeli do Ennisovy práce, aby si mohl vyzvednout těch pár dolarů, které mu majitel dlužil. Ennis se neloučil s nějakým přehnaným sentimentem. Zanedlouho seděl vedle Zacka v autě a ujížděli směrem k Brokebacku.
Pro Ennise to byla známá cesta, přesto to bylo tak jiné. Je to už dlouho co sem Ennis jel s někým, s někým blízkým.
Když dojeli co nejblíže planinám hory, bylo po poledni. Ennis hbitě rozdělal oheň a přistrčil k němu plechovku fazolí. Pro něj to byla nespočetně prožitá věc, pro Zacka jen jeden rychlý oběd venku na ohni. Seděli, čekali na jídlo a rozhlíželi se kolem. Každý se ponořil do vlastních myšlenek. Ennis rozmlouval s Jackem, jakoby se mu omlouval, za to že žije dál, jakoby mu přivedl Zacka ukázat.
Ennis zvažoval vše znovu a znovu, ale žádnou vinnu necítil. Už ne.

Po obědě se šli projít. Vylezli hodně vysoko a dlouho se rozhlíželi, potom mlčky klesali dolů k vychládajícímu ohništi. Ani jejich myšlenky už nebyly vzletně nebeské, spíš se drželi při zemi a týkali se pekelných záležitostí. Do jejich myslí se vkrádala touha.
Ennis znovu rozfoukal oheň, když se vrátili a postavili stan. Ani se nemuseli domlouvat, bylo jasné, že tady dnes přespí. Nechtělo se jim jet opět na noc a také… tu chtěli zůstat. Jen oni sami v klínu hor.
Sedli se k ohni, Ennis vytáhl flašku whisky, pořádně si zavdal a pak se konečně zeptal Zacka, co říká tomu Brianovu plánu. Mluvili dlouho, dokonce se nadšeně překřikovali, když je napadaly další a další věci, které budou potřeba a které chtěli. Měli ještě úsměv na tvářích, jak se nemohli shodnout, který název pro stáj by byl lepší, když se Zack na Ennise zadíval a zcela vážně pronesl:
"Budeš ten nejlepší vedoucí koňské stáje široko daleko."
Ennis zabručel, ale znělo to potěšeně.

Hvězdy jim už svítily nad hlavou, když se odebrali do stanu ke spánku. Oba si pomalu svlékali košile, chřestily přezky jejich opasků, soukali se z vysokých bot. Ennisovi se vracelo tolik vzpomínek, ale nebyl to jen Jack, kdo ho rozpaloval. Zackova přítomnost byla též nadmíru vzrušující.
Zack na tom byl nejspíš dost podobně, protože po kolenou přilezl k Ennisovi a nabídl mu pomoc. Jeho ruce ho zručně zbavovaly dalších oděvů a jeho rty líbaly horce ty Ennisovy.
Ennisovi z toho začínalo být horko. Zack se natiskl na Ennise a vzal jeho hlavu do dlaní. I když ve stanu byla už skoro úplná tma, Ennis přesto mohl cítit, jak se Zackovi klepou ruce.
Zack si přitáhl jeho ucho a zašeptal: " Když už ses rozhodl se mnou žít, neměli bychom zkusit, to nač jsem tak dlouho čekal? Jen se bojím, že ti nebudu vyhovovat."
V Zackově hlase byla opravdu znát jasná obava a Ennis se musel ušklíbnout nad tou hloupostí. Jak by mu mohl Zack nevyhovovat?
Proto se zeptal: "Ty by si to chtěl? Teď a tady?"
Zack vydechl vzrušením se směsicí strachu "ano".
Ennis tedy prohloubil své polibky a začal Zackovi oplácet svlékání. Ennis nebyl už ten zbrklý a náhlou touhou a vášní přesycený devatenáctiletý mladík, který se na Jacka vrhl jako by na tom snad ani nezáleželo. Tehdy ho strhla pro něj nepochopitelná touha po Jackovi, která ho rvala na kusy a cítil se tak strašně sám a vlastně už ne tak úplně, když měl Jacka. Nemohl a ani nechtěl to zastavit. Ale teď, teď už věděl, že když se pomaličku vynořil z toho prvního návalu radosti z osudového setkání a trošku uklidnil své rozhárané city, pak přišlo jemnější milování, které bylo mnohem lepší, než cokoliv co kdy zažil. A to chtěl Zackovi dopřát.
Něžné, pomalé, rozvážné poprvé.
Svlečeného ho položil na zem vystlanou spacím pytlem. Litoval, že na něj nemůže vidět, ale to nevadilo, protože nahradil svůj zrak hmatem. Lehce prsty přejížděl po každičkém místečku Zackova těla. Hladil ho, líbal a dráždil, až Zack sténal vzrušením.
Ennise se najednou zmocnila nervozita. Dokonce tak velká, že…
Bylo tu tolik vzpomínek na Jacka, byla tu ta neskutečná Zackova podoba, byla tu ta dráždivá esence sexu, sexu s mužem, kterou tak dlouho, tak příšerně dlouho nepocítil, Ennis se klepal vzrušením a obavou. Zeptal se: " Co když já pro tebe nebudou dost dobrý? Jsem jen starý ošklivý kovboj, co…" víc říct nestihl, protože mu Zack ucpal ústa polibkem. Potom ho povalil a lehl si na něj.
"Jak ti mám dokázat, jak moc tě chci?" řekl Zack hlasem změněným vzrušením.
Na to Ennis nic neřekl, Zack ho dostal. Ale Zack najednou řekl: "Už vím!"
Co? Chtělo se vykřiknout Ennisovi, ale nakonec jen tiše čekal, co Zack udělá. Ten z něj překvapivě slezl a začal šátrat kolem sebe.
Zřejmě našel to co hledal, protože se spokojeně vrátil k ležícímu Ennisovi. Políbil ho a zašeptal: "Vadilo by ti hodně, kdybych rozsvítil malou baterku, jen abych viděl na tvou tvář?"
To Ennise dojalo. Rád by to navrhl sám, ale bál se, že si Zack bude myslet, že ho chce sledovat jako Jacka…
Zack tedy rozsvítil baterku a namířil jí na plátno stanu. To stačilo.
Pak si přilehl zpět k Ennisovi a pomalu ho znovu začal mazlit a dostávat se ke kýženému cíli. Totiž navléknout mu kondom a natřít gelem. Když Ennisovi došlo na co se Zack chystá, udivila ho jeho iniciativa a zamrzelo ho, že jeho vlastní dravost už je léty otupělá. Jenže to co tenkrát na poprvé provedl Jackovi by se mohlo nazývat znásilněním a byla to jen náhoda, že se Jackovi jeho akce líbila. Jenže Zack…
Zack dosáhl svého a odhodlaně začal nasedat na ztopořený Ennisův úd. Ennis se myšlenkami vrátil z minulosti do přítomnosti a sledoval plně se soustředícího Zacka, kterému se ale nedařilo.
Ennis si uvědomil, že takhle to nechce a neumí. Potřebuje vést, potřebuje dávat, potřebuje a chce Zacka všemu naučit…
Zastavil ho. Přitáhl si ho k sobě a políbil ho. Zack se červenal hanbou, že mu jeho iniciativa nevyšla, ale Ennisovy polibky ho uklidňovaly. Líbali se, Ennis přetočil Zacka pod sebe na zem. Obratně si umístil jeho nohy na ramena, rychle naslinil prsty, gelům nikdy nepřivykl, a pomalu zakroužil po Zackově nejcitlivějším místě. Zack se prohnul v zádech a zavzdychal. Ennis mu šeptal uklidňující slůvka, stejně něžně jako je šeptal svým holkám a koňům. Potom do něj začal pronikat dál a znovu. Zack začal hlasitě zrychleně dýchat. Ne kvůli bolesti, ale protože toužil po něčem víc.
Ennis se s uspokojením díval na jeho slastně zavřené oči, na pootevřené rty, přes které si právě nevědomky přejel jazykem.
Zack otevřel oči a zmámeně se podíval na Ennise. Potom přikývl a Ennis konečně začal uskutečňovat tohle jejich poprvé. Musel se krotit, aby si Zacka nevzal příliš rychle. Chtěl mu dát pocítit, jak mu na něm záleží, ale když už na Zackově tváři nebyla znát ani stopa po bolesti a Ennis byl v horkém a příliš pevném Zackově nitru, moc se už ovládat nedovedl. Začal se pohybovat stále rychleji, ale Zackovi to zdá se nevadilo. Poctivě spolupracoval a oba dva vzrušeně dýchali a sténali jako by to měl a mohl slyšet celý Brokeback. A taky že mohl!
Široko daleko nikdo jiný nebyl, takže když Ennis sevřel majetnicky Zackův penis a oba dva je přivedl ke společnému orgasmu… se zakloněnou hlavou vykřičel všechnu touhu a lásku k Zackovi.
Zároveň to bylo poslední brokebacké rozloučení s Jackem. Tohle bylo naposledy, tady a teď. Od teď už bude žít a milovat Zacka, umínil si Ennis.
Ennis padl na zem vedle Zacka a zhluboka vydechoval. Zack se k němu okamžitě přitiskl a šeptal mu do vlasů: "Děkuji."
Ennis se otočil: "To já ti děkuju."
Leželi tam, daleko od Pittsburghu, daleko od všeho a věděli, že jejich další společný život bude fajn.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rowene | 11. září 2011 v 15:04 | Reagovat

Zase první,do háje! Tak já myslela, že minule už byl konec, ale tohle je pochopitelně lepší, obzvlášť romantika spojená s BM. Já mám ten film hodně ráda, a myslím, že se ti povedlo zachovat v povídce tu vůni, zejména v posledních dvou dílech. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015