POT 3

28. září 2011 v 20:30 | Justinka |  POT

Tahle povídka se nějak zvrhává, na přání komentátorů, přidávám kapitolku o tom, co se dělo ve čtvrt na tři v noci v opuštěné tělocvičně...

Varování: PWP, 18+, explicitní sex

Předchozí díly: POT 1, POT 2Když jsem se ráno probudil, Justin vedle mne nebyl. Už nejmíň hodinu obsluhoval ranní ptáčata s Debb v jídelně. Pomalu jsem se slastně protáhl a deka mi sjela až k ranní erekci. Nevšímal jsem si toho a líně jsem si jen tak pohladil břicho. Chtěl jsem se jen podrbat, jak to mám ve zvyku, ale překvapilo mne, že pod mými nehty něco ulpělo. Pak jsem si náhle vzpomněl, co se dělo večer.
Se zájmem jsem si prohlédl podivnou mapu na mém břiše a pomalu jsem se začal zvedat do sprchy.
Stál jsem pod horkou vodou a přemýšlel. Cítil jsem se po dlouhé době dobře, proto mě nesmírně vytáčely soucitné pohledy jako bych byl největší chudáček na světě, který nic nemůže.
Věčné hlídání, jestli můžu tohle a jestli můžu tamto…
"Že Justinovi vlastně nevadí se mnou tak zběsile šukat?" usmál jsem se té představě. Dobře jsem věděl, jak byl zničený, když mi to ještě nedávno nešlo, i když to nedával znát. Ale teď jakoby to chtěl dohnat, pořádně si to užívá.
Sakra já přece můžu všechno, co si zamanu, jsem Brian Kinney. I kdyby mě to mělo zabít! Jenže když mě to nezabije, tak pak, pak už vydržím všechno! Právě jsem se rozhodl!
Sice na tom neměly podíl jen ty jejich pohledy a zakazování, ale i pořad, který jsem nedávno viděl, ale přesto jsem byl pevně rozhodnut!
Začnu trénovat a pojedu Liberty Ride!
Nepotřeboval jsem řeči chytráků a tak jsem si zařídil spinningovou tělocvičnu v noci jen sám pro sebe. Ani Justinovi jsem nic neřekl.Nebylo to lehké! Trénoval jsem sám, bez pomoci trenéra nebo povzbuzování ostatních, oklamával jsem Justina každou noc a vyrážel do tělocvičny. Místo, abych si po náročném pracovním dnu sehnal někoho na blow job a zapadl do postele. Myslel jsem si, jak dokonalý mám plán!
Jenže asi tři týdny po zahájení mého tréninku se to stalo. Možná jsem polevil v ostražitosti nebo…
Šlapu, právě se rozehřívám a najednou se ve dveřích objeví… Justin!
J: Pěkná noc na projížďku!
B: Co ty tu kurva děláš?
J: Sleduju tě, abych zjistil, kam chodíš každou noc za poslední tři týdny.
B: Teď to víš, tak se můžeš vrátit do postele.
J: Víš kolik je hodin?
B: Malá ručička na dvojce, velká na trojce. Čtvrt na tři?
J: Proč tohle zatraceně děláš?
B: Abych se dostal do formy.
J: A proč?
B: Na Liberty Ride.
J: Nemyslíš si pořád, že pojedeš?
B: Jenom proto, že ty a ostatní mě vylučujete, neznamená, že já sebe taky.
J: Jenom se o tebe bojíme.
B: Na světě je tolik hladovějících dětí, který choděj každou noc do postele bez jídla. Boj se o ně!
J: Proč ty tajnosti?
B: Protože jsem nechtěl slyšet lidi, jak říkají: ty nemůžeš, ty nemusíš…
Nechci, aby každej blbej teplouš, který chodí do fitka říkal "chudák Kinney, já to říkal."
J: Musím ti pogratulovat, tvoje vytrvalost byla překonána tvým narcizmem.
B: A tady to máš, tajemství mého úspěchu. Pokud to… neskončí špatně, tak jak všichni tvrdí a já strašlivě neselžu.
J: Ty neselžeš ani strašlivě ani jinak. Budeš mít zkurveně obrovský úspěch, tak jako vždycky.
Pojedeme spolu a v noci si postavíme stan… a budeme mít žhavý, vášnivý sex rovnou
pod hvězdami.


Naprosto jsem nečekal, že se spokojí s mým vysvětlením, čekal jsem, že začne vyšilovat, bude vyvádět, jak si ublížím, bude uražený, že jsem ho oklamával, dojde na scénu.
Ne, nic. Vyslechl mě a pak… se začal náš hovor ubírat zcela nečekaným, ale zajímavým směrem.

"Co to, kurva, děláš?" zeptal jsem se, když si při posledních slovech začal rozepínat svetr pod, kterým neměl vůbec nic.
"Slyšel jsem, že k dosažení cílů je nejlepší si to představit," uculuje se a ruku drží před svým rozkrokem. Je to tak cudné a zároveň šíleně rajcovní. Vzrušilo mě to okamžitě. Justin se vyhoupnul za řídítka a dal mi polibek. Nemusel mě k němu dvakrát přemlouvat. Natáhl jsem se a dravě se zmocnil jeho úst.
Vzrušilo mě to, že za mnou stál, i když jsem chtěl něco, s čím on nesouhlasil. A také to, že jsem si většinou bral já jeho, kdykoliv a kdekoliv. Teď chtěl jasně on mě a nedal by se zastavit. Ale proč bych to proboha dělal? Sex v tiché osamělé noční tělocvičně vypadal náhle jako skvělý nápad. Když už Justina ruce neunesly, seskočil na zem a začal se svlékat. I já jsem přestal šlapat a stáhnul jsem si cyklistické šortky. Chtěl jsem Justina přehnout přes sedadlo a vzít si ho hned teď, ale on mi velmi autoritativním hlasem zavelel: "Zpět na kolo, nepolevuj v tréninku!" Usedl jsem tedy zpět na rotoped a čekal co má v plánu. Pomalu mě zezadu obešel a přitom častoval má záda polibky. Vyčkával jsem a přitom zvolna šlapal. Objal mě a přinutil mě se narovnat, aby mi mohl líbat bradavku. Stále jsem šlapal, i když jeho rty putovaly směrem k sedadlu kola. Stáhl se, až když došel k hranici ochlupení. Potom mi nasadil kondom a potřel ho gelem. Políbil mě znovu vášnivě a pak mě požádal, ať ho pustím na jednu šlapku.

Vecpal se přede mne a já ho držel, dokud opatrně nenasedl na můj klacek. Byl tváří ke mně, vlastně byl tak těsně jak jen mohl, hotové klíště, spojil nohy za mými zády a pevně se chytil za má ramena. Pak se rozjela děsivě rychlá a vášnivá jízda. Hladově mě líbal a jeho tvrdý penis mě píchal do břicha. Bylo to tak vzrušující, sledovat v zrcadlech kolem jeho krásný chtivý zadek, který se na mě s každým tahem spouštěl rychleji a s větším přibouchnutím. Bylo to možná až moc. Oba jsme se řítili do finále, ale Justin náhle ztuhnul a zastavil se. Zmateně jsem na něj zíral. Políbil mě a zašeptal do ucha: "Počkej, chci něco vyzkoušet, takhle je to příliš rychlé!" Opatrně slezl a vecpal se přede mne, ale obráceně!
Přidržoval jsem ho anebo jsem se ho držel. To podle momentální rovnováhy. Když došel až na konec mých možností a dotkl se mých chloupků zadkem, spokojeně se zavrtěl a škádlivě vzdychl.
Řekl mi: "Dávej pozor! Já teď dám nohy pomalu na řídítka a ty se vrátíš na obě šlapky. Pak se pomalu rozjedeš!"
Řekl to hlasem tak vzrušujícím, že jsem se málem udělal jen z něj a z představy toho všeho. Zadíval jsem se přímo před nás do zrcadla, abych viděl jako tvář. Zářila vzrušením a odhodláním. Doufal jsem, že si nenabijeme!
Pomalu zvedl jednu a pak druhou nohu na řídítka a já jsem opatrně začal protáčet šlapky. Tento podivný houpavý pohyb byl zajímavý, pro Justina rozhodně, zvrátil hlavu dozadu jak můj penis narazil do jeho prostaty.
Nemohlo to být tak rychlé, ale bylo to ještě víc vzrušující. Mohl jsem mu líbat krk a mačkat jednou rukou bradavky, když jsem se odvážil…
Pomalu jsme se kývali a oba jsme vzdychali uspokojením. Viděl jsem na jeho tvář, viděl jsem každý jeho sval, který zaťal, viděl jsem jeho fialově naběhlý penis. Tohle byl vážně náročný trénink, pot se z nás hrnul a svaly se třásly napětím. Když jeho sperma začalo stříkat na jeho orgasmem skroucené prsty a jeho zadeček rozdrtil mou pracně budovanou kontrolu, nemohlo mě zatavit už vůbec nic. Stříkal jsem takovou intenzitou jako už dlouho ne!
Náhle mě opustila všechna síla a byl zázrak, že jsme nespadli. Pomalu jsme se rozpletli a naše roztřesené nohy se dostaly konečně na pevnou zem. Políbil jsem Justina a vydechl:
"Wow, nevím, zda bych takovou jízdu vydržel celou Liberty Ride, ale rozhodně bych to chtěl zkusit!" Justin se uchechtl. Hladil jsem ho pomalu po zadečku a stále obdivoval jeho krásu v zrcadlech. Byl dokonalý. Zatoužil jsem vrátit se do postele a pevně ho k sobě přitisknout…

Když jsem ráno seděl v jídelně a snídal, Michael se nechal slyšet, že vypadám hrozně.
Účastně se na mě zadíval svýma štěněčíma očima a zaskuhral: "Shity night?"
"Ne, naopak byla to jízda!" Michael se zašklebil a já si byl jistý, že nedocení všechny významy mého sdělení, ale vůbec mi to nevadilo.


Tak co Rowene, mohlo to být takhle? Mrkající
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Rowene | 28. září 2011 v 22:15 | Reagovat

uper! Naprosto dokonalé. I se šlapáním! Obdivuji tvoji představivost. Já jsem s představivostí v tomto případě skončila někde u voyerismu. Já vím, že jsem hrozná a nevděčná, ale nezkusila bys napsat něco, co by bylo tak krásně nedořečeného a provokativního, jako tahle scéna v seriálu? 8-)  :-x  :-P

2 keishatko | Web | 29. září 2011 v 2:21 | Reagovat

wau...tak toto bola fakt jízda :) O_O

3 Pája | 29. září 2011 v 20:41 | Reagovat

Tak k tomu už jen chybí kresléné obrázky ala Kamasutra. Je to dokonalé. Ale ty vždycky skončíš tak, že to prostě potřebuje další díl :-D

4 Justinka | Web | 29. září 2011 v 21:18 | Reagovat

[1]: Tedy to snad néééé! :-D To bude tedy těžký oříšek, já to ráda detailně rozepíšu, ale dobře třeba mě osvítí... ;-)

[2]: ;-)

[3]: Nenene, tentokrát se nechytím! Pokračování nevidím...zatím. :-P
U alice jsou dva úžasné díly!!!
Ta je mistr v nedoříkávání. :-D

5 Luczaida | Web | 26. dubna 2012 v 1:50 | Reagovat

vidíš, kde jsem skončila dneska!? Shit...já fakt zaspím :-D

6 Domča | Web | 11. srpna 2012 v 21:08 | Reagovat

Musím zatlieskať :D bolo to skvelé

7 Karin | 31. října 2016 v 20:54 | Reagovat

Perfektní. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015