Mexiko

26. července 2011 v 20:20 | Justinka |  Povídky na jeden zátah


Nějak poslední dobou narážím hodně na BM, a protože jsem dnes hledala ve wordu povídku, podle které je Zkrocená hora napsaná a narazila jsem na svou prastarou povídku na tohle téma, tak jí sem dám. Snad nepohrdnete krásným Jackem Twistem, i když hodně zoufalým...

Fandom: Brokeback Mountain

Varování: PWP/18+

Páry: Jack/ mexičan bez jména


Mexiko

Jackovo tělo hrozilo vybuchnutím. Hlava mu třeštila, jako by v ní bušilo tisíc koňských kopyt. Po tvářích mu stékaly slzy. Skoro neviděl silnici před sebou. Nejhorší byl ale pocit, že mu někdo (Ennis) rve holou rukou srdce z těla. Divoce mu přitom bušilo.

Když mu Ennis, po těch všech letech poprvé, zavolal domů - svitla mu naděje.
Tak strašně moc se na Ennise těšil a ne jen na něj, ale i na život, který teď spolu budou moci začít, když se Ennis konečně rozvedl. Cestou do Rivertonu se Jack téměř nadnášel i s vozem a letěl jako střela rovnou za Ennisem. Teď cestou zpět do Childressu by to nejraděj vzal přes peklo.
Konečně pochopil, že nikdy něco jako normální život nebudou s Ennisem mít. Nikdy. Nikdy na nic takového nedojde a nemůže dojít.
Zkurvenej Ennisův táta. Zkurvenej Ennis. Prudce praštil dlaní do volantu, až ho ruka zabrněla a slzy vzteku a lítosti nad jejich osudem mu začaly stékat ještě víc.
Musel zastavit, takhle nemohl řídit. Seděl na kapotě svého auta a netušil, co bude dál. Vždycky si to maloval, co by se stalo, kdyby se Ennis rozvedl a začal žít s ním na ranči jeho rodičů. Takhle si to ovšem nepředstavoval. Nezmění se nic. Vůbec NIC.
Znovu mu zvlhly oči, ale vzedmul se v něm tak veliký vztek, že málem nevěděl, co by v takové chvíli Ennisovi udělal, kdyby tady před ním teď stál.
Proč? Proč se to muselo stát zrovna jim? Proč to Ennis nemůže pochopit?
Proč se na něj nemůžu vykašlat? Proč ho tak děsně potřebuju?
Proč si prostě na to nenajdu někoho jinýho?
Proč si prostě na to nenajdu někoho jinýho!
Najednou cítil, jak se ten jeho ohromný vztek přeměňuje v nekonečně bolestnou touhu. Najednou by vzrušený. Tak moc to potřeboval. Bylo to tak nečekané, divné, zvláštní, jak rychle se to přetavilo. A teď kdyby tu Ennis stál, serval by z něj džíny a …..většinou to byl Ennis, kdo mu to tvrdě udělal.
Ale Ennis tady není a on má chuť ″být tím, kdo drží opratě, kdo vede, kdo určuje směr a také to, jak to bude s jeho životem dál ″.
V okamžiku se rozhodl. Cestou si odskočí do Mexika. Slyšel, že se tam dá za pár dolarů sehnat všechno - i chlap, kterýho můžeš opíchat.
Rázně nasedl do auta a vyrazil. Soustředil se pouze na svůj cíl. Nechtěl přemýšlet o tom, jak by to Ennise zranilo, kdyby se o tom dozvěděl. A už vůbec ho nenapadlo, že to není zrada jen na Ennisovi, ale i na Lureen.
Za pár hodin tam byl. Stmívalo se, když přijel do jednoho většího města. Zaparkoval a nejdřív si dal večeři a pár panáků. Na kuráž.
Pak vyrazil do ulic. Uličku, kde se nabízeli chlapi, našel celkem snadno. Zastavil se tam, kde začínala, a napínal oči, aby viděl co nejdál.
Cítil vzrušení a touhu to udělat, ale i strach. Přejel si přes zadní kapsu svých džínsů a nahmatal kondom. Bude to bezpečné a líbat ho rozhodně nebude, umínil si.
Jeho nerozhodné přešlapování vzbudilo pozornost u prostitutů na kraji ulice a začali ho lákat dál a nabízet se mu. Nelíbilo se mu to a nelíbili se mu ani oni.
Jenom proto, aby se jich zbavil, vykročil kupředu a ponořil se hlouběji do té ulice neřesti. Šel pomalu, aby si je mohl prohlédnout. Nevěděl, co čeká, ani co hledá. Aniž si to nějak moc rozmýšlel, kývnul na vysokého kluka s vlasy jako uhel, s pěknou svalnatou postavou. Byl určitě o dost mladší než Jack. Ten má určitě statnou hruď jako nějaký pěkně urostlý bejček, napadlo Jacka. Ten chlap se k němu připojil a Jack šel vedle něho, dokud nezašli do nějakých dveří, za kterými se hned skrývalo schodiště nahoru. Vyšli do mansardy, kde byla akorát postel, stolek a na něm lavórek se džbánem vody na umytí.
Ten kluk si sundal košili a Jackovi naznačil, aby se opláchl v tom lavórku. V místnosti bylo pouze jedno světlo nahoře u stropu se slabou žárovkou. Stačilo na to, aby si ho kluk prohlédl a zjistil, jestli nemá nějaké boláky nebo tak něco. Díval se na Jacka a sám se svlékal. Jack mohl oči nechat na jeho snědé kůži, na silných pažích, na svalnatých nohách a hýždích a na perfektním ptákovi.
Rychle se umyl a přilehl k němu do postele. Jeho ruka putovala přes tělo toho kluka. Hladil ho a líbal mu bradavky. I když byli každý úplně jiný, náhle si Jack vzpomněl na Ennise. Vjela do něj zlost. Tohle přece touží dělat jemu. Zlobil se na něj. Zlobil se na sebe, že tohle dělá. Chytil toho kluka za paži a drsně s ním smýknul, aby se otočil. Natáhl se pro kondom a kluk se na něj otočil a spokojeně na něj kývl, když viděl, jak si ho horečně roluje na svůj penis. Jack musel uznat, že má výstavní zadek. Pevný, ani gram tuku navíc, krásně snědý. Začal mu ho třít, hladit, roztahovat půlky. Kluk mu podal gel. Jack nebyl na něco takového zvyklý. S Ennisem praktikovali sliny a ne vždy to bylo bez bolesti. No co, může to zkusit!
Máznul tam trochu gelu a pak už mířil tam, kde chtěl být celé odpoledne a nebylo to peklo.
Spíš mu to přišlo jako jeho spása. Jako by konečně, alespoň na chvíli, dosáhl svého. Jen škoda, že u špatného cíle.
Pomalu se rozjel a užíval si to. Jízda s gelem se mu líbila. On byl tak těsný, ale přesto to bylo hladké a pro toho kluka určitě bez bolesti. Dokonce vzdychal. Jack se taky rozparádil a jeho jízda získala na obrátkách. Jenže to měl tak málokdy a bylo to tak vzrušující, že to skončilo velmi brzy. Leželi vedle sebe na posteli a těžce oddychovali. Odpočívali. Jack viděl, že se ten kluk nestihl udělat. Všechny myšlenky se Jackovi vykouřily z hlavy a jediné, co mu vířilo hlavou pořád dokola, bylo: "Chci ještě!" Kluk se chtěl zvednout, ale Jack ho zastavil. Vytáhl z kapsy peněženku a dal mu další peníze. Potom vytáhl další kondom a s úsměvem ho začal navlékat na jeho penis. Kluk mu potěšeně úsměv vrátil. Jack si lehl zpět na postel. Chtěl se otočit na břicho, ale než to udělal, kluk mu zvedl nohy na svá ramena a namazal si prsty gelem. Zajel jedním prstem do Jacka bez většího problému a tak přidal druhý prst. Jack nedokázal myslet na nic jiného, než jak je to úžasný. Prsty jím klouzaly a jemu to přišlo snad ještě lepší než, když mohl šukat toho kluka. Pak náhle prsty zmizely a dovnitř se tlačila hlava chlapcova penisu. Jack zatajil dech a když se znovu nadechl, měl ho tam celý. Chlapec se chtěl rozjet rychleji, ale když viděl, jak u toho pomalého tempa Jack slastí přivírá oči a hlavu má zvrácenou dozadu, ještě chvíli s tím počkal.
Když cítil, že to už dlouho nevydrží, chytil Jackův penis a začal s ním pumpovat. Udělali se oba. Potom se Jack opláchl opět vodou a vypochodoval z pokoje ven na ulici a rychle, rychle pryč. Cítil velkou hanbu, ale i takové uspokojení, že to dokázal. Cítil vztek na Ennise, že ho k něčemu takovému dohnal. Cítil vztek na sebe, že to udělal a líbilo se mu to. Všechny tyhle a další pocity se v něm míchaly a proto pár mil za městem zastavil u nějakého pole a podruhé se ten den rozbrečel.
Bylo mu tak strašně smutno a vůbec nic se s tím nedalo dělat.
Zdálo se mu, že je to sice velmi zvláštní řešení vztahu, ale co je v jejich vztahu normální? Jestli to tak Ennis chce….
Jenže později poznal, že tohle žádné řešení nebylo. Jeho mexické styky byly čím dál horší a horší a neuspokojivé. A on se cítil hůř a hůř. Nakonec toho nechal a začal si se svým texaským sousedem. Že je to jeho konec nevěděl.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 alice | 27. července 2011 v 10:32 | Reagovat

Poor Jack... Vlastně ho mám malinko raději než Ennise, protože Jack věděl co chce a šel by si za tím přes všechny překážky, kdyby věděl, že to má cenu... Nechtěl to vzdát a přestat doufat... :-(

2 Anne | Web | 27. července 2011 v 21:27 | Reagovat

Achich, to bolelo. Chápu Ennise, který nedokázal a je mi smutno za Jacka, jehož život donutil poznat, že některé sny zůstavají jen sny...

3 anime-x-manga | Web | 5. srpna 2011 v 21:29 | Reagovat

Já u toho filmu řvala jak malá.. Ale jinak bezva napsané ostatně jako všechny povídky, které jsem tu četla :)

4 Karin | 29. října 2016 v 23:30 | Reagovat

Chudáček  Jack. :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015