Konec volna

9. července 2011 v 17:48 | Justinka |  O všem možném
Tak mi pomalu končí moje letošní osamocená dovolená, řeknu vám, že alice měla pravdu, nedostala jsem se vůbec nikam, dřela na zahradě a v kuchyni jako kůň, ovšem navštívily mě doma všemožné kamarádky, což jsem samozřejmě ráda, kdyby to ovšem nezanmenalo, že pokaždé můžu začít s úklidem od znovu :-( Banda dětí je banda dětí...
Ale i přesto jsem si užila.
Kamarádky, našeho hafouše, komentování:-)
Děkuji Anne, že mě navedla na úžasnou povídku, hezky jsem si zavzpomínala, děkuji alici, že s ní byla na skypu sranda a že mě zase dokopala k povídce, děkuji Bastett, panu U., moni.ss a Frimovi, že mi vážně zpříjemnili tu osamocenou nudu.:-)

Ano již, zítra přijede manžel a dcera a moje osamění končí...
Teď jsem si vzpomněla na ten starý vtip: Již zítra, již zítra...
Kdo nezná, ať se přihlásí v komentářích, ale myslím, že nikdo takový nebude.:-)
Taky vás chci poprosit, protože já jsem šťastný majitel DVDýček s QAF, jestli můžete do komentů napsat moni.ss, kde se dá koukat na QAF. Kouká na kinotipu a je z toho nějak nešťastná. A taky mi slíbila kopeček zmrzliny:DDD Kdo dobře poradí s tím se rozdělím.


Včera jsem viděla docela fajn film, nejprve jsem si říkala, že to bude nějaká blbost :-), ale rozhodně jsem od toho nechtěla odejít, protože tam byli fakt pěkný kluci a pak to nakonec nebylo tak špatné. A dokonce poučné! Ne všichni přátelé jsou opravdoví přátelé a myslí to s vámi dobře!!!
A film? Ten je tady: http://www.uloz.to/8579285/whirlwind-2007-usa-cz-tit-gay-themed-avi
Taky jsem díky Anne objevila http://lisejuv.blog.cz/rubrika/chudak-manzel
a je to náramná zábava, ten člověk mě fakt baví a nejspíš budume něco jako sousedé.:-)Už se těším, jak se opět pustím do čtení.

Abych nezapomněla, haha jak bych mohla, můj největší skoro erotický zářitek dnes. Vyrazila jsem pro mé miláčky nakoupit, abych mohla připravit uvítací cokoli... netuším, kdy přijedou, ale mám prý upést kuře. Haha, po 14 dnech ryb mají chuť na něco jiného, jen se nebojte, já jim tam tu mou cuketu zakomponuju. :-)
Jo, né žrádlo, ale erotické zážitky jste chtěli, že?
Takže vyrazila jsem na kole do velmi vzdáleného obchodu, (ke všemu velmi chytře kolem oběda, kdy bylo pěkné horko, ale nějak jsem netušila, jestli mi nezavřou :DDD) a nestačila se divit, kde se všichni ti hezcí mladíci berou. Cyklisti jako víno, vážně úžasné, ale nejhezčí byl stoprocentně mladík, který visel na naší lávce přes Berounku (dá se po ní velmi dobře šplhat po ledolamech či vlnolamech nebo co to je...) a vypadal téměř stejně jako Brian v prvním dílu jak se poleje vodou. Na opálené hrudi se mu leskly kapičky vody, z vlasů mu kapalo a usmíval se... Ach!
Dobře dobře už končím, vyprávění o jeho dokonalých bradavkách si nechám na jindy...

Řeknu vám, že opravdu už potřebuju mezi lidi, protože už mi hrabe, tedy na to jste zvyklí, že?
Včera jsem koukala normálně na novinky a u tohoto článku, tedy hlavně fotek jsem se neubránila slashoidním myšlenkám.
Ne, já vím, není slash úplně všude kam se podíváš, ale tohle je fajn... :-)
http://www.super.cz/3088-to-je-telo-tenista-rafael-nadal-se-svlekl-na-jachte-ve-spanelsku.html

Tak co, mám se odvážit večer vyrukovat s hodně odvážným RPS nebo si raději děláte příjemné prázdninové zážitky plné vzrušení sami?


Kdy a kam vyrážíte na dovolenou?

Já už se moc těším, že příští víkend vyrazíme na Vysočinu. Mám to tam moc ráda!


Vaše Justinka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pája | 10. července 2011 v 8:41 | Reagovat

No to sis teda moc neužila volna.
jo vtip neznám :-)
Máš krásné erotické zážitky, taky bych se pokochala.
No jestli tobě hrabe, tak já už jsem musela zešílet. Mám velký spánkový deficit.Před půlnocí neusnu, ve 3 vstávám a do 5.30 čučím nasraná do stropu. V 7 vstává syn a přes den neusnu. Takže super :-(

2 Justinka | Web | 10. července 2011 v 13:58 | Reagovat

[1]: Neužila no, ale ...
Tady je:
Na konferenci o sexu se dělá anketa a hlasují, kdo to dělá každý den, kdo jednou za týden, kdo jednou za měsíc a je tu někdo, kdo to dělá jednou za rok? Přihlásí se pán a nadšeně volá: Již zítra, již zítra! :-D

Ježiš to zní děsně. Já dnes chtěla trhnout rekord, tak jsem byla nejmín do 4 na skypu a tak se tu placatila a pak jěště pes a tak na nejednou na mě troubí manžel před barákem. :-D
Čistý čas spánku, tak hodina a půl :-D  :-D  :-D Je mi tedy báječně, jen zemřít! Už chápu, že ani nabídka povídky ti neudělala radost!!! :-D  :-D  :-D  :-x

3 Anne | Web | 10. července 2011 v 17:44 | Reagovat

Pro moni.ss: serialy.sleduj.org

U Kruta se většinou všichni klátí smíchy. Osobně mám nejradši historku, kde popisuje, jak udělal zkoušky nebo zýážitky z dětství (ryba ve výtahu a vajíčko v mikrovlnce jsou nezapomenutelné).

Jsem strašně ráda, že nejsem jediná komu hrabe...

4 Pája | 11. července 2011 v 16:25 | Reagovat

Vtip je super :-D
No to už trhám rekordy asi měsíc. Dneska jsem se překonala, ještě ve 2 jsem nespala. Přestěhovala jsem se do obyváku, aby alespoň manžel mohl spát. No, jak jsem začala usínat- konečně, tak na mě šáhl manžel, že je bouřka. Já se šíleně lekla a zařvala na celý barák. No jo dívat se na film o vlkodlacích nese následky. Takže jsme pak pozavírali okna a vyhazovali šňůry ze zásuvek. No a pak jsem zase nemohla usnout :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015