Že by se blýskalo na lepší časy?

10. června 2011 v 19:15 | Justinka |  O všem možném

Děkuji Páje za prima odkaz na dnešní zprávu na idnes...

http://zpravy.idnes.cz/ministerstvo-poprve-pustilo-dite-z-ustavu-k-vychove-registrovanemu-paru-1tf-/domaci.aspx?c=A110610_140159_domaci_taj

Je to pro mě velmi radostná zpráva, protože fakt nechápu, proč by měly děti prožít smutné dětství v dětském domově, když by se mohly dostat do milující náruče. A že ta náruč bude dvou žen nebo mužů? Vadí to tolik? Je lepší náruč tety, o kterou se dělím s dalšími 10 dětmi?
Navíc ta nová náruč bude jen a jen pro to dítě! Já tedy jednoznačně vidím pozitiva!!!
K článku patří i zajímavá diskuse...

A jak psala Pája v komentáři, mám z toho spolu s ní velikou radost, protože se snad konečně začne něco dít. Znáte to - je to malý krok pro člověka, ale veliký pro lidstvo...

A protože jsi mě milá Pájo moc potěšila (+ za tvou věrnou účast při komentování) pošlu ti povídečku. Kraťoučkou, ale vím, žes četla včera ten skvost u alice, já také, ale až dnes jsem se dostala a pustila si k tomu ještě klip Save the last dance. Zdálo se mi, že jsem to neviděla roky... A jak jsem na to zbožně hleděla, začly se mi v hlavě rovnat věty. Měla jsem jen půl hodinky čas, tak jsem se do toho pustila a vznikla tohle drobnůstka pro tebe.:-)

Tak se těš. Tvoje Justinka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 T.P. | Web | 11. června 2011 v 10:00 | Reagovat

Hned mám po ránu lepší náladu :). Naprosto souhlasím s tvím názorem, tohle je nediskutovatelné a to dítě má štěstí že bude ve fungující rodině, narodíl od mnoho dalších dětí co žijí v ústavu.

2 Pája | 11. června 2011 v 10:17 | Reagovat

Konečně krok dopředu a oficiálně. Byla jsem z článku úplně nadšená i diskuze byla rozumná,alespoň včera, většinou i pozitivní. Tak ještě adopce a bude to ideální :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015