Spolu ( povídka z True Blood)

21. června 2011 v 20:10 | Justinka |  Povídky na jeden zátah
Protože venku leje, protože mám náladu pod psa, protože mě všechno bolí, protože je úterý, protože jsem smutná, protože je všechno na pytel (bohužel vůbec né Brianův, pšš), protože jsem líná a neschopná cokoliv dělat, protože bych takhle mohla pokračovat do nekonečna, protože se teď nějak nemohu dokopat psát, informovat, zářit (ach Emmete, jak bych potřebovala kousek tvého plamínku, alespoň jiskřičku) jsem se rozhodla, aby jste nudou nezemřeli a na mě nezanevřeli, aby tu něco dobrého přibylo... prostě vyžebrat z tajného, ale kvalitního zdroje něco nového, úžasného, zábavného... bude povídka!

Trochu jsem chtěla zariskovat, abych vás vytrhla s předprázdninového shonu či letargie, to si přeberte sami a sáhla jsem po povídce, která se mi sem na blog zdánlivě ani moc nehodí. Ale jen na první pohled.
Za prvé - už tu povídku s upíří tématikou mám.
Za druhé - když se strhla tuhle nějaká komentářová bitva o upířích seriálech, všichni jste o tom věděli stokrát víc než já, takže předpokládám, že vás nějací upíři nemohou zaskočit. :-) maximálně příjemně...
Za třetí - hezkých chlapů není nikdy dost, zeptejte se Briana.
Za čtvrté - OMG je to PWP 18+, co víc si přát? Tich také není nikdy dost!

Konec rozboru a jdeme na to. Proč jsem to neřekla hned, že? Dobré PWP pomáhá vždycky!!! A tohle je opravdu dobré decentní...

Název: SPOLU
Kategorie: PWP
Varování: upíři a neobvyklý sex 18+
Fandom: True Blood
Postavy: Sookie/Eric/Godric


Přeji příjemné počtení a dejte, prosím, vědět jak se vám tento malý, ale příjemný odskok od našich miláčků Justina a Briana líbil...
Kdysi jsem se zařekla, že na tuhle dvojici nikdy nenapíšu slash. Já je prostě jako sexuální dvojici nevnímám a navíc mi popisný sex nesedí. Jenže už pár měsíců mě pronásleduje představa, za kterou vděčím Mavrosal a její úžasné povídce Dying love. Mno a ta představa musí ven, nemůžu si pomoci. Pokusím se být vkusná. Slibuji.Ležela jsem na kancelářském stole a poddávala se Ericovu lenivému milování. Se zavřenýma očima jsem se nechala prostupovat slastí z jeho tisíc let získaných zkušeností. Kdo by tomu věřil, že upír si bude umět vychutnat pomalé milování?
A pak se jeho pohyby změnily, tak moc, že mě to přimělo otevřít oči. Nedíval se na mě, díval se směrem, kde byl kožený gauč. Díval se tím směrem s nečitelným výrazem a neproniknutelnýma očima. Projížděl mnou ještě pomaleji, dával si záležet, aby pokaždé skoro opustil mé tělo, než se vrátí a zaboří se do mě celou délkou. Miloval se se mnou, ale pro oči někoho jiného. Věděla jsem koho.

Nebylo to poprvé, co nás pozoroval, nebylo to poprvé, co byl naším společníkem v těchto chvílích. I on byl mým milencem a ačkoliv Erica jsem milovala víc, byly chvíle, kdy jemu jsem dávala přednost.
Jeho chlapecké tváři a tělu a prastaré duši.
Zaklonila jsem hlavu. Seděl tam v obvyklém plátěném oblečení, zdánlivě klidně nás pozoroval, jen svit v očích a povysunuté tesáky dávaly znát jeho vzrušení. Nepozoroval mě nebo Erica. Pozoroval nás.

Přes všechnu slast mi blesklo hlavou, jak je možné, že tihle dva, tak dokonale a nerozlišitelně spojeni, provázané bytosti, spolu nikdy nic fyzického neměly. Protože jejich láska, silnější, než cokoliv čemu se kdy já můžu přiblížit, byla cítit v každém společném okamžiku.
A tak mi hlavou bleskl nápad, šílený a malinko mě děsící, ale takový, který byl schůdný pro všechny. Už jednou jsme to dělali ve třech, ale teď jsem to chtěla - jinak. Jen jsem doufala, že to fyzicky zvládnu.

"Pojď sem, Godricu," zachraptěla jsem.
Vstal a šel k nám. Sklonil se ke mně, aby mě políbil, úmyslně jsem přejela jazykem přes jeho zuby, věděla jsem, že chuť mé krve má rád. Zachvěl se a já mu rukou vklouzla do kalhot a začala ho hladit. Ericovy pochyby se staly důraznější.
Když Godric opustil moje ústa, zašeptala jsem: "Chci vás oba."
Jistě nebyla tu postel, ale Ericův dubový starožitný stůl stačil.
Dvoje chraplavé zavrčení bylo víc než souhlasem.

Naznačila jsem, aby si Godric lehl a já jsem se posadila na něj. Přitáhla jsem si Ericovu ruku, která chtěla připravit druhý vchod do mého těla, níž.
"Ne, chci vás OBA," zašeptala jsem.
A on se díkybohu nezarazil, jen si opatrně upravoval cestu. Neviděla jsem mu do tváře, ale ta Godricova přede mnou… vypadal tak…
Najednou se mu v obličeji odrážely všechny emoce, byl opravdový, jinak to nelze říct. A pak se k nám Eric pozvolna přidal, centimetr po centimetru, byla jsem plná k prasknutí, v podstatě jsem na Godricovi ležela, objímal mě, šeptal mi do ucha tím svým sladkým hlasem nesmyslné něžnůstky, Eric mi hladil záda a pak byl uvnitř.

Chvilku jsem si zvykala a oni mě oba hladili a pak jsme se začali pohybovat, hledali způsob a rytmus a našli jsme ho. A už jsme nebyli jen já a Godric a Eric. Byli jsme spojení, všichni tři, klouzali jsme společně po vlně slasti, která nebyla přes to všechno jen tělesná. Cítila jsem je oba naráz a oni mě i sebe navzájem, poprvé a jediným způsobem, který pro ně byl přijatelný.

A já chtěla ještě víc, naklonila jsem hlavu stranou a vybídla Godrica…
"Kousni mě…"
A když začal sát, zašeptala jsem.
"Pij s ním, Ericu…"
Cítila jsem, jak se napjal. Godric nepatrně odtáhl rty a nechal mou krev téct snad vteřinu, v čase upírů celý věk, se nehýbali a pak se Eric sklonil a jazykem přejel po mé kůži.
A jejich rty a jazyky tančily spolu na mé šíji, cítila jsem jak se zprvu náhodou a potom cíleně prolétají, ale ani na okamžik neztrácejí se mnou kontakt, byla jsem součástí té chvíle, toho spojení…
Opět se začali pohybovat a za pár okamžiků mě přenesli přes hranici slasti. A jen jakoby z dálky jsem vnímala, jak se Godricovo chlapecké tělo napíná a Eric zrychluje a Godric sténá…
Přitiskla jsem se k němu a Eric na nás za chvíli padl s hrdelním zasténáním také.
"Miluju tě," zašeptala jsem a bylo v tu chvíli úplně jedno, komu to říkám.

Protože už jsme byli spolu všichni tři.

 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Pája | 22. června 2011 v 9:37 | Reagovat

Tak nevím. Napsaný to máš perfektně, jako vždycky. Mě to dneska moc nesedlo, ale to bude mnou. Po probdělé noci jsem se těšila na Briana. A Erik ani Godric mi to nevynahradí. Tvoji včerejší nádadu sdílím - bohužel, teď nějak často, ale to bude z nevyspání :-(

2 bacil | 22. června 2011 v 10:00 | Reagovat

Zvláštní a neobvyklé. No napsáno to bylo moc hezky i když já jsem už asi ztracený případ ;-)

3 T.P. | Web | 22. června 2011 v 14:03 | Reagovat

Měla bych dělat že jsem to nečetla, do 18+ ještě daleko... ale já musim, protože jsem to četla :D.
Sepsané moc hezky a musím nesouhlasit s komentáři nade mnou ↑. Příjde mi, že to byla příjemná změna od stejného tématu... Teď už ale zase zpátky k QaF :P :D

4 LoLo | Web | 22. června 2011 v 15:19 | Reagovat

No wow =) I přes to, že tohle je hetero sex, který mě nikdy nějak extra nepřitahoval a číst o něm fakt nemusím, se mi to líbí. Hlavně ta pasáž o jejich lásce =D atakdáleatakdále, já mám prostě ráda chlapy, ženský v povídkách moc nemusím =) =) =D Nicméně toto je supr =)

5 Achája Eressiel | Web | 28. června 2011 v 12:33 | Reagovat

Pro mě je to přesně to pravé:)Na seriálu ujíždím nemálo a ti dva by byli prostě perfektní dvojka. Jen škoda, že k tomu potřebují prostředníka, ale stejně dobré počtení:-D

6 anonym | 29. června 2011 v 20:58 | Reagovat

[5]:nepokoušej mě! nebo se do toho pustím! i já je miluju... :-)

7 . | 29. března 2013 v 21:30 | Reagovat

děcka, děcka... chudáci herci z TB by se asi divili, jaké to zvrácené představy o nich putují po českém internetu :D

8 Karin | 29. října 2016 v 21:28 | Reagovat

Parádní. :-P

9 Robertgloni | E-mail | Web | 28. listopadu 2017 v 17:02 | Reagovat

Doctor Who is now considered a British Institute and has come a long way since it first aired on November 23rd 1963. The very first show saw the Doctor travel 100,00 years into the past to help some dim cavemen discover light. After 26 seasons and seven Doctors later the series came off our screens in 1989 much to the disappointment of the huge devoted fanbase. In 1996 an attempt was made to revive Doctor Who but it wasnt until June 2005 when it came back with a vengeance with Christopher Eccleston as the ninth Doctor that put the series back on the map as it were. It then went on for 5 years with David Tenant portraying the Doctor until 2010 when Matt Smith took over the role. Today it is still a great family show and has attracted many new fans.
<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-en-algerie/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-en-algerie/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015