Medvědi zřejmě nebudou nic pro nás:-)

17. června 2011 v 15:15 | Justinka |  O všem možném
Ahoj,
tak už jsem se dočkala odpovědi na moji otázku na medvědí vlajku TADY.
Usoudila jsem vzhledem k našemu všeobecnému obdivu (k hubeným, mladým, bez jediného chloupečku, roztomilým, ale Briana, ani Justina byste medvídkem nenazvaly, co? Brian je taková šelma, ale s gazelí ladností, Justin spíš ten zajíček, alespoň na začátku...) k chlapcům z QAF, tak myslím, že medvědi nebudou nic pro nás. Možná se někdo urazí, ale já si pod tím představím takového toho policistu z Kobry 11 (netuším, jak se jmenuje, snad Bonrát). Věčně v uniformě, s pivním bříškem, vousama, bodrý... No nic. :DDD

Obdivuju manžela, protože stávka ho dohnala, aby v nekřesťanskou hodinu vytáhl své prastaré kolo, a i když na něm nějméně 8 let díky zdrav komplikacím neseděl, vyrazil směr Praha. Ráno 33 kilásků a odpolene zpět. Večer ještě nějaké velmi pěkné manželské povinnosti :-) a v noci trochu nevyspání související s povinnostmi rodičovskými a nemocnými dětmi a dnes šel vesele do práce. Já bych padla:-)

Jinak myslím, že na vás všechny, včetně mě přišla nějaká letní únava nebo jste naopak aktivní, až běda a rozlítli jste se do všech koutů světa (jako nerrti), jinak si nedovedu vysvětlit to velké ticho tady. Asi si musím zvyknout, prázdniny se blíží. Doufám, že do srpna můžu počítat, alespoň s Pájou a alicí...:-) (nemyslela jsem alespoń jako alespoň, zbožňuju vaše komentáře:D)
Já vím, co byste mi psali, když píšu samé kraviny... Chápu, ale jsem v nějakém útlumu...
Přece jen jedna věc, se kterou se chci s vámi podělit. Německý CON by prý byl příští rok první týden v červnu. Opravdu vtipné ve školním roce... dobře, dobře uvidíme!

Zatím se můžeme nechat inspirovat alespoň na pražskou Pride.
http://www.fler.cz/zbozi/duhove-kulicky-999422


To je jen pár, které mi opravdu padly do oka, ale je tam toho spousty a jedny hezčí než druhé. Jelikož mi manžel nedávno, koupil opravdu super kovovou kytku na strunce s žíhaným modrorůžovým korálkem uprostřed, tak se musím protit. Takže to dopadne tak, že se budu snažit si něco podobného vyrobit a pak si to potupně za hodně dlouho objednám.:DDDDDD
Ne, to je špatný přístup. Vyrobím něco báječného a pak si časem ještě něco objednám.:DDDDD

Potřebuju jet nutně do korálkového obchodu do Berouna pro komponenty, nadšení pro tuto práci ve mě jen bublá, ale včera mi vrátili dítě ze školky s horečkou, takže na výlety mohu zapomenout. Ach jóóó. Nedá se nic dělat, jdu prozkoumat domácí zdroje. Určitě se v tajných zásobách najde alespoň něco na jedny náušnice.:-)


Užijte si slunečný víkend lépe než my vězni zavření opět doma...
A dopadne to takhle...

Vaše Justinka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anne | Web | 19. června 2011 v 21:00 | Reagovat

Medvěd mi někoho připomínají, byla to nějaká vedlejší postava v knížce...

Nejsem ani pryč, ani nelítám někde venku, pouze mám práce nad hlavu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015