STUHY

3. května 2011 v 22:48 | Justinka |  Povídky na jeden zátah

Varování: PWP/ +18Justin

Cítil jsem to jako malé vítězství, když mi Brian řekl, ať se pro něj zítra stavím, cestou do Babylonu. Bylo to poprvé, kdy se mnou opravdu počítal, kdy vyjádřil, že on sám chce mou přítomnost. Zatím se vždy snažil tvářit, že je to velký omyl, když se se mnou sešel víckrát. Zase a zase. Byl jsem vždy šťastný, když se mi ho podařilo ulovit v Babylonu, či když si mě odvedl do loftu. Jednou si mě dokonce odvedl od Woodyho přímo domů.
A tentokrát chtěl, abychom vyrazili rovnou večer spolu. Tetelil jsem se blahem.


Však jsem se snad už dvě hodiny předem motal v koupelně. Umyl jsem si mýdlem každičké místečko mého těla, navoněl se, upravil si vlasy a vzal si bledě modré upnuté tričko, které mi slušelo a věděl jsem, že se Brianovi líbí.
Těsné kalhoty pevně obepínaly můj zadek. Teď mi seděly dokonale, ale až se budeme s Brianem během tance o sebe třít a můj penis dá vědět, že tohle se mu líbí, bude to peklo.
Pro takové zprávy už nebylo v mých kalhotách místo. Nevadí, jsem si jistý, že mě Brian nenechá dlouho trpět a pomůže mi to vyřešit v zadní místnosti. Usmál jsem se a podíval se na sebe do zrcadla. Byl akorát čas na odchod. Vzal jsem si bundu a vyrazil.
Když jsem otevíral dveře loftu, bylo deset hodin. Brian stál u zrcadla a dolaďoval poslední věci na svém účesu. Přišel jsem k němu a vtiskl jsem mu polibek na tvář.
"Jsi připravený?" ptal jsem se.
" Na cokoliv," řekl a usmál se. Pak popadl černou koženou bundu a poté, co si ji nasadil, kontrolně sáhnul do obou kapes. Jeho ruce z kapes vyjely zase ven a v každé držel tubu lubrikačního gelu. Oba jsme se zasmáli.
Jednu mi podal a požádal, ať to dám k posteli, že se zatím obuje. Chtěl jsem gel postavit
na noční stolek, ale pak jsem si řekl, že ho vstrčím raději do šuplíku nočního stolku.
Otevřel jsem ho a... s údivem zíral na sbírku nejrůznějších erotických pomůcek. U některých jsem ani netušil, nač jsou. Celým mým tělem projel elektrický náboj, který se zastavil v mém rozkroku. Cítil jsem jasně, jak mi roste penis v mých uzoučkých kalhotách. Jako bych byl pod proudem a hučela mi v něm elektrika. Patrně jsem tam stál déle, než by se hodilo, a Brian přišel ke mně a nakoukl mi přes rameno. Brianova ruka mi zajela na přední stranu džín, zjistit, co tomu říkám. Nechtěl jsem vypadat moc žalostně nebo nadrženě, ale pohled na všechna ta dilda způsobil, že jsem stěží mohl mluvit. Uchopil jsem dvě černé stuhy, které z toho všeho vypadaly nejvíc nevinně, a použil jsem všechnu sebekontrolu, aby se mi netřásl hlas, když jsem se ptal, na co je Brian má. Odpověděl vzápětí.
"Používám je jako pouta, když s drzýma spratkama hraju hru na otroka."
Ta jediná věta způsobila, že jsem se málem udělal do kalhot. Ta jediná věta šla jako laserem přímo na můj penis. Byl jsem si vědom toho, že se patrně červenám, ale prostě jsem musel…
Otočil jsem se a zvedl jsem k němu pomalu oči, které zatím hypnotizovaly dvě černé stuhy v ruce, a vzrušeně zašeptal: "Ukaž mi to, prosím!"

Brian

Bože, byl tak sladký. Skoro jsem podlehl myšlence hodit ho na postel a ošukat ho, ale pak jsem si řekl, že to mohu udělat po Babylonu taky. Proč si neužít večer se vším všudy. Potřebuju panáka, potřebuju Éčko, potřebuju trochu thumpa, thumpa, potřebuju taneční parket. Když jsem se obul, uviděl jsem, jak bez hnutí stojí před mým nočním stolkem. Dobře jsem věděl, co vidí. Ten pohled mě vzrušil. Došel jsem k němu a čekal, co na to řekne. Rád bych věděl, co ho zaujalo nejvíc. Patrně to největší dildo, které tam leželo. Ale ne, spletl jsem se.Viděl jsem a cítil, jak vzrušeně dýchá. Sáhl do šuplíku a vytáhl dvě černé stužky. To bych nečekal. S takovou nevinností se ptal, nač jsou! Když ale požádal, abych mu to ukázal, byl jsem tak nadržený… Stejně jsem zaváhal. Je to opravdu to pravé pro mého sedmnáctiletého pronásledovatele? Je tak mladý a… nevinný. A tak talentovaný a zvědavý na vše, co se sexu týká. Pevně se mi podíval do očí a nehodlal couvnout. Znovu zašeptal, jen víc nahlas, až mu hlas vzrušením přeskočil. "Prosím."
Už mě nic nemohlo zastavit. Shodil jsem ho na postel, u které stál, a rychle a zručně jsem mu začal přivazovat ruce stuhami k čelu postele.
Jeho těsné kalhoty jsou na něm vážně rajcovní, ale v takovéhle situaci jdou pekelně špatně dolů. Vlastně bylo dobře, že mě ty jeho kalhoty trochu přibrzdily. V tom jeho "prosím" bylo tolik smyslnosti, tolik žádostivosti, tolik nevinnosti. Křičelo to na mě: "Tak moc to chci zkusit, ještě jsem to nikdy nedělal. Nauč mě to. Ošukej mě. Ošukej mě hned." STOP.
Takhle by tahle hra skončila dřív než by začala. Musím se uklidnit.
Takže, když jsem z něj téměř serval všechno oblečení kromě trička, protože na to bych ho musel rozvázat a to jsem opravdu nechtěl, stoupl jsem si k posteli tak, aby na mě viděl a začal jsem se velmi pomalu svlékat a přitom jsem hltal očima krásu jeho porcelánově bílé kůže s kontrastem v červenající se tváři. Patrně se styděl klečet tady přede mnou přivázaný s roztaženýma nohama, se slzícím penisem, a mými hladovými pohledy.
Jelikož jsem svlékání protahoval, ale nemohl jsem utajit můj jasně vztyčený penis, zasténal: "Briane, prosím!"
"Chceš to, chceš víc, chceš ošukat? V tom případě mě oslovuj "pane." Otroci nemají dovoleno mluvit, jen, když jsou tázáni," vyštěkl jsem a pleskl ho přes zadek, aby to štíplo. Okamžitě se tam objevila červená značka. Sykl.
"Příště tě potrestám víc, teď mlč." Viděl jsem, jak mu poskočil penis a on špitnul: "Ano, pane." Potěšila mě ta jeho náhlá pokora i to, že se mu to líbilo. Přesně tak to má být.
Stál jsem těsně u postele, jen malý kousek od něj. Vzal jsem další černou stužku a převázal mu jí přes oči.
"To, aby ses mohl lépe soustředit." Potom jsem vzal gel a opravdu velký robertek ze šuplíku. Vlezl jsem si za něj, za jeho nohy a z výšky kápl přímo na jeho otvor chladivý gel. Zalapal po dechu. Rychle jsem tam dal svoje prsty a začal mu gel roztírat kolem a vtírat dovnitř. Pak jsem k němu přiložil špičku toho robertka a začal jemně masírovat. Cítil jsem, jak ztuhl. Za chvíli se ale uvolnil a já jsem mohl začít postupovat dovnitř. Dělal jsem to opravdu opatrně, ale přesto to nešlo tak dobře, jak jsem si představoval. Hladil jsem ho po zádech a šeptal: " Uvolni se. Bude to pěkný, uvidíš. Udělej to pro svého pána. Chci tě vidět, jak ho máš v sobě celý. Jak ho tvůj zadek lačně polyká a nemůže se ho nabažit." Cítil jsem, jak se pod mými prsty uvolňuje a jeho svaly povolují. Chytil jsem ho jemně ale s pevným sevřením za bok a zkusil zatlačit. Šlo to.
Za chvíli ho měl v sobě celý. Párkrát jsem ho s ním zkusil projet celou cestou a pak jsem ten vibrátor zapnul. Začal jemně vrnět a Justin se prohnul v zádech jako luk a já věděl, že to byl impuls přímo na jeho prostatu. Zeptal jsem se ho: " Líbí se ti to? Odpověz!" Vzrušením sotva mohl mluvit, ale vypravil ze sebe: " Je to …skvělý. Jen… by sis měl pospíšit, protože tohle prostě nevydržím!"
Nechal jsem robertka dál běžet v něm a řekl jsem: "Ale vydržíš! Nějak zapomínáš, že jsem tady pánem situace já. A ty jsi otrok, který bude dělat jen to, co mu dovolím. Váhu svým slovům jsem dodal jediným plácnutím přes jeho zadek bičíkem plným třásní, aby si to lépe uvědomil. Justin zadusil sten. Potom jsem vzal stříbrný kroužek na penis a zručně mu jej nasadil.
"Teď vyvrcholíš, až ti to dovolím." Ztrápeně vydechl.
Zvedl jsem rychlost vibrátoru na druhý stupeň a on zalapal po dechu. Byl rozkošný. Sám jsem nevěděl, jestli tohle vydržím. Můj kohout kapal na postel.

Justin

Proboha, bylo to skvělý. Ale myslel jsem, že mi můj pták exploduje. Zejména potom, co si Brian lehnul na postel a roztáhl mi nohy ještě víc. Ležel tak, že měl můj penis přímo před svým obličejem a nestoudně mě dráždil. Nevzal můj penis do úst, jen ho olizoval. Lehce na špičce, lehounce na koulích, jazykem přes celou jeho délku tam a zpět. Myslel jsem, že zešílím.
To nešlo vydržet. Když zvýšil na robertku na další rychlost, málem mi explodovaly koule. Veškerá elektřina z robertka mě bila přímo do prostaty. Už jsem nedovedl mlčet. Vzdychal jsem, dýchal mělce, o to však rychleji. A on mě pořád jen lehce olizoval kolem ptáka! Bylo to k nevydržení. Jenže pak přišlo něco ještě intenzivnějšího. Nechal toho hraní a pevně vsál celého mého ptáka do úst. Až po koule. Díky kroužku jsem nemohl vyvrcholit. Málem jsem se zadusil vzlyky. Kousal jsem se do svých paží, abych jeho pravidlo neporušil. On vytáhl můj penis ze své pusy a jakoby omylem zasténal zdrsnělým hlasem: "Můžeš mluvit," a rychle zase lapil mého ptáka do svých úst.
Vykřikl jsem a začal jako mantru drmolit: " Briane, nech mě se udělat, dovol mi to, prosím, Briane, chci stříkat, dovol mi to, Briane, ošukej mě, Briane, dovol mi to." A tak pořád dokola. Vlastně jsem ani moc nevěděl, co říkám. Doslova jsem křičel, protože mezitím přepnul robertka na nejvyšší rychlost. Neovládal jsem se, svíjel jsem se nad ním. Bylo jen dobře, že jsem měl spoutané ruce, protože bych se jistě už dávno musel probít k mému penisu a sám si pomoci. Pak na maličkou chvíli zmizel a když jsem opět ucítil jeho dotek, vytáhl obrovského robertka a vrazil tam okamžitě svůj penis, kterým do mě začal tvrdě narážet.


Brian

Uměl jsem chlapy přivést do extáze, ale Justin byl docela mimo. Byl tak úžasný. Svíjel se a křičel naprosto bez zábran. Nutně potřeboval nějaký kontakt, bolestně se potřeboval udělat. Každé zakřičení mého jména, každé jeho "dovol mi to," bylo jako elektrický výboj do mozku. Už jsem nemohl čekat, jinak bych mohl samovolně pokropit svou postel. Jediným tahem jsem si nasadil kondom a zarazil se na místo, které právě opustil vibrátor. Ani jsem ho nevypnul, pořád dál vrčel na posteli. Nevnímali jsme to. Bušil jsem do něj a očekával v nejbližší chvíli úžasný orgasmus. Sáhnul jsem pod něj a sundal kroužek: "Už můžeš." Pohladil jsem mu záda a pevně si ho přidržel za jeho rameno. Cítil jsem, jak v jeho těle začíná vybuchovat ohňostroj. Celý se pode mnou klepal a jeho zadek mě ždímal tak, že ze mě vycucnul i ten poslední kousíček mého sperma. Zhroutil se na postel, která byla celá mokrá od jeho výstřiků, ale jemu to zřejmě nevadilo. Hlasitě oddychoval. Ruce a nohy se mu třásly. Zhroutil jsem se na něj a nechal doznít ten nepřekonatelný orgasmus. Ty, co jsem prožil tento týden, proti tomuto vypadaly jako špatný vtip.
"Stuhy... pane!" Když jsem sebral trochu síly, odvalil jsem se z něj a rychle mu uvolnil ruce.
Opatrně je stáhl s naříkáním dolů. Mnul jsem mu červená místa na zápěstích, která si odřel, protože příliš na poutech visel. Přetočil se na záda a jeho oči našly moje. Viděl jsem, že je úplně vláčný, vykostěný, omámený orgasmem a tak jsem ho jen k sobě přitiskl. Jeho mokré břicho, na kterém měl otisky svého sperma, se přilepilo na mě a naše rty se spojily ve vášnivém polibku. Nevadilo mi to, během několika minut jsme usnuli.
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Pája | 4. května 2011 v 15:15 | Reagovat

Tak to je ale hříšná povídka O_O I ty jedna nemravo. Začínáš se překonávat. Čím dál lepší. Už se těším na další :-D Myslím, že půjdu nakoupit nějaké stuhy :-?

2 Justinka | Web | 4. května 2011 v 15:34 | Reagovat

[1]: Však jsem zpytovala svědomí, jestli to není "trochu" moc. Ale pak jsem si řekla, že už mám stejně pověst zkaženou :-D  :-D  :-D Další bude od alice, já jí k tomu donutím :-x
No není jednodušší (na stud, věk.hranici, finance, atd.)jít do galanterie? Než do sexshopu? A té legrace s tím. O_O  :-D

3 Pája | 4. května 2011 v 16:33 | Reagovat

[2]: Moc to není :-D Je to taková rozehřívací povídka ;-)
V sexshopu jsem ještě nebyla - mám velké mezery. Budu to muset dohnat :-P
Alici donuť :-D To bude počteníčko :-)

4 Justinka | Web | 4. května 2011 v 17:10 | Reagovat

[3]: Wow, rozehřívací :-?  Vidím, že mám co dohánět O_O
Já sice byla asi 2x, ale tak jsem se styděla, že vlastně nevím, co tam měli :-D  :-D  :-D Tak až to zjistíš, tak mi napiš :-D Jo, a kup mi taky nějaký metr stuhy, bude se hodit 8-)  ;-)
Povídka se připravuje, ale nebudeme moc rozmazlený :-? Tolik PWP v jednom týdnu :-?

5 nerrti | 4. května 2011 v 18:31 | Reagovat

A když budete v tom sexshopu kupte si připevňovacího robertka. Výraz vašeho manžela při oznámení: "Miláčku teď se otoč, já ojedu tebe" by mohl bejt k nezaplacení. (ehm, to neřešte, jenom jsme na toto téma zrovna nedávno debatovali s manželkou, tak jsem měl nutkání se podělit).
Povídka super. :D

6 Justinka | Web | 4. května 2011 v 19:28 | Reagovat

[5]: O_O  O_O Vy máte samá zajímavá témata! Ráda bych se zapojila.:-D Já bych do toho šla, ale co chudák manžel O_O Ale zase mám alespoň dost teoretických zkušeností. A tak to taky zůstane! :-P
Ale vím, že jsou takové smíšené páry a spokojenost na všech stranách! 8-)

7 Pája | 4. května 2011 v 19:41 | Reagovat

Tady se nám to krásně zvrhává :-D  :-D  :-D

[5]: Výraz by k nezaplacení byl :-D už vidím jak by přede mnou utíkal :-D  :-D  :-D

8 Justinka | Web | 4. května 2011 v 20:30 | Reagovat

[7]: Jaký zvrhává to je diskuse k tématu :-D Manžel pro jistotu ani nedorazil domů, asi tušil co se tady na něj chystá :-D

9 Pája | 4. května 2011 v 21:07 | Reagovat

[8]:No samozřejmě, že je to k tématu :-D Já mám manžela stále za hranicema a přijede až zítra v noci. Takže se tu s vámi ráda zvrhnu ;-)

10 Justinka | Web | 4. května 2011 v 21:17 | Reagovat

[9]: Tak né, nemá tak dokonalou intuici a nakonec domů neplánovaně dorazil. Žádné milence tu nenašel :-D tak se alespoň dožadoval večeře. O_O  :D
Hodila bych ti povídku, ale alice je na zkoušce a já potřebuju doladit poslední detaily, tak se zatím těš!

11 Pája | 4. května 2011 v 21:25 | Reagovat

[10]:Tak to se teda těším :-D

12 alice | 4. května 2011 v 21:58 | Reagovat

po zkoušce už jsem a kupodivu jsem ji dala:-)Jus děkuji za držení palců :-)
Stuhy byly ...ohalala!!! velice inspirativní, i když takové hedvábné šátky...
no to je zas diskuze, co :-);-)

13 Justinka | Web | 4. května 2011 v 22:10 | Reagovat

[12]: Hurá! 3x hurá (alespoň jsem měla výmluvu, že nemůžu nic dělat - držím palce :-D ) No uznávám, že ty stuhy v reálu by byly asi dost nepraktické, ale tak nějak mi to přešlo přitažlivější na psaní, i když Justinovo zápěstí by si myslelo něco jiného :-D

14 gleti | 5. května 2011 v 17:50 | Reagovat

tak to nádherné PWP jsem četla bez dechu, úplně mě pohltilo. ;-)

15 Justinka | Web | 5. května 2011 v 18:20 | Reagovat

[14]:ó díky,to je největší poklona! přijď večer bude další ;-)

16 BKlady.bizarre | 7. května 2011 v 17:25 | Reagovat

Wow, tak to teda bylo .. ! :D Myslím, že od dnešního dne, když uslyším slovo stuha, tak se mi vybaví tahle úžasná povídka :D Fakt super :)

17 Justinka | Web | 7. května 2011 v 18:36 | Reagovat

[16]: Ještě, že už moc školačky nenosí ve vláscích stužky. :-D  :-D  :-D Ale i tak je to pro mě poklona. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015