RANDY IS FUCKING AMAZING!!!

2. května 2011 v 16:38 | Justinka |  Randy Harrison

Moji milí,
ani netušíte, jak se mi stýskalo. Ptáte se proč jsem tedy nesedla a nenapsala nějaký šťavnatý článeček ? Jednoduše proto, že náš pc vypověděl službu, ať už to bylo zásahem blesku do el. sítě nebo ho přemohli ve stejnou dobu nějaký hnusný viry schovávající se pod haldou mých fotek nebo gay filmů (ano opravdu filmů, žádné porno ) Naštěstí se ho podařilo rozchodit (děkuji, děkuji mockrát), ale teď se na mě vrhnou záludnosti nového prohlížeče (jak já ho nesnáším, grrr, novoty jsou fuj) a bez mých úžasných prográmů !


Mohla bych brečet ještě dlouhou dobu, ale nechám si to, až bude situace opravdu vážná a nebo na nějaký úžasný film (které mi mimochodem taky zmizely, protože jsem se s vypalováním flákala a celé Hellcats...Dost nebudu na to myslet. Možná, že mě můžou potkat ještě horší věci. Díky nutnosti pohrabat se v pc došlo k jistému prozrazení (blogu) , nemám z toho kupodivu nervy na dranc a opakuju si s Emmetem always dignity (je to dobře? nechci to hledat... vždy důstojně) a prostě to nechám jít svou cestou. Co se má stát to se stane. Napadlo mě přirovnání k citátu, který řekl Gale, ale nevím ho doslova, jestli se mnou nechce někdo pracovat, že jsem hrál gaye, tak potom nechci já hrát s ním, takže asi tak. Jestli se na mě chce někdo ošklebovat, že mě baví, to co mě baví, tak, ať jde k čertu! Jsem teď vydána na milost jednomu puberťákovi (ano to je ten, co jsem se s ním dělila o víno, tak snad to mám dobré ) jestli to dojde až k tchýni, bude v rodince veselo )

Tak ale chtěla jsem psát o tom, jak se Randy úžasnej! To je každýmu jasné, ale tentokrát jeho hudební číslo překonalo všechny Superstar hravě a navíc má veškerý můj obdiv za to, že je statečný a ...nestojí v koutě a nedrží hubu!!!
Shodou okolností se mi dostal do ruky od věrné překladatelky /evannabarca/ i text a tak se můžu rozpouštět v obdivu i já, nevědomá.


Vtipy o sexuálním zneužívání dětí jsou vždycky zábavné. Vtipy o sexuálním zneužívání dětí katolickými církevními hodnostáři jsou trochu moc zřejmé na to, aby mohly být zábavné. Takže se chceme omluvit za naši lenost a nedostatek tvořivosti. Takže, dnes večer bych chtěl učinit doznání, je to něco, co jsem ještě nikomu neřekl.
Byl jsem… nerad používám slovo "zneužit" v mém konkrétním případě, ale byl jsem příjemce nadbytečného množství náklonnosti v dospělém slova smyslu, když mi bylo 10, katolickým kardinálem, když jsme s rodinou bydleli v (německé město) v jižním Německu. Nepotkal jsem ho v kostele. Matka chtěla, abych si našel přátele, ale neuměla vůbec německy. Takže mě zapsala na to, co si myslela, že je německý skautský oddíl, nazývalo se to SSPanzer Hitler Jugend. A náš vedoucí byl kněz ve středním věku, jménem otec Joseph Ratzinger *to je současný papež*. Táta Joe, jak jsem mu říkal, byl zářivým, zářivým počátkem bílého, bílého, bílého světla v mém temném dětství. Navzdory tomu, že jsem nebyl Němec a měl jsem přehnanou představivost, mě táta Joe měl rád. Měl mě hodně rád. Naučil mě, jak spolknout *tady nerozumím dvěma slovům*. Věřil jsem mu, když řekl, že on je mojí jedinou šancí na spasení a křtil mě znovu a znovu a znovu - na můj obličej, do zadku. Když jsme o devět měsíců později opouštěli Německo, byl jsem zničený. Nedovedl jsem si představit, že bych mohl žít bez táty Joea.
Ale slíbil mi, že když mu budu psát dopisy, tak se mnou zůstane v kontaktu a budeme určitým způsobem pokračovat v našem vztahu. Pamatuji si, že první co jsem udělal, když jsem dorazil do Jižní Karolíny bylo, že jsem tátovi Joe napsal slušný německý dopis. V podstatě jsem mu psal 15 let svého života. A, dámy a pánové, nikdy mi neodpověděl. Nevím, co se stalo, nevím, jestli si změnil jméno nebo se přestěhoval. Taky jsem chodil na mši, každou neděli po 15 let - St. Christopher, St. Joseph, kostel vzkříšení, 3 neposkvrněných početí. Táto Joe, jestli tam někde jsi, nevím, chci ti říct, že jsem na tebe byl naštvanej, myslel jsem si, že to, co se mezi námi stalo byla katolická výchova. Myslel jsem si, že jsi mě učil, jak dát a přijmout lásku. Ale když jsem vyrostl, tak jsem si uvědomil, že mi bylo 10, když jsi mě šukal jako o život. Tak jako vyjebáváš s Afrikou, tak jako šukáš ženy, tak jako vyjebáváš s New Yorkem a americkou společností. Sháníš peníze a majetek a rozšiřuješ nevědomost a tupost. A víš co, táto Joe? Já jsem s tím kurva skončil.Jsem na Randyho až pyšná, jako by to byla trošku i moje zásluha, když ho hodlám podpořit ve všem co dělá. Ježíš to je dětinské. Naivka jedna jsem.

Protože jsem musela svůj předešlý šok nějak vyléčit a taky jsem kurva sorry, ale víte co mi dalo práce najít asi milion povídek a teď, abych je hledala znovu) musela najít moje oblíbené kousky fanfic, tak jsem narazila na jednu, u které člověk fakt zapomene, že se má mračit. :-)

Je to fandom QAF/ Friends, ale klidně čtěte i ti, kteří je neznáte, protože je to opravdu legrace. :-) ZDE!

Prosím všechny dobroděje, kdyby je napadlo, že mi chtějí doporučit nějaký film či povídku, nechť se neostýchají a dají vědět. Mám teď nebezpečně prázdný počítač.:DDD

Jdu se pídit po prográmcích :-((( a vy se mějte báječně!

PS: Kdyby někdo našel tuhle písničku jako MP3, tak dejte vědět, koukala jsem se po ní, ale zdá se, že je ještě brzy! Bude to top mé hitparády v mobilu od Randyho. Když to tak srovnávám, tak nejraději ho mám tady s tímto chlapem, s holkama ho nějak nemusím , tedy míň jsem myslela... Ty dvě písničky jsou skvělé + OMG!!!

Uf, nejsem schopná se rozloučit, asi absťák:DDD

Ještě pár slov k Hellcats. Pája to vystihla v komentáři přesně. A já si na dokreslení situace půjčila nádhernou animaci z IHJ. To je prostě jasné i slepýmu.Jo, Galeovi u té holky ruce pracujou dobře, ale on je vlažný, vážný, nezapojený. Ta chemie tam není. Tak už sakra Gale poslechni tu přírodu!
Dobře neměl hrát, že se na ní vrhá, ale stejně prostě NE!
Už jsem to psala, ale mě to neomrzí, jsem tááák ráda, že Gale byl zrovna na tomhle představení.
Mimochodem, na IHJ je na straně 108 (poslední) hezká fotomontáž Justin a Brian jako Kate a William:D)

Bože já nezkončím. Ještě historka, tedy spíš dejavu z rodinného života. Když jsme včera v noci konečně nahodili internet a zabezpečili a upravili a přerochali atd, tak jsem se na něj vrhla, jestli najdu blog a tak - národohospodářská ztráta by to byla, jj - a pak jsem se šla rozšoupnout čtením článku k nerrtimu, nezklamal.
Zaujala mě (co ode mně čekáte jiného?) jeho myšlenka o okusování a tajně jsem si tak o tom snila cestou do postele. Manžel byl tak hodný, že mé promrzlé tělo od pc, chtěl zahřát. A kde je to dejavu, že tohle fakt běžně neděláme a mě stačilo sundat oděv a byla jsem zakousnuta! Přeně tak jak jsem si představovala! Čte mi snad myšlenky???
Nechápu to. Většinou musím dělat složité naváděcí manévry :DDD (pššš, to jsem přehnala) a teď raz, dva, tři a je to!
Nerrti děkuji za moc pěknou noc. Manželovi už jsem se odvděčila.

A dóóóst, vážně už musím končit, tohle už není QAF.

Mějte se úžasně, i když je teprve pondělí. :-)
Vaše Justinka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 nerrti | 2. května 2011 v 19:22 | Reagovat

Ach ano to slavné kousání.
Hej ale já fakt děsím sám sebe, protože se z toho stává úchylka. Nutně potřebuji být kousán.
A manžel je moc hodný že vyhověl. ;)

2 Anne | Web | 2. května 2011 v 20:32 | Reagovat

Gratuluji aspoň  částečnému vzkříšení počítače.
Na filmy v poslední době nemám čas, ale byl mi doporučen Lev v zimě (http://www.csfd.cz/film/13351-lev-v-zime/) o jednom anglickém králi a jeho zřejmě milenci. Já to sice ještě neviděla, ale věřím, že to bude dobré.
A viděla jsi Memento, je to sice z roku 2000, takže zřejmě jo... Je to skvělá detektivka.

3 Justinka | Web | 2. května 2011 v 20:57 | Reagovat

[1]: Hodný to on je, ale jak to, že je i vševědný? Ale bylo to skvělý, skoro si sama závidím, protože jsem zas sama doma. :-( Tak se asi taky kousnu, nudou do zadku. :-D Pořiď si štěně, to je okusování zaručený, ale není to ono. :-D
Teda já, vím úplně přesně odkud to mám, ale ty? Taky se trochu děsím. Nesleduješ moc upírů? :-x

[2]: Děkuji. Memento jsem jen četla (od Johna) Tak to se kouknu a nesmím zapomenout na ty Imaginární lásky, ty vypadali fakt dobře!
Pěknej krvák jsi dnes napsala!

4 nerrti | 2. května 2011 v 22:00 | Reagovat

[3]: Né, upírský kousance sou nevhodný. Na můj vkus moc krve. Je to nevkusné.

5 Justinka | Web | 2. května 2011 v 22:21 | Reagovat

[4]:Tak to mě napadá jediný, že na tebe leze jaro stejně jako na mě. A já se bála, že jsem divná! :-D

6 Pája | 3. května 2011 v 9:41 | Reagovat

Super, že se počítač probral.
To já koušu ráda :-D Manžel říká, že jsem horší než náš pes :-D Musím zjistit, jestli se kousání řadí do nějaké úchylky, protože u mě už to úchylka bude ;-)

7 nerrti | 3. května 2011 v 14:11 | Reagovat

Hehe. Na Lvovi v zimě jsem by the way byl v divadle. Scéna krále a jeho "milence" mě příjemně překvapila. Myslel jsem si že je to error, a tý jedný ženský se asi udělalo blbě tak za něho rychle zasadili chlapa. Zřejmě to tak není. :D

8 alice | 3. května 2011 v 15:14 | Reagovat

ahojky Jus :-D to je dobře že jsi zpátky :-)
a nedá mi nepoznamenat, že na té druhé animce to vypadá, jako by se ta ženská vrhala na Galeho a on jí uhýbal a ne naopak... Kurnik, copak se stydí hrát sexy scény? po QaF? to je blbost, takže souhlas, s ženskýma v tom není ten duch ta chemie :-D ;-)

9 alice | 3. května 2011 v 15:18 | Reagovat

ke kousání... :-)
není to úchylka, nebo jsme tu úchylní všichni, já koušu od dětství a nemíním s tím přestat :-D:-D:-D:-D:-D

10 alice | 3. května 2011 v 15:29 | Reagovat

ježíš, taky jsem to mohla napsat do jednoho komentu, co? no jen, že Randy JE fucking AMAZING! a nějak mě napadá jak moc si je to podobné s Justinem ze třetí řady a jeho bojem proti Stockwelovi... Teď to budu mít ještě víc pomíchaný :-D

11 Justinka | Web | 3. května 2011 v 18:28 | Reagovat

[8]: Díky. Jednotný souhlas! 8-)

[9]: Jasně, že jsme tu úchylní všichni!!! Pochybuješ snad?
Já taky ne, vrhám se na trénink manžela, jelikož já chci, aby kousal mě! To je pěkné jak to tu máme rozdělené! Rovnováha musí být - horní, spodní, kousající, kousaný,...

[10]: Nééé, komentů není nikdy dost!
Líbí se mi jak je akční, podporuje svou věc, ale přitom pomáhá všem! My Hero! jak by řekla Debb.

12 alice | 3. května 2011 v 18:35 | Reagovat

[11]:I prefer MY SUNSHINE... :-D omg tohle JE závislost :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015