Randy Harrison je zpět!

23. května 2011 v 10:15 | Justinka |  Randy Harrison
Randy se jistě již řádně přivítal se svým přítelem doma, protože jeho týdení návštěva Izraele skončila. GLBT centrum je bohatší o plno jeho zajímavých rozhovorů a my jsme se mohli celý týden kochat nejrůznějšími novými fotkami, na kterých to Randymu neskutečně sluší. Překvapuje to někoho? Ne, nikoho!!!


ZDE máte možnost vidět plno pěkných fotek, nejnověji "turistického" Randyho s fotoaparátem nebo jeho večeři s průvodcem Nadavem...
Najdete tam i kousek rozhovoru s Randym, kde se zmiňuje i tom, jaké to pro něj bylo v mládí. Byl pravidelně šikanován, za to, že byl gay herec a rád zpíval, narozdíl od drtivé většiny, která propadla sportu a chovala se jako macho (pitomci- dodávám já).


zdroj z odkazu výšeVšichni dnes povinně držet pěsti alici ve 13.00. Má nejdůležitější zkoušku...
A pokud mohu prosit, tak i jedné mé kamarádce, je dnes operována...


Objevili se informace k veselému rozhovoru Galea, který jsem tady již vzpomínala. Toto nařčení nevyšlo od reportérky, která s Galem dělala rozhovor a kterou tak dusil, ale od úplně jiných reportérů, kteří tam byli přítomní. Říkali, že Gale byl opilý a nepříjemný a pichlavý, neodpovídal vůbec nač měl, choval se jako blázen, atd.
Osobně si nemyslím, ježiši koho by bavilo odpovídat na stále stejné a nudné otázky? A že si z toho udělal legraci? Myslím, že se všichni dobře pobavili (i když ta reportérka je statečná!!! Ale Gale s ní už dělal rozhovor jednou a znají se a on s ní byl zkrátka v pohodě) Pro mě takhle vypadá Gale šťaastný a v dobré náladě. On ač umí být zahloubaný do sebe a přemýšlivý, úzkostilivý až bojácný, má v sobě jasný plamínek a umí i zlobit. Jak by sakra zvládnul Briana? Tenhle Gale se mi líbí daleko víc, než ten podivně smutný neustále tápající Gale, který se pořád ptá, zda mu rozumíš!
Jen tak dál Gale a buď šťastný!


Tak to je zatím vše. Na povídce pracujeme s alicí. Vypadá to báječně, jestli se můžeme samy pochválit, ale zatím máme jen první kapitolu a prolog :-), takže se uvidí, jak to bude pokračovat...
Těšte se!!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 alfred004 | E-mail | 22. července 2011 v 9:26 | Reagovat

Cute jak sviňa:-)
Nedisponuješ náhodou Randyho životopisem v češtině? Strašně mě rozčiluje, že na ČSFD nemá doplněný CV. Přemýšlela jsem, že bych přeložila, ten co je na wikipedii, ale se dvěma malejma dětma nemám kdy. Kdybys náhodou něco měla písni mi na Alfreda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015