Přijďte večer...

16. května 2011 v 14:52 | Justinka |  Věci týkající se QAF

Chtěla jsem udělat velký a krásný (!!!) článek s haldou fotek líbajícího se Galea, ale blog je proti, tak musím počkat, až nebude mít postavenou hlavu. Zatím vás alespoň nalákám na večer. Tedy jestli mi to blog dovolí...

Dnes jsem se zcela překonala a v rekordním čase (a rovnou a bez přepisování, ale také bez případných korekcí) stvořila Alici povídku na objednávku.

Chvalte mě! To jsem ještě nikdy neudělala. A přiznávám, že nejdříve mě napadlo, že to nedám a že tu krásnou představu Alici jedině tak zkazím, ale pak mě to začalo tak bavit, že už bych se toho nepustila.
Chvalte také Alici, protože je první, kdo se odvážil po mě něco chtít a taky za to, že její zadání bylo geniální a psalo se to skoro samo.

Chcete ho znát?
Dobře. Prozradím, aby jste mohli posoudit, zda jsem se ho držela.
Takže mělo to být RPS. Tedy reálné osoby Randyho a Galea, kteří se po letech potkávají. Např. na letišti, které neodbavuje, díky svěhové kalamitě a oni jsou nucni tam zůstat.
Nad sklenkou vína vzpomínají na staré časy a staré spekulace a nějak si uvědomují, že ne všechno byly spekulace, ale že tehdy byli jinde a báli se... a že teď už se nebojí... a že by to strašně chtěli udělat alespoň jednou???

Tím mi alice udělala sice čáru přes rozpočet, protože já jsem skálopevně přesvědčená, že na něco došlo už tenkrát, ale když já tak ráda píšu poprvé, takže... jo.
Je to napsané, ale aby jste se trošku těšili a aby si mrňata volně pobíhající po internetu zase tolik nepočetla, nahodím to raději až večer.

Ale je to škoda, protože jestli to začnu vylepšovat, tak bůh ví, co mi z toho ještě vyleze...:DDD

Vaše Justinka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pája | 16. května 2011 v 19:01 | Reagovat

Teda to se těším, umíš krásně navnadit. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015