Od všeho trošku

4. května 2011 v 22:06 | Justinka |  O všem možném

Randy Harrison už pomalu balí, protože 15. května odlétá do Izraele. Bude se tam zúčastňovat besed a mít různá vystoupení a mimo jiné osvěty o homosexuálech se má vyjadřovat i k manželství.
Tak to bych moc ráda slyšela. Kuš, nechci slyšet, že nerozumím ani zblo. Randy může říkat, co chce a já ho budu obdivně sledovat. Však ona se nějaká dobrá duše najde, která to přepíše, přeloží, dá na internet! Alespoň doufám.Tohle bylo samozřejmě v nadsázce, protože si opravdu vážím toho, co Randy dělá a jak houževnatě za tím jde. Jen si uvědomte, že příběh při posledním jeho vystoupení (u Joea) chtěl opravdu koule a ty Randy má!

Nelíbí se mi postoj církve k antikoncepci, potratům, gayům samozřejmě a našlo by se víc věcí, přijde mi to spíš jako boj o moc o peníze a né jako víra. A to, co se děje se sexuálními skandály je něco nelýchaného. Jistě by bylo pro ně daleko nesnadnější si najít takovou obět v normálním životě, ale takhle mu ji nebozí rodiče svěří v dobré víře přímo až pod nos. Jak mohou? Zneužít důvěry rodičů a dětí, lhát a pak se všem kouknout směle do očí a tvrdit, že to byl jen nějaký nevinný incident, za který nemohou? Dost. Nevybrala jsem si na to vhodný článek. Zpět k povrchnostem. Ale Randy, tobě držím pěsti ze všech sil!

Jinak jsem nevydržela a stáhla si Hellcats 1x20 jen s angl. titulkama /české jistě až v pátek/ a světe div se celkem jsem to dala dohromady, i když jsem zatím viděla jen scény s Galem. Je okouzlující jako vždy! Kdo by chtěl vidět haldu fotek jsou na galeharold.it :-)

Jelikož Vás Hellcats nebere, tak vám ho necpu :-) a můžete s pokochat ještě jednou sportovním Galem. Pamatujete si na Andrewa Shuea? /promiňte, jestli mu przním jméno/ já živě. Potěšilo mě, že je pořád super.Můžu já být na youtube a nedat nějaké QAF? Nemůžu!

A ještě jedna věc, o kterou se chci podělit. Kdysi jsem četla neuvěřitelně emotivní povídku a byla jsem z ní celá vedle a vzpomněla jsem si na ni díky přesmutné povídce alice. Ta moje povídka byla nervy drásající a drsná. Jinak než ta aličina, ale... není to žádné čtení pro slečinky a tentokrát to myslím vážně. Jestli tu kašlete na to, že je u povídek nějaká věková hranice, vaše věc, ale myslím, že tentokrát si vamphile zaslouží metál a 13-ti leté slečny, ať mažou na růžovoučké blogísky. JE TO DRSNÉ!
Co? Tahle povídka! Vlastně je to 66 drabbles, ale dokonale navazujících.
http://asylums.insanejournal.com/qaf_drabbles/234165.html
A název? Hustler Justin!!!
Když jsem vás postrašila, tak musím dodat, že stojí za to jí přečíst, i přesto, protože je geniální!

Tak a je 22:02 to je pěkný čas na zahájení čtení trošky fic před spaním. To budu dělat já. A vy? Vy se mějete pěkně a dle svých představ.:-)

Vaše Justinka

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015