Pokračování Příběhu jedné lásky

4. dubna 2011 v 22:38 | Justinka |  PŘÍBĚH JEDNÉ LÁSKY
Dnešní den byla plný novinek a tak jsem se rozhodla i já přispět nějakou :-)

Je to jen nástin toho, co jsme všichni viděli v seriálu, jen já si toho trochu víc domyslela:-) Děkuju Páje, za postrčení k přidání další povídky.
ZAČAL JSEM V OBRANĚ A SKONČIL V ÚTOKU!
Pokračování Jedné noci
V hlavě mi jel náš rozhovor pořád dokola.
- Už jsem tě měl.
Co se stalo včera večer bylo pro zábavu.
Tys chtěl mě a já chtěl tebe.
To je všechno.
- Sex?
- Cos myslel, že to bylo?
Podívej, já nevěřím na lásku, já věřím na sex.
Je to upřímný. Je to efektivní.
Začneš a skončíš s maximálním potěšením a minimem keců.
Láska je něco, co si heterosexuálové říkají, aby se dostali holce po sukni.
A pak si začnou ubližovat, protože to od začátku stojí na lži.
Jestli je tohle to, co chceš, tak jdi a najdi si malou hezkou holku a ožeň se.
- TO NENÍ TO CO CHCI! CHCI TEBE!
- Jenže mě mít nemůžeš!


Zejména " už jsem tě měl" a "byl to jen sex" mi rozřezávaly mozek na kousky.
Jeho slova mi bušila do spánků, jako bych měl v hlavě kovadlinu. Slzy mi bezděčně tekly přes tvář. Nemohl a ani nechtěl jsem je zastavit. Srdce mi bušilo, možná mi chtělo vyskočit z hrudi. Nejasně jsem si uvědomil, že v tomhle stavu nemohu jet. Musel jsem zastavit.
Seděl jsem v autě v ulici, kterou jsem ani neznal, a usedavě brečel. Vlastně ne.
Bezmocně jsem se cítil jen chvíli, pak do mě vjel vztek. Vztek na Briana.
Jak tohle může dělat? Jak to? On tam snad nebyl? Necítil, jak jsme se propojili a nemyslím jen fyzicky. Necítil, že něco krásného té noci vzniklo? Nebo to z něj jen mluvily drogy a já to nepoznal? Byl to vůbec Brian? Věřím, že ano.
Kruci, vždyť po něm nic nechci. Nemusel přece dnes po celém Pittsburghu vyhlásit, že je můj kluk. Nemusel se se mnou vodit za ručičku. Nemusel… nic.
Seděl jsem tam dlouho a ze zoufalství začal spřádat málem až romantické představy. Ne, tudy cesta nevede, na to zapomeň. Já přece jen chci, aby mě nevykazoval ze svého života. Abych mohl být s ním, v jeho společnosti. No dobře, teď nejsem moc upřímný. Chtěl bych, aby si mě k sobě znovu přitiskl, jako to udělal ve své kuchyni, žhavě mě líbal, dotýkal se mě, spal se mnou. Chtěl bych to tak moc.
Proč se tváří, že nic z toho se už nikdy nemůže stát? Začal jsem o tom přemýšlet, ale tlačil mě čas. Vlastně už jsem měl být doma. Promyslím to v posteli. Důkladně jsem si setřel všechny slzy a vyrazil domů.

Kolem mámy jsem jen proběhl. Zavolal jsem na ní, že večeři nechci. Což bylo sice vrcholně podezřelé, ale věděl jsem, že mám obličej oteklý od pláče a nechtěl jsem, aby mě zkoumala a vyptávala se. Doma jsem si vlezl rovnou do sprchy. Stál jsem tam dlouho pod teplou vodou a nechal se laskat konejšivým proudem vody.
Vybavila se mi naše společná sprcha a znovu se dostavily slzy, které voda hravě splachovala. Když jsem si chtěl vlézt do postele, ještě se mi na ní válely včerejší kalhoty. Chtěl jsem je jen přehodit přes opěradlo židle, když jsem si vzpomněl, že mám něco v kapse. Něco, co jsem si vzal u Briana. Jeho neuvěřitelně sexy tanga. Když jsem si je dával do džín, chtěl jsem mít památku na svou první noc. Netušil jsem, že to bude i noc poslední. Jediná fyzická věc, která mi po Brianovi zbyla. Ještě,že vzpomínek se nemůžu zbavit už nikdy. To by mi někdo musel rozmlátit hlavu a možná i pak by v ní zůstaly jasné vzpomínky na ten neskutečný zážitek.
Vytáhl jsem ten poklad z kapsy a přejížděl po měkké, bavlněné látce prsty. Musel jsem, nemohl jsem odolat. Přiložil jsem si jeho slipy k nosu a nasál skvělou vůni Briana Kinneyho. Tu směs potu, voňavky, cigaret a sexu. Bože!
Nakonec se ze mě stane fetišista? Ale bylo to silnější než já. Vzrušilo mě to.
Asi bych je očuchával ještě dlouho, ale zaslechl jsem máminy kroky na schodech. Slipy jsem hodil pod polštář a rychle zavřel oči, jakože spím. Lehce zaťukala a pak nakoukla. Ani jsem se nepohnul. Věděl jsem, že stojí nade mnou a pozoruje mou ještě stále oteklou tvář. Její prsty mi lehounce přejely po tváři. Málem jsem otevřel oči a všechno jí řekl. Ale neudělal jsem to. Zhasla lampičku a odešla.
Zastyděl jsem se. Mám ji rád a lžu jí. Po chvíli zpytování svědomí jsem se však vrátil myšlenkami k Brianovi. Michael mi mimo jiné naznačil, že neměl lehké dětství a že nemám očekávat, že by náš "románek" mohl pokračovat dál. Vždy jde s někým jen jednou. Proč? Copak on nechce mít v životě nějakou lásku? Nechce si být s někým blízký? Nechce s někým sdílet všechno, co mu život přinese?
Chce být sám. Kromě bandy kamarádů, kteří se ale nezdají, že by ho nějak milovali. Tedy až na Michaela, ten ho miluje až moc.
Chce všechny noci strávit po klubech a každou noc šukat někoho jiného. Někoho, o němž nic neví a kdo neví nic o něm. Jen dobrý sex? A může to být opravdu tak dobrý sex, když je to bez jakýchkoliv citů? Bez náklonnosti. Bez důvěry jeden druhému? Asi může. Zdá se, že ke mně taky nic necítil a bylo to dobré. Ale já k němu ano!
Vždyť je mu třicet, bože. Ne, pardon dvacet devět!
Právě proto ho asi nemohu jen tak změnit. Měl by se chovat alespoň trochu dospěle a né jako sedmnáctiletý. Ne, počkat, ani já se tak nechovám. Ale mohl bych. Kdy jindy, když ne teď. Mohl bych se mu přizpůsobit, abych byl s ním.
Chce být každou noc venku? Dobře.
Chce tancovat? Dobře.
Chce šukat? Budiž, ale doufám, že bude i se mnou.
Chci ho znovu dostat. Musím ho dostat. Zítra se vydám k Woodymu. Chci ho vidět. Chci ho vidět, i když byl dnes ke mně tak krutý. Vezmu sebou Daphne, aby to nevypadalo tak blbě. Můžu dělat jako, že nic. A uvidím, co z toho bude. Už jednou mi Brian neodolal a to jsem se nesnažil. Teď to bude sice těžší, ale ne nemožné. Nebudu tu přece celé dny ležet a brečet do polštáře jako malej teplouš.
Buď se mi to povede a nebo ho definitivně ztratím. Jenže co mám teď? Nic. Takže všechno bude lepší než tohle.
Druhý den to bohužel nešlo, ale domluvili jsme se s Daph na páteční večer. Vyrazíme k Woodymu. Když jsem Daph uviděl ten večer, spadla mi čelist. Byla neskutečně… růžová. Vystrojila se tedy pořádně. Chlapi u Woodyho to ale neocení. Zanedlouho jsme stáli na Liberty Avenue a málem jsme měli oba pusy otevřené. Bylo to tam úžasné.
Žilo to tam. Vpadli jsme k Woodymu. Bylo plno. Uviděl jsem Michaelovu mámu. Třeba nám poradí kde hledat. Minule mi přišla nakonec docela… fajn. Seděla tam s nějakým chlápkem. Vydali jsme se k nim. Dělala si ze mě legraci, ale nevadilo mi to, zejména proto, že řekla, že mám pěknej zadek. A že jich v jídelně musela vidět. Potěšilo mě to. Snad si to myslí i Brian.
Debbie na něj právě ukázala. Stál tam a byl naprosto dokonalý v přiléhavé, lesklé, černě stříbřité košili.
Cože? Daphne má tu drzost, že tohohle úžasnýho kluka kritizuje? Zatím co sama je navlečená do nějakého příšerně růžového modelu? Nikdy. No tak dobře, ale sluší jí to. A v tom, že je Brian starší má pravdu. Taky je hubený, ale pěkně.
Bavili jsme se s Debbie a jejím bratrem. Najednou Brian zmizel. Ale né? Kam?
Do Babylonu? Jen na kartu? Do háje!
Naštěstí mi jí Vic dal. Až dodatečně mi došlo, že bez toho by náš vztah možná ani nemusel vzniknout. Měl jsem projevit víc vděčnosti. Nevěděl jsem, co mám uvnitř Babylonu čekat. Trochu nás to asi zaskočilo oba.
Byla tam tma a do ní spousta světelných efektů, třpytek. Taky spousta nahých mužů kolem. A samozřejmě ohlušující taneční hudba. Potřebovali jsme se dostat někam výš, abychom se mohli rozhlédnout. Na druhé straně místnosti stály kovové schody a vyvýšená terasa. Tam jsme se chtěli dostat. Začali jsme se prodírat davem.
Chápal jsem Briana, proč tady chce být. Krásní muži, tělo na tělo, lesknoucí se potem. Ještě jsem netancoval v davu a už jsem z toho všeho byl vzrušený.
Když jsme se konečně dostali k terase a rozhlédli se, uviděl jsem ho. Okamžitě mi bylo jasné, co dělá. Byl na lovu. Mířil k chlapovi, kterého jsem zahlídl u Woodyho.
Asi mu tam unikl. Teď to tedy vypadalo dost beznadějně. Dokonce měl za chvilku tanečníky dva. Když Daph řekla: "On to bude dělat s oběma najednou?" Odpověděl jsem sice, že on může cokoliv, ale naštvalo mě to. Chtěl jsem mu dokázat, že jsem lepší než oni, že o moc přichází, že tohle zvládnu taky. Vyrazil jsem bez rozmýšlení k němu. Cestou jsem sundal svoje tričko a dal jsem se v patřičné blízkosti do tance. Zapojil jsem nevinné, ale svůdné pohledy, aby bylo jasné, co chci. Nevím, co jsem si myslel. Panebože, opravdu nevím, jestli bych úplně chladně zvládl takhle brzy jít s některým z těch chlápků (případně s oběma) někam dozadu šukat.
Protože se k mému velkému uspokojení a velké radosti stalo přesně to, v co jsem doufal. Chtěl jsem ukázat Brianovi, že po mě jiní chlapi touží a že by měl být rád, že já chci bezmezně jeho.
Hravě jsem odlákal jeho dva žhavé chlápky. Bože to jsem nevěděl, že může být tancování tak žhavé. Byl to skoro sex na parketu. Tiskli se na mě. Jeden se mi brousil o můj zadek a druhý vpředu se třel vzrušeným kohoutem o můj penis.


Vaše Justinka
Pro Briana jistě neocenitelný pohled. Sice jsem netušil, jestli bych určitě chtěl mít potom něco víc s oběma, ale doufal jsem, že ho napadne, že mě před nimi zachrání. A nebo by mi mohlo pomoct jeho uražené ego. Brian musel být znechucený tím jejich rychlým přesídlením. To ho přimělo k tomu, co udělal. Bylo to pro mě jako zázrak. Najednou tančil Brian těsně vedle nás, zvedl ruce a pak je spustil mezi nás. Levou ruku za moje záda, pravou před můj hrudník. Odstrčil je a kluci pochopili. Šlo to lehce.
Brian mě chytil a objal. Bylo to nutné, jinak bych se zcela určitě vznesl štěstím. Potom se sklonil a přilepil své rty mezi mé bradavky. Vytáhl jazyk a vydal se s ním vzhůru až k mým rtům. Nejen, že to posílalo přímé impulsy do mých ztvrdlých bradavek a do mého tuhnoucího penisu, ale vybavil se mi stejný pohyb, ale směrem dolů k mému zadku. Rimming.
Tak jsem ho chtěl. Ale ještě víc než sexuální touhu jsem pociťoval stav štěstí. Doufal jsem, že pochopil, že se ho nechci vzdát a že by náš vztah mohl být o něčem jiném než jen o jediné noci a ztraceném panictví.
Bylo to tak uspokojující, že mám pro něj stejnou přitažlivost jako on pro mě.
Tancovali jsme a já si nemohl nevšimnout Michaelova nevěřícího úšklebku. Zjevně nechápal, co na mně Brian vidí. A také to, že jsem měl tu drzost po jeho varování zrovna tohle udělat. A ještě neliběji nesl, když nás viděl společně odcházet. To co pro mě bylo štěstí, pro něj bylo mučení. Proč to nemůže být on, kdo zaujme Brianovo srdce, že? Bylo mi to jedno.

Bylo to tak opojné být znovu v Brianově loftu. Brian zamířil opět k lednici pro vodu. Tentokrát bez show. Já šel nedočkavě do ložnice. Pak se Brian vydal na toaletu. Téměř jsem zasténal. Proč to tak protahuje? Rychle jsem ze sebe shodil oblečení a usadil se na posteli s nohama na stranu a opřený rukama za sebou. Brian konečně vyšel z koupelny a neměl na sobě nic jiného než černé přiléhavé džíny. Zatajil jsem dech, ale on se zasmál mojí nedočkavosti. Bylo mi to jedno. Byl jsem tady a chtěl jsem ho. Jen ať vidí, že o něj stojím. Teď už to ukázat mohu. Slzy jsou zapomenuty. Cítím ohromné vzrušení. Brian si pomalu svléká džíny, pod kterými nic nemá. Najednou se z džín vyloupl sametový, polotuhý, krásně zbarvený penis. Klekl si na kolena přímo přede mě. Nehýbal se, jako by říkal, tady mě máš, tak si mě vem. Moje ruce vyletěly do vzduchu a pohladily jeho paže, ramena, prsní svaly.

Naklonil jsem se k němu a chtěl ho políbit, ale mírně se mi vyhnul. Najednou se zvedl nade mě a mě vytáhl nahoru k sobě. Naše hrudníky, břicha i penisy se srazily. Prudce jsem vydechl, protože jsem to nečekal. Potom jsme dělali něco podobného jako v Babylonu při tanci, jen s tím rozdílem, že mezi námi nebyla žádná látka.
Bylo to příjemné. Konečně jsme se líbali. Moje rty zamířily směrem dolů. Tak moc jsem chtěl vzít Briana do pusy a pocvičit si na něm moje právě objevené umění kouřit.

Jaké uspokojení mnou projelo, když tentokrát zaklepal Brian na mě, abych přestal. Málem jsem se usmál. Raději mě přitáhl k sobě a políbil. Podal mi kondom, abych mu ho nasadil. Pomalu si začal lehat a mě táhl na sebe. Nakonec jsem seděl obkročmo na jeho podbřišku. Prsty jsem mu laskal bradavky a líbal ho. On mačkal moje půlky. Jeho prsty objevovaly mojí rýhu zadku a varlata. Když do mě cvičně strčil jeden prst a zjistil, že s tím není žádný problém, protože jsem byl už dávno připravený, vmanévroval mě na svůj penis. Takhle jsem to ještě nedělal. Bylo to zvláštní. Předtím byl pánem situace a rytmu přirážení on. Teď to ale bylo jen na mně, jak rychle a šikovně se napíchnu na jeho kohouta. K mému překvapení to šlo celkem dobře, i když to z počátku také nebylo příjemné. Nasadil jsem pomalé tempo a chtěl jsem se napíchnout až k jeho koulím. Nebylo to tak jednoduché, jak jsem si představoval, ale s malými zastávkami jsem to dokázal. Konečně jsem se na něj podíval. S uspokojením mě sledoval. Zastyděl jsem se. Tak jsem se soustředil na daný úkol, že jsem na něj skoro zapomněl. Tedy až na to, že ten pták byl jeho. Zvedl obočí a s úšklebkem, ale né zlým, řekl: "Gratuluju! Dokázal si to." "Dík." Zvedl jsem se, až ze mě skoro vyjel a pak se prudce narazil zpět. Věděl jsem, že teď už to půjde. Nečekal to a vzrušením hekl. Chytil jsem se docela rychlého tempa a líbilo se mi, že Brianovi to dělá dobře. Jenže můj úmysl potrestat ho za jeho sarkasmus se obrátil proti mně. Zjistil jsem, že nebude lehké takové tempo dlouho udržet.
Musel jsem zastavit, jinak bych to nevydržel už ani chvilku. Předklonil jsem se a líbal ho. Tohle bylo také hezké a já jsem mohl ležet na jeho hrudi, třít mu bradavky, líbat ho a přitom se jen tak jemně pohupovat. Skoro jsem blažeností usnul. Pak jsem se ale zase zvedl a dovedl to do vítězného finále. Bože, bylo to tak vzrušující, když moje sperma postříkalo jeho nádhernou hruď až k jeho bradě. Nenechal jsem Briana utřít se ručníkem. Jen co jsem byl schopen slézt, klekl jsem si k němu a celého ho olízal. Líbilo se mu to, řekl bych. Dal mi dlouhý a hluboký polibek a pak jsem se vypravili
do sprchy.


Tak mohlo to být takhle? Nebo ne? Napiště mi! Vaše Justinka
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pája | 5. dubna 2011 v 10:05 | Reagovat

Úžasné :-)  :-)  :-) Úplně je vidím .V seriálu to taky mohli trošku více rozvést. Né jenom 4 sekundová líbačka v loftu. :-? Ó díky :-)

2 Justinka | Web | 5. dubna 2011 v 20:28 | Reagovat

[1]:Obávám se, že kdyby rozvedli stejně detailně druhý, třetí, čtvrtý sex, tak by to vysílali jinde a spadalo by to někam jinam :-D :-D Ale tak co naděláš, mě to prostě baví :-D

3 Domča | Web | 6. července 2012 v 22:12 | Reagovat

skvelé a úžasné :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015