Kup kulatý sušenky, večer budu udělovat medajle!

26. dubna 2011 v 20:07 | Justinka |  Fotky
Přátelé - kamarádi,

jelikož se alice z nevysvětlitelných důvodů dožaduje velikonočního zajíčka Justina a já jsem tak neschopná, že mi vycházejí samé podivné krysy - Randy doufám, že tohle nikdy neuvidíš a nebudeš mi to mít za zlé, tys tak talentovaný a já tvou krásu jen ničím:-(
Kdo to chce opravdu vidět, tak pod perexem. Nebo zavřete na první fotku a oči a mrkněte a ž na ty další. Ty se zase naopak myslím povedly.Musela jsem si spravit náladu na něčem, co nemůžu snad až zas tak pokazit a tak jsem se vrhla na největší aktualitu a tou je Gale na fotbalovém utkání.


Syn se včera rozčiloval, že už nechce, aby mu bylo 6. Chtěl být čtyřicetiletý. Kdyby vypadal takhle (v pravý čas) tak bych se nezlobila. Já jsem se divila, že by chtěl být tak starý a on se na mě s neporozumněním koukl a řekl: "Tatínkovi je 40 a NENÍ starý." A bylo. Jasně. Ve čtyřiceti nejsou lidí staří. Nejsou. Ne. Taky se k ní už blížím. :-)
Medajli by si samozřejmě zasloužil Gale za ten výkon. Ale můj ty bože, nikde se nepíše, jak zápas dopadl. U celebrit se na to nehraje? :D

Jak jsem tak v tom byla, tak jsem vyrobila alici trošku "blond zadků" bez zadků (to nic, dnes jsem dostala zázračnou mast, jmenuje se dehtová bez dehtu:D)


No a ještě... jak to bylo asi dál s tím zajíčkem...


Ale už končím, už jsem si dnes pohrála dost a dost. A co vy? Líbí se vám to?

Vaše Justinka


Všechny výtvory jsou mé, takže bez zdroje.

PS: stala se mi zvláštní věc, objevila jsem svou (jako mnou upravené fotky do jedné) fotku na weheartit.com, je tam zdroj, takže v pořádku, spíš mě to potěšilo, že si někdo s tím dal tu práci. Nechceš mě milá Patricie kontaktovat? Napadlo mě, že bych si třeba mohla taky něco takového založit. Jestli budu ty fotky takhle mrskat :D, stálo by to možná za to. Nemáte s tím zkušenosti, jak to funguje a kde je prostředí k fotkám Galea a Randyho přátelské?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 alice | 26. dubna 2011 v 20:29 | Reagovat

jsem potěšena, poctěna a zaskočena :-D
moje důvody jsou jednoduché a všeobecně pochopitelné - koukněte na Randyho, to je zajíček jak vyšitej ;-)
a líbí se mi způsob jak směšuješ Randyho nepopiratelnou krásu a ještě méně popiratelný talent :D:D:D:D
za blond zadky děkuji a "fotoromán" Jak to bylo dál s tím zajíčkem je ... :D
Gale je k sežrání, to musím dodat bez jakéhokoli zbytečného okolkování, zvlášť ta ptvní celková fotečka je tak "Brianovská" 8-)
a k rozšíření tvého věhlasu GRATULUJI no jo  kvalita se chválí sama :-)

2 Justinka | Web | 26. dubna 2011 v 21:25 | Reagovat

[1]: néé, tam tuším měly být uvozovky, protože tvé důvody naprosto chápu a v Justinovi vidím zajíčka celý rok i bez Velikonoc.
BKlady už mi vysvětlila, jak to na weheartit.com funguje, jsou to vlastně jen záložky, cos kde pěkného viděla, ale stejně mě to těší. ;-)
Ale "fotoromány" mě začly bavit. V tom vidím budoucnost. :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015