Svařené víno

1. března 2011 v 20:31 | Justinka |  Povídky na jeden zátah

Svařené víno


Varování : 18+ , PWP, three some

Emmet:
Stojím v zadní místnosti, kam jsem si přivedl jednoho hodně mladě vypadajícího kolouška. Jsem na to pyšný, že stále ještě můžu ulovit takový pěkný kluky, aby mi vykouřili. Zabývám se mými představami, ale ten kluk je vážně…uf…děsnej?
Dělá to snad poprvé? Mám mu uštědřit pár rad? Třeba se urazí. Bože, on mě snad kousne!
Celého mě odřel zubama. Protočím pohled vzhůru a uvažuji nad tím, jestli ho nemám raději od sebe odstrčit.
A nechat ho jít? Či dát mu výchovnou lekci jinde?
Můj pohled přitom padne jen několik kroků dál. Srdce i pták mi poskočí z toho, co vidím. Beru mu opatrně hlavu do dlaní. Zvedne oči. Předkloním se a zašeptám: "Ber to zlehka. Opatrně." S plnou pusou lehce přikývne a pak se vrátí ke své
činnosti.

Já se vrátím pohledem na to, co mě tak zajímá a vzrušuje. Jen malý kousek ode mě jsou oni. Justin a Brian.
Stojím a koukám, jak se žhavě líbají. Oni mě zatím nevidí. Až pak, když Justin sjede na kolena a vsaje do sebe Brianův penis, Brian zvedne oči a naše pohledy se setkají. Uhnu očima. Ale když se příště podívám, Brianův pohled je tam stále. Tentokrát už hlavu neodvrátím. Díváme se na sebe a o to je to víc vzrušující.
Musím se přiznat, že daleko víc mě vzrušují pohyby Justinovy hlavy a představa, jaké to s ním musí být, než to, co mi dělá ten můj zajíček. Je takový mdlý. To se o Justinovi říct rozhodně nedá. Brian začíná mírně zaklánět hlavu a Justin se opravdu snaží. Vzrušuje mě to.
Brian otvírá ústa a přejíždí si smyslně po rtech jazykem. Jednou rukou si hladí a štípe bradavky. Druhou má v Justinových vlasech. Udělali jsme se s Brianem oba současně a celou dobu jsme ze sebe nespustily oči. Bylo to tak zvláštní.
Pomalu se oblékám. Justin a Brian odcházejí první. Brian říká Justinovi "díky" a tiskne ho k sobě, ale pohled má pevně upřený na mě, jako by to očima říkal mně. Nejsem náhodou paranoidní?

Jdu se napít k baru. Justin s Brianem se už vlní na parketu na nějaký ploužák. Pokukuji po nich. Justin má hlavu opřenou
o Brianovo rameno a Brian mu něco šeptá do ucha. Justin se usmívá, pak přikývne a začne Briana vášnivě líbat.
Snažím se odezírat z jeho rtů a myslím, že řekl: "Taky to chci." Ale Bůh ví, mohlo to být cokoliv jiného. U baru se ke mně přidá další zajíček. Bože, to je noc.
Co se to děje? Nechce se mi zažít další příšerné vykouření. Jdu raději tancovat. Sám.
Ale když se přiblížím k Justinovi a Brianovi, Justin se na mě zářivě usměje a přitančí ke mně. "Kde jsi celý večer?"
Otočí se a přitiskne se ke mně celými zády a zadečkem, moje ruce si spojí vepředu na hrudi a pomalu tančíme zpět k Brianovi. Když se tam dostaneme, Justin hodí moje ruce Brianovi na ramena a Brian si pokládá svoje ruce na mé boky. Dívá se mi do očí. Skoro jako bychom tancovali jen spolu, jenže to je omyl! Docela zřetelně cítím Justinovu přítomnost, zejména jeho perfektně vytvarovaný zadeček, který se mi tlačí do rozkroku. Bože, jak se vlní!
Zdá se mi to nebo mě Brian k němu trochu přitahuje, ještě víc než je nutné?
Směje se na mě. Kdybychom chtěli, tak se můžeme políbit, jak jsme blízko.
Jsem snad šílený? Nebo šíleně zmatený? Nač to myslím? Začínám panikařit!
Můj penis na to všechno reaguje. Doufám, že to Justin nezaregistroval. Naštěstí, než se naději, tlačí nás Brian kv ýchodu. Venku se do nás opře ledový vítr a zima. Instinktivně se všichni tři přitiskneme ks obě a utíkáme k autu.
V autě Brian rychle pustí topení, ale Justin si dál tře studené ruce a nohy a s naprostou samozřejmostí prohodí směrem ke mně, jako by to bylo úplně jasné, že jedu s nimi: " Doma si svaříme víno! Dnes jsem na to viděl prima recept. Bude to sladké a dobré. " Brian nesouhlasně odfrkne, ale já přikývnu. "Zkusme to."
Sám nevím, zda jsem v tu chvíli myslel jen na víno.
V loftu je příjemně teplo, určitě by nás zima za chvilku přešla, ale Justin se vrhá do kuchyně a rychle svařuje víno se skořicí a cukrem a ještě něčím dalším. Nedávám pozor, jsem lehce nervózní. Pak se rozsadíme na gauč a kolem něj a pijeme teplé víno. Je to příjemné a je nám čím dál větší teplo. Cítím, jak mi tělem proudí víno. Každou žilou, každou cévou. Justin vypráví, o tom, že když byl malý, skoro každou neděli po obědě něco hráli. Karty, Carcassonne, šipky, Člověče, nezlob se.
Dělali různé turnaje. "Chybí mi to," řekl.
"Co kdybychom si něco zahráli?"
Brian protočí oči a neurčitě zabručí něco mezi baby a hmm…
Já jsem naopak zatleskal, protože hraju cokoliv moc rád. Justin vyskočil a odběhl. Za chvíli se vrátil a… nepřinesl vůbec nic. "Co budeme hrát?" zeptal jsem se. "Myslel jsem, když už jsme dospělí…." Zazubil se a blýsklo mu v očích na Briana. Otevřel dlaň. Na ní seděla dřevěná hrací kostka.
"Je to lehké, hodíš kostkou a uděláš to, co ti kostka přikazuje. Ve dvou to není taková zábava, protože nemáš na výběr.
Ale když jsme tři, můžeš si vybrat s kým to chceš zkusit.
Sedl si těsně vedle mě na gauč a řekl: " Začínám!"
Hodil kostkou před sebe na stůl a když se zastavila, na její horní straně stálo jasně fixou napsané LÍZEJ. Nestačil jsem se ani podivit, co že to hrajeme a už jsem měl vytažené tričko až ke krku a Justinův šikovný jazyk zpracovával mé bradavky.
Začal jsem koktat, že to nejde, ne, nemůžeme… Zmateně jsem se kouknul na Briana, ale ten se usmíval. No jistě, zrovna on není typ, který by žárlil.
Ale Justin ani neodlepil jazyk od mého břicha, jen zvedl oči a upřeně se na mě zadíval. Jeho rty udělaly "ššš, je to jen zábava." Vysunul ruku a položil mi jí přes ústa. Když jsem zmlkl, jeho prsty mě lehce hladily po tváři a za chvíli jsem je měl v puse a sál je. On zatím olizoval moje břicho směrem dolů. Pak sáhl po skleničce s teplým vínem a napil se. Přisál se k mé bradavce, která se rázem ocitla v teplé lázni. Přejížděl po mně jazykem a přitom stále měl v puse víno. Potom ho polkl a zbytek slízal. Zvedl hlavu a zpříma se mi zadíval do očí. "Jsi na řadě," řekl a podal mi kostku.
Zdálo se mi, že se v mé ruce rozžhavila do běla. Dělal jsem, že s ní třesu v sevřených dlaních.
Díval jsem se na Briana i na Justina a oni vypadali, že jsou s tím tak srovnaní, tak v pohodě. Rozhodně nevyšilovali jako já. A oba byli tak žhaví.
Říkal jsem si: Probůh, vždyť jsou to moji přátelé. Jak to potom bude vypadat?
Ale najednou jsem věděl, že tohle naše vztahy nepoškodí. A ostatním do toho nic není. Řekl jsem si "do háje s nimi" a hodil kostkou. Padlo mi SAJ.
Dříve, než jsem to nějak rozmyslel, jsem měl Brianovy kalhoty dole a jeho tvrdýho ptáka v puse. Brian i Justin se zasmáli. Věděl jsem, že Brian má srovnání s půlkou Pittsburghu a chtěl jsem udělat dojem, tak jsem se snažil.
Jenže jsem na to najednou zapomněl a jen jsem si to užíval. Měl ho tak skvělýho.
Objížděl jsem ho jazykem ze všech stran, sál a laskal ho na koulích. Bylo to báječný. Justin nás se zaujetím pozoroval. Cítil jsem, jak Brianovy koule těžknou a viděl jsem Justina, jak ho vášnivě líbá. Najednou na mé hlavě přistála něčí ruka a pevně mě přidržela za vlasy. V té chvíli vystřelila taková dávka, až jsem se málem zalknul. Seděl jsem dál na patách, ohromený, a pozoroval, jak se líbají a Brian se vzpamatovává z orgasmu. Potom jako by nic sáhl po kostce a hodil.
"RIM."
Hm, bylo mi naprosto jasné, že tuhle celkem intimní věc chce Brian dělat s Justinem a né se mnou. Klečel jsem v klidu pořád na stejném místě. Jenže Brian mi podal ruku a vytáhl mě nahoru. Pak mi začal sundávat kalhoty. Vyjekl jsem vzrušením. Nemohl jsem se snad ani pohnout, ani dýchat.
Brian mě strčil na gauč a já přepadl přes jeho opěradlo. Ležel jsem tam s vyšpuleným zadkem a nevěděl, jestli nemám raději utéct. Pak ale Brianův jazyk začal zkoumat okolí mé zadní dírky a když se dostal až do ní, lapal jsem jen vzrušením po dechu. Propadl jsem se do takové slasti, že jsem kňučel blahem.
Jeho drsný jazyk přejížděl po mém otvoru po celé délce a lehounce mě šimral špičkou jazyka. Chtělo se mi řvát, jak jsem byl nadržený.
Justin si stoupl přede mě a hladil mě po bradavkách. Líbal mě na zádech a krku. Jeho vztyčený penis jsem měl přímo před obličejem. Nerozmýšlel jsem se a umlčel své vzdychání jeho ptákem. Vím, že se málem udělal, ale na poslední chvíli se odtáhl z mých úst a došel ke stolku. Hodil kostkou, protože byl na řadě. Pro mě za mě, ať třeba podvádí, ale ať mě ošuká, pomyslel jsem si.
"ŠUKEJ," řekl. Nasadil si kondom a vyměnil si místo s Brianem.
Nikdy jsem o Justinovi takhle nepřemýšlel. Byl pro mě vždy spodek, Brianův spodek. Bože, co se to děje, svět se zbláznil? Brian mě líže a jeho spodek, můj kamarád mě šuká. Ale jde mu to skvěle. Je znát, že to umí. Teď nebyl malý, poddajný chlapeček. Najednou byl panovačný, vedoucí, chladnokrevně se ovládající. Naopak já jsem byl ten, kdo sténal, že to muselo být slyšet až na Liberty Avenue.
Ucítil jsem horký Brianův dech na mém uchu, které potom olízl. Šeptal mi: "ne na gauč, prosím."
To mě vrátilo alespoň trochu do reality a když jsem začal stříkat, vše zachytilo moje spěšně stržené tričko.
Ležel jsem tam a nebyl snad ani schopný se zvednout. Justinův penis někam zmizel. Vlastně oba kluci někam zmizeli. Konečně jsem se vyhrabal z gauče a uviděl je.
Klečeli oba na posteli. Brian pomalu houpavým pohybem zajížděl do Justina a přitom se líbali, protože Justin měl hlavu úplně vyvrácenou dozadu k Brianovým ústům.
Byl to tak úchvatný pohled, že jsem se nemohl odtrhnout. Byla to dokonalost sama.
Brianovy velké a silné paže objímaly a přidržovaly křehké Justinovo tělo, které jako by se do Briana celé vpíjelo a schovávalo. Najednou už to nebyl ten panovačně přirážející kluk jako před chvílí. Byl to něžný milenec, který se plně odevzdával tomu, koho miluje. Myslím, že jen málokdo měl to štěstí, uvidět je v pravém světle.
Takhle milující, něžné, sladké. Vzpamatoval jsem se a chtěl se vytratit. Ale oni se najednou přestali líbat a oba se na mě vyzývavě podívali. Působilo to jako magnet. Chtěl jsem jít ke dveřím, ale skončil jsem u nich v posteli.
Brian vycítil moje rozpaky a přitáhl si mě blíž. Šeptal mi do ucha. "Není dokonalý, podívej se na něj. Ta sametová kůže, ta něžná křivka krku, ty hebké vlasy, to ploché břicho a ten dokonalý penis." Nevydržel jsem to a moje rty začaly putovat
po Justinově těle. Po štíhlém krku, po klíčních kostech, po ztvrdlých korálcích bradavek, po bříšku až na penis tvrdý jak skála a s jemňounkou kůží jako samet. Justin mě přetočil tak, že jsem ležel na posteli. Uvěznil mě mezi svými pažemi a vrhl se ústy na můj už zase tuhnoucí penis. Ani já jsem neměl jinou šanci, než vzít do svých úst ten jeho. Přímo před očima jsem měl každý Brianův pohyb. Bylo to tak vzrušující. Musel jsem se tak kontrolovat, abych to ještě chvíli vydržel. Myslím, že jsme vyvrcholili všichni tři ve stejnou dobu, protože jsme se pak zhroutili na postel a hlasitě oddechovali. Porovnali jsme se do pohodlnější pozice a za chvilku jsme všichni spali.
Chtělo se mi ještě spát a nechtěl jsem otevřít oči, jenže něco mě pořád budilo.
Bylo to pohupování postele a vzrušené dýchání. Přece jen jsem se donutil otevřít jedno oko. A to, co jsem uviděl toho rána, mě okamžitě probudilo. Vlastně mě to donutilo otevřít nejen obě oči, ale i ústa.
Brian ležel s povysazeným zadkem, s otevřenou pusou a tím nejslastnějším výrazem, jaký jsem u něj kdy viděl, a užíval si to, že se Justin za ním pěkně činí. Podíval jsem se na Justina a on na mě s pyšným úsměvem mrkl. Pak jsem se podíval zpět na Briana a naše oči se setkaly. Jeho výraz se změnil.
Rysy kolem tváře ztuhly a on ze sebe ztěžka vypravil: " Jestli o tomhle někomu cekneš, tak tě zabiju, přísahám." Přikývl jsem a bylo mi naprosto jasné, že nelže.
Zvedl jsem se a vytratil se do koupelny. Myslím, že nepotřebuji vidět Briana v podřízené pozici, jak prosí Justina, aby mu to udělal. To by se mi svět mohl rozpadnout na prach. Neříkám, že to nebylo vzrušující, ale přece jen se jim kapka soukromí asi hodila.
Když jsem se odvážil vystrčit hlavu z koupelny, Brian se oblékal a Justin vařil kávu. Snažil jsem se také rychle obléknout, ale zjistil jsem, že moje tričko po tom včerejším zásahu je nepoužitelné. Bezradně jsem se rozhlédl. Brian sáhl do skříně a hodil mi jedno ze svých.
"Nech si ho, byl jsi hodný kluk." Myslím, že jsem zčervenal a v kalhotách mi škublo při té vzpomínce. Justin se omluvil, že mají doma jen kávu. Na snídani jsme se tedy vydali k Debbie.
Bohužel si nenechala pro sebe, že naše tváře vypadají dnes velmi spokojeně.
"Šukali jste?" Věděli jsme, že to myslela tak, že se nám poštěstilo a třeba i každému někde jinde, ale v té chvíli nás to zaskočilo. Něco jsme každý zabručeli a bylo to odbyté. Ale naše oči se potom setkaly a jen my jsme věděli, jak moc tahle noc byla příjemná. Posadili jsme se a dali si dlouhou, klidnou sobotní snídani. Přidali se k nám také Maiky s Davidem.
Bylo jasné, že si pravdu o dnešní noci necháme pro sebe, ale Maiky byl dnes obzvláště zvědavý, kam jsme se včera vypařili z Babylonu. Najednou se na mě zadíval a zeptal se: "Není to Brianovo tričko?" Zčervenal jsem a začal koktat, že je.
Justin mi do toho naštěstí skočil a s naprostou lhostejností suše řekl, že jsem se včera u nich polil červeným vínem. A pak bez mrknutí oka vychrlil recept a pobízel Maikyho s Davidem, že by si to také měli někdy zkusit udělat. Obdivoval jsem ho za jeho klid, s jakým o tom mluvil. Musel jsem se smát, protože jsem věděl, že oni s to rozhodně neužijí tak jako my tři. I když, kdo ví?

KONEC

Jestli nejste naprosto otrávení a zděšení, co ze mně zase vypadlo, tam mi zanechte komentář. Děkuji.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 BKlady.bizarre | 1. března 2011 v 21:54 | Reagovat

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Justinko, toto je úplně dokonalá povídka! Tak zajímavý nápad, udělat to z pohledu Emmeta, a přitom tam je tolik Briana a Justina, a sexu. Samozřejmě. Líbí se mi, jak se tady chovají uplně stejně, jako by se zachovali v seriálu. Přečetla jsem to celé najednou (i když to není zas takový problém :) jak je úžasná!

2 Justinka | Web | 2. března 2011 v 8:50 | Reagovat

[1]: ááá, ty umíš tak krásně chválit. No, obávala jsem se, že je tam jen ten sex a příběh 0, ale tvoje pochvala, že se chovají jako v seriálu mě opravdu zahřála u srdce, po tom toužím ;-) Děkuji!

3 Katja Shykittenova | Web | 2. března 2011 v 17:51 | Reagovat

Díky za upozornění,před 2 dny jsem změnila design, který byl černý, ještě jsem se nedostala ke změně barvy písma u všech článků, už na tom pracuji:)

4 Justinka | Web | 2. března 2011 v 17:56 | Reagovat

[3]: Tak to se určitě vrátím a přečtu si tu tvou bombu. :-D

5 Andy | Web | 2. března 2011 v 18:28 | Reagovat

No tedy, srovnání s půlkou Pittsburghu mě dostalo, uznávám. Když jsem došla k červenému vínu a reklamě na primu, chtěla jsem skončit, ale dočetla jsem to - a nepíšeš špatně, vážně ně. Povedlo se ti to.

6 Andy | Web | 2. března 2011 v 20:26 | Reagovat

Ach, vlbec nic, omlouvám se. Přečetla jsem se (dá se to tak říct? Jako že jsem se přeřekla, ale u čtení, no, prostě jsem četla něco, co tam není.) Snad mě za to neukamenuješ =)
[Jinak, bylo to v té pasáži u "prima receptu" u svařeného vína.]

7 Justinka | Web | 2. března 2011 v 20:45 | Reagovat

[6]: :-D  :-D  :-D V pohodě, jen jsem chtěla vědět o čem píšu! :-D

8 alice | 5. dubna 2011 v 21:32 | Reagovat

Komentuju tu dneska bůhví kolikátej článek a nějak se namůžu zmoct na víc než na WAUUUU a přitroublej úsměv :-)

9 Justinka | Web | 5. dubna 2011 v 22:26 | Reagovat

[8]:Komentuješ krásně a směješ se jistě také tak :-D  I když zcela objektivně by mě tedy víc zajímalo co se ti líbilo nejvíc, ale tak chápu, že to je složité vyjádřit :-D  :-D To byl vtip!
Díky za zprávu. I já jsem v Brianově věku a o to víc mě těší, když je na tom někdo stejně :-D

10 T.P. | Web | 20. května 2011 v 20:30 | Reagovat

Woow! :D
Nářez a jako vždy dokonalé ♥!

11 Anne | Web | 19. června 2011 v 21:06 | Reagovat

Ano, to je plán hodný Briana s Justinem... A miluji Emmeta.
Líbi se mi to.

12 Justinka | Web | 19. června 2011 v 21:12 | Reagovat

[10]:

[11]: Děkuji. To mě potěšilo. Hned mám lepší večer...

13 Domča | Web | 4. července 2012 v 14:45 | Reagovat

paráda :-D

14 anlupa | E-mail | 12. prosince 2013 v 20:03 | Reagovat

super povídka :-D  :-D  :-D

15 Karin | 5. prosince 2016 v 13:41 | Reagovat

Perfektní************. :-)  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015