Prosba

29. března 2011 v 12:25 | Justinka |  O všem možném
Ahoj všechny mé drahé duše,

nevím, jak je to možné, ale nechutná nálada a stavy brečení (ano, ani když si přestanu neustále pouštět Witney Houston, l-u-c-k-u) mě nějak nechtějí opustit. Podezřívám svůj zcela rozhozený hormonální systém, ale nemůžu s tím nic dělat. :-( jenže právě, když má člověk chuť zalézt do houští a tiše zemřít dostane se mu lidské společnosti měrou vrchovatou. O čem mluvím? Tedy píšu, pardon.


O tom, že je manželovi 40 a (jeho patrně už deprese přešla, zatém co mně se dostavila) nějakým zázrakem jsme to předtím odložili (tedy já myslela, že jsme to oslavili dostatečně, ale mnželka míní a Pán Bůh mění) a teď, když je krásně, no co mi to udělá? Nic mi to neudělá. Musím umít okna dřív než jsem chtěla, naklidit dům, zařídit pohoštění (ne, nepočítám jen se sudem piva jako můj muž), upéct dort případně dva, jelikož jsme lidé v letech a každý z hostů dovede také své ratolesti, které budou likvidovat zahradu, sebe a své ošacení a u toho celý den šíleně ječet, ať si hrají na cokoliv. Jsem hnusná, jsem! Nejen Brian by se z toho po... Já tedy rozhodně taky!!!
A to ani nemluvím o tom, že začaly kvést kočičky a jehnědy a jiné jarní potvory a na mě vtrhla alergie a začínám se dusit a flekatět. Co na tom, že si paní domu spletou hosti s oteklým flekatým ani nevím čím, nokem, to je ono, ať žijí Pelíšky!
Taková oslava se plánuje dlouho do předu, ale manžel mi to oznámil mezi řečí včera, ne vůbec nejsem naštvaná na celý svět!
Myslela jsem si, že je to blog o QAF, ale jak tak zjišťuju bude to tu spíš mít terapetutické účinky alespoň pro mě. Vás ovšem moje věčné problémy naprosto zaženou na nějaké neprotivné blogy, ale co, ještě to se mnou, prosím, chvilku vydržte alespoň do tohohle víkendu, pak se to snad už přežene a bude se to koulet k lepším zítřkům :-)
Proč se článek jmenuje prosba? Aby jste se mnou měli trpělivost? Taky.
Ale co kdyby jste mi napsali, co by jste s tou blbou oslavou provedli vy.
Moje předstva je, uklidit a uprchnout. Ne?
Tak uklidit a zamknout barák, aby mi tam nehamtali? Ne!
Tak uklidit, navařit a tvářit se příjemně, jako, že mi nevadí jít asi milionkrát nahoru (opravdu velký, dlouhý kopec), abych donesla šťávičku, kečup, nějaké vidličky, ubrousky, ještě chleba, Schickles pickles, naložené maso, třeba taky kroket, pivo, no vlastně cokoliv. Jó, to je správně!
Dobře, strategie, by tu byla: oheň - živáňská na zahradě, pivo, limo, kytara a zpěv (to se mně bohužel nedotkne, protože já budu nosič, hlídač a ošetřovač hejna dětí.
Tak co vlastně chci?
Rady a tajné rodinné recepty. Má někdo něco ověřeného, výborný dort, polevu (co se nezdrcne), nápad na zabavení děcek (bože tohle napíše slavná pionýrská vedoucí, co si vždy ví rady, tady vidíte, jak jsem totálně v - tam kde by vždy byl rád Brian).
Prostě toužím, aby jste mě politovali, napsali, že to zvládnu a přidali své nejlepší zkušenosti, které máte ověřené. Možná, že i můj mozek se tím nahodí a začne normálně pracovat. A nebo taky ne. A pak děj se vůle boží.
Kdybych alespoň byla takový kretén a měla takový koule a mohla dát manželovi nějakého striptéra a bylo by to z krku, mě by se to tedy zamlouvalo, jemu nikoliv. I když... dřevo prý potřebujem nasekat v jakoukoliv roční dobu!

Uf, tak jsem si trochu ulevila, tím, že jsem to ze sebe dostala a teď jdu na ty okna.:-( :-( :-( :-(
Co jsem komu udělala??? Chci zemřít! Ale když už mám zemřít tak mladá, tak alespoň v takovéto náruči. Tak moc závidím Alanu Harrisovi, i když musím uznat, že on je tu naprosto rozkošnej ( a nejen on, že?:D) a daleko lepší než jakákoliv ženská. To bez debat!
Mám chuť skandovat: polibek, polibek! Fakt mi hrabe, nevím, zda je bezpečné viset v tomhle stavu z okna, ale jdu to zkusit, kdybych se už neozvala, víte, co se stalo! :-)

Vaše depresí zkroušená Justinka

Neberte mě prosím vážně, potřebovala jsem se vypsat, opravdu nepotřebuju litovat, ani pofoukat bebíčka, protože už jsem se vdala a bebíčka se mi hojí, jen se na mě manžel přísně koukne :-)
Ale skvělé rodinné dobrůtky očekávám, protože jsem mlsná a dělat dort nejsem líná téměř nikdy:-) Až do teď! :-(

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Raduška | E-mail | Web | 29. března 2011 v 12:39 | Reagovat

Ahoj prid na náš blog a zahlasuj v módnej polícii . http://rbdxd.blog.cz/1103/modna-policia-c-3 . Dakujeme . prepáč za reklamu . =)

2 Justinka | Web | 29. března 2011 v 12:45 | Reagovat

[1]: Neprepáčim! Grrrrrr! :-?

3 BKlady.bizarre | 29. března 2011 v 13:05 | Reagovat

No, myslím že by bylo nejlepší v takovéhle situaci zavolat Emmetovi :) I když ten je beztak někde s Drewem ... asi to bude šmuset udělat ty, pěkně se snaž, ať ti je za to značně vděčný, to se vždycky hodí :) Přeji pevné nervy, ale já věřím že to zvládneš, pokecáte a uběhne to jako vodadoufejme. Já ti s žádnými recepty bohužel nepomůžu, no :(

4 Pája | 29. března 2011 v 18:40 | Reagovat

Nezoufej a nestresuj se. Zapoj manžela, když už si to vymyslel ;-) Pokud to bude u vás na zahradě, budeš mít míň práce, než je mít všechny doma. Nalož několik druhů masa, chleba je k tomu vynikajici, žádné běhání pro krokety. Mám vynikající recept na Kiš je to něco jako pizza ale s listoveho těsta. Kdyžtak pošlu. Na dortu bych se vykašlala a koupila ji v tvé oblíbené cukrárně.
Tvoji alergii chápu, prskám taky. Dneska jsem dělala velký uklid, celá nadšená :-( Myslím , že jdu zabít, zadupat, rozcupovat a sežrat svého syna O_O

5 Justinka | Web | 29. března 2011 v 19:49 | Reagovat

[3]:No teda, ty máš vždycky dobrý nápad. Emmeta by to chtělo! :-D
[4]:
Nakonec je mi po tom celodenním úklidu líp než mi bylo, když jsem to psala. Nejdřív jsem se vyzuřila tady a pak jsem svou naštvanost vložila do drhnutí a výsledek není špatný, já ovšem zas tak pěkně nevypadám :-(, ale co nemůžu mít všechno:-)

Nevím, co mě to napadlo, stejně zase udělám vyzkoušené recepty:-), ale kiš bych zkusila moc ráda, pošli mi ho, prosím, ve zprávě autorovi nebo na Queerlove@seznam.cz Jasně manžel miluje opékání a nakládání, takže o maso se stará on. Nespravedlivě jsem to ve svém hněvu opoměla. Dort upeču, maso naložím, domek vysmýčím. To nic, hrabe mi, to je podobná písnička, co nedávno zpíval Gargamel ve Šmoulech :-x
Nech toho hodného chlapce být! :-D Víš, že těhulky (nejen) by se neměly rozčilovat.

PS: Tvoje prosba o pokračování nedokončené povídky bude vyslyšena, protože mi to udělalo děsnou radost, konečně se někdo dožaduje mých povídek, ach...:-) (syslím si doma ještě dva díly, jen je musím dát trošku poopravit kamarádce, aby mi vychytala nějaké gram. chyby. Nechápu, jak někdo, kdo miluje dlouhé a šroubované věty nemůže umět dělat správně čárky. :-x

6 Anne | Web | 29. března 2011 v 20:21 | Reagovat

Právě jsi mi vzala všechny iluze o budoucím životě...Už vím zcela jistě, že se nevdám, nebudu mámou, nebudu ani hodnou babičkou.

Vykašli se na dorty, lepší jsou bábovky nebo koláče...

Ti dva jsou krásní! tak to mělo být i v QAF. Tedy nemuseli být zrovna spolu, ale když si Hunter našel holku, tak mě šíleně zklamal.

7 Justinka | Web | 29. března 2011 v 21:16 | Reagovat

[6]: Fakt, to jsem nechtěla. Jen se mnou cloumaj hormony, ono to není tak zlé. Náhodou už se začínám těšit, vykašlu se na obskakování, děti jsou vlastně docela odolné, tak přežijou a zazpívám si s kamarádkou u kytary. To už jsme dlouho nedělaly.
Myslím, že to takhle radikálně vidíš teď, ale až dostuduješ a trochu pocestuješ a popracuješ najednou tu ta touha je. Dojde ti, že budeš zbytek života sama. Láska je fajn, ale nikde není napsáno, že to vydrží věčně, ale mámou budeš už napořád, i když to samozřejmě nemusí dopadnout jen růžově. Ale je pravda, že to není úplně nutné. Každý musí vědět, jak to chce sám.

Když já mám zkušenost, že ozdobené věci dětem chutnají víc. Bábovky je moc neberou a koláč peču každý víkend, tak dort je u nás slavnostnější.

Krásní jsou přímo k zbláznění :-D, ale tvůj názor nesdílím. Vem si, že to, co dělal, dělal jen kvůli přežití, protože taková byla poptávka. Asi by se těžko uživil jako gigolo. A když už byl koneč ně volný a mohl zvolit svou přirozenost, udělal to. Já byla docela ráda, že tam konečně není někdo z hlavních postav gay, protože to bylo docela neprovděpodobné, že by žili v takovém gethu. A dojímalo mě , že měl Hunter pravdu, měl by to sakra těžké najít holku, která by tohle zkousla, ale lhát jim by asi nebylo to nejlepší.
Stejně tak mi vadilo, jak je v seriálu odkazováno na to, že by se homosexualita mohla dědit. Co je to za blbost? Michaelův otec, Lindsayina babička, Vic i Michael, prostě to trošku přeháněli, mě by se například líbilo, kdyby je uháněly nějaké holky a oni by je mohli elegantně odmítat :-x
No řekněte, že by Brian nedostával denně jasné signály třeba od zákaznic agentury :-?

8 Pája | 29. března 2011 v 21:39 | Reagovat

[5]:Tak recetp máš v emailu. Dítě jsem ještě nesežrala, ale asi to brzo udělám, protože stále ještě nespí :-|
Na povídku se strašně moc těším :-)  :-)  :-)
[7]:Taky mě to přišlo přetažené za vlasy, tolik homosexuálů v jedné rodině. A ženský na Briana musely letět, slint, slint :-D

9 Justinka | Web | 29. března 2011 v 23:12 | Reagovat

[8]: Na odvaru z makovic něco muselo být! :-D
Na Briana bych si možná ani netroufla, ale takový Justin:-)
Jak QAF miluju, tak bych tam ještě pár věcí našla, které mě drásaj.

10 Anne | Web | 30. března 2011 v 15:26 | Reagovat

[7]: Proto se mi to líbilo, že nebyl gay, ale pro osobní potěšení bych jej ráda viděla s klukem... Nevím jestli to tak bylo záměrné s tím, že by se to mohlo jakože dědit, spíš asi takový syndrom čím víc homosexuálů tím lépe. Mi už začínají lézt lézt na mozek všechny ty povídky. Autorky by často mohly pořádat soutěže: Najdi heterosexuální postavu. :)
A ten Michaleův otec nebyl gay, ne? Pkud nemám zatemnění mysli, tak byl jen transvescita (a zřejmě hetero).

Jo to znám, že děti rády barevné kytičky a zvířatka a pak zůstane holý dort a ten už záhadně tak dobrý není... :) Ale dneska ve škole jsme obdivovali francouzské dorty oblepené celými jahodami. *slint* Škoda, že jahody ještě nejsou...

11 Kattys | 16. dubna 2011 v 23:59 | Reagovat

:-)
Protože jsem si už přečetla, že jsi oslavu přežila ve zdraví, musím se tvému rozhořčení smát. :-) Ale rozumím ti, před jakýmikoliv oslavami se mě zmocňují stejné pocity. :-)

12 Kattys | 17. dubna 2011 v 0:02 | Reagovat

Krásná fotka, ale musela jsem chvilku přemýšlet, kdo je to Alan Harris, takhle zezadu jsem ho na první pohled nepoznala a navíc, zjistila jsem, že vlastně ani moc neznám jména herců, budu to muset dohnat, abych chápala, o čem je tady vlastně řeč. :-)

13 Justinka | Web | 17. dubna 2011 v 13:37 | Reagovat

[12]: A kruciš, měla bych brát ohledy i na ty méně potrefené a psát jasně - Hunter. Ale mě už to ani nepřijde. Jen si spíš motám opravdová a seriálová jména, což je u Justina s Galem opravdu legrace. Nebo průser! :-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015