Porovnávání

27. března 2011 v 21:49 | Justinka |  Fotky
Nemohla jsem si pomoci. Když jsem viděla tuhle fotku na galeharold.it musela jsem vám jí sem dát, protože Gale vypadá tak krásně, je to zvláštní co, že jsou od sebe se Scottem Lowellem (Ted Schmidt) jen 5 let. (Scott je starší) a není to poznat. Scott se od doby, kdy se natáčelo QAF hodně změnil. Jo Gale taky, ale ne tolik. Málo chlapů vypadá takhle dobře jako Gale. To přece musíte uznat, ne? Co to plácám, to je přece nad slunce jasnější, jen hledám vhodná slova, aby to vypadalo jako článek, když už jsem tu jen proto, že jsem sem potřebovala dát tu fotku:-)

Fotka je focená při Ocsar Party Eltona Johna a všem to tam opravdu sluší.:-)Tak dobře styděla bych se vás obtěžovat pouze jednou fotkou:-) :-) :-), tak vám napíšu, jaká jsem divná holka. Ne, ani to vám psát nemusím, ale dneska mě napadlo něco hodně, hodně divnýho. Nejdřív jsem si řekla, že to jen večer proberu s BKlady.bizarre, ale co vem to čert, vy už stejně tušíte, že jsem naprosto ztracený případ.
Ovšem nevím, jestli ten zvrácený pocit dokážu hodit na "papír".

Dnes nás povolala Ikea, protože, protože je jaro a to mě láká k různým nápadům, co předělat, co vymalovat, co vylepšit. No nakonec jsme si sice odvezli jen haldu nápadů, Ikea tričko k narozeninám dcery, dobrý oběd (dobrý je jakýkoliv, který nemusím vařit, když se mi nechce, ale většinou se mi celkem chce) a 5l hrnec :-), ale bylo to fajn. Jak jsem tak pořád někde trčela a čekala, až se dcera zatočí na nějakém křesle nebo si vyzkouší postel z nebesy :-) měla jsem dost času koukat se kolem. A najednou jsem si vzpomněla, jak mě mírně pobouřilo, když jsem se dozvěděla z titulků (nebo už nevím kde), že gayové říkají takovým rodinkám jako jsme my chovatelé (nevím, jestli totak je, přece jen různé překladače si dělají co chtějí a překladatelé vlastně taky, takže...) ale pak jsem se uklidnila a musela uznat, že to tak je. Žijeme v králíkárnách a vychováváme děti někdy jako by to bylo stádo zvířat. Sledovala jsem ty rozjívené děti /tentokrát né naše/, ty manželské páry s jistým nadhledem, ke kterému jsem neměla to nejmenší právo, protže já jsem přímo dokonalý vzor chovatele (trochu rutinní nmanželství, dvě děti, domeček u Prahy, pes, kočka... ) jsem najednou měla Brianovi oči a byli mi mírně (dost) protivní. Neví proč. Bylo to zvláštní. Možná jsem jen zaměnila mou nechuť k narvaným obchodním domů (i když Ikeu celkem toleruju, většinou). Jistě, že jsem si uvědomila, že nemám na ten pohled nejmenší právo, ale zase mi to přišlo docela zajímavé, bylo to jako bych opravdu měla oči někoho jiného, s naprosto jiným životním stylem.
Nějak jsem se do toho zapletla, ale třeba jste pochopili moje dejavu a jestli ne, tak jste zdřejmě o nic nepřišli. :-)

Když už jsme zatím nekoupili nic, co by nějak oživilo a ojarnilo náš byt, tak jsem alespoň z fleku všechny doma ostříhala :-) Tedy píšu všechny, ale sebe jsem vynechala. I když není daleko doba, kdy jsem se jen předkonila, sčesala vlasy a ustříhla na rovno, pak hodila vlasy dozadu a to byste viděli, jak jsem měla pěkně kaskádovitě sestříhaný účes, přesně jak to bylo v drahých časopisech.:-) No, kam bych se s tima prckama vydávala, když si to mlžu vytvořit za pár minut doma. :-)
Takže děti se mohly počůrat radostí, že manžela stříhám jako by byl ovce. Hmmm, chovalelé není název od věci, už to vidím. A taky, že křičí, že už nebude sedět a držet a já mu zase říkala, že zlobí víc jak děti a to se jim líbilo. No, byl to příjemný den narozdíl od toho včerejšího. Bylo nám ho třeba. Snad i vy jste si dnešek užili a jestli ne, tak radím skočit k l-u-c-k-o-v-i a pustit si nejmín 15x za sebou Whitney Houston, já to včera udělala a bylo to osvěžující. Ale čekoláda pomáhá taky. :-)

Příjemný a klidný nedělní večer přeje Justinka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anne | 28. března 2011 v 14:32 | Reagovat

Já chci taky do Ikey... Stejně nemám peníze tak bych jen z dálky obdivovala. :(

S tím životním stalem je to přesné. Já akhle žít nechci.. Chci bydlet v Japonsku nebo mít život a byt jako Brian...

2 Anne | 28. března 2011 v 14:36 | Reagovat

A ještě k fotce. Je fakt zvláštní, že se někteří lidi rapidně změní během pár let a jiní vypadají stále víceméně stejně... Včera jsem se dívala na poslední a potom první díl MASHe - málem mi vypadly oči, když jsem viděla, jak se změnil Alan Alda během deseti let. Na začátku má úplně černé vlasy a v tom posledním díle je má značně prošedlé.

3 Paja | 28. března 2011 v 15:55 | Reagovat

Gale je krásný chlap, je vidět, že o sebe dbá a sportuje. Je radost se na něho dívat ;-)
V Ikei jsme byli v pátek :-D bez syna, jinak by to místo na hodinu bylo na 3. Rychle nakoupit a domů :-) Ten dnešní styl trávení víkendu v obchodním centru-brrr. Takové dětské hřiště, je pro mě horor, jsem tam vyvrhel, protože se nehodlám bavit 2 hodiny o tom kdo udělal jaký bobeček :-! Tam by Brian zešílel :-D

4 Kattys | 17. dubna 2011 v 0:13 | Reagovat

Gale (to je zvláštní, poprvé jsem napsala jeho jméno, do této chvíle to pro mě byl pouze Brian) vypadá opravdu senzačně, ale ani Scott nevypadá špatně. :-)
Ani nevím, co bych měla k té tvé pouti po Ikee napsat. Tak možná ten pohled na chovatele  může být zvláštní, ale přes veškerou mou toleranci a pochopení ten svět přece musí nějak fungovat a někdo holt chovat musí. :-) No možná jsem jen nepochopila, jak jsi to mylela, už jsem starší osoba a jakmile je po půlnoci, padají mi víka. :)

5 Justinka | Web | 17. dubna 2011 v 13:40 | Reagovat

[4]: Možná, že ani já nevím, jak jsem to myslela, byla to divný pocit. Jasně, že někdo chovat musí, kdyby byli všichni Brianové, tak je dávno po světě. Já už jsem přispěla - dva kousky mláďátek už mám. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015