Narozeninová deprese a sex

1. března 2011 v 15:00 | Justinka |  O všem možném
Ahoj,
já vím, že to trochu flákám, i když "naši kluci" se mohou přetrhnout nad novými projekty (ale o tom jsem vás informovala! ) Jenže doma je to teď trochu peklo. Já nemocná, syn nemocný, za týden jedeme na hory a bůh ví jestli se z toho do té doby vyhrabem. Dcera bojuje jako lev s angličtinou a nejen s ní. Brrrrr. A prostě nějak nic nejde normálně. A do toho všeho si manžel vzpomněl, že má krizi strředního věku či jak to nazvat, nebo prostě jen depku. Dneska je mu 40 a myslí si, že život skončil. Ach jó. Ještě foukat jeho mužská bebíčka. Naštěstí to nevypadá, že by to pojal jako Brian ve 30, i když se tak rozhodně cítí. Jen se bojím (nebo těším?), že bych měla sakra zapnout a být vzorná manželka (však víte, manželské povinnosti a tak), protože takové jaro, deprese a manželka neustále na internetu, přivedli už nejednoho chudáka do náruče milenky. Takže mi moc nespílejte, kdybych na vás nehrnula články rychlostí podle vašich představ :-), stejně by to ani nebylo možné, protože mě čekají ty hory. Bůh ví, zda přijdenu zpět v jednom kusu!

Možná se divíte a já vlastně taky, jak je možné, že jsem si nechala ujít takové skvělé TT a to sex. To by se přece tak náramě hodilo k propagaci blogu a sexu a k osvětě a k nějakým pikantním zprávám a já nevím k čemu všemu ještě.
Ale já se na to vážně chytala a pak jsem se k tomu nějak nedostala. Nemohla jsem se rozhodnout, jestli se má můj článek týkat naší stařičké vrzající postele, snů a představ nebo raději se držet v rovině Justin/Brian...
Chřipka se mě drží zuby nechty a najednou koukám a týden je pryč a s ním i TT.
Však vy mě ale znáte, že k sexu jsem ochotná se vyjádřit kdykoliv a nepotřebuji na to TT. Takže vás budu překvapovat nepřipravené a ze zálohy :-)
Jsem si jistá, že jste si udělali svůj průzkum v těch haldách článků, ale musím říct, že téma to nebylo špatné, přesto ty články byly divné, málokdo se toho zhostil se ctí a zábavně či poučně. To se mi to kritizuje, když jsem se nazapojila co?
Nicméně rozhodla jsem se rozšířit vaše obzory a nabídnout vám ucelený žebříček z tohoto týdne. Ve kterém si jistě vybere každý. Ne, není to ten co se objeví na blogu.cz, ale ten který zpracovává na svém blogu Labanda:-)

http://labandasjana.blog.cz/1102/muj-zebricek-clanku-na-tema-tydne-sex

Opravdu se mi líbil ten článek od Malkiela, rozsekala mě Janinka a jako vždy chytrý článek od Edity. Ještě jsem nečetla všechny, ale jistě to je poctivě vybrané (tentokrát s pomocí punerank), tak tomu dejte trošku času :-)

A jelikož už nám jdou obrázky tak vám ukážu, jakou dám dnes manželovi pusu, tedy čiště teoreticky, protože se jistě ode
mně odtáhne, aby taky nechytil chřipku .

Vy se mějte krásně, nechytněte žádnou hnusnou nemoc a až dočtete ty články, tak to taky běžte zkusit. Prý je to na imunitu:-) Moje ponoukání se týká jen tich, co dodržují mnou stanovenou hranici na povídky a to je 18 let. :-))))))))))


Vaše Justinka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anne | Web | 2. března 2011 v 16:51 | Reagovat

Tak snad se brzo všichni uzdravíte, aby jste si pořádně užili hory.
Na témata víceméně kašlu - buď jsou divné nebo jsem lemra. Ale pár článků jsem si přečetla... Nejvíc mě dostala Venom: http://my-pathetic-romance.blog.cz/1102/co-si-vo-tom-mislim-ja a komentáře "chápavých" blogerů jsou také skvělé k pobavení.

2 Justinka | Web | 2. března 2011 v 17:54 | Reagovat

[1]: Dík za typ. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015