Andílek

17. března 2011 v 19:21 | Justinka |  Randy Harrison

Ahoj drazí,
tak v Hellcats mají 6 týdenní pauzu? Jo je to tak. Ach jo! Alespoň se tak oddálí vysílání dílu, kdy se bude Gale líbat s tou blonďatou hezulí. Ale já se docela těšila... No jo, jsem holka bez vkusu. Kromě QAF samozřejmě. Co ještě na mě vyplave na povrch, krom sexuálního maniaka??? :-)
Tak proto měl Gale na letišti kytaru, vezl jí domů, když je tak dlouhá přestávka, všechny kolečka dříve či později zapadnou (možná i na pravdu o QAF dojde, ne? Někdy.) Stejně si předstvuju, jak hraje na kytaru, trénuje tu píseň do Hellcats po večerech. Ach já optimistka už ho vidím, jak večer sám samotinký sedí v hotelovém pokoji a hraje teské písně... Blbost! Jistě někde paří a šuká! Je sorry, to jsem si spletla s Brianem! Ale dnes s dočkáte důkazu, že Gale a Brian jedno jsou!!!
zdroj: tumblrTeď Randy, z Randyho jsem poslední dobou fakt hotová, sjíždím tich pár písniček, co nazpíval furt dokola a nemůžu se nabažit jeho hlasu... nebo tak nějak...
Zpívá skvěle, že ano? Nacpala jsem si jeho písně do mobilu. Dneska jsem koukala na videa na youtube s těma písničkama a vlastně každá z nich je tak tochu provokace a to co dělá na tich malých klubových představeních taky. myslím, že představa hodného, tichého, nekonfliktního andílka vzala za své, protože Randy je fakt PROVOKATÉR. Čemu se sakra divím, když hrál v QAF. :-)
Zrovna dneska jsem četla na randyharrison.it zpověď holky, která byla na tom jeho představení Black Swan. Myslím, že bych asi moc nerozuměla, kdybych tam byla, ale patrně bych se stejně počůrala smíchy. Muselo to být děsně legrační. Ach, jak já bych ho chtěla vidět. Může být hnacím motorem po bohatství to, že chci mít na lístky alespoń do Londýna? :-)

Já vím, že bych neměla, ale promiň drahá BKlady.bizarre, tvoje objevy jsou natolik zásadní, že by byla celosvětová škoda neposlat takové nápady do světa. Dobře zas tak důležité to není, protože si toho mohla všimnout každá důkladná fanynka QAF. jenže není jisté jestli to udělala. A tak jsem tu já s nápady BKlady, abych vám to předložila přímo pod nos. Takže situace se má tak (už jsem to tu psala mockrát, ale...) Koukáme na s BKlady QAF a obdivujeme. Nedávno jsme strávily asi hodinu (jo hodinu) obdivem nad jednou jedinou Brianovou větou. No dobře ¨nastíním vám celou scénu dílu 401 (pro ty, které by to náhodou vyburcovalo k ověřování) Emmet se hroutí z toho, že byl navštívit v léčebně Teda a našel tam Blakea. Brian a Justin přicházejí a Brian je tak přátelský, řekl Em, že si ho spletl se svým přítelem Emmetem Honeycuttem (nehledám, jak se to píše, sakra už bych to měla vědět, že?) a fakt ho poslouchal a byl tak nápomocný a milý... Popsala jsem to hanebně, ale znáte to, na QAF je vždy lepší se kouknout, tak hybaj!
No nic, když jsme se dorozplývaly, tak mi BKlady napsala, že objevila jasný důkaz, že Brian a Gale je jedna osoba a to ve scéně, kdy přebírá od Lindsay šek pro Občany bojující za pravdu (jak byl na mizině, kvůli spotům proti Stockwellovi) začne koktáním a řekne I I I (já,já,já, jak známé z jeho nerozhodných rozhovorů :D) tak vidíte, myslím, že přinejmenším Gale má s brianem společného víc než si myslí. :-) A nebo než si myslíme my? Ale to nás podcenil, protože my (já) si toho tedy umím domyslet docela DOST. :-)


Když jsme u těch písniček, tak se musím zeptat, copak říkáte na tuhle? Viděla jsem jí už dřív, ale dneska mě tak rozesmála, že se musím zeptat.


Bože byl tak roztomilej v té košilce, jak si jí popotahoval dolů... :-) Dáblík s andělským chórem... Ale cinká nádherně!
A ten konec :-) Geniální!!!
Vaše Justinka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anne | 17. března 2011 v 20:27 | Reagovat

No jo, Randy není andílek, proto ho mám ráda.

2 Doxy | Web | 19. března 2011 v 12:23 | Reagovat

jo taky to má takovej význam ;D ... jenže když jsem blog zakládala (2009) tak jsem to brala z jiný významnosti - "Divnej; podivnej svět" -- > chápeš :) :D ... jenže víš co, každej si to vyloží jinak ;) ;D

3 Doxy | Web | 19. března 2011 v 14:56 | Reagovat

písmenek chtivý čtenáře vůbec neřeším :)) dávají na jevo akorát výši svýho IQ ;) ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015