WOW, jsem tak nadšená!

13. února 2011 v 11:55 | Justinka |  O všem možném

nejPtáte se proč ty oslavy a nadšení?

Protože, tohle tento blog, potažmo já ještě nezaznamenal!!!

Zničeho nic se zde objevila Dorea (tady se můžete mrknout k ní, píše Harry Pottera, tak kdyby jste po tom toužili, stačí kliknout)a v naprosto vražedném tempu zvládla přečíst devět mých povídek, ale to není samozřejmě správné číslo, protože ty na díly počítam jako jednu, ale je to o hodně víc čtení. A to nemluvím o neskutečném počtu komentářů!
Dle času posledního komentáře končila ve 4.03 ráno a to je obdivuhodný výkon!

JSEM NESKONALE NADŠENÁ!

Doufám, že teď se necítí ošizeni ti, kteří věrně komentují každý den ( jsem za to moc vděčná a jste mi blízké, ale toto byl mimořádný výkon, uznejte. Vlastně právě proto jsem blog zakládala, aby se četly povídky:-) a dobře vím, kolik nocí jsem takhle strávila já nad povídkami na LJ. Několikrát jsem ani snad raději spát nešla:-)

Bylo poznat, že Dorea je odbornice používající všechny ty správné označení, které já moc neumím. A nemohu ani vypsat, jak mně její chvála těší. Ovšem, když jsem se rozplývala nad jejími komentáři občas mi to nedalo a mrkla jsem, co že to četla. Zděsila jsem se chyb a hlavně neuvěřitelně posunutých slov a vět. Proč? Já to vždy velmi pečlivě poopravuji, než to dám zveřejnit. Proč mi tohle blog dělá? Vypadám, že netuším, že mězi slovy je jen jedna mezera. No nic, vím, že vy nejste až tak kritické, ale mě to neskutečně štve.

Tak dobře konec nadšení a teď zpět do života. Haha, ne tak úplně.
Vítám zpět M z hor a ještě jednou děkuji miss.bloody Scars za tip na film Mladí rebelové, i když jsem jí ještě kolem druhé ranní psala, že jsem dnes (tedy včera) večer prokušnila s BKlady.bizarre na skypu (bylo to fááájn) a film neviděla, není to pravda. Tedy né, že bych v tu chvíli lhala, ale prostě jsem se na něj tak těšila, že jsem si ho pustila a šla spát kolem 4 ranní.:-)

Byl báječný a bavila jsem se hodně. Ani nápad, že bych šla spát. Ovšem je to ten typ filmů, kdy si přejete, aby to bylo ještě dál, ale ono není, přesto to byl prima film.
Jo a když už jsme u něj. Mám kontrolní otázku na ty co film viděli a nebo vlastně na všechny. Udělám vám fotku a porovnáme to. Zdá se mi totiž, že učitel z tohoto filmu je ten samý chlap, který se teď líbal s Galem v jeho poslední hře. Tak co vy na to? Je nebo není?
Jdem na to!
zrzek
zrzek2
                                                                    A teď tady je s Galem!

hra
hra
No, nejspíš oko z kašparovy krávy! Ale když jsem koukala na film bylo mi to jasné:-)

Užijte si pěknou neděličku, mě i přes mou nemalou ospalost :-), čeká bruslení!!!
Sněží HURÁ třeba na horách bude ještě trochu sněhu až tam konečně dorazíme druhý týden v březnu, kdy máme prázdniny, asi jako poslední.
Tímto vám to šetrně oznamuji předem, aby jste se potom z toho šoku dostali, až tu týden nebudu. Hahahahahaha!
Myslím, že to přežijete, ale já si potom budu muset sakra máknout, aby jste si vzpomněli, že jsem vám chyběla a máte se zase vrátit:-)

                                                                                                          Vaše Justinka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 r e b e c c a | Web | 13. února 2011 v 12:15 | Reagovat

:D haha to je pěkný! Ale ten týpek to není ten samotný chlap. Ten co je s Galem je Američan, moc dobře ho znám, a ten druhý je z Norska :)

2 Justinka | Web | 13. února 2011 v 13:28 | Reagovat

[1]: jj, říkala jsem si to, ale snaha o zmatení tu byla:-)

3 BKlady.bizarre | 13. února 2011 v 17:02 | Reagovat

Tak tady to teda žilo v brzkých hodinách, jedna četla a druhá sledovala až do 4 :) no jo, dozvědět se někdo, co jsme probíraly... :D každopádně promiň, že jsi teď nevyspaná.
Recenzi na ten film jsem viděla u bloody Scars, tak jsem se na něj ráno koukla a byl fakt zajímavý :) sice škoda, že tam nebylo moc času věnováno Yngvemu a Jarlemu, no. Ale fakt dobrrý film :)

4 Justinka | Web | 14. února 2011 v 8:46 | Reagovat

[3]: Každopádně se neomlouvej, protože já už jsem velká holka a zvládnu to. Ovšem bez rozumu, proto jsem včera dokoukala ten film s Asthonem. ááá on je tak... podobnej Brianovi. :-D budu o tom asi muset stvořit článek :-D uvidíme!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015