Vyplň dotazník!!! Proč ne!

2. února 2011 v 9:23 | Justinka |  O všem možném


symboly

Jak se tak toulám po Lidech natrefila jsem na prosbu vyplnit dotazník. Inu proč né? Pár otázek ještě nikoho nezabilo. Ještě, když je to na zajímavé téma :-)
Jenže nevím, zda to bude dobrá služba, když dotazník vyplní převážně takový, jací se potulují po stránkách určeným pro gaye. Je jasné, že ti budou mít úplně jiný názor než nějaký homofob. Což je samozřejmě dobře, ale  pro výsledky je to asi trochu matoucí. :-) Protože například já, jsem suverénně odpověděla na otázku, jestli podporuji adopci dětí pro homosexuální páry, že ANO.
Vím, že samotní gayové v tom nemají jasno a né všichni o to stojí, ale to je přece úplně stejné jako u hetero párů. Úplně všichni taky neprahnou po hordě děcek. Jen by měli mít gayové a lezbičky tu možnost, tu šanci.
Proč?
To je přece jasné! Znáte nějakého spokojeného, úspěšného, naprosto bezproblémového člověka, který prošel dětským domovem. Já ne. Což neznamená, že takový neexistuje.
Ale bohužel se spíš dozvídáme spíš o tich, kteří s tím mají velký problém. Jak by taky ne. Já si myslím, že je daleko lepší láskyplná náruč, ať už dvou tatínků nebo maminek, než jedné "tety", která má na starost 15 svěřenců.  To prostě nemůže být stejné.
Důvody, že dítě zažije peklo, když se mu děti budou posmívat, že má dva rodiče stejného pohlaví jsou trochu směšné. Neznáte děti? Budou se posmívat tak jako tak. Že má velký nos, ještě neumí zavázat tkaničku, neumí ř, kamarádí spíš s holkama, prostě cokoliv. Nezdá se mi, že by se dětem z dětského domova nikdo neposmíval a nediskriminoval je za to. Spíš naopak.
Nestálo by za to, to s těmito ochotnými a milujícími náručemi, které by do toho měly odvahu jít, alespoň zkusit?
No to jsem se dostala trochu daleko od toho, co jsem chtěla.
Takže tady je ten dotazník!
Já jsem moc zvědavá k jakým závěrům dojdou, protože po skončení výzkumu, když zadáte svůj mail, Vám dají vědět výsledky!

http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/gender-stereotypy-a-homofobi/

Tady je ještě jeden jiný:
http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/spolecnost-ve-vztahu-k-homos/
No dobře, tento je takový trochu... jako by byl na zkoušku? Chtělo by to vychytat chybky a nemyslím gramatické. Slovo toleruji je divné, já přece nemám co tolerovat! Nic jim neodpouštím, nemusím přivírat oko, aby tu mohli s námi žít. Ne, vždyť jsou úplně normální a stejní jako my. No dobře, né úplně, ale kdo je normální :-) Jenže, když se té studentce všichni na to vykváknem, kvůli slovíčkaření, tak... se z toho naučí co? Vsadím se, že homofobové nepřenýšlejí a už tam mrskají, jak jim tato skupina vadí. Takže ač dotazník trošku plochý, stejně jsem vyplnila, ať tam má taky někoho pozitivně smýšlejícího.:-)

Tak se pochlapte!:-)

kluci s vlajkou
                                                                              
Whatever
                                                                 Vaše Justinka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dreamy° | Web | 2. února 2011 v 13:01 | Reagovat

Teď jsem ve škole, ale hned jak dorazím domů, budu vyplňovat taky ;)

2 lu-c-k | Web | 2. února 2011 v 18:08 | Reagovat

Tak jsem to vyplnil no... sranda sranda. :D¨
Stáhl jsem si to "Po sexu", takže jsem zvědavej. Akorát mě sere, že je to česky. :(

3 Justinka | Web | 2. února 2011 v 19:00 | Reagovat

[2]: Nemůže být každý den posvícení. Já si stáhla 13.díl Hellcats a vadí mi, že k němu ještě nejsou čes. titulky.:-) Ale zírat na Galea můžu i tak, ne? :-D

4 r e b e c c a | Web | 2. února 2011 v 20:23 | Reagovat

vyplněno! Docela zajímavý otázky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015