Tak trochu jiný konec

14. února 2011 v 21:46 | Justinka |  Povídky na jeden zátah

Tak trochu jiný konec

VAROVÁNÍ: 18+
Tohle je vlastně moje úplně první povídka. Proto má tak originální název, protože jsem netušila, že stvořím konců ještě víc. Tak se můžete pokochat, jak jsem to tenkrát viděla. Hotová idylka!
tender kiss
zdroj: tumblr


Tak je to tady! Melanie a Lindsay se stěhují do Toronta. V obývacím pokoji jsou už jen zabalené bedny na hromadách a zbývá už dobalit jen posledních pár věcí. Mezi nimi i obraz, který dostaly od Justina do nového bytu. Brian seděl uprostřed beden a dlouze si ten obraz prohlížel. Lindsay přiěla až k němu a položila mu ruce na ramena.
Řekla: " Myslím, že Justin je skvělý umělec a neměl by svůj talent zahodit. Dostal vážně dobrou nabídku do New Yorku, ale on to odmítl. Věděls to? Obětuje to pro tebe. Doufám, že se z něj nestane druhý Mikey, aby se tě celý život držel za ruku a rozhoupal se, až bude skoro pozdě".
To Briana zasáhlo. Už delší dobu tušil, že tak, jak to mají teď, to nevydrží. Je to neudržitelné a bude se muset něco změnit. Jen ještě nevěděl co a jak. Ale i když měl spoustu siláckých a někdy i hodně zlých řečí proti "stylu" Maikyho s Benem, vlastně cítil, že by něco podobného asi chtěl.
Jen si to ani nedovedl představit po těch letech nedůvěry, kdy byl rodinou, vztahem, pevným poutem a láskou znechucen ze svojí vlastní rodiny. Nechce si připustit, že by ho mohl někdy milovat bez výhrad celý život. Bez ohledu na to, ale nemůže připustit, aby pro něj Justin obětoval svůj talent a svůj život.


Když večer dorazil Justin domů našel tam sedět zamyšleného Briana. Šel ho políbit, ale Brian se tvářil tak vážně, že pochopil, že nechce, aby ho rušil a tak se pustí do vaření večeře. Uvaří třeba jambalayu, tu už dlouho neměli.
Brian zatím přemýšlí a ví moc dobře, že Justin by dřív nebo později do NY odjel a při té představě se mu sevřou útroby. Vrátila se k němu ta doba, když byl Justin v Hollywoodu a i když se Brian tenkrát snažil nedat na sobě znát, jak moc mu chybí, byl to sakra děsný půl rok života.
Takhle sám se už nikdy cítit nechtěl.
Myslel na to, že Justin tu vždycky pro něj byl, pomáhal mu, chránil ho, stál při něm. Vždyť spolu zvládli nejedno těžké období a nebylo jasné, kdo koho víc podržel.
Proč by ho měl teď ztratit? Musí se rozhodnout, co dál!
Navíc jisté náznaky, že jeho éra v Pittsburghu nebude navždy jen hvězdná, tu byly už teď. Přijdou další a další mladíčci, jako ten se kterým nedávno uzavřel tu bláznivou sázku o deset kluků a on si nebyl jistý, jak dlouho mu jeho prvenství vydrží. To byla tedy kacířská myšlenka, kterou by nikomu nesvěřil ani za nic, ale byla tu a začala se mu sama zarývat do mozku. Té se jen tak nezbaví.
Jistě zatím je pořád na nejvyšší metě, ale co bude potom? Tahle všechna a ještě mnohá další poznání, s ním zatřásla a přiměla ho k nejzásadnějšímu rozhodnutí jeho dosavadního života.
Bude Justina následovat do New Yorku!
Když bylo uvařeno, Brian pořád seděl bez hnutí na gauči. Justin nandal jídlo do misek a donese ho za ním.
Brian začal mluvit a neskončil dřív, než ze sebe dostal vše, co měl na srdci. Mluvil o tom, že nechce Justina poutat v Pittsburghu a byl by rád, kdyby Justin využil svůj talent a prorazil v NY. Kdyby chtěl, tak by se i on pokusil dostat do jedné prestižní agentury v NY a tudíž by se mohli přestěhovat jako PÁR.
Justin ohromeně stál a nemohluvěřit tomu, co slyšel. V posledních dnech nemyslel na nic jiného a teď nevěděl, jestli má větší radost z Brianova rozhodnutí nebo z toho, že použil slova žít s někým, koho miluju. To ještě nikdy neřekl a Justina to zahřálo přímo u srdce.
Ano, stokrát ano, bylo to, to co chtěl.
A konečně se mu toho dostalo, když už skoro ztrácel víru, že to vůbec někdy přijde.
Vždyť tady se také vše změnilo a už to nebylo jako dřív. Mel a Lindsay se odstěhovaly do Toronta, Ben a Mikey se starali o Huntra a vedli spořádaný život, Ted zkoušel žít s Blakem, jen Emmet jako princeznička z Hazelhurstu stále hledá svého prince. Proč by se i oni nemohli proměnit, být spolu konečně štastní.
Věřil tomu. Ale stejně bude těžké se tady s tím rozloučit. Obdivoval Briana, že to zkusí s ním. Má přece dobře zavedenou firmu a taky už svůj věk a přesto to chce risknout a jít do NY, který už jednou zavrhl, i když ne docela ze své vlastní vůle. Souhlasil a moc rád souhlasil a líbal Briana nadšeně a ten si ho vzal s takovou vášní jako už dlouho ne.
Druhý den začali s přípravami. Brian začal zkoumat, jak by se dala firma převést do NY nebo kde by mohl pracovat a Justin kontaktoval svoji odmítnuvší nabídku a oni ji naštěstí zopakovali.
Zatím si našli po internetu menší byt, vzhledem k Brianovu loftu, to nebyla zas taková zvláštnost a pak už jen zbývalo rozloučit se s přáteli. Udělali naposledy u Briana párty a byla to párty, na kterou se nezapomíná.
Akorát Justina překvapilo, že si Brian skoro celý večer jen povídal s Michaelem, Debbie, Teddym, Benem, Emmetem. Justin očekával, že se bude chtít pořádně rozloučit taky s některými sex.partnery, které tu zanechává, ale na nic takového nedošlo.
Během měsíce byli docela dobře zabydleni v New Yorku. Briana opravdu bavilo zařídit jim nový byt a vybral do něj vážně pěkné věci. Zejména kuchyně a postel byly téměř umělecké kousky. Však taky obě náruživě otestovali. Oba testy dopadli k jejich plnému uspokojení.
Dokonce se seznámili s párem kluků, Andym a Jimem, z vedlejšího bytu, kteří spolu byli stejně dlouho jako oni, jen bez toho jejich nechození a rozcházení. Byli fajn.
K Justinovu úžasu po nich Brian hned nevystartoval, byl teď takový mírný, vážný a možná až moc oddaný, ale to jim dalo šanci, aby se mohlo jejich přátelství začít slibně rozvíjet.
Jenže kupodivu to byl Justin, kdo byl jako na jehlách. Museli se teď do práce pořádně opřít a chodili domů opravdu pozdě a někdy jen zvládli sprchu a padli mrtví do postele. Začali trochu šidit i sex. S Brianem se něco dělo. Ale tohle přece po Brianovi nikdy Justin nechtěl. Miloval ho. I s jeho chybami a hříchy.
A tak začal vymýšlet, jak získat zpět svého starého Briana. Dokonce i jemu lezl tento monogamní Brian trochu na nervy a on toužil někam vyrazit.
Poptal se spolupracovníků a dostal tip na taneční klub G.I.P. Patrně něco jako Babylon. Strávil dostatek času v Babylonu, aby věděl jak to zafunguje, když přijde čerstvé maso. A i v NY musí mít nějakého Briana Kinneyho. A taky, že měli.
Jmenoval se Oliver Knight. Zkráceně O.K.
Když v pátek večer dorazil Brian domů, usadil se na pohovce a nalil si whisky a odpočíval. Justin ho nechal vydechnout, ale pak ho zatáhl do sprchy. Brian myslel, že se chce milovat, ale Justin ho jen umyl mořskou houbou a už ho táhl ze sprchy ven. Měl pro něj připravenou černou košili bez rukávů a kožené kalhoty. Jen se oblékli, už na ně zvonil taxikář. Ani v taxi Justin neprozradil, kam jedou. Až když vystoupili před tanečním klubem bylo jasné, že dnes večer se bude tancovat a možná ještě víc. Justin odhadl situaci naprosto správně.
Bylo to stejné jako v Pittsburghu. Dali si drink, ale jen co vkročili na taneční parket, začali se kolem nich motat ti nejhezčí kluci. Byl o ně vážně zájem a i oni byli vzrušení z toho, jak si mohou vybírat. Jen se rozkoukali, přestal Justin tancovat s Brianem, aby měl šanci si někoho vybrat a aby mu ukázal, že právě to chce.
I tady měli zadní místnost a oba už se nemohli dočkat, až se tam dostanou se svými vyvolenými.
O.K. lehce při vlnění v rytmu tance přejížděl po Brianových kožených kalhotách. Když cítil jasnou odezvu, mrkl na Briana a začal se prodírat mezi zmítajícími se těly k zadní místnosti. Chvíli se líbali na krku, uších, hrudi a vychutnávali si doteky všude po těle. Potom začal O.K. sjíždět dolů k Brianovu opasku.
Když už byl v pilné práci, procházel kolem Justin se svým hezounkem. Brian ho chytil za ruku, přitáhl ho a políbil. Do ucha mu zašeptal: "Zůstaň na dohled, chci se dívat."
Justin tedy opřel svého hocha jen kousek dál a i oni rozjeli svoji hru.
Jenže pro Briana bylo důležité i tady se uvést jako eso a ne jako někdo, kdo podrží hned kde komu, i když je to místní jednička. Měl svou hrdost a tak musel napřít svou energii do zlomení Olivera, jenž tu byl králem parketu a nehodlal na tom nic měnit a být spodek.
A tak tam stáli proti sobě a měřili síly.
Skoro to vypadalo, že prostě nikdo neustoupí, ale kupodivu to vyřešil Justin.
Nechal tam stát toho svého. Šeptl mu jen "promiň ".
Přitočil se k těm dvěma toreadorům a začal je oba hladit a líbat.
Za chvíli již sjížděl svými rty k bouli na Oliverových kalhotách. Cestou mrkl na Briana a ten zas na něj. Přitiskl se zezadu na Olivera a trvalo jen chvilku, než byl obsluhován z obou stran. Zato se mu dostalo později odměny v podobě Justinova úzkého zadečku.
Když skoro nad ránem dorazili taxíkem domů byli unavení, ale dokonale spokojení.
Vysprchovali se a zalezli do postele. Brian lehce pohladil Justina po vlasech, líbal ho a najednou šeptl děkuju.
B:"Myslel jsem si, že už mě chceš mít jen pro sebe!"
J: "A nebyla by to trochu nuda? To bys nebyl ty! Takhle tě miluju".
Najednou byli oba dva zase dokonale vzrušeni. Vždy, když chtěl Justin proniknout do Briana, tak z toho byl téměř boj. V zásadě to dělali vždy obráceně, ale dnes se mu Brian nabídl sám. Nandal mu kondom a s úsměvem zašeptal: "Ale opatrně ano, nejsem moc zvyklý". Justin se usmál a kývl.
"Chci, aby sis to užil, když to není tak často." Vzal gel a nanesl ho na Briana a pak ho začali zahřívat.

Po pár týdnech, kdy Brian získal opravdu velkou zakázku na reklamu pro NIKE a Justin zrealizoval svoji výstavu, kde se téměř vše prodalo a vyšly pochvalné recenze v NY Times a kdy se návštěvy v G.I.P. uskutečňovaly celkem pravidelně a vše zkrátka klapalo jak má, stavil se Brian pro Justina v jeho ateliéru, kde pracoval a unesl ho.
Jeli jiným směrem, než to bylo k nim domů, ale Justin myslel, že jedou někoho navštívit. Nejeli nijak dlouho a auto za chvíli zastavilo v klidné čtvrti s hezkými vilkami.
Stáli před vchodovými dveřmi jedné z nich a na zvonek nikdo nepřicházel otevřít. Brian vytáhl klíč, otevřel dveře a pronesl: "No co, asi nejsme doma". Justin ztuhl. Dveře se otevřely a oni uviděli, že domek je prázdný.
Jen obývacímu pokoji vévodil překrásný krb.
J: "Jak to myslíš?"
B: "No, že teď už doma jsme."
J: "Tys to koupil?"
B: "Ano".
Pomalu procházejí místnostmi. Jedna byla připravena na dětský pokoj, protože už za nedlouho budou prázdniny a přijede Gus.
Brian vzal Justina za ruku a vedl ho po schodišti do prvního patra.
"Pojď, chci ti něco ukázat".
Zastavil Justina přede dveřmi a stáhl si kravatu. Zavázal jí Justinovi kolem očí, pak otevře dveře a odvede ho doprostřed místnosti. Pak mu kravatu sundal!
Justin byl v nádherném půdním ateliéru, kde velkými, střešními okny dopadá spousta světla. Před krbem, ve kterém hořelo dřevo a sálalo z něj teplo byl postavený malířský stojan a na něm byl Justinův první obraz Briana, jak spí.
Justin nevěděl, že si ho tenkrát na té aukci Brian koupil a byl tím vším ohromený.
Ale to pravé překvapení má teprve přijít.
Brian si stoupne před něj a říká : "Koupil jsem tenhle dům proto, abychom tady mohli spolu pohodlně žít. Protože, už jsem si konečně uvědomil, že pro mě jsi nejlepší!"
Zašeptal: "Miluji tě. Chci, aby si věděl, že ty jsi muž mého života a ten nejlepší homosexuál na světě."
Justin skoro nedýchal a vychutnával si ten pocit.
"Slib mi ale, že návštěvy v G.I.P. nezrušíme, usmívá se rošťácky."
Justin se šťastně rozesmál: "No to by bylo vážně moc. Přísahám".


KONEC


Jako vždy bych se moc ráda dozvěděla, co jste tomu říkali a jestli se vám povídka líbila!
Děkuji.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 QueerQueen | Web | 15. února 2011 v 5:32 | Reagovat

Jůů :) Nádhera, hned mi to zlepšilo vstávání :))

2 Lůca | 15. února 2011 v 19:57 | Reagovat

Tak ti upřímně řeknu, že je to totálně úžasná povídka..:) Takovejhle konec bych taky chtěla:)) Miluju povídky o Brianovi a Justinovi :)) It's True Love <3 good job :)

3 Justinka | Web | 15. února 2011 v 22:41 | Reagovat

[2]: Děkuji, za pochvalu, velmi mě potěšila. Always romantic! :-D

4 Anne | Web | 17. února 2011 v 19:53 | Reagovat

Jsem znechucena blogem, který můj komentář ze včerejška neuveřejnil... Takže znova.

Byla jsem naprosto unešená. Tahle povídka se mi od tebe líbila nejvíce. Je to takové bezprostřední, romantické, nádherně popsané. Našla jsem tam sice pár chybiček a nelogismů, ale pal to čert. Krásné!

5 Justinka | Web | 17. února 2011 v 20:38 | Reagovat

[4]: Ó, od tebe to obzvlášť potěší. Sem s nelogikýma věcma, já na ně nepřijdu... :-D :-D  :-D

6 Anne | Web | 19. února 2011 v 22:27 | Reagovat

Hlavně jsem se zadrhla u toho nábytku - těžko se dá dávat dohromady kuchyně (obsahuje více nábytku) a postel... Ale to je nepatrná drobnost. A máš tam dost špatných koncovek, příklad dělaly místo dělali.

7 Justinka | Web | 20. února 2011 v 1:46 | Reagovat

[6]: Pravda, nemyslela jsem kuchyň ale linku, to jsou prostě dle mně dvě nejdůležitější věci, které se jim nejvíce hodí a to rozhodně né kvůli vaření. ;-)
Sorry, nerada mrzačím češtinu, ale opravdu si nemohu pomoct. 8-O I když nechápu, co je na tom těžkého, že? Pořád tam jsou chlapi, takže i. :-D

8 Miyoko | Web | 26. června 2011 v 16:16 | Reagovat

Mno, tak tohle by byl opravdu skvělý konec xD... moc pěkně napsáno :)

9 Sanasami | 7. února 2012 v 23:44 | Reagovat

vaaaaaaa :-D  :-D

10 Domča | Web | 30. května 2012 v 17:48 | Reagovat

úžasné :D len keby to takto alebo aspoň nejak podobne skončilo aj v seriáli

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015