Povídky

14. února 2011 v 21:48 | Justinka |  O všem možném

POVÍDKY


Protože se kolem mně roztrhl s povídkama pytel, anebo to jen tak mně připadá (hmhm, dnes jsem našla opravdu luxusní povídky plné sexu J/B, ale ty si nechám na jindy:D), tak jsem se donutila i já zase něco přidat.
Inspirovala mě v tom jistá dívka Taya, jenže ona je oproti mně geniální a to myslím naprosto vážně! Slyšte, slyšte jak se vše přihodilo.


Blog jsem měla chviličku, jen co bys očkem mrknul na pár obrázků Justina s Brianem a bylo vyhlášeno téma týdne Yaoi. Jo, jistě si ještě vzpomenete, že mě to tehdy bralo a psala jsem bojovné články na jeho obranu. Nemýlila jsem se v tom, že by se mi to rozhodně mohlo líbit, i když jsem o tom věděla houby.
Taky jsem tehdy toho dost početla a právě na jejím blogu jsem si s jejím článkem zanotovala a velmi se mi líbil. Jelikož to je nadšená yaoistka poohlédla jsem se i po povídkách, kterých nikdy není dost. Byly tam. Uhledně seřazené do tří sérií. Ne, ne dílů, ale hned série.
A protože ten týden se toho dost dělo, ale mě ta povídka chytla, tak jsem si jí dala na horší časy do oblíbených položek. A zapomněla na ní. S velkou chutí jsem se k ní ale opět vrátila.
Přiznám se bez mučení, že jsem se chytila na díl, ve kterém je vážně dobrý sex (však víte:D), ale teď jsem se poctivě vrátila na začátek. Celkem mě to chytlo a už jsem byla vtažená do děje.
Jaké bylo ale mé překvapení, když jsem s údivem zjistila, že tuto zábavnou povídku, která opravdu není jen romancí a najde si tam své i milovník napětí, vražd, mafií, dokonce i znásilnění... Ano a tuto yaoi povídku psala asi 14 holčina a světe div se bez jakýchkoliv informací, o tom jak to na světě chodí, že je seme a uke a jaké jsou jejich charaktery. Měla natolik přirozené inteligence a talentu, že to odhala sama a výborně. Její charaktery z cesty nesejdou, i když postavy mockrát. Dalším mě nepochopitelným jevem je mi záhada, jak mohla ve svém mladém věku toho tolik vědět o potlačované vášni a všech těch věcech okolo. Přirozený talent, vždyť to říkám : -)
Takže konec chvalozpěvů a koho jsem nachytala, ten ať se pustí do čtení tady.
Povídka se jmenuje ICHIRO ATSU.

Ale protože jsem na začátku psala, že mě Taya inspirovala, tak se jistě ptáte k čemu!
K tomu, abych se ponořila do svého již lehce se vyprázdnujícího archivu :-) a našla jsem povídku, kterou jsem já psala úplně první.
Kterou to všechno začalo. Tak dlouho jsem četla všechny ty patlaniny, které mi překládal Google překladač, až jsem se naštvala a řekla si, že si něco napíšu česky!
Tak tohle byla moje první (možná trochu nasládlá) předstva, že toto by to chtělo. Ať žijí romance!
Jmenuje se to Tak trochu jiný konec, protože jsem nevěděla, že se do toho tak opřu... :-) 

Čtení zdar a homofobům zmar!                                                                 Vaše Justinka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015