Pokusy a nejspíš i omyly

26. února 2011 v 12:36 | Justinka |  O všem možném
Tak vážení a milí, opravdu jsem nečekala, že se něco stane, když napíšu na blog.cz, ale musím spravedlivě napsat, že stalo. Je po poledni a mě se normálně objevila po několika dnech moje pracovní lišta. Sice vůbec nestíhám, ale jsem už tak nadržená udělat alespoň malý článeček, že to prostě musím vyzkoušet. V hanlivých komentářích se to hemží příklady co vše nejde, tak hurá do toho. Doufám, že mě to půjde skvěle. Na čem bychom to vyzkoušeli?
Už vím! Zatím, co jsem měla nucenou odstávku jsem trénovala moje pokusy v PFStudiu, takže se vám třeba pochlubím, co jsem spatlala nového. Držte mi palec jdu na to!


No dobře, moje radost byla předčasná a obrázek jde jen do galerie a pak už nic. Ani když to celé zruším a pak znovu skusím vložit tak nic, ale mě to vůbec neva, protože když už mám lištu, tak na to sand i nadále budou pracovat. Ještě chvilku vydržím.
Dneska nemám na větší rozepisování čas, protože za chvilku tu je babička a děda a budeme slavit narozeniny naší dcery, takže se musím vrhnout do příprav. Vy se zatím mějte hezky a držte palec pánům adminům.:-)


Vaše Justinka 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015