Make the yuletide gay

18. února 2011 v 8:55 | Justinka |  Filmy
Ahoj,
přerušuju pocení, ležení, cpaní do sebe léků a doufám, že i kašlání, protože už mi to leze na mozek:-) Nebojte se. Samozřejmě vím, co je pro mě dobré a tak se léčím tím nejlepším, co mi může internet nabídnout:-)
A protože nejsem lakomá, musím se svámi o svoje objevy podělit, aby jste si taky trochu užili, protože mě bylo hned líp, když jsem to viděla a tak je jistý, že to má pozitivní léčivé dopady.


1) Hellcats - Tak nechci slyšet ani slovo na kvalitu tohoto seriálu, protože pro nemocné osoby (tím ovšem myslím choré na mozku, Gale v každém mozkovém závitu) je to akorát to pravé.
Nechci prozrazovatat, ale tento díl byl zlomový. Taky tady bylo nejvíc Galea za celý seriál a byl neuvěřitelně roztomilý (kdo není zas až takový fanoušek, moje slintání si odmyslí).
Já se teď jen modlím, aby když je případ vyřešen, nenapadlo tvůrce Galea vypustit. Nikdy bych nevěřila, že něco takového napíšu, ale jen ať se spustí s tou blonďatou nádherou, jen aby tam zůstal!!! Možná ano, tentokrát s ní dokonce flirtoval, tak snad je to na dobré cestě.
Nemohu si odpustit, alespoň jednu fotečku:-)
Hellcats


2)Zprávy, zprávy - kdo nějakou dobu ignoroval galeharold.it tak ho možná rozradostní, že je tak velká, ale opravdu velká hora screencapsů z Fertile Ground, takže pokud se chcete trochu povyžívat ve vraždění (nejdříve on ji a potom ona jeho:D) tak máte šanci!
Mimochodem povyžívat asi není úplně slovo, ale když já tak závidím BKlady.bizarre, která včera použila nový, úchvatný, roztomilý, převratný výraz a já ho rozhodně budu používat a ještě radějií to budu dělat! Ptáte se jaký? Zqueerasfolkovat! Přesně to prý bude dělat, jen co dorazí ze školy, protože má absťák. No nedivte se, celý týden neviděla QAF. Takže si oficiálně toto slovo zařazuji do slovníku a budu doufat, že se mi povede vymyslet něco stejně báječného :-)
Jo, včera jsem jen tak pro radost mrkla na kousíček QAF (I know, I know nevybrala jsem si ideální díl 201, ale necítila jsem se dobře a tenhle smutný díl (co se týče B/J, naopak svatba a Em/Ted byli velmi vtipní) mi přesně padnul. Jak už jsem to delší dobu neviděla, tak mě skoro až překvapilo, jak Randy vypadá mladě. Jak ho tady pořád vidím staršího, s vousama a tak, tak tam mě to najednou dostalo. No nic to jsou jen takové moje pocity.

3) Konečně se vám chci svěřit s objevem. Ne, ne nečekejte ni zásadního jako byla Zkrocená hora. Naopak. Našla jsem film veskrze roztomilý, dokonce vánoční. Jak jinak o gayích. Sice taky řeší svoje stachy a coming out, ale myslím, že je to po všech těch nervy drásajících filmech, co většinou nedopadnou dobře, opravdu úleva si moci pustit něco co dopadne dobře a ještě k tomu vesele:-) Takže název toho dílka je Make the yuletide gay
a nesmí vás zaskočit, když si to budete stahovat z Ulož to, že všude kolem narazíte na porno, ne opravdu je to nevinný, roztomilý film.:-)))

Poster k filmu Make the Yuletide GayPoster k filmu Make the Yuletide Gay
Sice mě rozčilovali afektovaní rodiče jednoho z hochů, kteří trochu dost přehrávali, ale zase jsem cítila úlevu, že ať jsou rodiče jakkoliv nesnesitelní má je jejich dítě rádo a to mě jako matku
těší :-) Udělejte si názor sami a pak třeba dejte vědět.
Takže držím BKlady palec, ať se zqueerasfolkuje do bezvědomí (přeju ti to, i když jsem zvědavá na ten překlad, ale myslím, že klidně ještě vydžím:-D), vy držte palec mně, protože to vypadá, že dnes jsem celý den o horkém čaji se zázvorem.
shit
jj, je to přesně tak. Dětičky i manžel se vytratili za povinostmi a mě tu zanechali s prázdnou lednicí. Nakupovat se jde až odpo. :-) Takže k obědu jsou nejspíš kukuřičné lupínky, určené na synovu snídani.
pfff
Co nadělám. Asi nic leda, že by se mi chtělo něco rozmrazit a něco uvařit, ale to by se mi opravdu nechtělo, takže to budu muset vydržet:-)))
Vy se mějte o víkendu báječně a né tak chcíple jako já:-)
mrk
ááá tohle je ten nejroztomilejší kluk, jakého jsem kdy viděla :-)
jdu se léčit... do Bohnic!


Ale ještě... dlouho jsme si nehráli a tenhle klip se mi fakt líbí!

Vaše Justinka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anne | Web | 18. února 2011 v 16:52 | Reagovat

Po dlouho dobu stačil pojem zeslashování, ale s nástupem QAF je potřeba nový pojem. :)

Justin... Stěhuji se za tebou do Bohnic.
Video je nádherné. Má v sobě víc, než jen pospojování pár scén, je tam jakýsi příběh. Navíc má o mnoho lepší formu.

2 Katharine Colt | 18. února 2011 v 19:51 | Reagovat

*pořád sleduje animačku Galea* No shit! :-D Mě to zabilo :-D
Jinak- Písničku Fucking perfect od Pink jsem nikdy neměla ráda :-D Myslím, že měním názor *již si ji stáhla* :-D Další písnička, kterou jsem si stáhla jen kvůli tomu, že byla u nějakého videa. Jako třeba- Start a fire! *kroutí nad sebou hlavou* :-D
Myslím, že do Bohnic poputuji také :-D Již tam mám našlápnuto :-D

3 Justinka | Web | 18. února 2011 v 19:57 | Reagovat

[1]:[2]:Holky ani nevíte, jak nám by tam bylo dobře! Internet je dnes všude, zqueerasfolkovaly bychom se do bezvědomí a ještě by se o nás starali. Nakazili bychom  místní osazenstvo, aby měli taky radost ze života a nebo opravdový problém, až tomu propadnou, tak jako my! :-D O_O

4 BKlady.bizarre | 19. února 2011 v 10:20 | Reagovat

No jo, někdo se jde v pátek večer zkalit, a já se jdu zqueerasfolkovat :D je to nejlepší činnost na to, jak na všechno zapomenout :))
No, haha, Hellcats... skončila jsem za tou částí kde se zjeví Gale, zbytek už mě nebavil :D ne sranda, bavil by mě, kdyby se to nezaseklo, takže pokračování večer, a ted přečkat 4 a 5 díl bez něj :( strašné!
Wow, to video!!! Je úžasné dokonalé krásné dojemné a všechno prostě ♥

5 alice | 15. dubna 2011 v 22:49 | Reagovat

Bože ten randy by ne ten svůj úsměv měl dostat zbrojní pas! :-) to je naprosto oslnivý... :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

6 alice | 15. dubna 2011 v 22:50 | Reagovat

nic, jsem se tu tak namlsala, že jdu koukat alespoˇn na jednen dva díly... 8-)

7 KaTHulle | 6. prosince 2011 v 19:32 | Reagovat

och "Make the yuletide gay" naprosto zbožňuju ! :D zrovna hledám fotky a bude Vánoční desing (slíbila sem si to, když sem ten film viděla v létě) :D.

8 KaTHulle | 6. prosince 2011 v 19:35 | Reagovat

Ještě dobří jsou "Surfaři" nebo "letní bouře" z gay filmů :)

9 Justinka | Web | 7. prosince 2011 v 9:32 | Reagovat

[7]: Vánoční des? Jupííí! Na to se tedy těším! Připomněla jsi mi, že je potřeba se na to kouknout ještě jednou :-D Teď je vhodná doba ;-)

Jasně. A co třeba Latter Days,Boy Culture a Dar od Boha... Sakra a dost! Jinak je z toho zase seznam :-x

10 Ana | 25. června 2013 v 17:58 | Reagovat

Nemůžu to  najít, kde to stáhnu? O.o

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015