Daphnina prosba 1.díl

9. února 2011 v 19:00 | Justinka |  DAPHNINA PROSBA
Pozor, pozor!! proč to píšu dvojitě? Protože tady si musejí dát bacha ti, kteří nečtou povídky, když jsou jen o tom (hlavně lu-c-k ), ale také ti, kterým je protivný het a pak ti, kteří by nevydýchali sex dvou dívek. Fuj, to je varování. Uzávám, že tahle povídka byla pokusný králík a nepříjde to ani mně docela realistické, že by Daphne tu druhou část udělala, ale člověk nikdy neví...

Justin
Když mi Daphne řekla, že by chtěla, aby její poprvé bylo s někým, jako jsem já, hodně mě tím překvapila. Neřekl jsem na to nic, ale chtěl jsem rovnou odmítnout. Pak jsem si ale řekl, že návrh
od mé nejlepší kamarádky bych mohl alespoň zvážit. Probíral jsem si to v sobě horem dolem a
k ničemu nedošel. Zeptal jsem se party. Čekal jsem spousty vtipných narážek a urážek a také se mi jich dostalo, ale kupodivu mi i poradili. Prý, když mi věří, neměl bych jí zklamat. No ano, pro Daph bych byl schopný a ochotný udělat hodně. Je to ale ta správná cesta? Není to spíš cesta do pekel?
Ale proč ne? Většina gayů zkusí sex se ženou, přinejmenším, aby se ujistili, že jejich životní cesta vede jinudy. Já jsem to měl jednoznačné od začátku. Věděl jsem, co chci. A koho chci. Chci Briana!


Samozřejmě, že když jsem to v baru u Woodyho nadhodil, nejvíce mě zajímala právě jeho reakce. Ale on sex s holkami nebral vážně. Abych byl přesný, tváří se, že mu je to totálně jedno, ať spím,
s kým chci. Patrně by mu nevadilo, kdybych šel s každým z Babylonu.
Ještě pořád se snaží tvářit, že pro něj nejsem víc, než dobrý sex.
No jo, dělám to téměř pořád, dělám to s ním, dělám to s cizími kluky. Nikdy nevím, co se vyloupne
s cizích kalhot a přiznejme si, že někdy to může být i nepříjemné překvapení.
Tak co mi udělá, když budu dělat něco, o čem nejsem úplně přesvědčený, že se mi to bude líbit.
Záleží přece, jak k tomu přistoupím. Zas takový rozdíl to být nemůže! Má zadeček, má jen trochu větší prsa, a o jednu dírku navíc. A panna by měla být asi tak stejně těsná, jako zadky, ve kterých jsem byl. Tak co? Br, to jsem to vzal nějak moc technicky.
Vždyť i pro mě se to Brian snažil udělat pěkné, aby se mi to líbilo, i když by to nepřiznal.
A teď už vím, že jsem mohl dopadnout daleko, daleko hůř. Mohl jsem skončit ve spárech nějakého frajera, který by mě ojel a vykopnul. Hmm, tak jsem vlastně dopadl stejně!
Ale bylo to krásné. Úžasná noc, na níž nikdy nezapomenu. A to i díky Gusovi.
Stejně si myslím, že právě proto, že na mě Brian šel pomalu a připletl se nám do toho Lindsayin porod, měli jsme šanci se o sobě dozvědět trochu víc. Zasekl jsem asi drápek hlouběji, než kdokoliv v průběhu všech těch let.

Ale zpět k Daphne. Dobře. Jestli to udělám, neměl bych se snažit, abych to já přežil, ale aby ona byla opravdu spokojená a cítila se dobře. Udělat jí to blbě, aby na to měla děsnou vzpomínku, může kterýkoliv cizí ňouma, ale já pro ni chci přece to nejlepší. Takže zapomenu na sebe a udělám si strategii, aby to bylo dobré. Našel jsem si na netu u Briana nějaké stránky z holčičích časopisů a chtěl zjistit, po čem holky touží, jenže právě v té chvíli se ke mně přiblížil Brian a zvědavě mrknul, co dělám. Málem se zakuckal whisky, kterou popíjel.
Byl jsem na stránce Láska, sex a něžnosti, protože tam vždycky řeší jen věci pro heteráky. Vysvětlil jsem mu, co hledám, a on mi kousavě připomněl, že pokud chci Daphne rozmazlit, nemám zapomenout na její poštěváček. Projevil jsem svoje obavy, zda to budu umět, ale on mi to dopodrobna popsal a řekl, že to zvládnu.
"Jak to víš? Mluvíš jako odborník."
"Měl jsem pár... příležitostí to zkusit."
"S Lindsay?" On jen povytáhl obočí a pokrčil rameny.
"Gentleman o svých minulých sexuálních partnerech nemluví." Zasmál jsem se, "že to říkáš zrovna ty?"
"Tak hodně štěstí při lízání kočičky. S jazykem přece pracuješ dobře, ne?"
"Debile. Nehodlám jí lízat. Jestli sis nevšiml, existuje lubrikační gel, tím by mohl být můj jazyk ušetřen."
"Dobře, dobře, když nechceš být za hrdinu, tvoje věc!"
Druhý den jsem řekl Daphne, že kdyby chtěla, tak bych to pro ni udělal.
"Které to?" nevěděla chvilku, o čem je řeč.
"TO!"
"Jo TO!" Začervenala se, ale pak přikývla. Pomalu řekla: "Máma zítra přijde až po šesté hodině, tak můžu…..přijít k tobě?"
"Jo. Debbie má službu v jídelně, budeme tam sami."
"Dobře. Dobře, tak ano." Nejistě se usmála. Pak se usmála trochu moc, jak to umí snad jen ona.
Daphne skončila ve škole dřív než já a tak na mě počkala před domem Debbie. Mohla si na tu hodinu skočit do jídelny, ale prý si myslela, že to, co se chystá udělat, má napsáno na čele. Raději tam nešla. Sedla si na schody a vyndala knížku.
Když jsem dorazil ze školy, řekla mi, že přečetla asi tolik, jako by držela knihu vzhůru nohama.
Pozval jsem ji dál. Byla nervózní a já taky, jen jsem se snažil nedat to znát, abych ji nenervoval ještě víc. Pustil jsem hudbu a pomalu si začal rozepínat manžetové knoflíčky. Vypadala, že to vzdá a uteče domů. Pak ale přece jen zůstala. Jen jediného jsem se opravdu obával, aby se s tím nezničil náš skvělý vztah. Ona však přesvědčivě tvrdila, že se nic nezmění.
Políbili jsem se a začali si pomalu pomáhat ze školních uniforem. Všechny části šly celkem hladce, jen s podprsenkou jsem trochu zápasil a tak jsem jí nakonec nechal tam, kde byla. Vážně to nemají ti hetero kluci jednoduché.
Pořád jsme se líbali. Nebylo to s vášní jako s Brianem, bylo to jako taková dětská hra, bylo to takové... zábavné.
Potom jsem ji položil na postel a klekl si nad ní. Líbal jsem ji a hladil, aby se uvolnila. Natřel jsem si dva prsty gelem a začal pátrat v její štěrbince po poštěváčku. Najednou jsem si úplně nebyl jistý, co dělám a tak jsem zašeptal: "Pomož mi, veď mi ruku, aby to bylo hezké."
Přitiskl jsem se na ní ještě víc a dal svou hlavu vedle její, abychom se nedívali do očí a pak jsem řekl: "Neříkej, žes to až do teď vydržela, aniž by ses nelaskala sama."
I když jsem se na ní nedíval, věděl jsem, že zčervenala. Pak přece jen položila svou dlaň na mou a navedla moje prsty na správné místo a udala jemný rytmus. Klouzal jsem tam a přitom jí líbal. Vypadala, že si to užívá a tak jsem si rychle nasadil kondom a začal pomalu vstupovat do ní. Vždy jen kousek a pak jsem se zastavil. Kousla se do rtů, asi to moc příjemné nebylo. Políbil jsem ji a řekl, ať pokračuje svojí rukou beze mě. Vzpřímil jsem se na pažích a zaujal lepší polohu. Potom jsem systematicky pokračoval, až jsem se dostal až nakonec. Úplně jasně jsem cítil, jak jsem se propadl dál do jejích hlubin. Pannenská blána porušena. Úkol splněn. Dál už moje možnosti nesahaly.
Líbal jsem jí a čekal jsem, pak jsem se pomalu začal pohybovat. Ještě ji to asi bolelo. Zeptal jsem se, jestli se cítí dobře. Přikývla a už dokonce sama začala pohybovat boky ke mně.
I mě ty společné pohyby začaly vzrušovat a pohled na Daph, která zavírala oči a hladila se tam dole, taky nebyl špatný.
Její ruka stále zrychlovala a já jsem se tomu tempu přizpůsobil. Najednou se vypjala proti mně a její svaly na nohách se začaly drobně třást. To, že prožila právě orgasmus mě tak vzrušilo, že i já jsem jen párkrát přirazil a naplnil svůj kondom. Potom jsem ho vytáhl a zavázaný hodil z postele přímo do koše. Přilehl jsem vedle Daphne a pohladil jsem jí po tváři. "Líbilo se ti to?" S velkým úsměvem přikývla a dala mi pusu na tvář. Leželi jsem tiše a odpočívali, každý ponořený do svých myšlenek. Daphne se pořád vrtěla a pak si odkašlala a řekla:
"Víš, já bych ho chtěla vidět!"
"CO?" překvapeně jsem k vní otočil hlavu.
"Už nejsem panna," začervenala se, "ale stejně nevím, jak vypadá pořádně penis."
"Dobře, tak se seznamte," uchechtl jsem se a odkryl si z nohou přikrývku.
Nepodívala se na mě a posadila se na posteli. Lehla si na mé břicho a rukou se opřela
za mnou. Viděl jsem, jak na hnědá záda stékají kudrliny jejích vlasů. Cítil jsem, jak opatrně bere můj zvadlý penis do ruky a zvedá ho. Přejížděla po něm prsty. Vysunula ho z předkožky a opatrně po něm přejela. Byl to jen výzkum, jenže její teplé ruce na můj penis patrně udělaly dobrý dojem a on začal znovu tvrdnout. Cítil jsem, že začala dýchat rychleji.
Neviděl jsem, jak se tváří, ale cítil jsem, jak její prsty obemkly můj penis. Najednou jsem zaslechl úplně slaboučké "Můžu?" Nevěděl jsem co...
Pohladil jsem jí po zádech a čekal, že se dozvím víc, ale ona jemně olízla hlavu mého ptáka. Překvapeně jsem se hlasitě nadechl. Penis mi poskočil, když ucítil na sobě její jazyk.
Ona ho vzala do pusy a začala po něm přejíždět jazykem. Bylo to zvláštní, jako když líže zmrzlinu. Dal jsem ruku na její hlavu a naznačil pohyb nahoru a dolů. Sykl jsem "Schovej zuby." Zahihňala se, ale pak už to dělala dobře. Jemně, pomalu. Zasnil jsem se a v mé hlavě vířily myšlenky o Brianovi. Potřeboval jsem víc, ale věděl jsem, že to po Daphne nechci.
I ona spíš zpomalovala než zrychlovala, patrně nevěděla, co s tím, a děsila se závěru.
Najednou to bylo divné. Zastavila se. Položil jsem jí ruce na ramena a jemně jí odtáhl.
Její obličej byl plný vzrušení, ale usmála se na mě.
"Půjdu se opláchnout," vyskočil jsem a zamířil do koupelny, abych se zbavil mé erekce a oblékl se. Když jsem vešel zpět do pokoje, stála Daphne u dveří a nervózně před sebou svírala školní batoh. "Myslím, že bych už měla jít." Došel jsem k ní a ona mi rychle vlepila pusu na tvář a šeptla: "Děkuji." A v mžiku byla pryč.

Bohužel se ukázalo, že naše ujišťování o tom, že se nic nezmění, byly kecy. Změnilo se všechno. Splnil jsem svůj úkol až příliš dobře. Až tak, že se Daphne do mě zamilovala. S klukem, pro kterého se to všechno chtěla naučit, se okamžitě rozešla. Bylo mi to opravdu hodně líto, ale nehodlal jsem si hrát na jejího přítele. Museli jsme se přestat vídat. Bolelo to. Strašně mi chyběla. Naše nekonečné hovory, její smích, její pošťuchování. Doufal jsem, že se to časem změní.


Povídka byla napsaná jako jeden celek, ale blog se s tak dlouhými bláboly nehodlá zabývat, tudíž jsem musela rozdělit na dvě části. Pokračujte v Daphnina prosba 2.díl, jestli chcete:-)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin | 30. října 2016 v 21:01 | Reagovat

Jdu číst druhý díl. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015