Upíří láska než se setmí 3.část

9. ledna 2011 v 15:59 | Justinka |  UPÍŘÍ LÁSKA NEŽ SE SETMÏ

Upíří láska než se setmí
3. díl

Ráno se probudil Justin opět sám. Bolela ho hlava a taky dvě malé ranky na krku.
Když si je pohladil, vzpomněl si, že to nebyl jen sen, že to byla realita. Rozhodl se, že dnes do školy nepůjde. Potřeboval si udělat svůj vlastní malý průzkum. Zamířil do knihovny.
Zůstal v knihovně celý den. Stáhl si spoustu odborných článků a otevřel plno knih. A výsledky nebyly dobré. Našel plno informací, ale nic, co by bylo stoprocentně jisté. Jak taky s upíry?
Kdyby sháněl návod na jadernou bombu, už by ji měl hotovou. On se však toužil dozvědět, jestli lze upíra přeměnit na člověka. Ale měl zatím málo informací. Musí si promluvit s Brianem. A hlavně musí se ho zeptat, jestli by to chtěl!!!Brian u něj klepal, co nejdříve to šlo. Justin se zatvářil vážně a pronesl: "Musíme si promluvit."
Při té větě se Brianovi postavily chloupky na rukách, ale přece jen si sedl na lenošku.
Doufal, že Justin neřekne, že musí navždy zmizet z jeho života. Vzápětí se mu postavily snad i vlasy. Justin řekl: " Tak ty mě tedy miluješ?" Brian přikývl. Justin čekal, že poví něco víc, ale ničeho se nedočkal. Justin byl nervózní a Brian ho rozčiloval.
"Tak já se celý den honím po všech čertech po informacích, zda se může stát z upíra člověk, a ty nejsi ochoten ani připustit, že mě miluješ?"
Brian sebou škubnul: "V člověka?"
Justin podle výrazu tváře poznal, že to přehnal. Vždyť se ho vlastně chystá zabít a ještě za to chce vyznání lásky? Bylo toho trochu moc najednou.
"Promiň. Ani nevím, jestli bys to chtěl, jen jsem to potřeboval vědět. Prý to jde. Jde?"
"Nevím," odpověděl tiše Brian, "prý se to už povedlo."
"A co se stane, když se to nepovede?" Budeš mrtvý? Bože, mluvíme tu o vraždě! O tvé vraždě!
A o tom, že tě zabiju já. Já, který nezabije ani mouchu. Nedokážu to! NE!"
Brian ho pevně objal a šeptal mu do ucha: "Dokážeš, dokážeš to! Víš proč? Protože já to chci, protože to můžeš být jedině ty. Musí to být osoba, která miluje upíra a kterou miluje upír!"
Justin se odtáhl od Briana a podíval se mu do očí, pak ho rozhodně políbil.
Důkladně prošli všechna fakta, jako by se připravovali na nějaký důležitý školní projekt či prezentaci, jenže to, co připravovali, byla vražda.
Došli k závěru, že by se to mělo podařit. Nakonec se skulili do postele a usnuli. Ráno byl Justin opět sám. Necítil se dobře. Probrali sice všechny technické věci podrobně, ale nedomluvili se, kdy to udělají.
Justin šel do školy, protože by nedokázal sedět spousty hodin sám v bytě a užírat se myšlenkami. Bylo by to k ničemu, protože stejně pořád myslel jen na Briana, ale alespoň musel zachovávat dekorum normálnosti.
Cestou ze školy se stavil v jednom vetešnictví a koupil velký stříbrný křížek na krk. Prodávající se dušoval, že je posvěcený od jednoho známého kněze. Padly na to skoro všechny jeho peníze, ale nechtěl, aby celá věc ztroskotala na tom, že na Brianovi šetřil.
Loudal se pomalu domů a bylo mu stále hůř. Co když už Briana neuvidí? Došlo mu, že ho chce zabít a už se nikdy neobjeví. A když se Brian objeví, bude ho muset zabít. Nevěděl, co je horší. Nemohl ani pomyslet, co by dělal, kdyby se to nepovedlo. Musí to vyjít. Musí!
Kolem deváté hodiny už byl skoro šílený. Když se Brian objevil, vpadl mu do náruče a nemohl zastavit svoje polibky. Potom si všiml, že Brian něco jednou rukou přidržuje. Byl to jasanový kůl, osekaný do špičky. Zbledl a vykoktal: " Kdes to vzal?"
Brian klidně odpověděl: "V kostele, kde bydlím."
"Takhle…připravené."
"Ne, to jsem udělal."
"Ty sám sis připravil …" došla mu slova
Brian viděl, že to Justin špatně nese a tak postavil kůl za dveře, popadl Justina a vyrazili do Babylonu. Tančili jen s přestávkami na sex a pití. Tančili, jako by to bylo naposledy.
Jejich pohledy se vpíjely do sebe a nikdo se je neodvážil vyrušit.
Nad ránem se vrátili unavení domů. Ještě než Justin usnul, Brian mu pošeptal: "Až se ráno vzbudíš, budu tu ležet oslabený denním světlem. I kdybych říkal, že nechci, UDĚLEJ TO!"
¨
Justin otevřel ráno oči a vybavila se mu poslední Brianova slova. Najednou byl vzbuzený až moc. Rychle vyskočil z postele. Ohlédl se. Brian ještě spal. Uvolněně ležel v posteli, nahý a nádherný. Vypadal úchvatně. Justin by ho obdivoval hodiny, ale na to neměl čas.
Nevěděl, jak moc se bude Brian bránit a tak, dokud spal, jemně vzal jeho ruce a omotal je měkoučkou látkou. Pak připnul každou ruku k rámu postele pouty ze sexshopu.
Teď musí nachystat sebe. Rozdrtil celou hlavičku česneku a poctivě se s ní natřel.
Bylo to hodně nechutné a věděl, že bude mít ještě dlouho alergickou reakci, ale co by pro Briana neudělal. Jeho to bude bolet víc.
Připevnil si na krk křížek, který včera koupil. Potom vzal jasanový kůl a jeho špičku také natřel česnekem. Potěžkával zrovna kůl, když uslyšel za sebou naštvané vrčení a cinkot pout. Otočil se. Brianovy oči byly jen úzké štěrbinky. Vrčel. Měl hlad.
Vypadal nebezpečně, ale jeho slova potvrzovala, že to chce udělat.
"Musíš to udělat rychle! Ráno je nejlepší. Jsem vyčerpaný a hladový, už dlouho jsem neměl krev. Čím blíž k další noci, tím víc mi hlad bude dávat sílu. Nepřemýšlej o tom a udělej to!"
"Dobře."
Zapálil posvěcenou svíčku a varoval Briana, že rozhrne závěsy a dopadne na něj sluneční svit. Udělal to. Brian se náhle koupal v měkkém raním slunci a byl nádherný. Jenže každý paprsek, každé místo, kam slunce dopadalo, ho pálilo, jako by to byl žhavý olej. Vykřikl. Zalomcoval pouty a prohnul se v zádech jako luk. Justin mu dal chvíli, aby mohl přivyknout, a pak k němu přišel blíž. Brianova tvář se zkroutila bolestí, jak nasál vůni česneku a uviděl kříž.
Justin si klekl mezi jeho nohy a uklidňujícím hlasem s ním hovořil. Brian moc nevnímal, co říká, soustředil se jen na sluneční svit v Justinových právě teď zlatých vlasech.
"Když chceš být člověk, musíš se člověku oddat, být jako on, přijmout něco z něj, splynout…"
Brian strnul. "Počkej…ty myslíš…já jsem ještě nikdy…"
"To zvládneš!"
"OK, ale pomalu a opatrně."
"Slibuju."
Opatrně si položil jeho nohy na svá ramena. Nejdříve ho prsty připravil a pak zaujal pomalu jejich místo. Brian zatínal zuby, celý se klepal, na jeho těle vystoupil ledový pot, ale jeho tělo jako by hořelo horečkou. Justin se zastavil a čekal.
I pro něj to bylo poprvé a to poprvé bez kondomu. Bylo to tak intenzivní a nejen proto, že tu provádí okultní rituál s upírem. Tohle bylo…jedinečné.
Začal se pomalu pohybovat a zhluboka dýchal. Brian se stále klepal, ale začal mu vycházet vstříc. Justin se usmál a dál pracoval na tom, aby mohl Brianovi věnovat něco ze sebe. Strhl si křížek z  krku a položil ho na Brianova prsa.
Věděl, že až se dotkne jeho sperma Brianových útrob, bude muset zaútočit. Oddaloval to, ale potom se už prostě nemohl udržet. Brian byl přes všechno to utrpení, okovy, česnek…stále nesnesitelně přitažlivý.
Nejdříve přivedl k orgasmu Briana, aby ho ještě více oslabil. A pak…
Pak zalil Briana svým "dárkem" a vzápětí mu do břicha vrazil jasanový kůl.
Byl také vyčerpaný, ale ze všech sil křičel latinskou modlitbu a snažil se kůl zarýt co nejhlouběji. Brian sebou mlátil. Řval s pěnou u pusy. Dokonce utrhl jedno pouto a poškrábal Justinovy ruce.
Bylo to děsivé.
Pak najednou ležel a nehýbal se. Justin se vyčerpaně sesul z postele a začal z toho vypětí brečet. Slzy se mu valily z očí a byl si docela jistý, že Briana zabil. Navždy.
Zabil? Nebo snad zabil jen toho upíra v něm?
S šíleným strachem, ale i nadějí se otočil a uviděl, že v Brianově břiše už kůl není a rána se zaceluje. Ohromeně zíral.
Brian pomalinku a velmi unaveně otevřel oči a rozhlédl se, jako by tu nikdy nebyl. Ale pak zašeptal: "Dokázals to."
Justin mu dal ohromnou radostnou pusu. Brian se ušklíbl: "Smrdíš, ale stejně tě miluju."
Brian byl jak hadrová panna. Justin poklidil, co se dalo a pošeptal mu: "Odpočiň si. Jdu smýt ten česnek."
Zatím mu naskákaly pěkné rudé fleky, které děsivě pálily, ale Justina to naplňovalo téměř radostí. Dokázal to! Dokázal to! Vzal si svoje léky a vyrazil do sprchy.
Když konečně voněl jako česnek a sprchový gel, usušil se a rychle šel zkontrolovat Briana, jako by pořád nevěřil, že je to pravda.
"Pít. Mám žízeň."
Justin běžel do kuchyně pro vodu, ale ani on se ještě ze zážitku nevzpamatoval úplně a ruce se mu třásly. Sklenka mu vyklouzla z rukou a rozletěla se na kousky. Zaklekl a začal střepy sbírat. Vykřikl, protože se řízl. Zaklel ještě jednou.
Chytil se za ránu a šel do koupelny, za ním zůstávaly kapičky krve.
Brian zvedl těžce hlavu a uviděl Justinovu ruku, ze které odkapávala krev.
Najednou se mu protočily oči a spadl zpět na polštář. Justin rychle obalil ruku do ručníku a běžel
k Brianovi. Tak se bál, že ho ztratí. Ale pak to pochopil. Omdlel. Jenom omdlel, protože nemohl vidět krev. Musel se začít smát. S Brianem to jde z extrému do extrému. Buď to je upír nebo člověk, který nemůže krev ani vidět. Alespoň máme trochu větší šanci, že se nebude chtít vrátit ke starým zvykům.

Druhý den ráno Justina vzbudily Brianovy polibky. Bylo to báječné. Mohli spolu zůstat napořád. Líbali se nekonečně dlouho a pak se pomilovali ve sprše, protože bylo nutné pořádně smýt všechen pot, strach, krev, sperma, česnek a zase česnek. Potom si udělali snídani.
Justin naservíroval Brianovi džus a toasty. Kupodivu ani jeden z nich nechtěl nic s česnekem.
Brian byl ještě trochu slabý, ale zeptal se: "Co budeme dnes dělat? Je sobota."
"Půjdeme na malou víkendovou procházku na sluníčko. Potřebuješ se trochu opálit, jsi bledý jako upír."
Oba se tomu zasmáli a pak vyrazili do slunečného dne.
"Nezdá se ti to směšně romantické?" zeptal se Brian, když kráčeli po Liberty Avenue.
"Nezdá! Je to skvělé. Mohli bychom večer zajít do Babylonu zatančit si. Měli tam sice problémy
s upíry, ale myslím, že už to bude v pořádku." Políbili se.

KONEC


Těším se na Vaše komentáře!
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Labanda © | E-mail | Web | 10. ledna 2011 v 13:08 | Reagovat

jé děkuji za pochvalu článku :-)

2 alik | Web | 10. ledna 2011 v 20:53 | Reagovat

prostě dokonalý :D četla jsem to od 1.dílu a je to ... super!! :D

3 Justinka | Web | 10. ledna 2011 v 21:33 | Reagovat

[2]: Děkuji. Upíři nejsou můj šálek čaje. Teprve začínám a zkusit se má všechno. :-D

4 Dorea | Web | 13. února 2011 v 1:45 | Reagovat

rozkošné :-D a následná Brianova reakce na krev...perfektní :-D

5 Justinka | Web | 13. února 2011 v 1:59 | Reagovat

[4]: Uf, četla jsem teď kousek po sobě a vidím tolik chyb, brrrrrrrrr. Vidím, že vracet se nesmím, když tak jen opravit. ;-)

6 Luczaida | Web | 24. dubna 2012 v 23:51 | Reagovat

Tak jsem nakonec skončila tady :-D Tuhle mám taky ráda, ale na moji oblíbenou asi nemá žádná :-D Taky ji čtu už tak po čtvrté, další zářez na pažbě :-D

7 Karin | 11. března 2013 v 19:16 | Reagovat

Pěkně to skončilo. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015