Upíří láska než se setmí 2. část

8. ledna 2011 v 14:19 | Justinka |  UPÍŘÍ LÁSKA NEŽ SE SETMÏ

2.část

Upíří láska než se setmí
Setkali se opět druhý den v Babylonu. Brian řekl Justinovi, že má vlastní firmu, ve které musí hodně pracovat, a proto se budou moci scházet tady nebo večer v ateliéru.
Nemohl mu říct, že jakožto upír nesmí na denní světlo. Našel si pěkný úkryt. Takřka dokonalý.
Byl ve starém, polorozpadlém odsvěceném kostele, kde by ho vůbec nikdo nehledal.
Takhle to trvalo docela dlouho a oni byli s tímto rozdělením spokojeni. Justin mohl přes den chodit do školy a práce. Brian mohl spát.


Občas se nakrmil troly ze zadní místnosti, ale snažil se to střídat i s jinými místy. Stahovala se tu nad ním mračna. Poručík Horvath po něm šel, jak honící pes. Někdy si totiž jen cucnul a dotyčný se z toho vzpamatoval. Někdy ho vysál úplně a to pak měl Sap problém. Majitel Babylonu raději všem říkal, že se ti kluci předávkovali, než by přiznal podivné kousance na krku. To by zničilo jeho kšeft.
Všichni už Justina a Briana považovali za pár, tedy s velmi volnými pravidly, ale oni to tak nebrali, i když je pravda, že jejich vztah byl s každou nocí pevnější a pevnější.
Brian si to nechtěl připustit, ale… asi se zamiloval. Nevěřil, že je toho upír schopen.

Minulou noc si dopřál opravdovou lahůdku, Brandona - největšího krasavce z Babylonu, tedy až po něm samém samozřejmě, ale kdo by tu chtěl mít konkurenci?
Smůla Brandone, já jsem nejlepší, ale tys měl nejlepší krev. Neměli na sebe s Justinem monopol a tak nebyl problém šukat s kýmkoliv chtěl. Problém byl, že už se mu vlastně ani moc nechtělo. Justin mu vyhovoval.
Dnes byli policajti jako osiny v zadku. Na ulicích, v Babylonu, dokonce ho dnes málem našli v jeho úkrytu v kostele. Bylo to ale nějaký policajtský ucho a ten bývalou sakristii ani nenašel.
To je dobře, Brianovi se nechtělo hledat nový úkryt pro svou rakev.
A právě proto, že to bylo dnes otravné, nabídl Justinovi, že půjdou k němu.
"Třeba malovat?" zašeptal mu do ucha. Justin přikývl a vyrazili.

Justin maloval Briana, jak klidně kouří. Byla to cigareta s trávou. Střídali se o ni a bylo jim fajn. Když byl obraz hotový, byli už oba pořádně sjetý. Justin si právě utíral ruce od barev do nějakého hadru, když si ho Brian přitáhl na klín. Cítil naprosto zřetelně jeho tvrdý penis. Projela jím vlna vzrušení a hrozně po Brianovi zatoužil.
Bleskově ze sebe shodil šaty a nasadil Brianovi kondom. Potom si na něj pomalu nasedl.
Brian mu něžně líbal záda a krk, jeho ruce se toulaly přes tvrdé Justinovy bradavky. Pak pevně sevřel Justinovy boky a pomáhal mu na něm pomalu jezdit nahoru a dolu. Justin sténal, užíval si to pomalé tempo milování. Bylo to nekonečné. Už to nemohl vydržet. Chtěl víc! Chtěl rychleji! Chtěl přitvrdit! Vydechl: "Víc, chci víc."
Najednou se zvedl z Briana pryč. Skočil na lenošku, opřel se o opěradlo rukama a břichem a vystrčil na Briana zadeček. Ten to chápal a rychle se do něj vrátil a začal rychle přirážet.
Kdyby Justin neklečel, klepaly by se mu z toho nohy. Zvrátil hlavu dozadu a políbil Briana.
Potom se předklonil ještě víc, aby byl úhel ještě lepší. Zíral před sebe a neviděl nic, jeho oči byly zaslepeny rozkoší. Pak přeci jen na chvíli zaostřil a jeho oči se setkaly s vlastním obrazem
v zrcadle, byl žhavý. Pak vytřeštil oči. V tom zrcadle byl sám. Žádný Brian za ním nebyl, i když on ho teď úplně zřetelně cítil hluboko v sobě. Bylo to nepochopitelné. Jenže právě v tuhle chvíli se oba vnořili do slasti orgasmu a Justin prostě musel zavřít oči. Jen si pomyslel, že asi vykouřil víc, než měl. Nechtěl na to teď myslet, zítra na to snad přijde. Jeho hlava se uložila na Brianovo rameno a on usnul. Ráno to vše přičítal drogám.

Ale byly tady i další věci a vše se Justinovi objasnilo několik týdnů po tomto zážitku. Brian opět poslal Justina k baru, byl to takový jejich nepsaný rituál. Jenže Justin k baru nedošel, vrátil se pro nějakou maličkost a akorát zahlédl, jak se Brianovy zuby noří do hrdla nějakého nešťastníka. Zkameněl hrůzou. Nemohl ani vykřiknout. Nemohl nic, jen tam stál a v hrůze čekal, až Brian dokončí svůj zločin. Nehýbal se.
Když se Brian otočil se spokojeným výrazem a otíral si právě rukou zakrvácená ústa, setkal se tváří v tvář s široce rozevřenýma Justinovýma očima v sinalé tváři.
Zamračil se, ale pak se nejistě usmál a řekl: "Upír."
"Viděl jsem," vykoktal Justin. "Jak můžeš? Jak můžeš tady? Proč?"
Do Justina najednou jako když střelí. Otočil se na místě a rozběhl se tryskem pryč. Brian věděl, že se v tuhle chvíli všechno….fuck. Teprve dodatečně si uvědomil, o co všechno přišel.

Otřesený Justin doběhl až do ateliéru. Vyčerpaně si sedl na stoličku. Srdce mu divoce bušilo po tom šíleném běhu. Rozhlížel se kolem sebe. Všude viděl Brianovy stopy. Obrazy, na kterých byl Brian, výjevy, kdy ty obrazy vznikaly, jejich milování. To už nebyl jen sex. Bylo to milování.
Sevřelo se mu něco v hrudi. Vždyť já ho miloval!
Nevěděl, jak dlouho tam seděl, ale najednou ho z myšlenek vyrušilo bušení na dveře.
Byl to Brian. Justin se nejdříve neozýval, ale bylo to dětinské dělat, že tu není.
Proto zakřičel: " Jdi pryč. Nechci s tebou mít nic společného. Jsi lhář a vrah. Proč jsi to udělal? Proč v Babylonu? Vždyť je to jak kanibalismus. Proč zabíjíš vlastní? Proč jsi vůbec tady? Proč?" řval na něj přes dveře. Pak je prudce rozrazil.
Brian to nečekal a teď překvapeně zíral do Justinovy zlostné tváře.
"Mě jsi taky chtěl zabít?"
Brian zavrtěl hlavou.
"A proč ne?" Justin na něj upřel nebesky modré oči a čekal na odpověď.
Brian od něj odvrátil oči a odkašlal si. Díval se směrem ke schodům, jako by pomýšlel na útěk. Potom potichu řekl: " Protože…jsem se do tebe zamiloval."
Brian si sledoval špičky svých velkých bot a s napětím čekal, co bude dál.
Najednou uslyšel: " Já taky."
Justin přišel až k němu, zvedl jeho sklopenou hlavu a políbil ho.
"Jsme ubozí, viď?"
Brian přikývl. Justin ho vtáhl z chodby do bytu. Usadili se na tu samou pohovku, na které se tolikrát milovali. Každý na jednu stranu, co nejdál od sebe, avšak natočeni co nejvíce k sobě.
Bylo napjaté ticho.
"Co s tím budeme dělat?" odvážil se zeptat Brian.
"Vysaješ mě a ze mě se stane upír. Je to tak?"
"Je, ale to já nechci!"
"Proč? Jak to?"
"Mám …rád tebe, mám rád tvůj život,….nechci na tobě nic měnit. Mám…"
"Co?"
"Představuji si, ráno, když si lehám do své rakve, jak se ti asi musí blýskat vlasy v ranním sluníčku, celý záříš, jako bys měl svatozář." Pohladil je pohledem a pak se vrátil do reality.
"Kdybych to udělal, udělal bych z tebe vlastně feťáka. Je to úplně stejné, jako když jsi závislý. Jen nemůžeš být bez krve místo drogy. Jenže drog se zbavit dá, ale bez jídla být nemůžeš."

Justin chápal, že je to neřešitelná situace, ale jeho srdce křičelo bolestí, že takhle to být nemá, tohle nejde. Konečně se opravdu zamiloval a bude z toho…nešťastná láska.
Žádný happyend pro něj.
Pohladil Brian po tváři, potom se k němu přisunul a nechal se horce líbat. Byly to nešťastné, smutné, žalostné polibky, které však stejně probudily jejich žádostivost po sobě. Hladili se a líbali. Justin se vůbec nebál, že by mu Brian ublížil. Ba naopak, možná by to mohlo být zajímavé, jen tak si s tím pohrát. Jen se dozvědět, jaké to je. Mohl by být malou krevní konzervou pro svého Briana? Chtěl by to?
Nevěděl. Ale pokud to nezkusí, nebude to vědět nikdy.
Zašeptal Brianovi: "Chtěl bych, abys to na mě zkusil! Jde to? Jen jemně kousnout a vysát jen pár kapek krve. Jen…" Brian zasténal, ale přitom odmítavě vrtěl hlavou.
Jenže Justin naléhal dál a naléhal…
Brian si představil jeho bělostný, jemný krk. Představoval si, jakou má asi chuť jeho krev.
Byl vzrušený. Justin vstal a postavil se k zrcadlu, zaklonil hlavu, aby vynikl jeho pěkný krček.
Brian vzdychl vzrušením. V kalhotách mu zacukalo. Postavil se za Justina a rukama přejížděl po jeho krku. Potom ruce nahradil ústy a ruce putovaly dolů pod tričko na Justinovy bradavky.
Svlékl mu triko a zbavil ho kalhot. Justin jen stál a sledoval se v zrcadle. Brian se také svlékl a připravil si kondom. Potom začal Justina zase hladit. Líbal ho a přitom se ho jemně zmocnil.
Hravě se houpali do rytmu přirážení a užívali si vzájemnou blízkost. Když Brian sáhl po Justinově penisu, pomyslel si Justin, že na to možná ani nedojde.
Blížil se k vyvrcholení, chybělo už jen maličko, už nebyla cesta zpátky a v té chvíli zahlédl Brianovy zuby, které se v zápětí zahryzly do jeho napnutého krku.
Bolelo to, to ano, ale Justin měl trochu bolesti při sexu rád. A tentokrát ho ta bolest dokonce vzrušila. Cítil, jak Brian saje a z něj vytrysklo blahodárné uvolnění.
Brian vytáhl zuby a už jen jazykem olizoval krvavé ranky. Justinova zpěněná krev orgasmem chutnala božsky. Pak vyvrcholil i Brian.
Popadl Justina do náručí a odnesl ho do postele. Opatrně ho položil na postel a donesl mu sklenku červeného vína a vodu.
Justin víno nechtěl, ale Brian řekl, že musí doplnit tekutiny a víno je na červené krvinky dobré. Usnuli schoulení do sebe.


Justin to zkusil, ale to není řešení do budoucnosti. Bude to chtít nějaké zásadní řešení. Snad nějaké najdou v další části.
 
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 niki-uzumaki | Web | 8. ledna 2011 v 14:23 | Reagovat

dobrý blog a příběh :)

2 Willinka | Web | 8. ledna 2011 v 14:23 | Reagovat

ahoj,přeji krásný víkend :-)

3 Gaarusa | Web | 8. ledna 2011 v 14:27 | Reagovat

Pěkný přběh :-D

4 *MileynQa* | Web | 8. ledna 2011 v 14:27 | Reagovat

dsrna fotka

5 celebbrity | E-mail | Web | 8. ledna 2011 v 14:43 | Reagovat

[4]: muzu jen souhlasit :-D

6 Justinka | Web | 8. ledna 2011 v 14:59 | Reagovat

[1]:[2]:[3]: Děkuji.:-)

[4]:[5]: Upíři taky nejsou žádný chcípáčci:-)

7 Karin | 30. října 2016 v 13:51 | Reagovat

Parádní pokračování. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015