UPÍŘÍ LÁSKA NEŽ SE SETMÍ

6. ledna 2011 v 11:40 | Justinka |  UPÍŘÍ LÁSKA NEŽ SE SETMÏ
 
 


 UPÍŘÍ LÁSKA NEŽ SE SETMÍ


 
 
Brian se téměř zasmál nahlas. Uviděl svou další oběť. Ano, přesně tohohle kluka chce!Sledoval ho přes celou taneční místnost Babylonu a i na tu dálku viděl jeho krásně červené rty a porcelánově světlou, hebkou pokožku, do které se jeho upíří zuby vnoří úplně snadno a hladce. Představil si na tom bělostném krku kapky krve a svoje ústa. Vzrušilo ho to.
Bude z něj andělsky pěkný upír. Byl prostě dokonalý. Upnuté tričko na hubeném těle, zelené kalhoty, ve kterých se rýsoval božsky tvarovaný zadek. A ty jeho blonďaté vlasy!
Brian se k němu začal přibližovat a doufal, že to proběhne rychle. Měl už opravdu pořádný hlad.
Nejlepší by bylo, kdyby vzal blonďáčka do zadní místnosti. Tam je tma. Nikdo si ničeho ani nevšimne. Konec konců má na svedení oběti mezi upíry ty nejlepší předpoklady. Samolibě se ušklíbl. Ještě se nestalo, že by mu někdo odolal. Ať muž či žena. A ještě se nestalo, že by Brian někomu odolal!
Už byl u blonďáčka. Kývnul na něj a dal se s ním do tance. Ten kluk má rytmus, to se musí nechat. Brianovi se líbilo, že mu jeho výška skvěle vyhovuje. Pasovali do sebe. Zapadali jako kousky puzzle. Jejich vzrušené penisy se za chvilku o sebe třely přes látku kalhot. Bleskla mu hlavou myšlenka, zda ten kluk není taky upír, protože vyloženě fixoval jeho krk. Pořád se k němu vracel rukama a později ústy. Líbal ho na něm, hladil, olizoval. Briana příjemně mrazilo.
Najednou ho ten kluk chytil za ruku a táhnul ho k zadní místnosti. Brian šel rád, jen ho skoro mrzelo, že to končí. Ale než se stačil vzpamatovat, byl opřený o stěnu zadní místnosti a kluk mu strhával džíny z těla. Tohle si nechtěl nechat Brian ujít, myšlenky na krev na chvilku odložil a jen si to užíval. A bylo co. Bylo to úžasné. Ten andílek se proměnil v ďábla a kouřil přímo božsky.
Šel na to tvrdě, ale pak zpomalil a něžně si s Brianovým penisem mazlil a laskal ho jazykem.
Většinou to byli takoví trolové, kteří si jeho kousnutí zasloužili. Svět o nic nepřišel. Ale tenhle kluk byl talentovaný. V poslední chvíli vzal Brianův penis do ruky a rychle zapumpoval a Brianovo sperma skončilo v jeho dlani. Hm, a dokonce zodpovědný?
Kluk se připlazil po jeho hrudi a dal mu ochutnat jeho vlastní sperma. Brian by to nepřiznal, ale tohle dělal rád. Ještě se svou chutí v ústech toho kluka políbil. Hm, ani tohle nebylo špatné.
Jeho ústa jsou tak žhavá. Brianovým tělem se rozhostila malátnost po orgasmu. Teď měl ještě větší hlad. Jenže tenhle kluk ho nechtěl nechat jít. Líbal ho a hladil, okusoval bradavky a v Brianovi se vzedmula nová vlna vzrušení. Dobře věděl, co chce...
Chce, aby ho šukal! Uběhla jen malá chvilka a prudce ho obrátil a celkem lehce se do něj dostal. Líbilo se mu, jak u toho sténá. Nebyli tu sami, ale zdálo se, že se nijak zvlášť nekrotí. Taky bylo vidět, že si to opravdu užívá. Stejně jako Brian. Byl tak těsný a přitom tak zkušený!
 

Brian poznal, že se úplně uvolnil, aby se do něj mohl co nejlépe dostat, a teď začal zatínat svůj svěrač. Bylo to to nejlepší, co kdy Brian poznal.
Brian se zastavil, aby oddálil ten nezadržitelný konec, ale nepomohlo to. Kluk ho svíral ještě pevněji a on musel s největší rozkoší vyplnit svůj kondom.
Hlava mu klesla na chlapcovo rameno, ústa měl těsně vedle jeho krku. Po tváři ho šimraly ty nejjemnější blonďaté vlasy, jakých se kdy dotkl. Byl příjemně vyčerpaný a toužil po krvi. Jenže najednou se stalo něco nečekaného. Krutý upír Brian Kinney, který bez výčitek, omluv a výmluv zakousl na koho si vzpomněl, se zastavil. Napadlo ho, že by tohle skvělý šukání mohli ještě zopakovat, užít si, co se dá. Vytěžit z toho maximum. Ostatně zakousnout ho může vždycky.
A tak, když se kluk oblékl, zeptal se ho, jak se jmenuje.
"Justin."
"Dobře, Justine, můžeš pro mě něco udělat?" zašeptal mu do ucha.
"Jdi k baru a objednej mi Jim Beam. A sobě, co chceš. Ano?"
Justin přikývl, a když odcházel, otočil se a usmál se na něj úsměvem, který ho okouzlil. Na ten jen tak nezapomene. Jen co Justin odešel, Brian dopnul pásek a otočil se na takového ňoumu, který stál kus od nich a celou dobu si ho honil.
Udělal svůdný pohyb, naznačil, že by si dal ještě přídavek a než se ten kluk nadál, byly Brianovy zuby v jeho krku. Ach, nebylo to nic prvotřídního, ale na nějakou dobu mu to postačí. Rád by tady chvíli zůstal. Babylon se mu začínal zamlouvat. A…a na baru ho čeká Justin.

Pili, tancovali, bavili se. Justin prozradil Brianovi, že je malíř a že by ho rád namaloval, protože je krásný. I ve tmě a světle Babylonu Brian mohl poznat, že se u toho červená.
Proto řekl: "Dobře, ale dnes. Právě jsem přišel do města a nemám kde spát."
Justin se usmál a kývnul. Ve chvíli, kdy vyráželi směrem k Justinovu ateliéru, vynášeli z Babylonu nějakého kluka. Všichni říkali, že je to další oběť drog.

Justin pustil doma topení, aby mohl pracovat. Chtěl totiž Briana svléknout. Byla by škoda takové krásné tělo nezvěčnit. Zatím se vrhl do ledničky a nabídl svému hostu kus studené pizzy.
Brian zavrtěl hlavou: "Už jsem jedl."
Justin se nerozpakoval a zvládl celou pizzu sám. Pak dal Brianovi pusu a rychle ho svlékl s trika. Brian zvedl obočí, ale neřekl nic.
Justin se spustil na kolena a smyslně mu rozepínal džíny. Nic pod nimi neměl, proto se během chvilky ocitl před Justinem nahý. Ten ale místo milostných her vstal ze země. Položil Briana na starožitnou pohovku a sám si vlezl za malířský stojan. Brianův vztyčený úd ignoroval. Ba co víc, dělal si z něj legraci. Brian teď prý musí dost dlouhou dobu vydržet ve stejné pozici a vypadat stejně, aby ho mohl zachytit věrně. Brian se ušklíbl.
Věděl, že na sex stejně dojde a nakonec to nebylo nepříjemné tu ležet před topením a konverzovat s Justinem. Vlastně ani to, protože se soustředil a moc neodpovídal. Brianovi to nevadilo, se zájmem si ho prohlížel. Byl ještě hezčí, než se zdálo v Babylonu. Vydržel by si ho prohlížet celou noc. Naštěstí nemusel. Asi za hodinu měl Justin kresbu hotovou. Zbytek dodělá zítra. Justin věděl, že ho teď Brian nemůže za stojanem s plátnem v tomto úhlu vidět. Nemůže vidět, jak má už značnou dobu tvrdý penis a rozepnuté džíny. Justin najednou mírně zasténal. Brian se zeptal: "Opustila tě múza, kazíš mi obraz?"
"Hm, myslím, že opravdu potřebuji pomoct, abych mohl obraz dokončit."
Justin vyšel zpoza plátna a s otevřenýma kalhotama mířil k Brianovi. Postavil se k jeho lenošce a Brian lačně ústy chňapl po jeho penisu. Potom se Justin propadl do čiré rozkoše. Brian byl fantastický. Justin si přál, aby se udělali oba společně, takže, i když to chtělo pekelné sebeovládání, nakonec se Brianovi vykroutil, nalehl břichem na opěradlo lenošky a vydechl: "Šukej mě." Briana nemusel pobízet. Nasadil si kondom a během chvilky už přirážel k Justinovi.
Když skončili, visel Justin vyčerpaně, bezvládně přes opěradlo a byl spokojený. Vysoukal se nahoru na lenošku, přitulil se k Brianovi a oba usnuli. Ráno byl Brian pryč.

Tak co myslíte? Zakousne ho Brian nakonec nebo si ho ještě chvíli nechá? A přijde Justin na Brianovo upíří tajemství? To se dozví ten, kdo si počká na druhý díl.
Budu ráda za každý komentář, protože jsem v upířině naprostý nováček, tak kdyby jste objevily chyby...dejte vědět.

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 miss. bloody Scars | Web | 13. ledna 2011 v 20:20 | Reagovat

Ach <3 Přiznám se že věcem s upíří tématikou se dost vyhýbám obloukem, ale tomuhle jsem jednoduše nemohla odolat :D Brian jakožto upír je ještě víc sexy :D A musím říct že se mi to i hodně líbí :D Letím na další díl :D

2 Justinka | Web | 13. ledna 2011 v 20:45 | Reagovat

[1]: Wow, on to taky někdo čte? Super. Tak to jsme na tom úplně stejně. Tohle bylo kamarádce pro radost. Upíři jsou brrr. Neboj jsem romantik. Krev sice poteče, ale bude to láska. :-x

3 Dorea | Web | 13. února 2011 v 1:33 | Reagovat

no, když se Brian nebude třpytit, tak to bude ok:D ale pokud tam jen zmíníš, třpyt..najdu si tě:D

4 Justinka | Web | 15. února 2011 v 15:50 | Reagovat

[3]: U mě tedy ne! Ale četla jsem jednu povídku, kde se Emmet s Justinem malovali a pak se vrhli i na Briana, bylo to... divný a divný. Fuj. :-!

5 Karin | 11. března 2013 v 18:59 | Reagovat

Doufám že jej Brain nezakousne přišel by dobrej sex. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015