První článek v novém roce

1. ledna 2011 v 17:09 | Justinka |  O všem možném
Ahoj všichni,
já vím inteligentní název pro první článek v novém roce, ale co by jste chtěli?
Připravovala jsem vám Silvestrovské povyražení už dříve, protože jsem tušila, že budu odvlečena na oslavu s kamarády.
Oslava se vydařila a my jsme se dostali na chvilku do postelí až kolem čtvrté ranní. Nepředstavujete si, že jsme si potom hezky chrupkali až do oběda. Ani nápad.
Lidi s dětma si nic takového dovolit nemohou. Dětičky všech oslavovačů nebyly moc velké a tak byly uloženy kolem deváté a do růžova vyspikané vstávaly kolem sedmé!!! Ano sedmé. Brutální.
Za péči o děti jsou prý zodpovědné matky. Patrně proto, že otcové se nevzbudí ani kdyby jim stříleli u ucha. Takže jsme to byly my manželky, které tuto radostnou povinnost musely zastat.:-(
Ale jinak byla oslava prohlášena za povedenou a když jsme to manželům opatily a vyslaly jsme je střízlivět ven na studený vzduch s dětičkama, tak jsme si daly nějaké dobroty a důkladně jsme probraly všechny holčičí důležité záležitosti.:-)
Bohužel jsem srab a nehodlám se svým kamarádkám (ač jinak nemám problém mluvit o všem možném) svěřovat se svou mánií pro Queer as folk. Natož o vedení jakéhokoliv blogu. Není to ode mně pěkné, ale hodlám se ušetřit jistých pohledů a řečí, takže Pšššt! 
Ráda si nechám reálný život a blogerský život oddělený.
Kždyž už se kolem nás prohnaly všechny oslavy a vánoční jančení, tak se snad zase vrhnu na přidávání povídek. Doufám, že se těšíte a budete mi psát, co si o nich myslíte, protože mě baví dozvědět se , že Brian by nikdy nešel do NY nebo by nikdy nežil s Justinem a miminem.
Už jsem dopsala QAF/Upírskou povídku, ale čekám na mou betu, tak se můžete zatím těšit.
To jen aby jste měli ve svém fanouškovském životě nač se těšit. :-)
Tak a teď mě omluvte, protože to vypadá, že dám dětem večeři a půjdu dnes spinkat po večerníčku, nejpozději po animáčku.


                                                                                                                  Vaše Justinka 
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lu-c-k | Web | 1. ledna 2011 v 23:48 | Reagovat

Popravdě je to tak trochu jedna velká sprostá recese, ale ššššš! Nikomu ani muk! :D Já jsem ve skutečnosti strašnej lidumil a na heterofoba si hraju, a používám proti jistejm "magůrkům" jejich vlastní zbraně, aby si uvědomili, jaké zhovadilosti plácají. ;-)

2 Justinka | Web | 2. ledna 2011 v 0:19 | Reagovat

[1]: Dobře děláš, nic jiného na ně neplatí. I když? Možná, že ani tohle na ně neplatí. Co jsem dneska četla za bláboly. Uf. Jak můžou být lidi takhle blbý? myslím, že si dost oddychnem až yaoi zkončí a oni si nechají své pitomé názory.  Daleko míň mě vytáčelo, že lidi skoro vůbec nečtou a nebo úplné kraviny, než když se dozvídám ty moudra tento týden.
Na druhou stranu, třeba se pár váhavců rozhoupalo a přiklonilo se k toleranci, ale závratné číslo to nebude. :-( :-x

3 Justinka | Web | 2. ledna 2011 v 0:54 | Reagovat

[1]: Hledala jsem Randyho Harrisona, ale tohle mi padlo do oka a musela jsem ti poslat odkaz, protože v Paříži toho už mají taky dost!  http://www.youtube.com/watch?v=YFFqeeNwOhI :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015