Uf! další druh cukroví je hotový!

9. prosince 2010 v 20:06 | Justinka |  O všem možném
Hurá. Máslové mušličky jsou hotové. Je to nejoblíbenější druh cukroví mého muže a musím říct, že letos se vážně povedly. Mňam. Vanilkové rohlíčky se povedly také, ale mám s nimi takový zvláštní vztah. Jeden rok jsem z nepozornosti do nich přidala místo moučkového cukru krystalový, a i když byly dobré trochu křupaly. No na rodinné sešlosti mi to neprošlo a všichni se na mě ksichtili a pak mě pomluvili. Znáte to, ne? A pak rok na to, jsem při pečení sáhla už po správném cukru, ale můj muž, jehož rodina to byla, mě zastavil a říkal, že mu loni ty křupavé chutnaly více.
Byly originální. A tak jsme tam se smíchem opět nasypali krystalový cukr a bavili se těmi protáhlými tvářemi, že už zase?
A tak to děláme už docela dlouho a oni si už zvykli, není v tom nic zlého, nám to takhle chutná a přece pečeme převážně pro naši rodinu a ostatní? Ať sáhnou po jiném druhu. Je jich tam o Vánocích dost a dost. Ostatní cukroví už nevylepšujeme. Ale vanilkové rohlíčky naše spyknutí odnesly. Máte také nějaké vánoční tradice? Křupou vám také rohlíčky nebo jen sníh či zlomené větve u stromku? Napište...


                                                                                                                          Justinka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janinka | Web | 13. prosince 2010 v 13:58 | Reagovat

Rohlíčky nekřupou, protože se manželovi ježí chlupy z moučkového cukru. Takže je raději nepeču vůbec. Dneska ještě ořechy a trochu lineckého a hóótóóvóó... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015