TO JE POBUŘUJÍCÍ A PONIŽUJÍCÍ!

8. prosince 2010 v 17:30 | Justinka |  O všem možném

Češi měří homosexuálním azylantům průtok krve v penisu


Tak přesně tenhle titulek jsem dnes zachytila na Novinkách.cz. Kdo si chce, článek vychutnat, může TADY. Zdá se mi to fakt šílené, když je někdo nucen utéct ze své rodné země, určitě to neudělá jen tak mírnix týrnix pro nic za nic. Předpokládám, že si takový člověk už užil strachu a psychického a fyzického týrání až až.
A co udělá země, ve které žádá o azyl? Naše země, o které si myslí, že je to tu mnohem lepší než to peklo ze kterého utíká? Přistrčí k němu papaíry o jakémsi vyšetření, o kterém nemá potuchy a ve strachu, že když to nepodepíše, žádný azyl nedostane a bude muset o zemi dál.
Podepíše a pak se začnou dít věci. Dostane se mu možná stejnému ponížení, jaké mohl čekat doma, přístroj na penis a koukej nás přesvědčit, že jsi gay, jinak mazej. A přesto, že to celý život popíráš, tak teď se k tomu hezky přiznej a my pokrytci tě odsoudíme a bůh ví, jestli tě nevyšoupneme právě proto, že jsi gay.
Proboha, neznám statistiky, ale nezdá se mi, že by se sem hrnuly davy homosexuálů, takže nevím, proč takové nechutné divadlo. V článku se dočtete, že takových žadatelů je málo, právě proto, asi není takové vyšetření nutné. Naše země snad těch pár lidí, kteří k nám přibydou lehce zvládne anebo ne? Copak nemá sexuologie v rukávu něco méně ponižujícího, než je toto?
Co třeba starý dobrý rozhovor a test¨v podobě otázek?


                                                                                                        Vaše znechucená Justinka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015