2010 - 4. část

14. prosince 2010 v 21:30 | Justinka |  2010

ODREAGOVÁNÍVybavily se mi chvíle, kdy jsem si myslel, že se Brian změnil a pak mě čekala hořká pilulka. Třeba jako, když jsem byl s ním po mém napadení tak spokojený a pak jsem ho našel doma klátit toho cuketového kluka z krámu.
I když tenkrát šlo o víc, ale přesto….nevadilo mi, co dělal, ale že to dělal doma.
Na další konverzaci s Michaelem už nedošlo, protože se Brian vrátil. Cestou domů jsem mlčel a přemýšlel, jestli mi prostě informace o svých tricích Brian jen nechtěl věšet na nos. Nos, který selhal? Ale Brian mi přece nikdy nelhal, proč by s tím začínal teď?
A taky….nikdy mi jeho tricky "nevadili", tak proč by je teď skrýval?
Každopádně dnes se už raději na nic ptát nebudu. Bylo toho už dost.
A jestli o tom všem budu přemýšlet ještě chvíli, tak mi snad praskne hlava. Zatoužil jsem být už doma, na nic nemyslet, cítit jen pod mýma rukama klouzat Brianovu hladkou horkou kůži a tvrdýho ptáka. Zapomenout na všechno!


Najednou jsem už nechtěl myslet na tátu, prarodiče, Maikyho řeči, ani s kým spal nebo nespal Brian. Potřeboval jsem přestat řešit všechny ty věci a alespoň na chvíli ovládnout svůj život sám, úplně sám. Dělat jen to, co právě chci a nenechávat se spoutávat okolnostmi.
Nestává se mi to často, ale chtěl jsem, velmi intenzívně, být v Brianovi.
Jen co jsme vstoupili do výtahu, vrhl jsem se na něj. Vypadal překvapeně, ale ne zaskočeně. Líbal jsem ho hladově, vášnivě, drsně. Nebral jsem žádné ohledy k jeho horkým rtům.
kiss

Ty se rychle přizpůsobily a najednou jeho polibky nebyly jen žhavé, ale byly tvrdé, drásavé, animální. Líbali jsme se tak drsně a já si najednou uvědomil, že to funguje, že myslím už jen
na líbání a na nic jiného. Přitiskl jsem se na něj vší silou a ucítil naše tvrdé penisy. Zatoužil jsem, aby mezi nimi nic nepřekáželo a začal ze sebe rvát úzké džíny.
Brian mi stopnul ruku a pevně jí držel. V jeho hlase jsem slyšel vzrušení, ale panovačně přikázal: "Až doma." Dal mi polibek a smířlivěji řekl: "Chci tě v posteli. Vydrž to."
"Ne, dneska tě chci já," pomyslel jsem si. To už ale odemykal dveře a jen co jsme vpadli do bytu, vzal jsem ho za ruku a téměř ho táhl k ložnici. On ale brzdil.
"Hej, hej, hej, kam ten spěch?" Netrpělivě jsem zabručel. Dnes jsem na protahování neměl náladu. Brian ale ano. Vykroutil se mi a šel k lednici.
"Dáš si taky vodu?" Téměř jsem zavyl a šel k němu. Stoupl jsem si za něj a pak jsem se vší silou do něj opřel a řekl jsem: "Jediný, co chci je, šukat. Tebe."
Jelikož to nečekal, šlo ho postrčit překvapivě snadno. Dostali jsme se alespoň na půl cesty
k ložnici. Napodruhé už to šlo hůř, protože zatnul svaly a začal se bránit.
Pak ale najednou Brian zabral, použil mojí energii, kterou jsem vyvinul na jeho tlačení a já do postele přímo vletěl. Zabořil jsem se mezi polštáře a Brian přistál na mě. Smál se a seděl na mých bocích.
"Ty jsi neposlušný chlapeček. Myslím, že bych tě měl za takové chování potrestat. Tentokrát ti nepomůže ani tvoje bezpečné slovo (saveword), protože tentokrát si ten trest opravdu zasloužíš."
I když to nebylo to, co jsem chtěl, stejně mě řeč o bezpečném slovu a potrestání vzrušila, protože tuhle hru jsme s Brianem hráli docela rádi.
Vykřikl jsem, že nechci, ale zasmál se, když viděl reagovat můj penis. A pak už na nic nečekal a během chvilky byly moje kalhoty pryč a přes můj porcelánově bílý zadeček začaly naskakovat červené otisky Brianových prstů. Zbarvil zatím jen jednu polovinu mých hýždí.
Zastavil se a zeptal se: "Budeš už hodný a poslušný chlapec?" Horlivě jsem přikyvoval, jenže najednou mnou projela taková vlna vzrušení, chtěl jsem v tom pokračovat.
Přimělo mě to začít sebou mrskat a vzpurně křiknout: "Ne."
Brian se ušklíbl a pokračoval na druhé půlce. Můj penis byl tvrdý k zbláznění a moje milostná šťáva kapala na Brianovy nohy. Bylo to zvláštní.
Tohle dělal občas rád, ale ještě zvláštnější bylo, že já jsem to od něj rád přijímal.
Byl jsem fascinovaný tím, jak se mu mohu oddat, jeho kontrole nade mnou, vírou, že mi nikdy neublíží a že celá hra mě dovede jen k větší, nepoznané a nevýslovné rozkoši. Když byl můj zadek nádherně červený a každý dotek byl strastí ale i slastí zároveň, Brian si klekl za mě a vysadil můj zadek vysoko do vzduchu a potom řekl: " Když uvážím, že jsi jen hynul touhou po mě, čemuž se absolutně nedivím a tvoje touha je dokonce správná a pochopitelná, možná, že jsem byl moc přísný a neměl jsem tě tak moc trestat. Příště zvol raději jinou formu. Zkus třeba poprosit," zasmál se.
Justin


Potom se sklonil a řekl: " Ošetřím ti to. Počkej." A začal mi červené pruhy lízat od zdola nahoru svým dlouhým jazykem. Ztěžka jsem dýchal. Potom, když naslinil celý zadek, začal foukat.
Bylo to k nevydržení. Jeho dech byl ledový a já se roztřásl vzrušením. I když jsem byl skoro na pokraji, nevzdával jsem své úmysly pro tento večer. Brian mě sice dostal úplně přesně na opačnou stranu než jsem chtěl. Chápal jsem, jak to myslel. Protože tohle byl přesně opačný způsob mého přání, ale výsledek by býval stejný. Naprosto zapomenout na nějaké problémy a poddat se tomu. A i když to nebylo vůbec špatné, stejně jsem se rozhodl, že to zkusím.
Natáhl se pro kondom, ale já se překulil a náhle jsme byli proti sobě, tváří v tvář. Vyjmul jsem mu kondom lehce z ruky a nesmlouvavě řekl: "Nasaď mi ho, prosím." Málem jsem zamrkal jako panenka Barbie.
Jeho oči se na chvíli trochu zúžily a díval se na mě opravdu dlouho zkoumavým pohledem.
Až jsem myslel, že mě odmítne. Pak skoro neznatelně kývnul a kondom mi nasadil.
Bylo neuvěřitelné, jak se naše role úplně otočily během jediného milování. Tedy dnes spíš šukání. Neodpustil si přitom, aby ještě nepřejel přes zarudlý a bolestivý zadek. Sykl jsem, ale spíš vzrušením.
Zdálo se mi, že nemůžu být tvrdší, ale jeho dotek způsobil, že jsem poznal, že ano. Dal jsem mu žhavý polibek a on si lehl na místo, kde jsem před chvilkou ležel já. Čekal, co bude dál.
Brian čeká

Namazal jsem si prsty gelem, ale nejdříve jsem toužil polaskat ho mým jazykem. Pomocí mého jazyka a pak prstů, jsem ho připravil. Pak už jsem nemohl čekat ani minutu. Nasadil jsem hlavu mého penisu na něj a zatlačil. Prudce se nadechl. Počkal jsem, až se jeho dech ustálí a až na mě přivykne a potom jsem se začal pohybovat. Zpočátku pomalu a postupně jsem se dostával do rychlejšího tempa.
top Justin
Za chvíli jsem do něj nemilosrdně bušil. Konečně jsem dělal to, co jsem chtěl dělat celý večer. "Díky Briane," pomyslel jsem si a pak už jsem vypnul mozek a soustředil se jen na to, co dělám a co na to Brian. Jednoznačně nebyl proti. Zrychleně oddychoval a i když jsem mu úplně do tváře neviděl, myslím, že výraz spokojenosti tam byl. Bohužel jsem cítil, že tohle nemohu vydržet do nekonečna a tak jsem sáhl pod Briana a začal mu pomáhat k jeho vyvrcholení. Zase vzdychá někam do polštáře, blesklo mi hlavou.
Toužil jsem slyšet jeho dech, vzdechy, vzlyky, vše co vypustí z krku, když to na něj přijde.
Bez velkého přemýšlení jsem ho druhou rukou drsně popadl za vlasy a přitáhl jeho hlavu dozadu, co nejblíže ke mně. Sklonil jsem se k němu a zašeptal: " Chci tě slyšet, vzpomínáš." V té chvíli vydal sten jako raněné zvíře a ….vyvrcholil.
Ani já jsem se nijak nekontroloval. Jeho zadek mě zmáčkl jako by mě nikdy nechtěl pustit a já nemaje jiné podpory jsem se přitáhl za Brianovy vlasy a přišel jsem také.
Zhroutil jsem se na Briana a ten i se mnou na postel. Když popadl dech, začal si třít pokožku hlavy. Vyklouzl jsem z něj a lehl si vedle. Usmál jsem se na něj omluvně. Líbal jsem ho do vlasů na každé místo, které bylo patrně zmučené mým neurvalým zásahem. Teď jsem se za to možná trochu styděl, ale ….Bože v té chvíli to bylo tak žhavé. Věděl jsem, že Brian to vidí stejně, protože o tom neřekl ani slovo proti. Objal mě a společně jsme usnuli.


Prosím, o komentář! Moc ráda bych se dozvěděla, jestli se Vám moje povídka líbila nebo ne. Jestli jsem se držela charakteru postav či myslíte, že je to naprosto nepravdělpodobné. Jestli by to mělo být zakončené jinak. Prostě cokoliv k tomu můžete říct! Nedej bože, kdyby jste měli, tedy spíš měly, nádpad na nějakou povídku. Ráda bych se pokusila....
 
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 kcuf | 15. prosince 2010 v 14:19 | Reagovat

nemám slov-dokonalost,dokonalost,dokonalost!!! O_O  O_O  O_O

2 Justinka | Web | 15. prosince 2010 v 14:30 | Reagovat

[1]:Ó, děkuji. Budu se snažit přidat co nejříve pokračování. Možná to stihnu už dnes:-) mezi výrobou dalšího cukroví:-(

3 Pája | 5. května 2011 v 15:27 | Reagovat

Když se jejich role otočí, je to ještě žhavější. Škoda, že v seriálu to tak usekli a dali jim jenom jednu scénu fňuk. No alespoň jsem si to v povídce náležitě užila :-)  :-)  :-)

4 Justinka | Web | 5. května 2011 v 17:34 | Reagovat

Jj, toppy Justin je hodně žhavá záležitost. :-D  :-D  :-D Spousty povídek na tohle téma je úžasných! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015