2010 - 7. část

17. prosince 2010 v 14:34 | Justinka |  2010

ČEKÁNÍ


JUSTIN

Další den jsme oba absolvovali testy. Věděl jsem, že jsme v pořádku, ale když to Brian potřebuje takhle, má to mít. Vlastně je to docela hezké se na to ještě nějaký čas těšit a vědět, že to přijde, že už to není nereálná představa, jako vždy byla. Přesto se mi těch pár dnů do výsledků testů zdálo nekonečných. Možná se z toho čekání zblázním.
Musel jsem zaměstnat mozek, aby o tom nepřemýšlel, nepředstavoval si to. Jinak budu celé dny nadržený. Ještě ke všemu je víkend. Všechny úkoly do školy mám hotové, dočetl jsem rozečtenou knihu, vygruntoval i navařil v kuchyni, vyjeli jsme si na koních, jenže bylo tak ošklivě, že nás sychravé počasí brzy zahnalo zpět. Bylo to zvláštní, jindy bychom na to už nejméně třikrát skočili, ale teď jako bychom oba čekali na tu úžasnou věc, co se blíží. Zalezl jsem do ateliéru a začal pracovat na novém obrazu.


Brian
Viděl jsem, jak je Justin z toho nervózní a právě, když jsem se chystal z něj napětí nějak sejmout, zavřel se ve svém ateliéru. Nechtěl jsem ho rušit, třeba se zabere do práce a dá odpočinout své hlavě plné myšlenek na sex bez kondomu.
Jenže pravdou bylo, že i já jsem nebyl úplně klidný. Zapnul jsem můj PC a zkusil pracovat, jenže bych patrně nadělal spíš víc chyb než užitku a tak jsem toho nechal. Nalil jsem si Jima Beama a posadil se na gauč. Sledoval jsem plameny v krbu a zmocňovat se mě zvláštní neklid.
Hlavou mi vířilo tisíce myšlenek. Pil jsem rychleji, něž bych měl. Už jsem dopíjel druhého panáka. Alkohol si bezstarostně bloudil mým oběhem. Zavřel jsem oči a zvrátil hlavu dozadu na gauč. Začala mi třeštit hlava. Najednou mi tam vybuchovaly bomby a s každou další se dostavil obrázek nějaké úžasné situace - z Babylonu, z mé postele, ze zadní uličky, z WC, to je jedno.
Byly to zážitky s těma nejžhavějšíma chlapama. Avšak nejen s nimi. Už nikdy se nestane třeba to, co bývalo tak žhavé v Babylonu. Vzpomínky mě zcela ovládly.

*****
Předal jsem Justinovi na parketu Éčko do jeho úst a obkroužil jazykem rty zevnitř. Věděl jsem, že za chvíli bude lítat a bude nadrženější než normálně.
Těšil jsem se. Justin na Éčku byl velmi…..roztomilý. Tohle slovo nepatří do mého slovníku, ale on prostě takový byl. Byl veselý, uvolněný, vypustil veškeré problémy a byl velmi přítulný, svolný ke všemu. Odhodil vždy poslední zbytky zábran, ale to neznamená, že jsem toho zneužíval. To ne!
Ale vzrušoval mě ten jeho nadržený obličej, který volal: Udělej s tím něco, můžeš cokoliv, věřím ti, odevzdávám se ti. Jenom to udělej rychle. Lííítám.
Tenkrát jsem ho donutil pořádně se napít a vzal ho rovnou dozadu.
Opřel jsem se o stěnu až úplně vzadu. Nalehl na mě a líbali jsme se vášnivě. Sjel ústy na krk a později přes hrudník a břicho až k mému tvrdému péru. Klečel a hlavou se mnul o moje stále ještě zapnuté džíny. Bylo to tak vzrušující a přitom…..Přistihl jsem se při děsivé myšlence, která nepatřila ani do Babylonu, ani do mé hlavy. Připadal mi totiž jako malé roztomilé koťátko, které se tulí a otírá o….Fuck.To je jedno. Rozhlédl jsem se raději po zdejších chlapech jako bych se bál, že tuší, co se mi honí hlavou.
Justin se konečně začal dobývat do mých kalhot. Lačně chňapl
po mém penisu. Vzrušením jsem se ostře nahlas nadechl.
Jeho ústa byla plná slin. Teď jsem pochopil, co dělal, když se o mě takovou dobu mnul. Shromažďoval sliny do úst.
I moje Éčko pracovalo a tohle bylo jako bych se ponořil do teplého bazénu. Sál mě a lízal, ale jeho sliny mi stékaly až na koule a stehna. Bylo to tak horké. Opustil mýho mokrýho ptáka a začal mi lízat koule. Zavřel jsem oči, bylo to báječné. Když jsem oči otevřel, objevil jsem, že naproti nám stojí docela hezký kluk a očividně nás pozoruje. Nevadilo mi to. Byl jsem zvyklý.
Možná mě to i vzrušovalo.
Když jsem byl tak pěkně mokrý a kluzký, zatoužil jsem ho vrazit do Justina. Přitáhl jsem si jeho hlavu k sobě, líbal ho a zašeptal jsem: "To bylo skvělé." Potom jsem řekl: "Otoč se." Otočil se, ale s hlavou na stranu mě líbal dál.
v Babylonu
Moje ruce se rychle dostávaly do jeho kalhot a rvaly je přes jeho boky. Zavrtěl se a kalhoty byly u kolen. Justin měl zavřené oči a plně vnímal jen moje dotyky, které mu jeho Éčko dělalo ještě intenzivnější. Uvědomil jsem si, že teď má Justin svoje péro jen kus od toho kluka a plně vystavené jeho upřenému pohledu. Moje ruce vzrušeně třely jeho tvrdý penis a přitom se můj roztoužený pták cpal mezi Justinovy půlky. Když jsem se dostal tam, kam jsem chtěl, přitáhl jsem si ho levou rukou, kterou jsem měl přehozenou přes Justinovo rameno a jeho hruď. Moje pravá ruka pracovala na jeho vzrušení. Podíval jsem se na toho kluka naproti. Hypnotizoval Justinův rozkrok a sám měl pěkně vyboulené kalhoty.
Justin měl hlavu zvrácenou na mé rameno, oči zavřené, vzrušeně dýchal. Vychutnával si moje pomalé přírazy a hlazení mými prsty. Téměř vrněl. (Ježiši, koťátko, už zase?!!? Dost.) Chytil mi ruku, která ho laskala a přitáhl si ji k ústům. Důkladně mi jí naslinil a pak mi ji opět vrátil na svýho nedočkavýho ptáka. Ten kluk naproti zasténal vzrušením. Už si jezdil ve svých kalhotách. Justin sténal "víc, víc." Přitlačil jsem, ale uvědomil jsem si, že by se mi k tomu hodila ještě jedna ruka na Justinův bok. Kývl jsem proto na toho kluka a pohledem sjel k Justinovu penisu. Klečel tam ani nevím, jak to tak rychle udělal.
Pustil jsem Justinův penis a on ho rychle olízl jazykem a pak ho vsál hluboko do úst. Justin vytřeštil oči, ale potom vypadal spokojeně. Moje ruka se konečně chopila Justinova boku a já mohl začít tvrdě přirážet. Justin sledoval, jak se ten kluk snaží. Bylo toho na něj moc. Moje tvrdé přírazy a jeho kouření vyvrcholilo Justinovým stříkáním všude kolem. Jeho stopy byly na tváři toho kluka, na jeho rozepnuté košili i na jeho nahém hrudníku.
Přitáhl jsem si ho blíž a olízal jsem mu Justinovo sperma z tváře a bradavky. Pak jsem to v polibku nabídl Justinovi. Najednou proti mně zavrčel: "Chceš ho, vem si ho!" Nemusel mě dvakrát pobízet. Kluk byl přitisknutý na Justinově hrudi a hladil nás oba. Zajel jsem rukou pod jeho džíny na zadku a prstem našel jeho vchod do něj. Byl mokrý vzrušením. Opatrně jsem vytáhl penis z Justina a rychle stáhnul kondom. Vytáhl jsem z kapsy nový a nasadil ho, během chvíle jsem byl v tom klukovi. Tentokrát klesl na kolena Justin a věnoval svoji pozornost penisu přibyvšího člena našich hrátek. Oplácel mu službu, kterou dělal on pro něj. Bylo to tak vzrušující. Když měl plnou ruku sperma toho kluka (Justin sice kouřil, ale od cizích kluků sperma nepolykal, jen moje, pro jistotu). Konečně jsem mohl vybuchnout já. Při orgasmu jsem téměř viděl hvězdičky. Vydržel jsem to tak dlouho a teď to bylo….úžasné. Hotový ohňostroj. Justin se zvedl a líbal mě. Cítil jsem Justinovu známou chuť s příchutí toho kluka.
Vytáhl jsem se z něj a ustrojil se. Řekli jsme mu "dík" a vyrazili k baru pro vodu a tancovat.

*****

Tak nic podobného už nezažiju. Jenže, abych byl k sobě upřímný, už jsem si toho užil opravdu dost a někdy to byla nebezpečná zábava. Chtěl bych se toho držet jenom proto, že mám strach? Strach z toho jak moc důvěrné, zavazující, intenzivní to bude? Jak to udělá náš vztah, ano vztah, ještě pevnější? Nebo možná křehčí, protože jsem si alibisticky mohl říct, že to můžeme vyzkoušet a po nějaké době se vrátit ke starému způsobu života, ale věděl jsem, že je to lež. Kdybych se vrátil, tak možná tak sám a navždy. Bez Justina.
On po tom touží a já vlastně taky. Jen se toho bojím. I po těch letech s Justinem se bojím, bojím se mu odevzdat, nemít věci plně pod kontrolou, věřit mu stejně jako sobě. To není o něm, to je o mně. Věřit, že to tak máme napořád, že to vyjde, že to zvládnu, věřit sobě.Dobře, takže už je Brian rozhodnutý a teď už ho čeká jen....dozvíte se brzy:-)
Prosím, o komentář! Moc ráda bych se dozvěděla, jestli se Vám moje povídka líbila nebo ne. Jestli jsem se držela charakteru postav či myslíte, že je to naprosto nepravdělpodobné. Jestli by to mělo být zakončené jinak. Prostě cokoliv k tomu můžete říct! Nedej bože, kdyby jste měli, tedy spíš měly, nádpad na nějakou povídku. Ráda bych se pokusila....
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 evangelineghastly | Web | 17. prosince 2010 v 15:21 | Reagovat

O_O budu se opakovat,ale-dokonalé!
myslím že tahle část povídky je nejlepší (zatím) ;-).holka jedna nevychovaná :-D

2 Justinka | Web | 17. prosince 2010 v 15:38 | Reagovat

[1]: Děkuji. Teď běžím vychovávat vlastní děti, aby byly lepší než já :-) Ale večer se vrhnu k těm fotkám. Děkuji za příííjemný večer. Jak to myslíš všechno? Je tam toho na deset blogů:-)
Nebo bych raději měla nahodit poslední díl a rozmazit si mou jedinou čtenářku? :-)

3 evangelineghastly | Web | 17. prosince 2010 v 15:51 | Reagovat

aha,tak to je bezva.
ne,určitě nejsem jediná,předpokládám že ostatním se spíš nechtějí psát komentáře.nechci tě tak obtěžovat,tak utíkej za dětičkama,a věnuj se také chvilku jim,ne jenom mně ;-)

4 Pája | 2. dubna 2011 v 12:00 | Reagovat

I ty jedna hříšnice .Teda na sprosťačinky máš talent. Povídky jsou čím dál lepší :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015