2010 - 3.část

12. prosince 2010 v 21:41 | Justinka |  2010


NÁVŠTĚVA

Domluvili jsme se na páteční večer. Ten den jsem toho měl ve škole opravdu hodně a tak jsem stihl akorát rychlou sprchu v loftu a převlečení a už na mě troubil dole Brian v autě. Zajeli jsme do jednoho vyhlášeného klubu v Pitts, do kterého se natáhli všichni ti, kteří chodili do Babylonu + noví zajíčci, které jsme neznali. Když jsme vstoupili, mohl jsem téměř hmatatelně cítit ten zájem, který to vyvolalo. Klubem se neslo: "To je Brian Kinney, frajer z Liberty Avenue, majitel Babylonu".Brian mě vzal za ruku a tlačili jsme se k baru. Brian měl na sobě černou košili bez rukávů, která mu tak sluší a musím říct, že těch deset let, co jsme spolu,na něm vidět není. To spíš já už nevypadám jako děcko, i když mi to v bleděmodrém upnutém tričku, které má Brian na mě tak rád, slušelo.
U baru jsme si objednali. Přejel jsem rukou přes jeho hrudník a v kapse ucítil malý prášek. Éčko. Usmál jsem se, prstem jsem mu obkroužil kolem bradavky a vyplázl jsem jazyk. Brian se na mě usmál zpět amovievyndal éčko. Dal si ho do pusy a pak mě políbil. Cítil jsem, jak se do mých úst stěhuje polovina ze dvou prášků.
Pořádně jsme to zapili a Brian řekl: "Tak jdeme uspokojit tvoji nezměrnou touhu po tanci?"
Hodil jsem na něj široký úsměv zn. Sunshine a vyrazili jsme na parket.
Kolem nás byla hora polonahých, nadržených gayů, kteří by dali cokoliv za to jít teď s Brianem dozadu, ale k mé velké úlevě měl Brian oči jen pro mě.

Tancovali jsme spolu, ale musím přiznat, že pomalu se z toho stával spíš sex na parketu. Postupně jsme se hladili, líbali, objímali a hlavně tiskli svoje dolní poloviny těla o sebe v rytmu tance.
21
Brousili jsme kalhoty jeden o druhého a nemyslím, že by se to dalo vydržet ještě déle, než jsme to vydrželi my. Naše éčko už se dostalo i do nejposlednějšího svalu, póru našich těl a my se cítili... úžasně.
Náhle mě Brian zvedl v náručí a udělal se mnou pár kroků k zadní místnosti. Políbil mě a položil na zem. Víc říkat nemusel. Vzal jsem ho za ruku a táhnul ho tam, kde jsem toužil být už nejméně půl hodiny.
Brian se opřel o stěnu a přitáhl si mě na sebe. Líbali jsme se jako smyslu zbavení.
30


Chytil mě za obě ruce, které se začaly dobývat do jeho kalhot.
Rychlým pohybem mě přitiskl tváří ke zdi a zvedl moje ruce nad hlavu.
Jednou svojí rukou mi je držel a druhou mi rozepínal kalhoty. Přitom se na mě těsně přitiskl a já mohl ucítit jeho erekci.
Když se mu to podařilo, kalhoty sjely k mým kotníkům. Líbal mi krk a ramena a na místo svých polibků mi vzápětí nahrnul moje triko a jeho ústa se pomalu stěhovala dolů. Ani jsem nedýchal, můj pták hrdě trčel proti zdi. Kolenem mi rozevřel moje nohy a já je ochotně roztáhl.
Jeho ústa už jela dolů po páteři a byla skoro u zadečku. Musel pustit moje ruce, ale já je nechal tam, kde si je přál mít.
Polaskal mě jazykem mezi půlkami, chytil mě za boky a prudce otočil. Nečekal jsem to a málem spadl. On mě ale pevně svíral a jeho ústa okamžitě našla svůj cíl na mém penisu. Dříve než jsem propadl naprosté extázi, jsem mrkl okem po místnosti.
Většina osazenstva byli známé tváře z Babylónu a samozřejmě Todd. A musím říct, že na jejich tvářích se dostatečně jasně zračilo překvapení, že Brian není ten, kdo si užívá u stěny, ale naopak. Možná, že Brian pochopil, o co mi tento večer šlo, protože jeho oči sice viděly vše, ale opravdu tu byly jen pro mě. A nejen jeho oči.
Jeho ústa mě udělala velmi rychle šťastným. Potom se zvedl a rychle se dostal do mě. Byla to divoká jízda, na konci které jsme byli opět na vrcholu společně s Brianem. Potom jsme šli k baru a pořádně se napili vody, kvůli éčku. Ještě jsme tancovali, ale kolem druhé jsem řekl Brianovi, že moje smysly už jsou dostatečně uspokojené a co se tance týče, klidně můžeme jet domů. Byl jsem tak spokojený, jak tento malý test dopadl.

V neděli odpoledně jsme byli pozvaní k mámě na oběd. Těšil jsem se na Molly i na mámu, protože jsem tam dlouho nebyl a spolu s Brianem vlastně jen párkrát. Bylo to zvláštní. Už dřív máma navrhovala, abychom udělali společnou večeři v širším rodinném kruhu, ale já jsem to rovnou odmítl. Brian by to nechtěl. S jeho postojem k rodině a s jeho přístupem, že nikomu není nic do toho, co děláme, to zrovna nevypadalo na přátelskou atmosféru.
Navíc jsem plnil jen svou vnukovskou povinnost a psal jsem babičce a dědovi k Vánocům, narozeninám a svátkům. Věděli, že jsem gay kvůli tátovi a věcem po plese, ale nikdy jsme o tom opravdu nemluvili.
Ale oběd u mámy by už přece mohl být v pohodě. Nebo ne?
No, měl jsem vědět, že ne! Oběd se dost protáhl, protože jsme si u něj povídali, a kolem půl druhé zazněl zvonek u dveří. Byl jsem nejblíže ke dveřím a tak jsem se zvedl a šel otevřít, i když jsem tady už dávno nebydlel. Za dveřmi stál táta s šekem v ruce. Patrně pro Molly. Byl naštvaný už jen pro to, že jí musí něco dávat a když mě uviděl, zatvářil se opravdu nepříjemně.
Vyštěkl: " Co tu děláš?"
Se zdánlivě klidným hlasem, ale úsečně, jsem řekl: " Bydlí tady moje matka a moje sestra. Naštěstí ty už tady nebydlíš! Jaká ironie, viď? Když ses mě snažil navždy odsud vyhodit."
Jeho tvář zbrunátněla a právě v té chvíli se vedle mě objevil Brian. Patrně mu můj "klidný" hlas nepřišel jako správné uvítání návštěvy.
Otec na nás jedovatě zasyčel: "Ty sem taháš i toho svýho zmetka?"
Brian s úsměvem řekl: "Byl jsem pozván moji skoro tchýní na rodinný nedělní oběd. Vy také? Patrně ne."
Pátravě se na otce zahleděl a bavil se jeho vztekem. "Ale možná se můžete přidat, zrovna si vyprávíme, jak se povedla oslava Justinových narozenin. V našem domě se sešli naši gay přátelé a Molly a Jennifer. Škoda, že jste na syna zapomněl."
Otec v tu chvíli vypadal, že Briana praští do jeho provokujícího úšklebku. Potom si uvědomil, že stále svírá šek pro Molly. Zíral na něj nevěřícně, v jeho očích bylo jasně vidět, že vůbec nechápe, jak ho mohlo napadnout těmhle lidem dát něco ze svých peněz. Potom se v jeho očích objevil téměř šílený výraz a šek roztrhal a hodil nám ho k nohám. Otočil se a odešel.
Brian se otočil a přitáhl si mě na svou hruď. Bylo to tak příjemné schoulit se do jeho bezpečné náruče. Ta situace byla tak hrozně nepříjemná. Klepal jsem se. Stáli jsme tam a objímali se. Máma se přišla zeptat, kdo to byl. Našla nás celé mimo a chtěla vědět, co se stalo. Vyprávěl jsem jí, jak to bylo a Brian se mezitím sehnul a sbíral útržky šeku. Poskládal ho a řekl mámě: "Připravili jsme naším nechutným životním stylem Molly o 500$. Promiň, ale nemůžeme si pomoct. Dám jí je."
I v té vážné chvíli jsem se musel zasmát, ale vyšel mi z toho jen sarkastický úšklebek.
Máma mě držela kolem ramen a mohla cítit, jak se ještě teď třesu vzteky. Pohladila Briana
po ruce a odmítla to. Řekla, že si s tátou promluví až vychladne. Vzala nás dovnitř a nalila nám každému sklenku skotské. To bylo snad poprvé, kdy jsem dostal od mámy alkohol, ale patrně cítila, že to potřebuji.
Dnešní návštěva byla pokažená. Když jsme se trochu uklidnili, máma řekla, že v naší rodině nejsou jen šílení pitomci. Brian přikývl a usmál se na ni a na Molly. "Vidím."
"Ne, to jsem nemyslela. Ale ještě neznáš všechny."
Ztuhnul jsem. Ona neslyšela, že nechci?
"Známe se přece tak dlouho?" řekla.
V duchu jsem musel připsat mámě bod. Nepoužila znáte se a jiné narážky na náš vztah a jak jsme spolu dlouho jako pár, aby Briana neodstrašila. Napjatě jsem čekal, co bude dál.
"Mohl bys poznat i Justinovy prarodiče, oni by ho po dlouhé době rádi viděli a tebe by chtěli poznat."
Neviděl jsem, jak Brianův mozek horečně pracuje, ale mohl jsem to téměř cítit.
Teď šlo o to, co vymyslí. Zdvořilé odmítnutí? Sarkastickou poznámku?
To, co následovalo jsem nečekal. Brian zcela vážně pronesl, že by moc rád poznal moje prarodiče, ale po delší odmlce dodal : "Pokud mi nechtějí zlámat žebra!"
Můj úsměv, který se začínal rozprostírat na mé tváři ztuhl a v hlavě se okamžitě vynořil obrázek Briana na zemi a rozzuřeného otce, jak do něj kope. Brrr.
Otřásl jsem se při té představě a ani mámě z toho nebylo dobře.
Objal jsem jednou rukou Briana kolem krku a řekl: "Můj děda je starý, elegantní pán ze staré školy a boxovací údery bych od něj neočekával."
Molly cítila, že atmosféra je opět hustá a tak zavelela.
"Briane, musíš - prostě musíš, vidět moje nové auto. Byla to výhodná koupě.
Je krásné a staré jako já a počkej, až uvidíš tu barvu."
Vzala Briana za ruku a táhla ho z místnosti ven. Brian chtěl protestovat, pak ale protočil oči a nechal se táhnout na ulici.
Zůstali jsme s mámou sami. Důrazně jsem řekl: "Neřekl jsem ti snad, že nechci, abys nás dávala dohromady s otcovými rodiči." Máma se na mě slabě usmála, chytla mě za ruku a řekla: "Zlato, víš, oni by rádi dostali šanci najít si k tobě cestu. Já vím, že tvůj táta jim dveře k tobě zabouchl, ale nechceš, abyste si ty i oni mohli udělat svůj názor? Jen proto, že jsou to jeho rodiče, to neznamená, že si myslí to samé. Naše rodina se rozpadla, Molly žije už také pryč jako ty a nikoho jiného už v rodině nemáme." Řekla to tak smutně. Věděl jsem, co tím myslí. Její rodiče zahynuli při leteckém neštěstí už dávno a opravdu nikdo jiný v naší rodině už nebyl.
Pokračovala: "Já vím, že ty sis rodinu nahradil svými přáteli víc než dobře, ale pochop i je. Oni jsou už staří a uvědomují si, jak je pro ně rodina důležitá. I ty by sis to mohl uvědomit."
"No, tak dobře," řekl jsem. Za zkoušku nic nedám. Doufám.
Další zklamání z mé rodiny bych vážně nechtěl zažít. Snad máma ví, co dělá. Molly a Brian se vrátili s úsměvem na rtech. Brian na mě zkoumavě pohlédl a zvažoval, proč mám ten zachmuřený výraz.
Brzy na to jsme se raději zvedli a jeli domů. Cestou jsme se stavili u Mikyho v obchodě.
Dělal inventuru, ale chtěl mi dát šek za Rage. Vyprávěli jsme mu o našem obědě, o otci a o pozvání na oběd s prarodiči. Maiky byl úplně u vytržení a nemohl uvěřit, že Brian k tomu svolil. Utahoval si proto z Briana, že je to zcela mimo jeho charakter a zásady a že snad nakonec bude monogamní. Když si Brian odskočil, zamračil jsem se na Maikyho a řekl mu, ať si ty poznámky odpustí, protože mým cílem je teď už mít Briana jen pro sebe.
Kouknul na mě, jako by se zbláznil a pak řekl: "Šílíš snad? Nic jsi se za ty roky nenaučil?"
"Jo, ale teď je to nějaké jiné. Do klubů chodíme spolu, už si ani domů nevodí žádné tricky.
Myslím, že spí jen se mnou." Michael se ošklivě ušklíbl a to zaselo v mém mozku nepěkné podezření.


Už se brzy dozvíte, jak se Justin zbaví napětí s tohoto nepovedeného dne.
Prosím, o komentář! Moc ráda bych se dozvěděla, jestli se Vám moje povídka líbila nebo ne. Jestli jsem se držela charakteru postav či myslíte, že je to naprosto nepravdělpodobné. Jestli by to mělo být zakončené jinak. Prostě cokoliv k tomu můžete říct! Nedej bože, kdyby jste měli, tedy spíš měly, nádpad na nějakou povídku. Ráda bych se pokusila....

ZDROJ fotek
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 evangelineghastly | Web | 20. prosince 2010 v 13:29 | Reagovat

skvělé.pořád nemůžu z toho:a samozřejmě Todd :-D no jo.to by nebylo QaF,bez Todda :-D

2 Justinka | Web | 20. prosince 2010 v 13:50 | Reagovat

[1]: Jasně. to by nebyl Babylon...Namátková kontrola:"ty nečteš popořadě??? Ale jinak jsem tolerantní :-)

3 evangelineghastly | Web | 21. prosince 2010 v 18:16 | Reagovat

ale ano,čtu popořadě,ale většinu dílů si čtu znova,a třeba až naporuhé napíšu komentář. :-)

4 Justinka | Web | 21. prosince 2010 v 19:20 | Reagovat

[3]: V pořádku! Kontrolou jsi prošla na výbornou. Jsem jen zvědavá ženská :-D

5 Pája | 5. května 2011 v 15:19 | Reagovat

Tak si to čtu zase znovu :-D Todd mě úplně dostal :-D Bez něho by nebyla zadní místnost 8-)

6 Justinka | Web | 5. května 2011 v 17:35 | Reagovat

[5]: Ty jsi nejvěrnější čtenář. Dvakrát :-?
Jsem na sebe pyšná! :-D  8-)

7 Antonpypof | E-mail | Web | 8. ledna 2017 v 12:58 | Reagovat

Finasteride 10mg Where To Buy Doxycycline Acne Levitra Purchase Uk  <a href=http://corzide.com>viagra online pharmacy</a> Cialis Pressione Alta Propecia Produce Esterilidad Dosing Keflex Oral Suspension Amoxicillin And Heat  <a href=http://4rxday.com>Cheap Cialis</a> Venta De Cialis Genericos Elocon Legally Mastercard Accepted Comprare Cialis Generico Online Chewable Viagra Generic  <a href=http://dyecene.com>donde comprar levitra en america</a> Drug Amoxil Secure Levaquin Overnight Medicine Overseas Will Amoxicillin Help Kennel Cough Generic Amoxicilina Medication With Free Shipping Visa Accepted  <a href=http://cpsmeds.com>generic cialis</a> Cialis Generico Inghilterra 40 Pills For 99 Cialis Ventajas Y Desventajas Who Has The Cheapest Cialis Zithromax 6 Tablets  <a href=http://bonmeds.com>cialis</a> Discount Erectile Dysfunction Drugs Buy Antabuse Disulfiram Online

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015