2010 - 2. část

9. prosince 2010 v 21:41 | Justinka |  2010


VZPOMÍNKAJ

ustin
Večer, když jsme se sešli doma, hodlali jsme dohnat spánek, který jsme zmeškali, protože zítra nás čeká den s Gusem a na to potřebujeme nabrat síly. Zjistili jsme, že v TV nic nedávají a tak jsme si po večeři zalezli do postele a jen jsme se stulili a povídali si.
"Jak dopadla prezentace?" zaculil jsem se.


"Blbče. Těsně po mém orgasmu otevřela Cynthia dveře a pozvala je dál. Skvělý. Naštěstí to byli dva dědkové a asi nic neslyšeli, ale Cynthia vypadala, že kdyby neměla uši, tak se směje okolo celé hlavy."
Zasmál jsem se. "No, já jsem si to užil báječně! Měl bych ti to oplatit, viď?"
"To bys měl," řekl Brian.
Zavzdychal jsem. "Tady to máš." "Blbče," řekl znovu Brian.
"Víš, zdá se mi, že jsem dneska zlobivý kluk a šťoura. Jak jsem včera všechny viděl u nás na oslavě, napadlo mě, že se známe takovou dobu (10 let!) a já jsem ještě nikdy neslyšel tvoje historky o tom, jak to bylo s Emmettem a s Tedem. Vždycky jsi tvrdil, že jediný s kým jsi "nic neměl", byl Michael.
To jsem se vlastně dozvěděl skoro hned, ale nikdy nepřišla řeč na to, co ostatní. Vyprávěj... Prosím. Koukal jsem na Emmetta včera a nemohl jsem si představit, že by naše královnička byla tvůj typ."
"Já nemám typ, já mám tebe."
Po mém těle se rozlilo slastné teplo. Ještě pořád moje tělo nechce věřit, že občas může něco takového slyšet.
"Co chceš slyšet, prostě se to stalo….."
"Ale no tak, pár podrobností by tě nezabilo. Jak, jak, jak?" vyzvídal jsem.
Lehnul jsem si na jeho rameno, obtočil nohu kolem jeho stehna a udělal štěněčí oči. Jako, že bych rád vyslechl cokoliv.
Brian si povzdychl, ale pak se jeho mysl evidentně zatoulala někam hodně hluboko a pak začal vyprávět.


* * * * * *

Brian
http://www.queer-as-folk.it/screencaps-brian-justin.htm

Jedné velmi mrazivé noci mi do Babylonu volal Emmett a vypadalo to, že snad ani nedožije konce rozhovoru, jak byl rozrušený. Řekl, že Michaelovi je strašně zle a svíjí se v křečích, ale odmítá se vzdálit od WC a nechce jet do nemocnice. Žádal, ať okamžitě přijedu a přemluvím ho, ať jede na pohotovost.
Nechtělo se mi, ale přece jen jsem tam jel. Michael byl na tom ještě hůř a už bez protestů jsme ho naložili a jeli do nemocnice.
Bylo to slepé střevo a když nám po operaci řekli, že bude v pořádku a že bude několik hodin spát, vydali jsme se domů. Nejdřív jsem musel odvézt Emmetta do bytu, kde bydlel s Michaelem. Emmet mi děkoval, že jsem přijel, protože si s ním nevěděl rady. Otřásl se zimou i hroznou představou, co by se stalo, kdyby mu ten slepák prasknul.
Nechtěl jsem na to myslet a tak jsem řekl: "On si tady vymýšlí nemoci a já jsem přišel určitě o nejúžasnější vykouření roku. Dnešní večer byl věnovaný ŽHAVÝM ÚSTůM. Shit. Jsem nadrženej, jen na to myslím." Otočil jsem se na Emmetta. Seděl natočený směrem ke mně a v očích měl zvláštní výraz. Pusu pootevřenou a mělce dýchal a výjimečně nic neříkal. Věděl jsem, co to znamená a tak jsem řekl, jestli mi mou pomoc nechce oplatit. Mírně kývnul hlavou a v jeho očích byla otázka: "Jak?" Sklonil jsem zcela neúmyslně právě oči k řadící páce, ale víc jsem říkat nemusel. Ohnul se a rozepnul mi kalhoty. Ovanul mě ledový vzduch. V zápětí na to se jeho velká, teplá pusa
s mrštným jazykem začala pohybovat nahoru a dolů.


* * * * * *

Zasténal jsem, protože to, co jsem vyprávěl, Justin dělal. Zavřel jsem oči a mírně vystrčil boky proti jeho ústům. Jenže jeho jazyk i měkké rty náhle zmizely.
"Pokračuj," zašeptal Justin.
"Néééé. To už není dál."
"Ale no tak, nechceš mi namluvit, že tě ocumlal a šel domů spát. Pokračuj!"
Sklonil se zpět nad mého ptáka a čekal s výrazem zlobivého kluka s vystrčeným jazykem, až začnu mluvit. Když jsem začal, konečně nasadil svoje ústa zpět.
 

* * * * * *
 
 
"Dobře, bylo to vážně prima kouření a určitě by na Žhavých ústech vyhrál nějakou pěknou cenu. Jezdil nahoru a dolů, měnil intenzitu stisku, hloubku zasunutí, sílu sání. Ach..
Jeho jazyk byl hmm... skoro stejně tak šikovný jako ten tvůj, Justine." Justin se zasmál a dlouze mi olízl penis od kořene až po špičku.
"Naštěstí jsme byli už skoro před jejich domem, tak jsem za chvíli zastavil a mohl se věnovat jen tomu. Byli asi tři hodiny ráno a mrzlo až praštělo. Byli jsme zmrzlí na rampouchy. Když se Emmett posadil zpět, rozhlédl se a jakoby s úžasem řekl: ´Skvělé, ale teď potřebuješ horký čaj a Michaelovu teplou postel. Nikam už nejezdi nebo zmrzneš.´ Přijal jsem to. Za chvíli svítalo a do mě se vážně dala hrozná zima. Emmett postavil na čaj a začal se rozhlížet, jestli by do něj nebylo něco ostřejšího. Stál jsem se zavřenýma očima opřený o kuchyňskou linku a najednou jsem si uvědomil, že v tom šuplíku za mnou jsou kondomy. Věděl jsem to jistě. Jeden jsem vytáhl. Emmett právě dorazil se zprávou, že nic tvrdšího do čaje nenašel.
"Nevadí, hosté si přinesli něco tvrdého už s sebou," řekl jsem a zamával na něj kondomem. Trochu zbledl, ale oči se mu rozšířily na téměř dvojitou velikost. Došel jsem k němu, vzal jeho ruku a položil si ji na rozkrok. Řekl jsem mu, že se s ním mohu rozdělit. Pak jsme se líbali a pomalu jsem ho tlačil k nejbližší posteli. To byla ta Michaelova. Kdyby to věděl...
Tak Emmet poznal, jak šuká Frajer z Liberty Avenue. Když bylo po všem odplížil se Emmet do své postele."

* * * * * *

J

ustin


Konec příběhu už říkal s velkými potížemi, protože já jsem sice poslouchal, ale svého vypravěče jsem nijak nezanedbával. Zvedl jsem hlavu a zeptal se: "A pak už jste spolu nikdy nešukali?"
"Ale, ale, to je přece už jiný příběh." Vzal kondom a zamával na mě. "Je mi trošku zima, možná by se hodilo něco pro zahřátí." Přikývl jsem.
 
Tahle dávná vzpomínka i mě vrátila do doby dávno minulé a když jsem druhý den jel do školy, přemýšlel jsem, jestli mám Brianovi navrhnout, že si někam spolu vyrazíme. Myslím tím podobný podnik jako byl Babylon. On sám nevypadal, že by nějak trpěl, že jsme už dávno nebyli tancovat ( a kouřit v zadní místnosti), ale kdo ví. Na druhou stranu bych něco takového nechtěl ani přivolávat. Byl jsem teď dokonale spokojený a když si to spočítám, tak Brian nebyl s nikým jiným než se mnou už přes šest měsíců. Pokud vím. Nijak jsem to nekomentoval. Proč taky vrtat v tom, co vás dělá šťastným. Ale nakonec jsem se rozhodl, že někam vyrazíme a já budu mít možnost vidět, jak se zachová.
Bože, snad neskočí po prvním hot chlapovi v zadní místnosti.
Protože já doufám, že se jednou dopracujeme k monogamii. Možná, někdy...
A mohli bychom žít... spolu... bez kondomů. Já vím, odvážná myšlenka a před odchodem do NY by mě ani nenapadla, ale teď...
Když jsem ve škole zapnul notebook vyťukal jsem jednoduchý mail.
 
 
 
Ahoj,
dneska ráno, jsem v koupelně "téměř" předvedl tanec krále Babylonu a tak mě napadlo, že moje tělo touží po tanci. Po tanci s tebou!
Co třeba v pátek nebo o víkendu?
Potřebuju to! Co ty?
Justin

Odpověď přišla až za 4 hodiny. Buď Brian neměl čas a nebo přemýšlel jestli je to dobrý nápad? Briane, to já taky. Snad nebudu litovat, ale musím to vědět.
Odpoledne jsme vyzvedli Guse a oběhli pár obchodů. Ukázal nám, jak by si představoval pokojíček v Britinu. Brian mu koupil nějaké oblečení a k mému úžasu koupil i dvoje šaty pro J.R.
Chytré, chytré, hajzlíku. Maminky nebudou moct protestovat proti jeho výběru, bude-li obdarována i J.R.
Zašli jsme na pizzu a do kina na 3D film. Potom už začal Gus zívat a cestou domů skoro usnul. Jen jsme dorazili do Britinu, náhle ožil. Miloval to tam. Bavilo ho prolézat celé panství.
První letěl do stájí.
Večer než se vykoupal, roztopil jsem oheň v krbu v naší ložnici. Gus měl dovoleno spát na kožišině před krbem. Už se na to hrozně těšil. Lehli jsme si tam všichni a povídali si.
Gus se sice snažil, aby neusnul, ale přece jen teplo z krbu a dlouhý, zajímavý den ho udolaly.
Když zavřel oči, vlezli jsme si s Brianem do naší postele a přitulili se.
http://www.queer-as-folk.it/screencaps-brian-justin.htm

Ale leželi jsme tak jen chvilku a Brian mě začal líbat, putoval svýma rukama po mém těle a bylo to čím dál tím víc vzrušující.
Když konečně zamířil svou rukou k mému penisu, druhou mi přikryl ústa a udělal "šššš."
Cílem této hry bylo dělat co nejmenší hluk a nevydat ani hlásku.
To se nám úspěšně dařilo, pokud šlo o líbání, hlazení celého těla. Když mě ale jeho šikovná ruka dovedla téměř na vrchol a potom veškerý kontakt zmizel, jen Brianovy zuby stiskly můj ušní lalůček, vyjekl jsem nejen bolestí, ale hlavně zklamáním.
Brian se tichounce zasmál do mého ucha, pohladil mi bolestně napjaté bradavky a vrátil ruku tam, kde jsem ji chtěl mít a k činnosti, která mi přivodila nádherný orgasmus.
http://www.queer-as-folk.it/screencaps-brian-justin.htm
Poté, co jsem se vrátil z hvězdných výšin, jsem ještě jako omámený vlezl pod peřinu a oplatil jsem Brianovi jeho dráždění svým jazykem.


Prosím, o komentář! Moc ráda bych se dozvěděla, jestli se Vám moje povídka líbila nebo ne. Jestli jsem se držela charakteru postav či myslíte, že je to naprosto nepravdělpodobné. Jestli by to mělo být zakončené jinak. Prostě cokoliv k tomu můžete říct! Nedej bože, kdyby jste měli, tedy spíš měly, nádpad na nějakou povídku. Ráda bych se pokusila....
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 alice | 5. dubna 2011 v 20:25 | Reagovat

... Justin je úžasný, moc se mi líbí, jak jeho slovy vyprávíš...

2 Justinka | Web | 5. dubna 2011 v 20:52 | Reagovat

[1]: To jsem ráda. Justin mi je nějak bližší, tedy líp se píše. Brian je složitější, frajer, drsoň... zato Justin je takový kluk od vedle, se kterým se můžeš kdykoliv potkat. :-? Tak doufám, že to dočteš :-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015