Tajemství

22. listopadu 2010 v 21:09 | Justinka |  Povídky na jeden zátah

TAJEMSTVÍ

VAROVÁNÍ: 18+
Jak přišel na svět Gus? Bylo to díky zkumavce nebo...?

Melanie a Lindsay už dlouho cítily, že by se jejich partnerství mělo posunout na nějaký vyšší stupeň, někam dál. Byly spolu už dlouho, bydlely ve společném domě, měly společné přátele, na všem podstatném se shodly. Život ve dvou byl zkrátka fajn, jen jim něco chybělo k dokonalosti. Snad ještě dřív, než stačily zjistit, co to je, začaly Lindsay bít biologické hodiny na poplach.
A Lindsay už to věděla, ona chce dítě!
Kupodivu Melanie na tom byla stejně, jen nechtěla mít zrovna ona v sobě žádné dítě, ale vychovávat ho s Lindsay, to by si přála moc.
Začaly vymýšlet, jak to udělat. Anonymní dárcové ze sperma banky se jim zrovna dvakrát nezamlouvali. Chtěly, aby jejich dítě mělo otce, kterého bude znát a může ho navštívit.
Probíraly všechny muže, které znaly, ale Lindsay z toho vždycky vítězně vyšel Brian Kinney, kterého znala a taky k němu chovala romantické city už od střední školy. Jenže k romantickým citům se Brian Kinney hodil ze všeho nejméně. Ona ho pořád měla před očima jako toho kluka, který se jí rázně zastal, když si na ni vyskakovala jedna zlá a drzá holka z posledního ročníku. Tak se seznámili. Pak spolu chvilku kamarádili, no a potom v rámci toho, vyzkoušíme, jestli náhodou nemůžeme být normální, se spolu vyspali. Když se uváží, že ona byla na holky (jen o tom ještě chviličku pochybovala) a on na kluky ( no ano, i slavný Brian Kinney měl chvilkovou slabost, rozumí se, byl opilý, jak zákon káže), nebylo to zas tak špatné. Zkusili to, ale zkrátka to nebylo ono. Ale přece jen, byl to muž, který s ní spal, a ona se do něj na čas lehce zamilovala. Zas ji to přešlo, jen co na školu nastoupila Michelle Williams. Ale co se týká potomků, přála si někoho tak pěkného a chytrého jako je Brian.
Melanie byla sice proti, ale Lindsay měla poslední slovo.
Pak nastala fáze č.2 - přemluvit Briana. Nejdřív o tom nechtěl ani slyšet, ale protože měl pro Lindsay slabost ze stejných důvodů jako ona pro něj a protože málokdo by nechtěl poslouchat, jak je pěkný, chytrý, zdravý, báječný, jedinečný a…, svolil k tomu.
Na schůzce, kde se všichni sešli, se domluvili, že v daný termín jim dodá v kelímku materiál a ony už zařídí vše potřebné. Dohodnuto. Stvrzeno rukoudáním.
Melaniiny zuby z toho skřípaly až běda. Když se dostavil Lindsay správný čas, Brian řádně plnil roli dárce. Problém v tom nebyl žádný, tedy kromě toho, že Brian měl velký problém dodržet dohodnutou abstinenci. Jenže Lindsay byla z toho všeho hodně nervózní a taky se jí zdálo, že vstřikování spermatu do její vagíny injekční stříkačkou není ani nijak báječné, ani to nemusí být zrovna moc účinné.
Byla z toho jako na trní. Dnešní den by byl pro početí ideální. Vypočítala si to a ke všemu se jí zdálo, že to i cítí. Už z toho blázní. Nechtěla ponechat nic náhodě, nechtěla to prošvihnout, nechtěla někde Briana shánět. Jde k němu! Stejně už doma nevydrží sedět ani minutu.
Když zabouchala na dveře Brianova loftu, Brian se právě oblékal. Přišel jí otevřít jen v kalhotách.
Jak měla nervy napjaté jak strunky, přestala přemýšlet a ihned na něj spustila:
"Ty se mi snad zdáš! Víš, že jsme se dohodli, že se teď budeš držet od sexu dál. Co to děláš? Určitě se to nepovede a my to budeme muset zkoušet měsíce a měsíce. A ty to nevydržíš ani prvních pár dní, co je to s tebou? Chceš nám to zkazit? Tak to řekni hned!"
To už křičela na celé kolo a bylo jasné, že se moc nekontroluje.
Brian stál a nechápal. I když to vyžaduje jisté sebezapření, přesto vážně s nikým nešukal, tak proč tady na něj řve?
Pevně ji sevřel v náručí a mluvil na ní uklidňujícím hlasem: "Pš, pšš, nic se nestalo, nic jsem nedělal, bude to v pořádku. Povede se to, uvidíš!"
Lindsay se jen pomalu uklidňovala a začala z toho vypjetí natahovat. Nejdřív jen trochu, ale za chvilku už jí tekly slzy na Brianova nahá ramena. Do vzlyků přerývaně vmáčkla: "Promiň.
Já jsem teď uzlíček nervů."
Brian jí znovu zopakoval, že se má uklidnit a že to bude v pořádku, ale víc než slova jí pomáhalo bezpečí jeho objetí. Opírala se o něj a už skoro nebrečela. Brian jí vzal hlavu do dlaní a upřeně se na ní zadíval: "Ty to dítě hodně chceš, viď? " Přikývla.
"Stejně si myslím, že tě nejvíc nervuje ten příšernej způsob, jakým má vzniknout naše dítě.
Není to přirozený, když ti druhá lesba strká stříkačku až do břicha. Já bych byl pro tradiční způsob plození dětí."
Zvedla k němu oči, které říkaly: "Co? Myslíš to vážně?"
Hlavou jí bleskla myšlenka na Mel, ale pro svoje dítě je ochotná zkusit cokoliv.
Natáhla se a lehce Briana políbila na ústa. Ten jí polibek opatrně vrátil. Ještě je čas z toho vycouvat, napadlo ho, ale neudělal to, protože to nechtěl udělat. Líbali se a ona ho něžně hladila po nahé hrudi a po zádech.
BrianLindsaykiss
Pomalinku se propracovávali až k Brianově posteli. Tohle tedy ta postel ještě nezažila.
Brian položil Lindsay do postele a sundal si džíny. Potom rozepnul kalhoty i Lindsay, stáhl jí je i s kalhotkama. Klekl si mezi její nohy a rozepínal knoflíček po knoflíčku na její košili. Stáhl jí podprsenku a olizoval její bradavky. Bylo to sice zvláštní, ale nepříjemné to nebylo. Potom vzal její ruku a položil si jí na svoje slipy a lehce s ní pohyboval nahoru a dolu. Lindsay se červenala.
"V téhle chvíli žádám většinou svého partnera, aby mi nasadil kondom," řekl Brian.
"Tentokrát ne," zasmála se Lindsay. "A nespleť se," dodala s mrknutím.
"Takový pako snad nejsem," odtušil Brian. Potom si lehl na Lindsay a jednoznačným pohybem zasunul tam, kam měl. Najednou se zastavil, přitáhl polštář a složil jí ho pod zadeček. Páni, on snad o tom i uvažoval, napadlo Lindsay.
Potom ale Brian do ní zasunul svůj penis a ona už neuvažovala vůbec o ničem. K Brianovu přirážení přidala i svoji ruku a zmocnila se jí taková touha si to užít, že zapomněla na celý svět a propadla se do hlubin vášně. Když viděl Brian, jak si to Lindsay užívá, nemohlo ho to nechat chladným a i on vyvrcholil.
Potom Lindsay chytil za nohy, otočil jí je směrem ke zdi a opřel jí je o stěnu. Věděla, že se to doporučuje, aby sperma nevytékalo a zvětšila se šance na oplodnění, ale jak o tom k čertu věděl Brian?
To gesto jí dojalo. Políbil jí a odešel do sprchy. Potom si k ní ještě mokrý přilehl a zlehka jí hladil po vlasech.
Lindsay řekla: "Díky, bylo to krásný a doufám, že se to povedlo. Jen… nemusíme to říkat Mel, že?"
"Jistě, budu dál nosit pokorně kelímky, ale myslím, že tohle bylo skoro lepší."
Lindsay se zasmála a řekla, že se uvidí, co z toho bude.

Nikdy o tom nikomu neřekli a tvrdili, že se to povedlo díky stříkačce, ale Lindsay věděla, že právě z tohoto spojení vznikl jejich syn Gus.
Za čtrnáct dní nato totiž mohla Brianovi s hrdým úsměvem oznámit, že jeho funkce coby dárce materiálu skončila. Brian to řádně oslavil v Babylónu.

Prosím, o komentář! Moc ráda bych se dozvěděla, jestli se Vám moje povídka líbila nebo ne. Jestli jsem se držela charakteru postav či myslíte, že je to naprosto nepravdělpodobné. Jestli by to mělo být zakončené jinak. Prostě cokoliv k tomu můžete říct! Nedej bože, kdyby jste měli, tedy spíš měly, nádpad na nějakou povídku. Ráda bych se pokusila....
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Pajčas | 29. prosince 2010 v 14:42 | Reagovat

Mě se hodně líbil tón jakým si to popisovala. :)

2 Justinka | Web | 29. prosince 2010 v 14:53 | Reagovat

Děkuji mockrát :-) / ale tón byl tvůj pokud jsi četla nahlas :-x /

3 lu-c-k | Web | 7. ledna 2011 v 22:45 | Reagovat

Tak jo. Na to že nemusím hety (pwp jehož motivem je heterosexuální sex)je to hezký. Jak už bylo zmíněno nahoře, taky se mi líbí ten tón. Tohle bylo o dost lepší, než ta první povídka. Lepšíš se. :-)
Jen bych si dával pozor na slovosled. Je to ve více větách ale například v téhle:
"Kupodivu Melanie na tom byla stejně, jen nechtěla mít zrovna ona v sobě žádné dítě, ale vychovávat ho s Lindsay, to by si přála moc."

Ta věta je hrozně kostrbatá, jestli víš co tím myslím. Nešikovně postavená. A zase si dávej pozor na to přehazování časů. ;-) Ale pořád to bylo na můj vkus moc jednoduché, zkus to někdy udělat se složitější zápletkou. Myslím že by k tomu nedošlo jenom tak, že by to prostě "Brian řekl". ;)

4 Justinka | Web | 8. ledna 2011 v 0:49 | Reagovat

[3]: Děkuju. Moc si vážím, že se s mýma bláblolama moříš. Jasně, že se chce, každý zdokonalovat, ale přiznám se, že moc ambiciozní nejsem. Víš, já si nedělám nějaké naděje. Tohle (myslím moje psaní)vzniklo naprostou náhodou, když jsme si s kamarádkou představovaly, jak to asi bylo dál. Ne, nevrhla jsem se nejdřív na sex, ale nakonec jsem zkoušela "co to dá." Napsala jsem několik konců, ale taky Justina s Daphne nebo právě Briana s Lindsay. Nejsou to žádná veledíla a vlastně zkouším, co ze mě vypadne. Ha, to jsem neměla psát, ale ta, která bude dlouholetá manželka, pochopí, že sex je fajn i na papíře. Vůbec si nepotrpím na složitě šroubované souvětí. :-D (jo moc dobře vím, co tím myslíš, ale numůžu se toho zbavit, možná, zatím) A myšlenka? Kde brát a nekrást? Moc u psaní nemyslím, přiznávám se. Je to relax, tužka mi po papíře jede sama a někdy jsem hodně překvapená koncem. Skoro za to nemůžu. :-D Vím, že některé jsou jen a jen o tom, ale to je život... :-P Dobře, ale nejvíc se mi líbí Setkání, protože tam je už fakt příběh. Jo a ohledně toho, že prostě jen Brian řekl. Přeceňuješ některé holky. Ona ho zbožňovala a kdyby to šlo určitě by chtěla být s ním, alespoň na chvíli ;-) A když chce holka dítě, je taky schopná různých věcí a proč ne zrovna s tím, kterého by chtěla. Uznávám, kdyby byla víc rozpolcená, bylo by to třeba zajímavější, ale tohle je docela stará povídka a tenkrát jsem ještě nepsala nic dlooouhého. Jen mi to přišlo prostě daleko lepší, něž ten podivný způsob, kterým holky přišly ke Gusovi. Neobhajuju se, jen vysvětluju, ale jsem moc ráda, žes to napsal. Donutí mě to alespoň o tom PŘEMÝŠLET O_O  S časama máš stopro pravdu a ještě mám někdy problém s udržením...jak to napsat...osoby, která vypráví, aby to nebylo jednou já a jednou on. To je taky ... :-! Tak myslíš, že mám to moje porno zdokonalovat, no budu se snažit. Ne taky bych chtěla umět psát něco, co by se dalo ukázat dětem až budu na smrtelné posteli :-D

5 lu-c-k | Web | 8. ledna 2011 v 1:57 | Reagovat

[4]: Buď v klídku, to chce jen praxi a někoho kdo ti řekne svůj názor. :) Člověk nemůže s něčím jen tak začít a hned očekávat že to bude bestseller. I Mozart se musel nejdřív naučit noty a pravidla a ty pak upravovat a skládat podle nich hudbu. :-) Myslím, že když to budeš dělat dýl, tak by z toho něco hodnotnýho určitě mohlo být. ;)

6 Justinka | Web | 8. ledna 2011 v 2:20 | Reagovat

[5]: Myslíš? Třeba kniha v Levných knihách? :-D  :-D  :-D Předevčírem jsem tam udělala fakt terno. Koupila jsem si za pár korun knihu o 4 ženskejch, který si založily literární kroužek a nakonec se jim to zvrtlo do psaní erotickejch povídek, které si každé úterý čtou. Asi se nic nepřiučim, protože řešej pořád každá své problémy a povídky tam nejsou :-(  :-D

7 lu-c-k | Web | 8. ledna 2011 v 2:25 | Reagovat

[6]: To nevadí. ;-) To se naučí časem. Praxe je nejlepším učitelem. Fakt. :D

8 Charis a Dorea | Web | 13. února 2011 v 0:14 | Reagovat

há, takže ono to bylo trochu jinak, než nám tvrdí hmm... co se týče toho psaní, myslím, že ty rady co jsou zmíněny výše bych ti doporučila i já,obzvlášť ty kostrbatý věty
mimochodem věta: Tohle tedy ta postel ještě nezažila.
mě totálně dostala a vzbudila jsem chuděrku fretku:D

9 Justinka | Web | 13. února 2011 v 1:04 | Reagovat

[8]: Proboha čím? Snad né usedavým pláčem nad mou tupostí! Výbuchy smíchu jsou povoleny. :-D
Když já si nemůžu pomoct, já se přistihnu i v normálním životě, že mluvím jak z jiného století. Taky jsem se narodila v jiném století, tak co? :-P

10 Domča | Web | 9. července 2012 v 18:39 | Reagovat

ako si všímam, tak poviedky čítam dosť halabala :-D nuž, ale krásna poviedka :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015