SEZNÁMENÍ RANDYHO A GALEA

12. listopadu 2010 v 20:17 | Justinka |  Povídky - RPS


VAROVÁNÍ: 18+ RPS

Randy vypráví svůj příběh:Před několika měsíci jsem podepsal smlouvu se společností Showtime, budu pro ně v Torontu natáčet nový seriál Queer as Folk, který je celý o životě gayů.
Těším se, protože já jsem gay.
Než začalo natáčení, chtěl jsem se seznámit s klukem, se kterým budu nejvíc hrát a hlavně dělat i velmi odvážné scény, jenže celé natáčení bylo ohroženo právě proto, že nebyl vybrán představitel hlavní role - Brian Kinney. Až na poslední chvíli, kdy už se zdálo, že se celá věc odloží, jsem dostal zprávu, že vše platí a mám se dostavit velmi rychle na kamerové zkoušky. Byl jsem tak zvědavý! A že bylo na co. Ten kluk byl Bůh.
Poznal jsem, že je to on, aniž bych věděl, kdo to je. Viděl jsem ho už z dálky přicházet se Scottem. Něčemu se smáli a povídali si. Došli k panu Lipmanovi a přátelsky se všichni pozdravili. Hned na to režisér na mě zavolal. Srdce mi bušilo a určitě jsem se červenal. Režisér nás představil a hned nás hnal do práce. Měli jsme natočit na zkoušku scénu našeho setkání pod lampou. Líbilo se mu to.
Potom nás požádal, ať se políbíme. Zasmáli jsme se, jak to jde s námi rychle, a políbili se. Režisér nám řekl, že by to nebylo špatné jako scéna, kdy se loučíme před odchodem do práce, ale teď by si představoval něco, jako když jsme se neviděli dva měsíce, jsme pekelně nadržení, chceme se tak, až to bolí, není to polibek, ale vypadá to, jako bychom se navzájem chtěli sníst, toužíme po sobě víc, než se dá snést... "Dobře, chápeme," křikli jsme oba ve stejnou chvíli. Najednou to všechno byla vlastně pravda. Ach, jak jsem ho chtěl. Byl tak neuvěřitelně sexy. A on? Díval se mi do očí a mně se zdálo, že z nich tohle všechno čte. Naše paže byly lehce opřené o ramena toho druhého, ale on mě najednou s překvapivou vášní přitáhl nahoru k sobě a pevně mě stiskl.
Oči se od sebe nedokázaly odtrhnout. Jeho ústa náhle vyrazila proti mým a spojila se ve vášnivém polibku. Naše jazyky po sobě klouzaly a hladově zajížděly do hlubin ústní dutiny a pak se vracely zpět s příjemnou chutí toho druhého, sliny se mísily. Bylo to tak vzrušující.
Jeho ruce mě pevně tiskly na zádech a nedovolovaly mi se odtáhnout. Nemohl necítit, jak se mi
z toho okamžitě postavil. Nijak jsem tomu nemohl zabránit. Bylo to tak žhavé. Zdálo se mi, že slyším rychlé proudění mé krve v žilách. V uších mi hučelo. Přesto jsem uslyšel to protivné STOP. Gale mi ještě jednou stiskl svými rty můj horní ret a potom uvolnil svoje sevření a opatrně a pomalu mě spouštěl na zem. Vyhnul jsem se očnímu kontaktu s ním a rychle se otočil na režiséra. Pan Lipman měl povytažené obočí, které říkalo, "to tedy bylo něco, vybrali jsme dobře." Hned na to nás oddělily povinnosti. Gale šel rovnou podepsat smlouvu (hurá, hurá, hurá, ale bude to pekelně těžká práce udržet svoje tělo a také svoje myšlenky) a já jsem si měl jít vyzkoušet do kostymérny oblečení, ve kterém budu hrát. Hlavou mi víří scénář na prvních deset dílů a jsou tam scény, kdy nevím, nevím, jak udržím svůj penis v klidu.
To se mi ostatně potvrdilo hned v kostymérně, když jsem dostal oblečení pro první díl a k němu i přidělenou ponožku
na penis. Podepsal jsem ve smlouvě, že to budu vždy nosit, aby se předešlo v seriálu scénám, kde by mohl být omylem vidět. Prohlížel jsem si to pochybovačně a netušil, jak v tomhle můj penis udržím.

Takhle tedy proběhlo naše seznámení až těsně před začátkem natáčení. A hned pozítří jsme startovali scénou, kdy přicházím poprvé k němu domů a tahle scéna končí naším líbáním. Další den jsme už měli točit postelové scény z mého poprvé. Byl jsem dost nervózní. Potom co Gale předvedl na kamerových zkouškách, mě naprosto vykolejila informace zákulisní šeptandy, že jistý Gale je prý hetero. Proto jsem si jakékoliv myšlenky na něj zakázal, ale musím přiznat, že se mi tak líbil a jeho tělo bylo tak dokonalé. Ach, hmm. Stop!
Myslím, že jsme ty první scény zvládli docela dobře, alespoň režisér byl spokojen.
Jenže pak za mnou přišel Gale, že prý tam takových scén bude plno a...
"Nejsem si tím moc jistý, co mám dělat. Víš, nemám žádné zkušenosti s takovým sexem a vlastně ani s jeho natáčením.
"Chci, aby to vypadalo realisticky...
Nemohli bychom to spolu trochu ....nacvičit? " zeptal se s jistou obavou v hlase.
"Jistě." Odpověděl jsem a moje představivost se rozjela na plné obrátky. Dost.
Jistě chce jen dobře dělat svou práci a ty to dělej taky, řekl jsem si přísně.
Zašli jsme s Galem nejdřív na drink a pak k němu. Měl plný byt krabic se svými věcmi.
Ještě je nestačil ani vybalit. Nejdříve jsme si scény přečetli a zkusili si dialogy. Potom jsme přemýšleli, jak by to bylo nejlepší reálně zahrát. Vzali jsme si velké zrcadlo a připravovali jsme různé scény, abychom viděli, co vypadá lépe.
Ležel jsem na posteli a Gale za mnou klečel, vzal mě za boky a vytáhl mi zadek nahoru. Přisunul se blíž. Zkusil mě chytit pod břichem kolem dokola, ale nezdálo se mu to moc dobrý, potom jsme různě zkoušeli proti sobě přirážet, abychom se shodli na tempu. Samozřejmě jsme to zkoušeli oblečení, ale on mi najednou hladil záda, jednu ruku měl pořád na mém boku, ale druhou pronikl pod triko a hladil mě na kůži, potom se mne pevně chytil hned vedle krku za rameno a začal přirážet tvrději a rychleji. Podíval jsem se do zrcadla. Hlavu měl zvrácenou a těžce oddychoval. Najednou toho nechal.
Slezl z postele a omluvil se na toaletu. Samozřejmě jsem věděl, co se stalo a musel jsem se v duchu smát, ale zároveň mě to pekelně vzrušilo. Měl jsem tu výhodu, že on nemohl cítit, jak tvrdnu, ale já jeho ano.
Když se po dlouhé době vrátil, omluvil se mi, že už musí někam na další schůzku. Řekl jsem, že to nevadí, protože myslím, že to hraje velmi dobře a realisticky. Divně se po mě koukl, ale neřekl nic.
Asi za dva týdny jsme měli točit přesně tuhle scénu s tím vysazeným zadečkem a já jsem si tam lehl, otočil se na něj a tiše mu řekl, ať se mě rozhodně podrží za mé rameno, že to bylo dobré. Stalo se neuvěřitelné, Gale Harold alias Brian Kinney se začervenal. Scénu jsme zvládli, ale bylo to s vypětím všech sil.
Bylo to tak těžké se téměř denně dotýkat jeho kůže, hladit jej, líbat jej, vidět jej polonahého.
Tak moc jsem ho chtěl. Ale nebyl to jen chtíč, co ve mně rostlo. S přibývajícím časem, který jsme spolu strávili, se z nás stávali přátelé. Byli jsme si blízcí, rozuměli jsme jeden druhému, důvěřovali si. Doufal jsem, že i on to cítí stejně.
Teď byla řada na mě. Poprosil jsem Galea, zda bychom nemohli nazkoušet nějakou polohu, která by vypadala dobře v té scéně, kdy se jedinkrát za seriál máme prohodit a já mám být ten horní. Jenže Gale je o dost vyšší.
"Nerad bych ti celou dobu jen ocucával záda,"culil jsem se.
Souhlasil a následovalo pozvání opět k němu do bytu. Když jsem se dostavil, nalil mi drink, prý na inspiraci.
Zkoušeli jsme to celé i s tím, jak ho k tomu přinutím. Zkusili jsme si různé způsoby a potom jsem si lehnul na Galea a sledovali jsme, jak to vypadá. Zkusil jsem přirážet. Ach, jak mě to vzrušovalo. Mít ho tak pod sebou v posteli.
Najednou slyším, jak mumlá: "Chtěl bych to zkusit." Chvilku jsem nevěděl, co myslí. Nějaký další nápad? Ale pak mi to došlo, on chce zkusit sex? Sex se mnou? Trochu se nadzvedl i se mnou a rozepnul si kalhoty. Byl jsem tak překvapený, že jsem chvilku nedělal vůbec nic, ale on se trochu otočil, podíval se mi do očí a zeptal se : "Chceš to taky?"
"Moc," odpověděl jsem a políbil ho. To už nebyl filmový polibek, i když ty v seriálu taky nebyly zrovna jen zahrané. Pomalu jsem mu stáhl džíny a začal ho líbat na krk a záda. Jel jsem až dolů mezi jeho půlky a pak zase nahoru. Těžce dýchal. Pak mi ze šuplíku podal gel a kondom.
Už mě nemohlo nic zastavit, i když jsem se samozřejmě snažil být co nejjemnější.
Bylo to skvělý a i Gale to přiznal, když jsem zcela vyčerpaný a uspokojený přistál vedle něj na posteli. Líbal mě, hladil a když jsme si odpočinuli, zašeptal mi do ucha: "Víš, ale já bych to rád zkusil tak, jak to děláme na place. Myslím, že moje role mi přirostla k srdci a asi spodek nebudu." To už mě pomalu otáčel na břicho a byl tak vzrušený, že zapomněl i na gel a už bez nějakého zdržování si mě vzal. Teprve teď to bylo dokonalé.


KONEC
http://www.youtube.com/watch?v=58CB988G_Ec

video jen pro opravdové fanoušky Justina a Briana
scéna, která nakonec nebyla použita. Hádejte proč?

Prosím, o komentář! Moc ráda bych se dozvěděla, jestli se Vám moje povídka líbila nebo ne. Jestli jsem se držela charakteru postav či myslíte, že je to naprosto nepravděpodobné. Jestli by to mělo být zakončené jinak. Prostě cokoliv k tomu můžete říct! Nedej bože, kdyby jste měli, tedy spíš měly, nádpad na nějakou povídku. Ráda bych se pokusila....
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Justinka | E-mail | 12. listopadu 2010 v 20:24 | Reagovat

Podotýkám, že samozřejmě vůbec netuším, jaké vztahy mezi sebou mají Randy a Gale. A přistupuji k psaní k RPS stejně jako píšu o Brianovi a Justinovi, protože i Randy a Gale jsou pro mě stejně nedostupní v reálném životě. :-(

2 Anne | Web | 29. prosince 2010 v 10:00 | Reagovat

Zda jsem to správně pochopila, tak s psaním začínáš. Jsou tam části, které se mi líbily a taky je tam dost, co se mi až tak nezamlouvalo.

Někde máš zbytečně mnoho popisu, mnoho dialogů, některé bych úplně vypustila nebo třeba jen části. Vytkla bych jim nejvíce nereálnost (ovšem napsat dobrý dialog umí málo lidí).

U RPS můžeš vycházet z nějakých rozhovorů. Vůbec se však nemusíš trápit s tím, že jej neudržíš. Prostě je neznáš... I když Gale v rozhovorech uvádí, že je hetero a tohle byla prostě jen role, takže mi trochu nesedí, že je to víceméně on, kdo se do toho "vztahu" žene. Tuhle roli by měl zaujímat spíš Randy, který by ho "popichoval" k něčemu víc a určitě by neměli hned skončit v posteli.

Pokud máš chuť se zlepšovat, navštiv tuto stránku: http://www.sosaci.net/test/node/18
Rozhodně také čti ff povídky. I když sis vybrala docela málo zastoupené skupiny. Qaf jsem nikde neviděla, ale třeba Zkrocená hora je na Napoj-lasky.com (vyžadují registraci), ale zrovna většina povídek ze ZH jsou volně přístupné - http://napoj-lasky.com/search.php?rskolik=15&rskolikata=1&rstext=all-phpRS-all&rsautor=nic&rstema=37&rskde=vse&rsvelikost=sab&rsrazeni=datum_90&stromhlmenu=23:37 Pochybuji, že by tě zajímal Harry Potter, avšak četla jsem i několik RPS, i když nevím zda by tě uchvátilo krasobruslení - http://dreaming-garden.livejournal.com/tag/rps
A ještě taková drobnůtka - http://mardom.blog.cz/0805/co-je-x-factor

3 Justinka | Web | 29. prosince 2010 v 15:10 | Reagovat

[2]: Máš pravdu, tohle byla jedna z prvních povídek, kdy na mou mysl zaútočila jedna výborná RPS povídka (bohužel teď nevím, kde jsem ji našla) a tak jsem sedla a napsala tohle, opravdu hopem, ale tehdy jsem se ještě nevyžívala v povídkách na pokračování. Ano, dialogy jsou...uf...složité, protože Justina a Briana už mám pod kůží, ale Randyho a Galea? Ale co, je to jen MOJE fikce a tak to může být, tak jak to v tu chvíli cítím já. Nemá to nic společného se skutečným životem ve kterém je Gale hetero a Randy gay. Takže v mé představě je Gale zmámen pro něj zatím zahaleným tajemstvím, jaké by to mohlo být...Randy na něj nemusí "útočit," protože může mít takového vzrušení kolik chce. Kdežto pro Galea je to něco, co ho začlo lákat až díky neustálé přítomnosti a podnětům získaných na natáčení.....No, neměl z toho být nějaký sladák, který končí a milovali se navždy, prostě jen úlet, pokus a pak je třeba možné se vrátit na hetero stranu a nebo taky ne. V mé povídce!

4 Justinka | Web | 29. prosince 2010 v 15:13 | Reagovat

[2]: jé, nepoděkovala jsem ti za objektivní komentář, chválení netřeba, jsem ráda, že vím, jak to vidí někdo další a rozvíjet se chci! Na tvé odkazy rozhodně kouknu!

5 Anne | Web | 29. prosince 2010 v 21:19 | Reagovat

Nechci ti brát tvůj pohled. Já je prostě vidím trošku jinak... U RPS se těžko někdo trefí opravdu do charakteru...

RPS mám ráda, bohužel jich není mnoho..

6 Justinka | Web | 29. prosince 2010 v 21:28 | Reagovat

[5]: To je právě to skvělý na fantazii, že si můžeš představovat, co uznáš za ...vzrušující. Jo, ale pak to necpe na blog, že? Už jsem mrkla na pravidla psaní fanfiction a jsou super, budu si to muset vzít k srdci. ;-)

7 miss. bloody Scars | Web | 31. prosince 2010 v 20:31 | Reagovat

wow, první povídka ke ktéré jsem se odhodlala :D myslím že je to pěkně napsané, a ve čtení budu určitě pokračovat :D jen kéž by tomu tak bylo doopravdy :D

8 alice | 5. dubna 2011 v 17:25 | Reagovat

tohle bylo rozhodně moc hezké a "tvůj" randy se mi opravdu líbil :-)

9 Justinka | Web | 5. dubna 2011 v 20:41 | Reagovat

[8]: To mě moc těší :-) a ještě víc, že se objevil další čtivec O_O

10 Hines24Felicia | E-mail | Web | 18. července 2011 v 19:12 | Reagovat

Following my own investigation, thousands of persons all over the world receive the <a href="http://bestfinance-blog.com">loan</a> at well known banks. Hence, there's a good chance to get a small business loan in all countries.

11 Sharlaid | 24. října 2011 v 20:32 | Reagovat

Skvělá povídka! A to video na konci, to naprosto úžasně vystihlo atmošku. Zase jsem si vyplavila klávesnici slinama, ach jo. :-D

12 Justinka | Web | 24. října 2011 v 22:03 | Reagovat

[11]: Děkuji! Omývání je zdravé! Koukni na J+B ty se sprchují nepřetržitě! 8-)

13 Lososek | 31. března 2012 v 13:55 | Reagovat

Wow... skvělá povídka moc se mi líbila

Na QaF teprv před pár dny, a musím říct že je to užasnej serial !

PS: Máš moc pěknej blog ! :)

14 Domča | Web | 29. května 2012 v 20:00 | Reagovat

krásna poviedka :-) veľmi sa mi páčila
tento serial jednoducho milujem :-D

15 Karin | 5. listopadu 2016 v 23:16 | Reagovat

Parádní povídka. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015