Pittsburgh 2.část

25. listopadu 2010 v 0:50 | Justinka |  TORONTO

Pittsburgh 2. část
pokračování Toronta a Pittsburgh 1.část


Justin se ráno probudil a první jeho myšlenka patřila miminku. Pak si uvědomil, že pořád ještě nemá jméno. Honila se mu hlavou všechna možná klukovská jména.
Alex, Thomas, Jake, Samuel, Jim, Peter, Gale, John, George, Daniel.
Nemohl si vybrat. Nakonec se rozhodl pro Jasona.
Jason. Jason Taylor.
Justin a Jason si spolu užijí spoustu dobrodružství a legrace.
A začnou hned teď. Vyskočil z postele a chtěl zajít do porodnice dát Daphne ty papíry, co jí včera nedal. V kuchyni seděla máma a pila kafe. Řekl jí, že jde za Daphne a ona chtěla jít sním. Souhlasil.
První navštívili Daphne, pak se chtěli kouknout na malého.
Daphne ležela v posteli, ale nespala. Justin jí toužil povědět, jak byla včera úžasná, a taky to udělal. Ale ona zavrtěla hlavou a řekla, že bez nich by to nezvládla. Justin jí prozradil, že adopční řízení je ukončené a dopadlo, jak si přáli. To ji trochu zvedlo náladu.
Potom chtěli, aby se s nimi šla podívat na malého Jasona. Zvedla oči: "Na koho?"
"Pojmenoval jsem malého Jason. Vadí ti to?"
"Ne, nevadí. Je to hezké. Jason Taylor."
Nicméně podívat se s nimi na něj jít nechtěla, dokonce si nechala zastavit laktaci, aby ho nemusela kojit. Justinovi to bylo trochu líto, ale nechtěl jí nic vyčítat. I jiné děti přežijí na umělé výživě, tak proč ne Jason.
Šel se tedy podívat jen s mamkou. Stáli tam a obdivovali ho. Byl dokonalý.
Když se dost pokochali, vyrazili na nákupy, protože předčasný Jasonův příchod na svět je zaskočil a ještě zdaleka nebylo vše připraveno.
Právě včas zavolal Michael, aby Justinovi pogratuloval a taky mu nabídl postýlku a pár věcí co jim zbylo po J.R., protože ta už byla velká holka. To se hodilo a Justin byl rád.
"Přibalím to Brianovi, až se vyspí s sebou," řekl Maiky a věděl, že je to žert.
I Justin to věděl, ale přesto radši důrazně řekl: "Raději ne! Stavím se odpoledne."
Justin se každý den chodil na malého kouknout a těch pár dnů, co musel zůstat v inkubátoru, uteklo jako voda. Přišli se na něj podívat kluci, Debbie i Brian, jen Daphne tam za ním ještě nebyla. Nikdo ji k tomu nenutil. Věděli, že důvod k adopci byl vážný.
Za čtrnáct dnů dostali Jasona domů a Justinovi začal kolotoč plínek, krmení, praní, ohřívání
lahviček. Velmi rychle se vše naučil a za chvilku z něj byla zkušená matka.


Jasonovi mělo být za týden půl roku a opravdu se toho času Justin ani nezastavil, zvládal dítě, zvládal práci, nezvládal cokoliv dalšího. Bral si práci domů a když našel hlídání, tak šel pracovat do Brianovy firmy.
Taky byla Brianova kancelář to jediné místo, kde měl za posledního půl roku sex.
Připadal si jak nějaká sekretářka.
Navíc mu začínalo vadit, že mu máma do všeho mluví, opravuje ho, všechno ví lépe…
Nevěděl, jak dlouho tohle ještě vydrží, aniž by vybuchnul. Byl unavený, podrážděný…
Jednou dokonce nad návrhy reklam v práci usnul. Brian se přišel zeptat, jestli už je to hotové, a našel ho spát. Bylo mu jasné, jak moc musí být unavený, protože věděl, že normálně vydrží hodně. Nechal ho spát. I o neshodách s Jennifer Brian věděl, i když se Justin snažil nedat na sobě nic znát.
Brian si prošel různými pocity k Justinovi. Měl na něj hrozný vztek, protože tohle bylo daleko horší než, když odjel do NY. Mít ho na očích, vidět ho skoro každý den a nemoci s ním být, bylo… Na druhou stranu Brian cítil, že se v něm něco od toho porodu mění.
Toužil po Justinovi o to víc, o co s ním nemohl být. Trápili se oba dva.
Daphne začala zase chodit do školy a dokonce se párkrát přišla podívat na Justina a na Jasona. Justin doufal, že si k sobě najdou cestu.
Dokonce i Brian se občas stavoval. Když měl Justin zadané návrhy a měl je dělat doma týden nebo dva. Přitom viděl, že soužití s mámou a sestrou a taky s Tuckem není ideální, ale nevěděl, jak to změnit. Vzít Justina s malým k sobě?
Ne, to by přece přišel naprosto o veškeré soukromí. Nemohl by vymýšlet návrhy za řevu mimina. A navíc, jak by si mohl dovést někoho, po kom by toužil? Nemohl. Zamítnuto!
Na druhou stranu, musel uznat, že se mu Jason celkem líbí.
Vídal ho dost často, buď u Justina nebo v práci, protože když byl maličký a jenom spal, bral ho Justin s sebou.
Brian litoval času, který promrhal, když byl Gus malý a taky, i když to neříkal, se mu po něm stýskalo. Bylo to pěkné se s ním moci alespoň občas pomazlit.
Teď si to občas užil s Jasonem.
Justin dělal třeba mléko do lahvičky a Jason brečel. Justin houkl: "Pochovej ho, hned to bude." Jason měl nový objekt na zkoumání a Brian příjemně houpal a něžně na něj mluvil: "Ale no tak, synáčku, přece bys neplakal," zaujalo ho to natolik, že přestal plakat.
Justin se zazubil. "Sluší vám to." Pak si ho vzal zpět a nabídl mu lahvičku..
Dny plynuly a Justin s úžasem zjistil, že za měsíc bude Jasonovi rok.


Tolik se toho změnilo. Za ten rok stihl namalovat jen pár obrazů. Zato připravil snad milión lahviček a o plenách ani nemluvě.
Všiml si, že přístup Daphne se pomalinku mění. Občas zavolá, občas jde s nimi do parku.
Dokonce už párkrát Jasona hlídala a žádná katastrofa nenastala. Snad se jí to i líbilo.
Budou se muset rozhodnout co bude dál? Už brzy.
K ještě většímu Justinovu úžasu se o něj zajímal i Brian. Justin si myslel, že jejich vztah kvůli Jasonovi vyšumí do ztracena, že to Brian nebude moci akceptovat, ale je to skoro rok a pořád je nablízku a zdá se, že o něj stojí, alespoň tím způsobem jako vždycky.
Justin byl zoufalý… Za tři hodiny má být návrh na reklamu hotový a on ani nezačal, protože Jason má teplotu, je mrzutý, protivný a lezou mu stoličky.
Debbie má službu v jídelně, máma prodává dům, ostatní hlídačky taky selhaly.
Daphne, napadlo ho. Hurá, má čas a už sem jede. Jen jí líbnul ve dveřích, mávnul na skříňku s léky na teplotu a kousátko s ledem a byl pryč. Když večer přišel, seděla úplně vyřízená Daphne na gauči, ale Jason teplotu už neměl a klidně spal.
Justin Daphne poděkoval a pozval jí za týden do restaurace na večeři. Musí si v klidu promluvit, co udělají.
Daphne o tom hodně přemýšlela a rozhodla se, že se nároku na Jasona vzdá. Nebylo to tím, že by ho neměla ani trochu ráda. Už v sobě nějaký cit k němu objevila, to dítě jste nemohli nenávidět. Když na vás vyvalilo ty svoje velikánské oči a usmálo se, tak se svět obarvil na růžovo. Spíš se styděla za své chování, že nebyla schopná se o něj postarat sama.
Chtěla, aby Justin viděl,že je na něj hrdá a plně mu věří.Jenže když tohle všechno řekla na té večeři Justinovi, tak s tím hlasitě nesouhlasil. Bylo mu úplně jedno, že tenhle rok musel táhnout prakticky sám, chtěl, aby Jason znal a měl matku. Aby na něj měla taky právní nárok, kdyby se mu něco stalo, aby se o něj mohla starat zase ona a nebyla pro něj právně cizí ženská.
Hučel do Daphne, ať si zažádají o střídavou péči. Sice se teď ještě nebude uplatňovat, protože je Jason maličký, ale jednou to tak nebude. Vždyť on si to nebude pamatovat a když mu to vyloží nějakou přijatelnou formou, tak to určitě pochopí.
Daphne se zasmála: "Co je nějakou přijatelnou formou?"
"Proboha Daphne, přece nepřijdeš o dítě jenom proto, že se mu stydíš říct, jak to bylo.
Vždyť my víme, že jsi za to nemohla." Pohladil jí po ruce.
"Dobře," řekla Daphne. "Udělám to, ale nechtěl bys raději přesvědčovat Briana, aby nabyl na Jasona právo rodiče?"
"Děláš si legraci?" vyprskl Justin.
"Ne, proč? Možná už na to dozrál."
"Proč myslíš, že by o to stál?" zeptal se Justin.
"Vidím, jak se na Jasona dívá, stejně jako na tebe, a tebe miluje," odpověděla Daphne.
To Justina zarazilo.
"Proč by měl být rodičem Jasona, když není rodičem Guse?"
"Ale no tak, tenkrát to bylo pro dobrou věc. Tohle je naprosto jiná situace. Navíc Guse miluje."
"Ne, prostě o tom ani neuvažuju. Ty jsi jeho matka. A Brian, kdyby chtěl, tak by se o něj starat mohl ne?"
"Mně by to nevadilo," řekla Daphne.
"Mně taky ne," zašeptal Justin. Usmáli se na sebe.
O čem ale Justin neměl ani tušení, byly kroky, které Brian začal právě v té době podnikat.
Brianovi tenhle stav nevyhovoval. Kupodivu se cítil sám a v hlavě se mu často vracely
vzpomínky na dobu, kdy u něj Justin bydlel, kdy tam byl Gus nebo na všechny ty návštěvy, které podnikl za Justinem a Jasonem.
A… ozhodl se, že to zkusí.
Proto nejdříve zašel za Daphne a když mu svatosvatě slíbila, že Justinovi nic neprozradí, zeptal se jí, jestli by jí nevadilo, kdyby s Justinem a Jasonem bydlel.
Vyskočila a vlepila mu pusu. "Konečně!"
O tom, že to nebude vadit Daphne, Brian nepochyboval. Horší to bude s Justinovou mámou.
Je to hrdá babička a patrně se jich nebude chtít vzdát.
Pozval jí k sobě do loftu. Kolikrát tam už byla, aby ho prodala?
Teď to tu bylo znovu. Zeptala se: "Kde budeš bydlet, když to prodám?"
"Chtěl bych, abys mi sehnala, za loft, krásný dům v klidné čtvrti se zahradou. Takový, aby vyhovoval Justinovi a hlavně Jasonovi."
Užasle na něj koukala.
"Justin to neví a doufám, že to zatím tak zůstane. Chtěl jsem, abys vybrala dům ty a taky si na tu změnu měla čas přivyknout," řekl.
V její tváři se zračil nesouhlas. Tvrdě řekla: "Proč myslíš, že ti teď Justin skočí do náruče, když ten nejhorší rok zvládnul sám a tys neprojevil zájem?"
"Ale no tak, Jennifer, nezvládl ho sám. Dobře vím, že bez vás by to nedokázal. Ale nevyčítej mi, že jsem hned neskákal radostí. Pro Justina to byla jedinečná šance získat dítě, po kterém toužil, pro tebe to byla možnost být babičkou, ale pro mě? Já už dítě mám a jako vzorný táta se zrovna nechovám."
"No právě, jak to mám věřit, že teď budeš?"
"Upřímně, nevím. Budeme to muset zjistit, ale rozhodl jsem se, že to zkusím."
Jennifer uznala, že má pravdu, copak někdo ví, jak jeho vztahy dopadnou? To by si ona nevzala Justinova otce. A věděla, že když se Brian rozhodne, tak si za tím stojí.
Brian pokračoval.
"Nikdo ti neupírá právo být babičkou. Můžeš kdykoli na návštěvu a když budeš hlídat budeme jen rádi, stejně bychom to bez tebe nezvládli. Ale přiznej si, že i ty bys chtěla žít jinak než jen s kojencem na krku. Všiml jsem si, že se s Tuckem trochu hádáte. A to nemluvím o Justinovi. Je toho na vás všechny moc. Justin bývá často unavený, nevrlý, smutný. A já… taky," dodal. Jennifer se nad tím zamyslela a uznala, že ani jí tahle situace moc netěšila.
Nakonec by to mohlo být docela dobré řešení. Kdyby to byl dům někde poblíž…
Brian viděl, že ustupuje ze svého radikálního postoje. Jenže potřeboval, aby pochopila, jak se budou věci mít, aby to v budoucnosti nebylo možným jablkem sváru. Požádal jí: "Co se týče domu chci, aby vyhovoval Justinovi a hlavně Jasonovi, ale i já mám jednu podmínku."
Zvedla k němu oči.
"Chtěl bych, aby to byl takový dvojdomek. Jsou to taková moje zadní vrátka, kdyby to neklapalo, abychom se nemuseli hned stěhovat a stačilo jen zavřít propojovací dveře."
Jennifer nebyla hloupá a věděla, že Brian nemyslí na žádná zadní vrátka, ale na to, aby měl soukromí. Jenže má mu to vyčítat? On se nezmění!
A její syn to akceptuje a přesto ho miluje. Vzdala se už myšlenky, že by ti dva spolu nikdy neměli co do činění. Nakonec se kousla do jazyku a řekla: "Dobře."
Loft by se prodal mrknutím oka, ale najít vhodný domek dle Brianových dispozic a na příhodném místě mohlo trvat měsíce. Jenže během pár dnů, volala Jennifer Brianovi: "Zmetku, ty máš takové štěstí. V naší ulici naproti našemu domu se jedni sousedi stěhují za prací do Evropy. Mají tři děti a naprosto úžasný dům a… a myslím, že by ti vyhovoval. Přijeď se podívat. Už je dokonce vyklizený."
Brianovi se líbilo řešení domu a architektura. Jennifer zase zahrada a dětské pokojíky.
"Na půdě by šel lehce udělat ateliér pro Justina," řekl Brian. Jennifer kývla a spokojeně si pomyslela. Bude to dobré. Když bude potřeba pohlídat, přeběhnu ulici a jsem tam a oni budou mít soukromí a my také. Usmála se.
Brian najal firmu, která dům vymalovala a s Jennifer připravili dětský pokojíček pro Jasona.
Jennifer se musela tak držet, aby se před Justinem nepodřekla, to Brianovi šlo mlžení lépe.
Přesto byl napnutý, zda Justin neodmítne.
Den před Jasonovými narozeninami byla Daphne soudně označena za jeho plnohodnotnou matku. Brian věděl, že zítra už má Justin naplánovanou oslavu a protože nechtěl zkazit překvapení, tak nachystal svoji oslavu o den dřív.
Vyzvedl Justina a Daphne před soudní budovou a zavezl je k Justinovi domů. Přišla je přivítat Jennifer s Jasonem v náručí. Brian si ho od ní půjčil a zavelel, ať jdou za ním.
Justin byl zmatený, nešli domů, ale někam pryč.
Daphne a máma měli pusy od ucha k uchu, ale Justin myslel, že mají radost z právě ukončeného soudního řízení. A nebo ne?
Brian prošel protějším domem a zastavil se až na zahradě. Všichni ostatní šli pokorně za ním.
Tam byla prostřená slavnostní tabule a spousta balónků a girland. Justin pořád nechápal.
Brian se k němu otočil a s Jasonem v náručí řekl: "Když jsi se ode mě stěhoval, řekl jsi, že u mě budeš bydlet, když si to budu přát. Trochu mi to trvalo, ale už si to přeju. Přeji si, abychom žili v tomto domě společně. Ty, já a Jason. Souhlasíš?"
Justin nevěděl, co má říct a tak jen kývl a Briana dlouze políbil.
 

J: "Miluji tě."
B: "Já tebe taky a vždycky budu."
Objali se ještě pevněji a líbali se, že zapomněli na celý svět.
"Chtěl bych, abys dohlídnul na zabydlení domu a proměnili jste ho s Jasonem v domov.
Proto jsem ti zkrátil v práci úvazek a doufám, že až se zabydlíme, začneš zase malovat, protože už jsem najal firmu, co nahoře udělá ateliér. Justin byl doopravdy šťastný.
 Poté, co si vyznali lásku, si udělali malou oslavu na zahradě. Malý Jason byl nadšený z kytek, balónků a nového prostoru na zkoumání.
K večeru, když se začalo ochlazovat, vzala Jennifer Jasona domů, aby ho uložila do jeho postýlky. Daphne už taky musela domů a tak osaměli.
"Pojď, jdeme se podívat nahoru do podkroví než se setmí." Vyběhli nahoru na půdu a celou ji prozkoumali. Opravdu tam bude moc pěkný ateliér. Potom si prohlédli ostatní pokojíky.
Ten připravený pro Jasona byl nejhezčí. Měl výhled do zahrady a byl vymalován zeleno-žlutě.
Justinovi se moc líbil. Hned vedle byla ložnice rodičů. Byl to velký, světlý pokoj s krbem. Pohodlně se sem vešla i Jasonova postýlka. Zatím.
Sešli dolů do prostorné haly, ve které byl obývací pokoj a kuchyně dohromady. Zatím tu bylo prázdno, pokoj teprve čekal na zařízení.
Pak Justin narazil na zamčené dveře. Vypadaly, že vedou ven, ale jemu přišlo, že dům není přece tak malý, aby tady už končil.
Zeptal se Briana: "Co tam je? Třináctá komnata?"
"Vlastně ano! Za těmi dveřmi je druhá, menší část domu. A když budeš zlobit, budu tě tam uvazovat. A nebo tam můžeš vyhnat ty mě, když po tobě budu chtít moc sexu." Usmál se a Justin pochopil, na co tato část bude sloužit. "Neexistuje něco jako moc sexu."
Brian odemknul a dostali se do pěkného pokoje s dřevěnou podlahou a vlastní koupelnou a malou předsíní a východem.
"Tak ty jsi sehnal dům se šmajchlkabinetem? A to přímo před nosem mojí matky?
Jsi neuvěřitelný. Jak se ti to povedlo?" žasl Justin.
"Požádal jsem jí o to!" odpověděl Brian.
"Ne, tys požádal mojí matku, aby ti sehnala dům, kde budeš moct šukat cizí chlapy?"
"Ne zrovna takhle, ale ano."
"Tak to bys ve svým vlastním zájmu, neměl dělat moc často před jejíma očima.
A taky je tu Jason. Zvážil si to opravdu dobře?" zeptal se Justin.
"Ano, chci s vámi žít a tohle je jen pro případ, kdyby….
Vlastně bychom to mohli nejvíc využívat my."
Začal Justina líbat a vůbec nepřestával. Rychle ze sebe začali shazovat šaty.
Hladili se, líbali, mazlili se spolu.
Tentokrát nemuseli pospíchat. Není to, jako když každou chvíli někdo buší na dveře kanceláře.
Už tak dlouho si to nemohli takhle užívat.
Pomalinku se přesunovali ke sprše. Zavřeli se do ní a pustili příjemně teplou vodu.
Smáčela jejich vlasy, tváře, ramena, záda, břicha, zadky i penisy, nohy, ruce i jejich vášnivé polibky.
Mačkali se vzrušenými penisy na sebe a začali se o sebe třít. Justinovy ruce masírovaly Brianův zadek a rýhu mezi půlkami. To samé dělaly Brianovy ruce na jeho zadečku.
Dráždili se k nesnesení. Poté, co Brian do Justina strčil na zkoušku dva prsty, už nemohl déle čekat. Téměř násilně ho Brian zprudka otočil. Nasadil si kondom a zajel s ničím netlumenými vzdechy vášně do Justina. Měl sice v plánu dlouhé a pomalé milování, ale tenhle plán vzal za své, jen co se dostal, kam potřeboval, rozjel se zázračnou rychlostí a Justin sténal blahem. Brian tentokrát nebude za borce. Konec přišel velmi brzy, ale nemohl jinak. Poté, když se vzpamatoval z nádherného a silného vyvrcholení, klekl si před Justina na kolena a jeho jazyk a rty se vrhly na Justinův penis. Začal mu ho perfektně kouřit a Justin byl slastí bez sebe. Těsně před tím, než se udělal, ho ale Brian otočil a donutil ho vyšpulit na něj zadeček. Začal ho lízat a dráždit. Justinovi už se touhou po vyvrcholení klepaly nohy.
Brian ho zase otočil penisem k sobě a tentokrát už jeho vyvrcholení neoddaloval a udělal vše pro to, aby Justin zažil nejkrásnější vrchol svého života. Nenechal ho ani vzpamatovat a hned na to znovu vrazil svůj penis do Justina a rozjel druhé kolo.
 
Oslava Jasonových prvních narozenin se vydařila. Přišlo pár dětí ze sousedství, Daphne,
Carl s Debbie, Maiky s Benem, Ted s Blakem, Emmet s svým miláčkem a dokonce přijely holky
s dětmi. Všichni byli zvědaví na Brianův a Justinův nový dům a tak se po předání dárků a po ochutnání dortu všichni vydali naproti na exkurzi. Dům se jim moc líbil, jen z toho byli hrozně zaskočení. Nikdo něco takového nečekal, taky se to neobešlo bez spousty vtipů na účet obou kluků. Proto jim raději ani neukázali, že dům má třináctou komnatu, a nechali ji ukrytou.
Malý Jason z toho všeho oslavování byl večer notně unavený a usnul jako špalek.
Jennifer vystrčila Justina za dveře se slovy, že mají s Brianem jistě hodně plánování.
Zaskočili na chvíli do Woody´s a pak do Heat, ale nějak to nebylo ono a tak se raději vydali domů. Do loftu.
Brian si vlezl na postel a zavolal na Justina: "pojď ke mně, vypadá to, že než přivezou novou postel, tak asi budeme muset spát na zemi, tak si to pojď ještě užít na měkkém."
Justin si vlezl k Brianovi a zeptal se ho: "Kdy máš opustit loft?"
"Koncem týdne."
"Už?"
Najednou měl Justin takový nepřítomný pohled. Brian ho chvíli pozoroval a pak se zeptal: "Na co myslíš?"
"Ale stala se mi taková zvláštní věc. Víš, když jsem tenkrát balil své věci a stěhoval se k Ethanovi, tak jsem tu stál a viděl nás dva jak se milujeme. Bylo to tak realistické, tak hmatatelné, kdybych si na nás sáhnul, tak to snad ucítím. Viděl jsem všechny ty příjemné chvíle, co jsme tu prožili.
Brian tiše poslouchal, ale pomyslel si: a přece tě to nezastavilo .
"A teď se mi to stalo znovu. Viděl jsem nás, jak jíme jambalayu u jídelního stolu, viděl jsem tebe, jak mě poprvé miluješ, viděl jsem sebe, jak jsem tě poprvé namaloval na počítači, viděl jsem, jak tu s Gusem skáčeme a radujeme se, že vidíš."
"Vzpomínky…."
Brian to najednou viděl taky. Ušklíbl se. "Budeme muset zjistit, jestli tohle stěhování přinese lepší zkušenost než s Ethanem," řekl sarkasticky.
"Myslel jsem, že už máš i jednu novou vzpomínku z našeho nového domu?"
"Myslíš to milování? Tak ta byla rozhodně pozitivní."
Justin objal Briana a začal ho líbat. Hladili se a líbali snad hodinu. Byli už dokonale vzrušení a připravení, ale přitom bylo tak vzrušující to ještě odkládat.
Oběma připadalo, že takhle krásně a pomalu a intenzivně se nemilovali už neskutečně dlouho.
Nemysleli už vůbec na nic, jen se jejich pohledy vpíjely do sebe nebo naopak měli oči zavřené slastí. Vychutnávali si každé přitisknutí horké kůže, každý dotyk dlaní, každý polibek i polaskání jazykem. A ještě než je jejich vzrušení pohltilo natolik, že už to déle nemohli snést, aniž by to tušili, oba najednou napadlo, že už nikdy by neměli být od sebe.
Pak už nebylo na co čekat. Brian něžně otočil Justina a lehce do něj pronikl. Všechny myšlenky zmizely a zůstala jenom vášeň.
 
 
KONEC
 

Prosím, o komentář! Moc ráda bych se dozvěděla, jestli se Vám moje povídka líbila nebo ne. Jestli jsem se držela charakteru postav či myslíte, že je to naprosto nepravdělpodobné. Jestli by to mělo být zakončené jinak. Prostě cokoliv k tomu můžete říct! Nedej bože, kdyby jste měli, tedy spíš měly, nádpad na nějakou povídku. Ráda bych se pokusila....
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Dorea | Web | 13. února 2011 v 2:30 | Reagovat

nádhera, líbilo moc a moc a moc ;-) já miluju propojení gayů a dětí, škoda, že v Queer as Folk by MPReg vypadal jako pěst na oko :-D ..děkuji ta krásnou povídku ;-)

2 QueerQueen | Web | 15. února 2011 v 16:37 | Reagovat

Nádhera :) I když mi Brian co se rozhodne vyhcovávat dítě nepříjde moc realistický...je hezký o tom snít :))

3 kira | 10. září 2011 v 21:49 | Reagovat

moooc pěkné jen tak dál holka ;) miluju ten seriál♥♥♥....škoda že tam byly ty zadní vrátka s tím že pravděpodobně mu nebude věrný:( jinak krasa

4 Domča | Web | 5. července 2012 v 17:46 | Reagovat

úžasné zakončenie :D
moc sa mi to páčilo :-)

5 Danniel Donovan | 9. ledna 2013 v 11:31 | Reagovat

smekám před tebou.. je to krásné a pokud něco opět napíšeš,budu mezi prvníma,kdo si to přečte..
pokud jsi taková jako s myslím,že jsi,musíš být skvělý člověk :-)

6 anlupa | E-mail | 10. července 2013 v 9:23 | Reagovat

miluju queer.....:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015