NĚCO NOVÉHO?

12. listopadu 2010 v 20:56 | Justinka |  Povídky na jeden zátah
NĚCO NOVÉHO

Varování: PWP 18+

Brian si právě užíval jedno docela dobré šukání v lázních, když koutkem oka zavadil o vchod
do místnosti. Nově příchozí ho zaujal blonďatou kšticí a široce rozevřenýma očima. Byl to Justin.
Bylo vidět, že je tu poprvé. Zastavil se a rozhlížel se kolem s nadšením, se strachem,
s rozechvěním z toho, co vše se tady může stát.
Brianův mozek horečně pracoval, stejně jako jeho vzrušené boky. Nevěděl proč, ale přistihl se, že je mu nepříjemná představa, že tenhle takřka nevinný kluk, kterého teprve nedávno zbavil nevinnosti, by mohl...jít tady s každým.
Mohl...co by ne? Ale najednou cítil, že tohle opravdu nechce. Chtěl ho pro sebe a hned!
Jeho tělem proudilo vzrušení z jeho nevinnosti, s jakou sem vstupoval, ten kluk se pořád ještě červenal. Přitom s takovým talentem přizpůsobit se lehce ve všech Brianových nárocích, to Brian vycítil.
Vzrušující myšlenky na Justina, to, že ho Justin objevil očima a téměř se studijním nadšením ho sleduje, to, že ho ten kluk pod ním začal ždímat svými stahy zadku, to vše způsobilo, že přímo před Justinovýma očima vyvrcholil.
Sundal kondom a vykročil přímo k Justinovi. Zeptal se: " Přišel ses přiučit něco nového? Můžu sloužit?"
"Patrně ne! Právě.…teď hned. A navíc ty´s mě už učil," ušklíbl se Justin.
Brian se zasmál a řekl: " Ale já toho ovládám víc, než jsi zatím mohl poznat. A s tím ostatním si nemusíš dělat starosti."
"To si nejsem jistý," provokoval Justin.
Brian ho pevně chytil za ruku a odtáhl ho do jiné menší místnůstky, která se právě uvolnila.
Přiložil Justinovu ruku na svůj penis a třel si ho s ní. Druhou rukou stáhl Justinův ručník z boků a prohlížel si ho. A opravdu. Fungovalo to jako magické zaříkávadlo. Brianův penis se zvedl téměř okamžitě a byl plně k dispozici.
Brian povytáhl obočí a řekl: "No tak?"
Justin vzal zase Brianovu ruku a přiložil si jí ke svému trčícímu penisu. A zopakoval po něm:
" No tak?"
Brian si nasadil kondom a nechal si od Justina ocucat prsty, kterými ho chtěl připravit. Otočil ho.
Nijak moc přípravu nepřeháněl a za chvíli pronikal do Justina.
Justin byl vzrušený z těšení se do lázní, z těch všech výjevů šukání okolo, které tam mohl vidět.
Z toho, jak do něj Brian bez milosti bušil, když jen chvilku před tím se udělal. To on ho tak vzrušil……Justin se blížil k orgasmu mílovými kroky. Jenže těsně před tím, kdy už si skoro myslel, že není cesty zpět, vymrštily se Brianovy ruce a jedna místo, aby mu pomohla, tak její prsty pevně obtočily Justinův penis a palcem zacpal jeho močovou trubici. Druhá ruka sevřela bolestně hrst vlasů na jeho hlavě a táhla ho dozadu až na Brainův krk.
Tohle způsobilo, že jeho již doutnající orgasmus byl uhašen. Byl přímo udupán a zalitý vodou.
Tedy spíš potem.
Brian se zastavil a když ucítil, že Justinova rozkoš je zažehnána, rozjel se pomalu znovu. Tento manévr dokázal opakovat několikrát. Justinovi už podklesávala kolena a toužil vyvrcholit jako ještě nikdy. Byl naprosto vyčerpaný, ale i úžasně prostoupený zadržovanou rozkoší. Byl to nepopsatelný pocit, ale zároveň se mu chtělo brečet, jak strašně chtěl přijít. Brian ho vždy nechal dojít až na nejzazší možné místečko před uvolňující orgasmus a pak ho zastavil. Justin se potil a jeho svaly se třásly křečí. Mělce a rychle vydechoval a sténal. Brian mu nemilosrdně jednou rukou sevřel obě jeho ruce nad hlavou a tvrdě je tiskl ke zdi, o kterou se opírali.
Justin se už zase blížil k vyvrcholení. Téměř omdléval, ale zakňučel: " Už chci…uhh...prosím...uhh...pls."
Nebyl si jistý, jestli Brian jeho prosbu vyslyší, a věděl, že víc vydržet nemůže a nechce. Proto uvolnil všechny svaly a síla Brianova přírazu ho narazila na zeď. Brian na chvíli ztratil stabilitu a to Justinovi stačilo, aby se vykroutil z jeho sevření a začal prudce přirážet rychlými, tvrdými přírazy k Brianovu penisu. Mezitím našel Brianovy ruce za sebou a pevně je přitiskl na své boky. Teď mohl jeho orgasmus vypuknout jako ohňostroj a ničím nebude přerušen. Byl v naprosté extázi. Krev v jeho těle vřela vzrušením. Bylo to nepopsatelné.
Zaslechl Briana, jak se mu uchechtl do ucha, ale pak se Brianovy prosklené oči zavřely a i on se ponořil do rozkoše orgasmu. Toho večera podruhé.
Když Brian vytáhl kondom, Justin si musel na chvíli sednout. Točila se mu trochu hlava závratí a svaly se mu třásly. Neuvědomoval si, že mu po tvářích tečou slzy. Brian se k němu sklonil a zašeptal: " Bylo to něco nového?" Justin unaveně přikývl a pousmál se.
Brian ho chytil za paži a pomohl mu vstát. Zlehka si ho o sebe opřel a vydali se k východu. Brianův džíp zamířil směrem k loftu. Justin si uvědomil, že tento večer ještě zdaleka nekončí!


KONEC
Prosím, o komentář! Moc ráda bych se dozvěděla, jestli se Vám moje povídka líbila nebo ne. Jestli jsem se držela charakteru postav či myslíte, že je to naprosto nepravdělpodobné. Jestli by to mělo být zakončené jinak. Prostě cokoliv k tomu můžete říct! Nedej bože, kdyby jste měli, tedy spíš měly, nádpad na nějakou povídku. Ráda bych se pokusila....
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Joanete | 5. prosince 2010 v 21:13 | Reagovat

tak abys vedela....tvoje povidky jsou perfektniiiiii!!!!!.....uplne slintam!!!

2 Justinka | Web | 5. prosince 2010 v 22:49 | Reagovat

[1]:Děkuju. Tak to mám vážně radost a budu se dál snažit ;-)

3 lu-c-k | Web | 7. ledna 2011 v 22:27 | Reagovat

Já bych s víc rozepsal do popisné i dějové stránky povídek. Moc se mi nezdá, že by měly nahodilé erotické scény moc velký smysl. Zkus tomu semtam dát nějakou myšlenku, byť jenom nepatrnou a nesnaž se za každou cenu popisovat sex. ;-)
Jinak četl jsem i to s těma upírama, a psal jsem komentář, ale kdovíproč to nefachalo (vlastně se mi to zrušilo aktualizací nebo tak něco :D), a... zaprvý nemám rád tu loňskou a předloňskou upírománii. Upíři jsou nádherná věc, Buffy byla boží seriál, protože byla průkopnická, ale poslední dobou jsou hrozně komerční což mi vadí. Udělat z Briana upíra je zvláštní nápad. Moc mi to zkrátka ke QAF (které se nachází převážně na realistické rovině) nesedí. Ale na tom nesejde, je to jen tvoje povídka a je důležitý aby tě to bavilo. Jen jsem chtěl napsat, že je celkem důležitý, aby sis dávala pozor na časy. Konkrétně v těch upírech jsi hodně přeskakovala z minulého času do přítomného, což je (pokud to není vyloženě šikovně, cíleně a fakt hodně decentně napsaný - a na to je potřeba hromada zkušeností) hrozná, ale běžná začátečnická chyba. Na to si fakt dávej pozor, trochu to kazí dojem. :D Jinak se mi líbí tvůj styl postavenej na dialozích. Ještě to trochu okošať okolo dokola, a bude to dobrý. :)

Nechci tě nějak sprdávat, naopak ti chci pomoct. Vidím že začínáš, a přijde mi důležitý dát ti pár "rad", ačkoliv sám nejsem kdovíjakej perfektní spisovatel, prostě se těším až budeš své dílo rozvíjet. Třeba se vyšplháš někam vysoko. ;-) Žádnej začátečník není úplně nejlepší. Drž se. ;-) Těším se na další dílka.

A vůbec si z mýho komentáře nic nedělej, jsem moc... přísnej možná. Spíš jsem ti dal tvý negativy, a až je spravíš, tak ti budu chválit pozitivy. ;-) Rád chválím.

4 Justinka | Web | 8. ledna 2011 v 1:10 | Reagovat

[3]:Bože, to ses fakt trefil do tich "bez příběhu". Začínám se stydět. Přesto tvoje komentáře miluju. Z jednoslovných áchání se toho člověk moc nedozví. (přesto děkuji) Sem s radama, nemám se s kým radit, protože se s tím mým "sexem" nechlubím. :-D Jen chci říct, že nemám vůbec nic společného s upírama, nemiluju je a neviděla jsem Buffy, ale mám ráda kamarádku Alenku a ta mi nadšeně vyprávěla o upířím seriálu (vůbec netuším jakým) a mě naprosto nelogicky napadlo, proč to nespojit, jí pro radost. Další problém vidím v tom, že povídku napíšu třeba šíleně dlouhou, ale jako jednu a pak to tady kvůli blogu nakouskuju na díly ( ty z toho potom vyjdou trochu divně, protože se to mělo číst celé a není to napsané tak, aby to gradovalo už v tom daném dílu... Ale jak píšeš, je to jen zábava. Nepomýšlím na vydání knihy :-D
S časama je fakt problém, protože já to mám v hlavě a vy mi do ní nevidíte, že jo? Tak si to budu muset hlídat. I když nevím jestli na pozitiva dojde. Možná v páté pětiletce... :-( Moc to po napsání nepiluju :-(  :-(  :-(
Já jsem znamením panna, takže mi jde spíš tak kritika ( ale u sebe je to horší :-D )

5 Dorea | Web | 12. února 2011 v 23:52 | Reagovat

já nedokážu vyjádřit své nadšení, když jsem narazila na tvoje stránky!!! na tenhle mňamkózní(divné slovo, ale nějak to nedokážu orostě vyjádřit :D) seriál jsem narazila poměrně nedávno a přestože bylo zkouškové nedalo mi to a já si musela a musela pouštět díl za dílem, orvní dvě  sériwe jsem zkoukla snad za dva a půl dnu ehm :-D
takže moc moc ráda si přečtu tvoji fanfiction právě na tenhle seriál, sama píšu fanfiction na Harryho Pottera slash i hetero ale na Queer as Folk jsem si ještě netroufla, tak šup šup jdu číst! :-D  :-)

6 Justinka | Web | 13. února 2011 v 0:54 | Reagovat

[5]: M8m velkou, ale opravdu velkou radost, že konečně někdo čte mé povídky!
Mrkla jsem k tobě a pěkný blog! Chtěla jsem se dozvědět kolik pak ti asi je, ale moc mě pobavilo tvé heslo: Autoři a čtenáři fanfiction nikdy nespí. Nemají na to čas.
Vzhledem k tomu, že je asi jedna ráno na tom něco bude. :-D Máte vtipný profil. Na Harryho už asi nemám věk, ale doufám, že ty neprchneš s hrůzou od mých povídek a dáš vědět, jestli se to dá zkousnout. ;-)

7 QueerQueen | Web | 16. února 2011 v 8:43 | Reagovat

Wooooow!Zajímavýčíst to ve škole s plnou třídou spolužáků...hmmm :)) Ráda bych to viděla :P

8 Justinka | Web | 16. února 2011 v 9:06 | Reagovat

[7]: Já bych zase potom ráda viděla, jak se soustředíš na učení! :-D  :-D  :-D

9 keishatko | E-mail | Web | 7. července 2011 v 23:11 | Reagovat

wau...tak táto poviedka bola niečo...ešte stále ju rozdychávam...wau :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015