PŘÍBĚH JEDNÉ LÁSKY (nedokončená)

9. listopadu 2010 v 0:58 | Justinka |  PŘÍBĚH JEDNÉ LÁSKY


JEDNÉ NOCINa motiv QAF serie 1, díl 1
VAROVÁNÍ. 18+bRIAN

Ten kluk, kterému jsem dnes večer dovolil, aby mě vykouřil, byl průměrný. No řekněme spíš podprůměrný. A přitom vypadal slibně. Ke všemu mě u toho rušil Michael…
Jen co jsem odtáhl svou oběť do zadní místnosti, byl tu a chtěl jít domů. Klukům se chce prý spát a mají hlad. Jako by na tom záleželo, když máš ptáka v něčí puse. Jakkoliv je to nudné.Jenže oni neměli a tak záviděli.
Dobře, jedu domů. Stejně mě už nic lepšího tady nepotká. Vyšel jsem ven
z Babylonu a ignoroval jejich remcání. Najednou jsem uviděl přicházet vážně pěknýho kluka. Zkušeným okem jsem zhodnotil, že jeho výška mi bude akorát vyhovovat. Jeho světlá pleť a blonďaté vlasy se mi zamlouvaly. Ale bylo tu ještě něco, co se mně přitahovalo. I když se snažil hrát
na zkušeného kluka, čišela z něj nevinnost. Věděl jsem určitě, že jsem ho tu ještě neviděl.
Věnoval mi plachý pohled, ale plný zájmu. Zastavil se u lampy. jb-u-lampy1Když jsem k němu došel, zjistil jsem, že jsem se nemýlil. Byl perfektní a tak mladinký. Řekl mi, že nemá žádné zvláštní plány na dnešní noc. Nabídl jsem mu, že to mohu změnit. Přijal, ale v jeho hlase možná bylo slyšet malé zaváhání. Kdybych o něm věděl víc, kolik mu je let, že je panic, který vyrazil na Liberty Avenue poprvé, možná bych tam to zaváhání hledal. Ale mně to bylo jedno, jen jsem se začínal těšit na další (snad lepší) bezejmenné šukání. Podobné všem těm v minulém týdnu, měsíci, roce, v minulých letech. Nanejvýš jsem si pomyslel vzhledem k jeho mladistvému vzhledu: "Buď rád holoubku, žes mě našel. Teď něco zažiješ."
S pobavením jsem tam nechal stát svoje kamarády Michaela, Teda, Emmeta. Odjížděli jsme s tím mladíčkem a jejich nadávky jsme měli v zádech, ale já věděl, že se dostanou s Tedem bezpečně domů. Nebydlel jsem od Babylonu daleko, a protože můj blonďáček seděl tiše, moc jsem se toho o něm nedozvěděl, což mi nevadilo. Vypadalo to, že se snad bojí i pohnout.
Jen občas si nervózně přejel dlaněmi přes hezká stehna v džínách.
Ve výtahu ani nevyužil příležitosti a nevrhl se na mě. Naopak. Postavil se téměř na druhou stranu výtahu a já si ho tak mohl dobře prohlédnout. Jeho zdrženlivost, nervozita, nevinnost mě přitahovala. Rozhodl jsem se, že na něj nebudu moc tlačit. Ať se rozhodne, co chce udělat, sám.. Ovšem nechtěl jsem čekat až do rána, až si mladý pán dodá odvahy a tak jsem se rozhodl, že mu rozhodování usnadním. Přece nebude kupovat zajíce v pytli. Ušklíbl jsem se.
Dorazili jsem až do kuchyně a já zahájil útok, ale pouze vizuální. Nebyl jsem si jistý, jestli neuteče. Svlékl jsem si svoje tričko a žíznivě jsem se napil vody z lednice. Potom jsem si ji nalil velkou měrou na obličej. Voda mi stékala z obličeje na krk a hrudník. Vytřepal jsem si ji z vlasů a průhledné kapičky se rozprostřely nejen na obličeji, ale po celém hrudníku. Voda byla chladná a moje bradavky se napjatě hlásily o slovo. 01Pokračoval jsem ve svlékání, nejprve úzké džíny a nakonec moje tanga. Nenosím spodní prádlo často, ale když už, tak chci mít něco značkového či zajímavého. Jedny moje báječné a báječně drahé slipy mají dokonce tajnou kapsičku na kondom. Nosím je na párty, na které se chodí jen ve spodním prádle. Neocenitelné. Ocitl jsem se před blonďáčkem nahý s rozpaženýma rukama. Očividně jsem se mu nabízel a bylo jen na něm, co udělá. Zeptal jsem se: " Tak jdeš nebo jdeš pryč? Tak jdeš a pak jdeš pryč? Nebo jdeš a zůstaneš?" Sám nevím, proč jsem to řekl. Naštěstí se vydal ke mně. Pevně jsem ho k sobě přitiskl. Chtěl jsem cítit, co udělá můj jazyk, moje dotyky, moje vůně, moje tisknutí s jeho penisem. Mám to rád. Přejel jsem svým jazykem přes horní patro a jeho tvrdý penis vyskočil proti mému. Líbali jsme se a bylo to……vzrušující. Musím uznat, že to s ním není špatné. Vycházel mi vstříc. Bořil svůj jazyk hluboko do mě, snažil se vášnivě sát můj ret a zachytit můj jazyk mezi svoje rty. Líbání se mi líbí. Dokonce si myslím, že bez něj by moje pověst úchvatného milovníka možná byla o malinko menší. Líbám totiž tak, jako bych svoje tricky miloval, chápal jejich potřeby, souzněl s nimi. Chyba lávky, uspokojuji tím jen své potřeby. Na ně kašlu.
Pomalu jsem ho začal svlékat. Umím sice chlapa svléknout v rekordním čase, ale tohohle kluka by to mohlo vyplašit. A to by byla škoda. Začínalo mně opravdu zajímat, co má v kalhotách.
Když moje prsty zaútočily na knoflík džínsů cítil jsem, jak zatajil dech. Nechal si ale stáhnout džíny přes zadeček a pak z nich vystoupil. Přitiskl jsem ho opět k sobě a znovu ho líbal.
Přitom se naše rozkroky, můj nahý a jeho ve slipech, důkladně třely o sebe. Potom jsem přidal svoji ruku a když si na ni zvykl, zajel jsem nejprve palcem pod gumu. Můj palec našel špičku jeho penisu a začal roztírat jeho milostné šťávy, které už z něj prýštily a mokřily jeho slipy. Sténal mi do úst. Pomalu, pomaličku jsem se malými krůčky přibližoval k posteli.
Nakonec jsem mu slipy stáhl a hodil ho na postel. Zasmál se a tak jsem skočil za ním. Lehl jsem si na něj a dál ho líbal. Naše těla se různě o sebe otírala. Věděl jsem, že bude lepší, než si ho vezmu se vším všudy, když předem vyvrcholí. Pak vydrží déle. Byl jsem dnes ale hravý a tak, když jsem viděl, že se řítí k prvnímu orgasmu jen z mého dráždění, sedl jsem si na něj a ….zahájil konverzaci.
Bylo vidět, že ho to vyvedlo z míry a připravilo o příjemné pocity těsně na okraji orgasmu. Zlehka jsem ho začal hladit na penisu, ale nepřestával jsem mluvit. Díval jsem se do jeho tváře, kde se zračily všechny jeho emoce. Můj penis poskočil vzrušením, když mi zaklepal na ruku, abych s tím drážděním okamžitě přestal. Zašimrali mně v břiše motýli z jeho vzrušení. Uložil jsem mu, aby zkusil ještě vydržet.
Jenže právě, když jsem se bavil jeho nezkušeností….dobře jsem věděl, že tohle mládě nebude znát RIM ani RAM…, zazvonil telefon.
Byl jsem plně zaujat telefonním hovorem a asi jsem přitom bezmyšlenkovitě dráždil jeho penis. To se mi vymstilo. Najednou jeho sperma zasáhlo nejen peřiny, ale i můj hrudník a obličej. Vykřikl jsem. Nikdy se neptám tricků na jméno, ale Melanie, se kterou jsem mluvil, chtěla vědět, kdo tu se mnou je. Dobře tušila, že jsem vyrazil na svůj večerní lov a proto jsem neslyšel její předchozí telefonáty. Chtěla znát důvod mých nadávek a tak jsem jí ho řekl: Justin. Jenže, kdo by věnoval pozornost trickovi, když jsem se právě dozvěděl, že se mi narodil syn?
Normálně bych ho vyhodil, ale možná právě tahle informace způsobila, že jsem byl k tomu klukovi vstřícnější. Ha, proč nemohl jít domů? Protože jeho rodiče si myslí, že spí u kamarádky a teď byla skoro jedna ráno. Když jsem se zeptal na věk, zaváhal. Bylo to jak odpočítávání rakety, dostal se až na sedmnáct. Mohl jsem doufat, že mu není ještě míň.
Byl pod zákon, ale bylo mi to v tu chvíli jedno. Pozdější zkušenosti mě naučí, že to úplně tak jedno není, ale tenkrát jsem se o to nestaral.
Byl sladkej, jak se pořád ještě snažil hrát na zkušenějšího. Přitom to bylo tak očividné. Alespoň že sebral odvahu a přiznal se mi. Najednou jsem si i já vzpomněl, jaké to bylo poprvé. Bylo to vlastně hezké, jenže já už si to pořádně ani nepamatuji.
Přebilo to stovky jiných zážitků. Najednou mi to bylo skoro líto.
Zatoužil jsem udělat to pro tohohle hezkýho a žhavýho kluka co nejhezčí, aby na to mohl vzpomínat v dobrém, jenže na to jsem neměl čas.
V nemocnici na mně čeká jiné dítě. Moje dítě!
Zavolal jsem Michaelovi. Věděl jsem, že by u toho chtěl být a neodpustil by mi, kdybych se neozval. Navíc se hodí jako řidič a možná i jako….morální podpora. Mám syna! Nemohu tomu uvěřit! Michael se zatvářil opravdu otráveně, když spatřil blonďáčka opět se mnou. Nebo to bylo kvůli tomu, že jsem mu překazil po dlouhé době příležitost k sexu? Nestarám se. Hlavně, ať už jsme v nemocnici.
brianandgus6dk5Můj syn byl nádherný. Bylo to nečekaně pěkné, vzít ten uzlíček do náruče. Zvláštní.
Náhle jsem pocítil….co vlastně? Náklonnost, spříznění, touhu ho ochránit, lásku?
Lindsay a Melanie na mě s očekáváním hleděly a chtěly vědět, jaké bych mu vybral jméno.
Gus x Abraham.
Nechtěl jsem se do budoucna stát terčem jejich hněvu, narážek a posměchu (i když se mi toho ze strany Melanie dostává vrchovatě ) a proto jsem se obrátil na….kruci, jak se ten kluk jmenuje?…blonďáčka. Vybral jméno Gus a ano, to se líbilo i mně. Najednou mi došlo, co jsem to udělal, ten kluk se kolem mě bude motat celý můj budoucí život. A já tu budu pro něj. Budu jeho táta. Navždy.
Bylo to tak intenzivní, že jsem pocítil potřebu na chvíli z toho všeho vypadnout. Plný pokoj ženských, které cukrují na mimino, není pro mě. Umínil jsem si, že já teda na něj šišlat nebudu, nikdy.
Co takhle střecha nemocnice? Tam nikdo nebude. Cestou tam jsem potkal zdroj "vitamínu E." Možná to nebyl dobrý nápad, ale v tu chvíli se takovým zdál.
Za to, co se stalo na střeše nemocnice, nemohlo ještě E, ale čistá euforie ze života.
Byla to opravdu zvláštní noc.
I když jsem neměl naštěstí s porodem nic společného, přeneslo se i na mě od Lindsay rozechvění či dojetí nad tím, že zrovna my dva máme syna. Políbili jsme se a nebyl to zrovna polibek jako na přivítanou. Ale to už se začínalo E tlačit do všech koutů mého těla.
Proto jsem byl rád, že zpět nás veze Michael.
Euforie z prožitého mě neopouštěla, ale díky droze (tedy ne, že bych to někdy a navíc s tak žhavým klukem potřeboval, byl to jen příjemný bonus) jsem byl pekelně nadrženej.
Michael byl protivný a chtěl mě toho pěknýho blonďáčka, mého prvního panice, zbavit.
Prý ho vezme domů. Ani za nic.
Doufal jsem, že ho to neodradí. Ale kluk statečně řekl: "Já půjdu s ním." Michael to ještě jednou zkusil, když zaparkoval před mým domem. Viděl jsem, že se kluk mírně třese, možná vzrušením, možná zimou, možná strachy. Předtím jsem mu řekl, že ho budu šukat celou noc. Nevzdal to a šel nahoru.
Doma jsem mu nabídl vodu, kterou jsem si potřeboval vzít já kvůli E. Nevím, co mě to popadlo, asi zapracovalo právě to E. Ale i když pít nechtěl, já ho postříkal mojí ledovou vodou. Přímo jsem jí na něj vychrstl. Vyrazil ze sebe překvapený výkřik a začal couvat. Pobavilo mě to a hodlal jsem to zopakovat. Začal utíkat a já ho honit. Lehce se přehoupl přes gauč a já ho následoval. Jenže moje smysly už nepracovaly úplně bezproblémově a místo přeskoku jsem se dostal jen na opěradlo gauče, který se se mnou překlopil. Nezastavilo mě to a utíkal jsem dál. To, co on oběhl či přeskakoval, já většinou bořil. Konečně jsem ho chytil. Úplně jsme zapomněli, proč se honíme. Skáceli jsme se na zem a smáli jsme se jako blázni. Rozhodl jsem se, že mu ukážu, jak umím žonglovat a následně, že jsem v pohodě a mohu dělat i stojky. Doteď nevím, proč jsem to udělal, ale vím, že tento nápad dokonal v mém bytě dílo zkázy. Zbyla tam po tom hotová spoušť.
Určitě viděl, jak jsem mimo a nechtěl mě nechat dál si demolovat byt. Objal mě tak, že jsem měl obě ruce připažené k sobě a řekl: "Stop." Políbil jsem ho.
Potom jsem mu řekl, aby se vrátil tam, kde jsme před odjezdem přestali. Tudíž do postele.
"Ale ještě neopakuj to tvoje stříkání, počkej na mě!" Ušklíbl se a vytratil se
k posteli. Sledoval jsem, jak se svléká.
Když jsem přišel k němu, ležel na posteli celý ztuhlý. To jsem nechtěl. Vzal jsem ho za ruku a řekl: "Pojď." Zatvářil se zmateně, ale udělal to. Odvedl jsem ho do koupelny a postavil ho pod teplou sprchu. Stoupl jsem si za něj a zašeptal: " Aby ses cítil líp." Myl jsem ho a cítil, jak se pod mými dotyky uvolňuje. Nechal mé prsty klouzat po jeho těle. Hladil jsem krk, ramena, bradavky, břicho, jeho penis a nakonec i jeho zadeček. Přejížděl jsem prsty přes jeho pevně staženou dírku a přemýšlel, zda si ho vzít hned teď. Moje erekce se tlačila do jeho boku, ale rychle jsem to zavrhl. Ne, to by bylo asi opravdu bolestivé. Teď má všechny svaly napnuté, uvědomil jsem si.
V posteli to bude lepší.
Proto jsem nechal mytí a vytáhl ho ze sprchy. Osušili jsme se navzájem a se spoustou líbání se dostali opět do postele. Líbali jsem se a hladili. Potom jsem ho otočil na břicho. Cítil jsem, jak ztuhl. "Ale ale, hochu, takhle nám to nepůjde, musíš se uvolnit. Relaxuj. Já ti přece nechci ublížit. Uvidíš, že se ti to bude líbit," říkal jsem si v duchu. Jemu jsem neřekl nic.
02Jen můj jazyk začal dělat stopu dolů po jeho zádech, až k jeho panenské dírce. Pomalu a důkladně jsem jí zkoumal, přejížděl, dráždil, olizoval a zkoušel otevřít ji jazykem. Když se mi to povedlo a já mohl vnořit svůj jazyk do něj, věděl jsem, že mám vyhráno. Slyšel jsem jeho nevěřící steny. Bylo to vzrušující. Toužil jsem po něm, ale věděl jsem, že musím být opatrný a jít na to zlehka. Sám jsem si to uložil. Právě to bylo nejvíc vzrušující.
"Tak, teď víš, co je rimming," řekl jsem. Otočil jsem ho na záda, chtěl jsem vidět jeho tvář, ve které se dalo číst jako v knize. Jistě byl nervózní, ale spatřil jsem tam touhu udělat to. Už nás nemohlo nic zastavit.
Nebo né?……Ha, ha on mně připomenul kondom. Mně, který nikdy bez kondomu nejde.
Nechal jsem si ho od něj nasadit. Pro jeho jistotu a pro moje vzrušení. Pak už jen spousta gelu a mohli jsme začít. Nepamatuji si, co jsem mu tu noc říkal, ale navždy si budu pamatovat jeho oči, když se špička mého penisu tlačila do jeho jazykem a gelem zvlhčené dírky poprvé. Bylo vidět, že ho to bolí, ale brzy bolest ustoupila a on se s vášní pustil nejen do mého líbání, ale snažil se i přirážet.
Tohle nemohlo mít dlouhého trvání. Byl tak úzký. Byli jsme oba tak vzrušení z té dlouhé předehry celého toho večera, že vyvrcholení se blížilo pekelnou rychlostí. Obtočil jsem jeho penis svými prsty a začal rychle pumpovat. Udělali jsme se současně.
Jeho předchozí orgasmus jsem propásl v návalu vzrušujících informací, ale teď mě jeho obličej, přes který se přelila vlna blaženého uvolnění, úplně strhl a já začal také stříkat.
Jeho tělo se chvělo, zborcené potem a jeho dírka ze mě ždímala sperma. Potom jsem vytáhl kondom a uzavřený ho hodil na zem. Papírovým kapesníkem jsem setřel jeho sperma, které měl přes celé břicho. Lehnul jsem si unavený vedle něj a on se ke mně okamžitě přivinul. Kousek jsem se posunul. Chvíli jsme odpočívali. Možná i usnuli. Ale potom jsem cítil, že ten kluk vedle mě se pořád mele. Tiskl se ke mně a slabounce přejížděl svým rozkrokem po mém boku. Byl opět tvrdý. Usmál jsem se. Začali jsem se hladit a líbat. Chtěl jsem, aby mě o to požádal sám. Proto jsem vše protahoval. Líbání s ním bylo vážně dobré. Když jsem mu dráždil bradavky, sténal rozkoší. I já jsem byl už tvrdý a třel se o něj. Nařídil jsem, aby se otočil.
Očekával můj útok, ale já místo toho hladil a líbal jeho záda,….zadek,….koule,…..dírku.
Přidal jsem jazyk a vsál postupně jeho koule do svých úst. Vzdychl vzrušením. Potom jsem jazykem obkroužil jeho dírku a vracel se zpět k jeho koulím. Zdálo se to nekonečné a on to už nemohl vydržet. Chraplavě zašeptal: "Vem si mě!"
Přesně na to jsem čekal. Jeho hlas mě vzrušil ještě víc. Rychle jsem nasadil kondom a pronikl do něj. Vysadil jsem mu boky vysoko do vzduchu, abych k němu měl dobrý přístup. Avšak moje mučení neskončilo. Tlačil jsem se
do něj hříšně pomalu. A ani potom, když jsem v něm byl celý, jsem nezvolil o moc rychlejší tempo. Bylo to mučivě vzrušující. Sténal pode mnou a já jsem cítil, že chce víc. Chtěl jsem ho naučit, že když po něčem touží, musí si o to říct.
To se také stalo. Zasténal: "Víc." Byl to jen takový zvuk, že jsem ho skoro neslyšel. Zkusil to ještě jednou: "Víc."
To už bylo lepší. Udělal jsem to. Začal jsem přirážet rychleji. Sténal a snažil se mě strhnout do rychlejšího tempa. Ale až když si poručil: "Tvrději," teprve pak jsem pochopil, jaká je tenhle kluk třída. Bral jsem si ho už naprosto bez zábran a bylo to skvělé. Byl tak úzký.
Blížil jsem se rychle k okraji, ze kterého nebylo možno couvnout. Chtěl jsem mu opět pomoci, ale najednou mě jeho svěrače začaly ždímat a on stříkal, aniž bych se já nebo on dotknul jeho péra. To mě dorazilo. Začal jsem stříkat taky. Bylo to tak žhavé.
Zhroutil jsem se na jeho záda a on na postel. Hlasitě jsme oddychovali. Naše srdce bušila ve stejném rytmu.Vytáhl jsem kondom a hodil ho k tomu prvnímu. "Dobrý výkon na první noc," pomyslel jsem si. Bylo téměř ráno. Opět se ke mně přitulil a já se nehodlal odtáhnout. Zasloužil si moje objetí. Usnuli jsme jen na krátkou chvíli. Ani ne za dvě hodiny tu je Michael
s džípem a musím do práce.
Jak jsem celou noc zvládnul docela dobře, ráno bylo kruté. V hlavě jako bych měl prázdno a tím pádem se tam výborně rozléhalo dunění podobné zvonům. I když jsem se snažil vzpomenout si na vše, doléhaly ke mně pouze útržky z včerejšího večera.
Co tu dělá ten kluk? Proč je byt v dezolátním stavu? Od koho bylo to šílené E ?
4a53c850To bylo pár věcí z toho mála, na které jsem se pomalu rozpomenul. Na nic víc ale ne.
Proto to bylo jako úder bleskem, když jsem se ze záznamníku dozvěděl, že mám syna. "Nevím ani jak se jmenuje," napadlo mě. Jen si teď vzpomínám, jak byl maličký, roztomilý, krásný. Také se mi vybavila křehká, lehce zranitelná, ale naprosto kouzelná Lindsay.
Konec snění, musím do práce. A po té neprospané noci opravdu potřebuji sprchu. Vydal jsem se k ní, ale krása toho pohledu mě zastavila na prahu. Byl dokonalý. Rychle jsem se k němu přidal. Prozradil mi jméno syna, ale začal s nepříjemnými otázkami. Chtěl jsem ho umlčet, tak jsem ho políbil.
S údivem se na mě zadíval, jako by nemohl uvěřit, že po té noci a po jediném polibku mu stojí. Rychle jsem toho využil: "Chceš ještě jednou?" a začal se do něj dobývat. Bylo to rychlé šukání, jakých jsem zažil už nespočet, přesto pěkné. Když jsem se omyli a poutírali, natáhli jsme si spodky, zeptal jsem se: "Tak co, líbilo se ti to?" Rozzářil se.
"Jo. Bylo to….nádherný, horký, absolutně skvělý."
Tohle vyznání mi udělalo radost, i když bych to nepřiznal, z nějakého nevysvětlitelného důvodu jsem řekl: "Chceš něco k snídani? Ale nemusíš přemýšlet, na co máš chuť, protože tu mám jen kávu a kukuřičné lupínky bez mléka."
"Já vím, co bych chtěl ochutnat…. Tebe." A už sjížděl k mému rozkroku.
Ježiši, ten kluk je neuvěřitelný. Ale šlo mu to dobře, úplně jsem zapomněl, že to dělá poprvé. Nejdřív mě sice jazykem jen zkoumal, ale pak se do toho dal pořádně a …..bylo to skvělý. Potom jsem si ho přitáhl těsně k sobě a slíbával zbytky mého sperma z jeho úst. Právě v tom okamžiku se do loftu vřítil Maiky. Neodpustil si hloupé poznámky na naše polibky, ale dnes mi to nemohlo pokazit dobrou náladu a tak jsem mu s pusou plnou mé chuti olízl ucho a snažil se ho přesvědčit, že sexu není nikdy dost.
Moje zdemolované auto mi přesto dobrou náladu trochu pokazilo, ale vlastně mi to bylo jedno. Auto je firemní.
Rozhodl jsem se, že vezmu blonďáčka do školy, když byl tak dobrý. Řítil jsem se směrem k St. James Academy jako blázen. Bylo mi dobře a zároveň jsem cítil, že se blížíme k té nepříjemné fázi tohoto podnikání.
Zlaté pravidlo Briana Kinneyho je, s nikým nechoď dvakrát! To je neotřesitelné!
Něco mi říkalo, že to tenhle kluk neponese moc dobře. Něco jiného bylo vykázat z mého bytu ostříleného mazáka, kterého jsem sebral v Babylonu, který ví, že zítra skončí s někým dalším, ovšemže ne lepším, a něco jiného to bude s tímhle klukem.
Však on to přežije. Rozhodl jsem se, že nebudu idiot a nevykopnu ho z auta, ani nepoužiju žádnou ze svých sarkastických poznámek. Ať, až se z toho oklepe, vidí, že jsem nebyl úplný hajzl. Udělám to téměř…..romanticky.
Když jsem se prudce zapíchl před jeho školou s autem, na kterém jasně zářil nápis BUZERANT, uvědomil jsem si, že zrovna tenhle příjezd mu situaci ve škole nevylepší. Proto jsem alespoň zchladil jednoho drzýho fracka, aby si nedovoloval. Kluk hned pookřál , když viděl, že jsem se ho zastal a tak zkusil zjistit, jestli se uvidíme večer. Jenže já už měl svoji, dle mě, laskavou odpověď připravenou: vlcsnap-2010-11-07-21h35m01s461
Přišlo mi to docela dobré.
Vyrazili jsme s Maikym směrem k jeho Big Q. Poškádlil jsem ho, že ho vezmu do práce. Věděl jsem, že by to nepřežil, kdybych se s tímhle nápisem přiřítil před jeho práci. "Kruci Michaele, kdy v sobě najdeš trochu odvahy, sebeúcty, hrdosti?" pomyslel jsem si. No nic, já jí mám dost za nás za oba.
Cítil jsem se dobře a náladu mi kazily jen ty pitomé pohledy těch zabedněných, netolerantních, hloupých lidí, kteří z našich životů mohli málo co pochopit a akceptovat. Vytáčelo mě to. Šlápl jsem na plyn a z plna hrdla zařval na celý Pittsburgh "buzerant," ať vidí, že se jich nebojíme, že se nestydíme, že žijeme. Ty vytřeštěné pohledy za to stály.
Dokonce i Michael se smál.
vlcsnap-2010-11-07-21h35m32s101

TĚŠTE SE NA POKRAČOVÁNÍ!!!


Prosím, o komentář! Moc ráda bych se dozvěděla, jestli se Vám moje povídka líbila nebo ne. Jestli jsem se držela charakteru postav či myslíte, že je to naprosto nepravdělpodobné. Jestli by to mělo být zakončené jinak. Prostě cokoliv k tomu můžete říct! Nedej bože, kdyby jste měli, tedy spíš měly, nádpad na nějakou povídku. Ráda bych se pokusila....
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Alibaba | 21. prosince 2010 v 10:17 | Reagovat

Moc pěkné! Takhle to asi bylo, ale v seriálu na podrobnosti nebylo místo. Hezky jsi to doplnila.

2 Justinka | Web | 21. prosince 2010 v 11:24 | Reagovat

Pracuji na pokračování a pokračování, vždyť víš, mám to ráda dlooouhé. Ale nemám čas. :-(

3 Pája | 27. března 2011 v 9:49 | Reagovat

tak tohle je skvost :-P Jako kdybys tam byla a jen popisovala co vidiš. :-) Dokonalost. Prosím, prosím o pokračování :-)

4 Domča | Web | 6. července 2012 v 21:57 | Reagovat

wau... toto bolo úplne dokonalé :D úžasne si to celé opísala :-)

5 Allien.9 | E-mail | Web | 6. června 2013 v 18:51 | Reagovat

OMG. Mám pocit, že jsem gay v holčičím těle... A asi nejsem sama.XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015