JARNÍ PRÁZDNINY

12. listopadu 2010 v 21:23 | Justinka |  Povídky na jeden zátah
VAROVÁNÍ: 18+

JARNÍ PRÁZDNINY


Místo, aby Brian odjel zachraňovat svůj zadek a dokazovat novému majiteli agentury svoji cenu, jede s Justinem do Vermontu.


Blížily se jarní prázdniny a Justina nadchla Daph vyprávěním o lyžování na stráních Vermontu.
On by tak rád vypadl z města a ještě radši by měl Briana jen pro sebe, bez Babylonu, bez jeho práce, bez povinností a bez nočních návštěv. Možná, že by se dostalo i na něco jiného než jen sex, ale i ten by byl fajn.
No co, prostě to zkusí a zeptá se, alespoň na víkend. Jenže Brian reagoval odmítavě. No jasně, co čekal? Zatvářil se asi hodně zklamaně, protože Brian najednou otočil a slíbil mu celý týden, právě o prázdninách. Hurá.
Brianův šéf se tvářil nějak divně, ale nakonec mu to schválil. On snad vážně bude lyžovat.
Brian se nepoznával, ale vlastně se těšil. Už dávno nikde nebyl a ještě nikdy nebyl s někým plánovaně celý týden. Taky se toho ale trochu bál, protože nebude úniku, tedy vždycky je možnost zmizet s nějakým číšníkem, portýrem či zahradníkem, ale vlastně... kdo ví.
Cesta byla docela příjemná, přijeli však pozdě, tak si jen nalili skleničku whisky a usadili se před hořící krb.
Ano, bylo to tam přesně takové, jak Brian sarkasticky popisoval. Hořící krb, plný mini bar, čokoládičky na polštářích a veliká perfektní koupelna s vanou. Na tu už se oba těšili.
Vlastně se jim to oběma vážně zamlouvalo.
Zatím, ale seděli a pomalu srkali medovou tekutinu a kupodivu nemluvili. Ani jeden.
Vždyť to si Justin vždycky přál, aby mohli být spolu, aby měli dost času spolu mluvit bez tuc, tuc Babylonu a najednou byl spokojený i s tím mlčením.
Myslel na to, jak by to asi dopadlo, kdyby se jeho otec nezachoval tak ohavně.
Ano, on sám byl pevně rozhodnut Briana přesvědčit, že ho vážně potřebuje a miluje, ale natolik už ho znal, že věděl, že Brian byl zase pevně rozhodnut nepouštět si jakékoliv city do svého života. Takže vlastně nebýt otce asi bych tu neseděl.
Nikdy by si mě nepustil k sobě blíž. V podstatě bych měl být otci vděčný. Vehnal mě sice dost drsným způsobem do náruče (no to jsem přehnal) do postele mé lásce. Ha, kdyby to tušil!
Musel se trochu pousmát, protože Brian se zeptal: "Na co myslíš? Nějaká zábava?"
"Vlastně ano."
Myslel jsem na to, že kdyby nebylo mého otce, nikdy bych se sem s tebou nedostal. Měl bych mu poděkovat."
Brian kývl a pousmál se. "Nějak moc mluvíš. Radši se jdeme umýt a spát."
Tím rozhovor ukončil. Nechtěl Justinovi jeho slova potvrdit i když věděl, že má pravdu. Ne všechny věci, co se od jejich seznámení staly, byly příjemné, ale byl moc rád, že byl Justin vytrvalý a nedal se odradit jeho někdy až hnusným chováním. Jen o tom teď nechtěl mluvit.
Justin napustil vanu. Byla obrovská, takže se do ní pohodlně vešli oba dva.
Justin ležel zády na Brianovi a v teplé vodě jim bylo příjemně. Začali se pomaloučku hladit všude, kam dosáhli. Justin zvrátil hlavu a líbal Briana. Za chvíli se Brianův penis začal tlačit na jeho záda. Justin se začal vrtět. Brian ale klidně ležel a dál ho hladil a líbal. Najednou přestal.
"Klekni si, umyju ti záda."
"Huh?"
Nechtělo se mu, ale udělal to, co mu Brian řekl. Opřel se o hranu vany a čekal až se Brian natáhne pro mýdlo, ten ale sáhl do kapsy svých džínů a vyndal kondom.
"Vždy připraven," culil se Justin. Víš, co jsem ti řekl, ať se děje cokoliv, nikdy nechoď s nikým bez kondomu. A to ani, když se ti nechce vstávat z teplé vody a máš mého ptáka přímo u své dírky.
To už mu zašeptal přímo do ucha, když se dostal tam, kam chtěl. Potom se rozjel opravdu, ale opravdu pomalu.
Justin byl tak vzrušený, že by uvítal, aby tempo zrychlil a pěkně tvrdě přirážel.
Brian to věděl a chtěl Justina dráždit, jak to jen on sám dlouho vydrží.
Justin už to ale vydržet nemohl. Snažil se Briana přimět k rychlejší akci, ten ho ale pevně sevřel v bocích a nedovolil mu to, i když to byl ve vaně vážně mistrný kousek a každou chvíli hrozilo, že sklouznou na druhý konec vany.
Ještě chvíli se držel svého pomaloučkého tempa, potom objal Justina jednou rukou, aby mu nikam neunikl, a prudce přirazil. Konečně začal rychlými, tvrdými tahy přirážet. Justin byl jako v transu a Brian byl na tom stejně. Stříkali a to nejen vodu po celé koupelně. Opravdu se jim povedlo vytopit celou místnost a nejen ji.
Justin vydechl: "To bylo úžasné. Byl si jak Rage, který vždy ví, ve kterou chvíli má zasáhnout." Brian se slastně usmál.
Potom se zběžně utřeli a ještě vlhcí se k sobě přitiskli a usnuli.
Když Brian otevřel ráno oči, uviděl Justina stát nahého u okna... V ruce měl desky a maloval.
Maloval jeho. Dopadalo na něj totiž moc pěkné ranní světlo.
"Hej, umělče, pojď sem. Potřebuji povzbudit, než se vydáme na snowboard."

Měli se báječně, celé dny trávili na sněhu a nebo se milovali. Brian byl dokonce bez postraních úmyslů. Tedy alespoň tak se to zdálo Justinovi. Brian mu nevykládal, jak moc ochotného a milého tu mají instruktora lyžování.
Jednou, když se vraceli ze snowboardu se vášnivě líbali už na chodbě a přistihl je při tom syn majitele penzionu.
Bylo mu šestnáct a byl milý. Většinou obsluhoval ráno u snídaně, protože měl také prázdniny.
Od té chvíle, co je uviděl, na to nemohl přestat myslet. K večeru, když šel Justin zamluvit saunu, se s ním srazil.
Dodal si odvahy a zeptal se: "Můžu se na něco zeptat? Vy dva spolu žijete?" Justin kývl a usmál se, nechtěl mu vyprávět, jak složité to je.
"Víš, když jsem vás odpoledne viděl na té chodbě, hrozně mě to vzrušilo a uvědomil jsem si, že přesně po tomhle toužím už dlouho. "Najednou se zarazil. Lekl se své upřímnosti.
"Nesmíš to na mě prozradit, já ještě sám nevím, co s tím udělám."
Justinovi bylo, jako by se viděl sám o pár let dřív. Tenhle kluk se mu líbil. Zamluvil si u něj saunu a dodal, že když bude chtít, tak ať se přidá. Mohou si o tom promluvit.
Seděli v sauně a protože se Dennis (jak se ten kluk jmenoval) nedostavil, začali zkoumat, co se skrývá pod jejich ručníky. Najednou se otevřely dveře a dovnitř se protáhl Dennis. Briana to rozladilo. Nechápal, proč sem Justin to děcko vlastně tahá.
"Na té chodbě jste vypadali tak romanticky," plácnul Dennis.
To Briana naštvalo ještě víc a když se zeptal, jak se vlastně oni dva seznámili, Brian hrubě odsekl.
"Sbalil jsem ho na ulici a potom ho rovnou vojel u mě doma."
Kluk vyvalil oči a vypadalo to, že uteče. Justin se to rozhodl uvést na pravou míru.
"To, že jsme se seznámili na ulici, je pravda, ale jinak to bylo moc hezké. Poznal na mě, že jsem to ještě nikdy nedělal, což nebylo těžké. Vyprávěl mi o svém poprvé. Jasně, že jsem se pekelně bál, ale zároveň jsem ho hrozně moc chtěl. Vůbec na to nešel rychle, ukázal mi, jak na to a pak do mě pomalu proniknul. S kondomem," dodal důrazně. "Bolelo to, ale když mi řekl, že chce, abych si to pamatoval celý život a že vždycky bude se mnou, tak jsem věděl, že to tak bude.
Své kamarádce jsem potom řekl, že jsem potkal Boha," Justin se na Dennise usmál.
Brian seděl a poslouchal, moc si z té noci nepamatoval a s Justinem o tom moc nemluvil.
Byl rád, že má na to Justin hezké vzpomínky. Dennis seděl s očima na vrch hlavy a vypadal vzrušeně.
Řekl: "Závidím vám, já jsem pořád pod dozorem rodičů a šance, že někoho potkám tady, je nulová. Gayové jako vy k nám obvykle nejezdí."
Brianovi vyskočila vzpomínka na toho instruktora a usmál se. Co on ví?
"A ty by sis to chtěl vyzkoušet?" zeptal se jen tak nezávazně Justin.
"Chtěl, hrozně moc," hlesl Dennis.
Justin se podíval na Briana a blýskl očima. Položil svou ruku na Dennisovo stehno a pak ještě kus výš.
Dennis sebou trhl. Jeho penis už byl napůl připravený a když se k němu Justin naklonil a začal ho líbat na krk, postavil se mu úplně. Justin mu strčil ruku pod ručník, začal ho dráždit. Přitom se jeho oči ptaly Briana, jestli ho může líbat, když je to jeho poprvé. Brian téměř neznatelně kývl, ale pohled na Justina s Dennisem ho natolik vzrušoval, že si začal hrát sám se sebou.
Justin políbil Dennise a potom se jeho ústa vydala, aby ho dovedla k vyvrcholení. Pak ho položil na lavici a sáhl pod náhradní ručník, který vzal sebou a vytáhl kondom a gel. Otočil se k Brianovi a zeptal se, jestli to chce být on, kdo bude jeho první.
Brian zavrtěl hlavou a řekl: "Já už jsem si svého kolouška užil, teď jsi na řadě ty."
Brian přemýšlel, zda tohle Justin plánoval. Justin to udělal prakticky stejně, jako to Brian udělal jemu. Dal si jeho nohy na ramena a zasvětil ho do tajů sexu gayů.
Když skončili, dal mu poslední polibek a nechal Dennise odpočívat na lavici.
Otočil se k Brianovi, ten na nic nečekal a narazil si ho na ptáka.
Rozjeli další hříšný tanec na Brianově klacku. Dennis ani nehlesl a jen se díval.
Bylo to to nejkrásnější představení, jaké kdy viděl.
K večeři je obsluhoval jiný číšník. Justin se zeptal na Dennise a dostalo se mu odpovědi, že se necítí dobře a teď spí. Oba se chápavě usmáli.
Jenže s jídlem roste chuť a tak druhý den k večeru klepal natěšený Dennis na jejich dveře.
Přisedl si k Justinovi a mezi řečí mu začal hladit nohu. Justin jeho ruku rázně znehybněl.
"Dennisi, to co se stalo včera, bylo krásné, ale my máme takové pravidlo, že každý může jít s kým chce, ale jen jednou! Dokonce máme zakázané někoho jiného líbat, ale to jsem kvůli tobě včera porušil, protože jsme chtěli, aby to pro tebe bylo poprvé hezké.
Dennis vypadal zklamaně. Potom se ale se zvláštním leskem v očích otočil na Briana. Ten pochopil a začal se smát. "Ohó, pán se cítí."
Dennise to pravděpodobně naštvalo, protože vyrazil ke dveřím pokoje. Najednou se ale otočil a než se stačili vzpamatovat, klečel před Brianem a rozepínal mu poklopec. V příští sekundě už bral do úst jeho penis. Začal ho kouřit a na to, že to dělal poprvé, to nedělal špatně. Justin se vytratil do koupelny.
Briana ta drzost toho kluka vzrušila. Vzal gel a narazil Dennise přes komodu.
Za ní bylo pověšené zrcadlo, takže mohli sledovat, jak Brian zkušeně naráží do jeho zadečku. Bylo to pro oba vzrušující. Pokojem se nesly vzdechy, vzlyky vášně a zvuky typické pro přirážení a anální styk.
Justin něco zaslechl i přes tekoucí sprchu. Vzrušilo ho to a jeho ruce plné mýdlové pěny hladily jeho tělo a sjely k jeho nástroji rozkoše.
Když Brian s Dennisem skončili, vystřídal v koupelně Justina Dennis. Když vylezl, vypadal smutně. Justin zavtipkoval. "Snad to nebylo tak hrozný?"
"Ne, usmál se Dennis, bylo to perfektní, ale když vy dva odjedete, tak nevím, co tady budu zase sám dělat?"
"To máš jedno, stejně sis už vybral svůj kredit," rýpl si Brian.
Dennis vypadal čím dál smutněji. "Jsem tady široko daleko jediný gay." Brian se zasmál.
"Ten instruktor lyžování naproti u vleku, co nosí tu svítivě žlutou bundu, má jiný názor."
"Proboha, Tony? Ten se mi tolik líbí. Ale vždyť má u zákaznic takový úspěch?"
"To já taky!" řekl Brian.
Koncem jejich týdne na horách už Dennise vídali jen u jídla, když je obsluhoval.
Svůj volný čas trávil u vleku - s Tonym.
A Brian s Justinem si to úžasně užívali. Mazlení, sex, spaní, ochutnávání místních vín a specialit,
Justin maloval. Věděl, že tenhle týden nic nezmění v jejich životním stylu a až se vrátí do Pittsburghu, tak se vše vrátí do starých kolejí. Užili si to a Justin byl rád, že to neskončilo fiaskem a nepohádali se hned první den. Nevěděl, že tahle pohoda bude na dlouho pro oba poslední.
Když se vrátili zpět, čekaly je samé nepříjemnosti. Zejména Briana, který musel napnout všechny síly, aby neztratil svoji práci.

KONEC
Prosím, o komentář! Moc ráda bych se dozvěděla, jestli se Vám moje povídka líbila nebo ne. Jestli jsem se držela charakteru postav či myslíte, že je to naprosto nepravdělpodobné. Jestli by to mělo být zakončené jinak. Prostě cokoliv k tomu můžete říct! Nedej bože, kdyby jste měli, tedy spíš měly, nádpad na nějakou povídku. Ráda bych se pokusila....
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Dorea | Web | 13. února 2011 v 0:00 | Reagovat

a já byla na Briana tak naštvaná, že nejel :-D hmm, zajímavá alternativa, ale proč ne? možná, že ty tvoje postavy nejsou až tak jako ty seriálové, ale já razím heslo, že tohle je fanfiction a pokud nezačne Brian nosit hadry podobné Emmetovým a nezačně zahrnovat Justina bonboniérama a kytkama, je to v pohodě :-D

2 Justinka | Web | 13. února 2011 v 1:00 | Reagovat

[1]: Pevně doufám, že k tomu nikdy neklesnu, i když k nějakým roztomilostem jsem se taky už dopracovala, sorry. :-D

3 keishatko | E-mail | Web | 7. července 2011 v 23:25 | Reagovat

to bolo krásne...som strašne zvedavá ako dlho im to vydrží :D

4 Justinka | Web | 7. července 2011 v 23:40 | Reagovat

[3]: To já taky!:DD Ale doufám, že co nejdéle ;-)

5 Losík | Web | 8. dubna 2012 v 20:29 | Reagovat

Vím že už je to trochu stará a asi jsi naní už zapomněla, ale je fakt ÚŽASNÁ!  Moc se ti povedla, chtěla bych mít tolik fantazie jako ty ;) Bohužel jsem na tvůj blog přišla teprve před několika dny... ale už mám skoro všechny povídky přečtené.
Kdyžtak se pak koukni na můj blog, taky se snažím psát nějaké povídky o QaF, no snad se to aspoň malinko přibližuje těm tvím ;) Můžeš tam nechat i nějaký komentík ;)A pokračuj v psaní (; ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Layout by Luczaida.blog.cz | Nastaven 2. 2. 2015